Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 239, 240, 241  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 21.08.2014 15:57:39 vasta tsitaadiga

Juhtus väike avarii.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2014 19:28:46 vasta tsitaadiga

Vanilla mod v1.8.2 saadaval!
Changelog:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 22.08.2014 08:13:28 vasta tsitaadiga

Mul pole muud öelda kui kuradima vinge serveri olete üles kloppinud! icon_smile.gif
Arvatavasti esimene DayZ server mida ma reaalselt naudin, sest FPS'ga seal nagu reaalselt probleeme ei ole ja surma saades pole ka kadu nii suur, kuna alati leiab omale uue harjavarre millega paugutada.

Siit küsimus, et mis see autode trader peabki kuskil vulkaani sees olema? icon_biggrin.gif
Eile tahtsime ühe auto maha müüa, mis peaaegu veeres vulkaani sisse ja vana volga mis ostsime ei tahtnud eriti vulkaanist ennast välja tõmmata. Seal hulgas oli keegi jätnud oma kollase sõiduki keset vulkaani 90 kraadist seina ning mina läksin au ja uhkusega seda ära tooma niiet jalg vääratas ja kukkusin oma jalaluud puruks ning jõudsin laavasse kus ma surin.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006




sõnum 22.08.2014 11:02:11 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Mul pole muud öelda kui kuradima vinge serveri olete üles kloppinud! icon_smile.gif
Arvatavasti esimene DayZ server mida ma reaalselt naudin, sest FPS'ga seal nagu reaalselt probleeme ei ole ja surma saades pole ka kadu nii suur, kuna alati leiab omale uue harjavarre millega paugutada.

Siit küsimus, et mis see autode trader peabki kuskil vulkaani sees olema? icon_biggrin.gif
Eile tahtsime ühe auto maha müüa, mis peaaegu veeres vulkaani sisse ja vana volga mis ostsime ei tahtnud eriti vulkaanist ennast välja tõmmata. Seal hulgas oli keegi jätnud oma kollase sõiduki keset vulkaani 90 kraadist seina ning mina läksin au ja uhkusega seda ära tooma niiet jalg vääratas ja kukkusin oma jalaluud puruks ning jõudsin laavasse kus ma surin.


Tänud heade sõnade eest. Kusjuures puht juhuslikult sattusime seda sama olukord isegi pealt nägema icon_biggrin.gif . See vehicle trader ei ole kogu aeg seal. Serveris on statsionaarsed ainult trader cityd, hero/bandit trader ja 2 wholesale traderit. Ülejäänud traderid vahetavad oma asukohta suvaliselt peale igat restarti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 22.08.2014 11:18:04 vasta tsitaadiga

rocu kirjutas:
Kusjuures puht juhuslikult sattusime seda sama olukord isegi pealt nägema icon_biggrin.gif.

Ma arvan, et see võis päris palju nalja tekitada? icon_biggrin.gif

rocu kirjutas:
See vehicle trader ei ole kogu aeg seal.

Oh okay, siis polegi nii hull. Ma mõtlesin, et viskasite vimpkat ja panite peaaegu pääsematusse kohta traderi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2014 11:22:54 vasta tsitaadiga

Ma käisin kah vulkaanis helikopterit uurimas, aga jamh lõppes samamoodi asi icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 22.08.2014 15:48:47 vasta tsitaadiga

Huvitav - saan minut või rohkem mängida, ja siis kick. Põhjust ei näe. Õiged versioonid olemas, dayz kausta kustutasin, command line optionid lisasin aga ei miskit. icon_confused.gif

E: Sain sisse - ei saanud isegi aru mida täpselt tegin icon_cool.gif

Päris lahe peale ligi aastast pausi mängida. Esimeses linnas ka käidud ja isegi FPS drop-i ei täheldanud - kõva sõna. Ingame nimi Hannes


viimati muutis Kurat666 22.08.2014 16:46:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 27.07.2008




sõnum 22.08.2014 16:31:51 vasta tsitaadiga

jõuad sees olles küsida, või mõni sõber võib ka küsida miks mida said.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2014 17:14:05 vasta tsitaadiga

Vahepeal mingid räiged lagspiked
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2014 17:17:21 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kuidas siis ise ehitatud majadega lood on? Decay pidi peal olema, aga kas ka hävitada puitu ja cinderit saab ning palju neil elusid võiks olla vms...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006




sõnum 22.08.2014 22:41:14 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi teab, kuidas siis ise ehitatud majadega lood on? Decay pidi peal olema, aga kas ka hävitada puitu ja cinderit saab ning palju neil elusid võiks olla vms...


Decay on peal. Samuti ei ole ükski ehitatud asi hävitamatu.
Ehitatud asjade decay toimib järgnevalt:
Kolmandal päeval peale ehitamist hakkab ehitatud objekt iga päevaga oma hitpointse kaotama 10% kaupa. Kui jätad maintainimata, siis põhimõtteliselt 10 päevaga kaob asi ära. Need parameetrid on veel suht experimental, et kui liiga kiire tundub siis saab seda protsenti vähendada.

Samuti võiks silmas pidada seda, et ei tasu maintainimist viimasele päevale alati jätta. Kuna hitpointside vähendamine tähendab ka seda, et võõrad vennad peavad sellevõrra vähem seda seina laskma, et seda ära hävitada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 20:17:04 vasta tsitaadiga

Millal missioone oodata võib?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006




sõnum 24.08.2014 22:30:38 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Millal missioone oodata võib?


Nagu ka kribasse kirjutasin - ilmselt lükkuvad mõneks ajaks edasi kuna eile õhtul videokaart andis otsad ning läheb omajagu aega enne kui uut soetama hakkan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 03:10:41 vasta tsitaadiga

Selge pilt. Kurb, sest mängijad juba lähevad minema, kuna pole väga tegevust ja korralikku baasi ilma missioonideta ehitada on suhteliselt võimatu, vaadates cinder blockide hinda :/
Avastasime ka mingi jubeda glitchi. Ükski kopter pole mul serveri restarti üle elanud, ükskõik kus ma seda ka ei hoiaks. Keegi vahepeal seda katki ka lasta ei saanud, kuna enne restarti disconnect ning pärast kohe sisse.. Teiseks, sama glitch mis Napfi serveriski oli - seifidest kaovad esemed ära. Kolmandaks küsin veelkord üle öö/päeva tsükli kohta, mis seis sellega on? Pole ööd veel kordagi näinud, tahaks.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.08.2014 18:08:15 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Selge pilt. Kurb, sest mängijad juba lähevad minema, kuna pole väga tegevust ja korralikku baasi ilma missioonideta ehitada on suhteliselt võimatu, vaadates cinder blockide hinda :/
Avastasime ka mingi jubeda glitchi. Ükski kopter pole mul serveri restarti üle elanud, ükskõik kus ma seda ka ei hoiaks. Keegi vahepeal seda katki ka lasta ei saanud, kuna enne restarti disconnect ning pärast kohe sisse.. Teiseks, sama glitch mis Napfi serveriski oli - seifidest kaovad esemed ära. Kolmandaks küsin veelkord üle öö/päeva tsükli kohta, mis seis sellega on? Pole ööd veel kordagi näinud, tahaks.


Hmm, need kopterid on sul ise ostetud või leitud kusagilt? Seifi kohta ei oska muud öelda kui et ärge jätke asja viimasele minutile enne restarti ning kindlasti pange seif lukku soovitatavalt mingi 2+min enne restarti.

Öö/päev on hetkel suhteliselt lamp. Me pole hetkel väga palju muutnud seoses ilmastiku/kellaajaga sest tahtsime näha kuidas see välja kukub. Ning siiani on üllataval kombel päris hea kooslus. Ilmastik muutub - vahest on päikest vahest vihma. Sama teema kellaajaga, õhtustel aegadel on nagu hämaram ning päevastel aegadel vastupidi. Et iga restardiga on nagu variatsiooni.

Kuigi selle vaatamata oli plaanis teha nii, et iga restarti tsükli jooksul (4h) on 3h päeva ja 1h ööd. Aga jällegi, kuna Arma mu raali katki tegi, siis peab nüüd ootama seda uuendust.


Edit// Enne kui arvuti ära kooles jõudsin servule batch launcheri ka valmis teha, kui kedagi huvitab. Kahjuks meie 'budget' veel päris launcherit ei võimalda nii et hetkel peab leppima sellega. See on rohkem mõeldud nendele, kes oma expansionsite ja launch parameetritega endiselt hakkama ei saa.

Tirida saab siit: http://www.upload.ee/files/4224864/HV_Overpoch_Launcher.bat.html

Kui teie Arma2 kaust ei asu traditsioonilises C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\... siis muutke see ise õigeks. Selleks tehke failile parem klikk -> Edit ning seal juba on edasised juhised.

Batchi põhimõte on lihtne, paneb Arma 2 käima õigete launch parameetritega ning connectib kohe HV servusse ära.

Lisaks sellele leidsin veel fixi neile, kes ei näe DayZ Commanderis HV serverit normaalselt (näitaks et oleks offline vms). Selleks minge kausta: C:\Users\Kasutaja\AppData\Local\DayZCommander ning kustutage ära seal olev settings.xml. Siis pange Commander tööle ning HV server peaks olema ilusti nähtav. NB! Launch parameetrid tuleb peale settings.xml-i kustutamist uuesti panna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 25.08.2014 18:32:53 vasta tsitaadiga

Päris hea hulk rahvast sees. thumbs_up.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 18:53:09 vasta tsitaadiga

Kopterid ise ostetud.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.08.2014 19:11:13 vasta tsitaadiga

Tegin nüüd ka vähe põhjalikuma reeglistiku serverile:

http://dayz.kriba.ee/index.php/topic,729.0.html



pohmakas, kirjutas:
Kopterid ise ostetud.


Huvitav. Olen näinud kuidas paljud oma kopteritega ringi panevad ja baasi ära pargivad ning peale mitmeid resasi see endiselt alles on. Eks uurin kui uue gpu saan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 20:25:41 vasta tsitaadiga

Esimene üle 30 inimese rekord ka täna tehtud thumbs_up.gif Ja väike chainsaw mäng käis kah läbi, antsime vist vihjeid liiga kiirelt icon_lol.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 20:56:24 vasta tsitaadiga

Seda ei saa kuidagi ära fixida, et restardiga kopterite/SUV minigunist laskemoon ära ei kaoks? Niigi raske seda moona leida :/
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011




sõnum 25.08.2014 22:38:45 vasta tsitaadiga

pohmakas,, Polegi teil vaja neid icon_biggrin.gif olemas ka tavalised relva ja laske nendega.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CyrosPro
HV vaatleja
CyrosPro

liitunud: 10.10.2011




sõnum 26.08.2014 11:20:45 vasta tsitaadiga

Tervist oskab keegi suunata või aidata et mida pean alla laadima et serverisse pääseda olemas on Dayz v1.8.1 ja Dayz Epoch v1.0.5.1
Hetkel server ajab mulle et you cannot play/edit this mission ....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011




sõnum 26.08.2014 11:24:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Versioonid on järgnevad:
Taviana 2.0
Overwatch 0.2.5
Epoch 1.0.5.1
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2014 12:08:29 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
pohmakas,, Polegi teil vaja neid icon_biggrin.gif olemas ka tavalised relva ja laske nendega.

See on ikka mu enda valida, millega ma lasen icon_wink.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.08.2014 12:33:31 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära. Ivo Linna is back icon_biggrin.gif

ainult janusse suremas kohe. ei saa mina neile trading värkidele pihta, vana hea loot-and-attack variant sobib mulle ikka rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 239, 240, 241  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.