Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 22:41:13 vasta tsitaadiga

Õnnestus alandada draiveri versioon, käivitades viimase versioon installikas uuesti ja sealt on võimalik öelda, kas Repair või Modify või Uninstall. Tuleb öelda Uninstall. Seejärel saab vanemaid draiveri versioone installida, kui viimane on eemaldatud. Kahjuks tundub, et minu puhul ei aidanud ja tuleb jääda ootama draiveri uuendust MS poolt.

Ma proovin homme hommikul selle soovituse ka järele ja annan tulemustest siis teada:
tsitaat:
indrekp
HV Guru
01.06.2014 19:25
UrmasP, viimane variant, muuda ruuteri wifi nimi ja parool ära või kustuta täielikult win nimistust korra ühendatud wifi.
See ka ei aita, siis tuleb lihtsalt see läpakas või Qualcomm Atheros kaart musta nimekirja saata.



Edit1. Tegin vea lõpuks kindlaks- konflikti põhjustab AP Linksys- nii kui selle otsa eemaldan, tuleb võrk külge ja konflikt kadus. Panen aga Linksysi tagasi ja teade "The connection is limited" on tagasi.
Hetkel juurdlen, kuidas oleks mõistlik seda AP konfida nii, et konflikti ei tekiks. Kusjuures konflikti läheb ainult minu WIN8.1 PRO läpakas. Ülejäänud seadmed kõik töötavad.
Edit2. Üritan oma AP teha umbes sellise loogika järgi, nagu näide on siin lingil:
http://www.tp-link.com/lk/article/?faqid=417
Huvitav, mis ma valesti teen, või on midagi, mis tuleb ikkagi teisiti teha?
Edit3. Viga leitud ja asi korras! Olin suutnud ruuterite resettimisega ajada nn. Main ruuteri ehk Inteno ja AP IP aadressid mõlemal ühesuguseks, ehk 192.168.1.1. Panin nüüd Linksysile 192.168.1.11 ja kõik töötab nii, nagu peab! Vaat kui palju jama ei millestki. Vabandan siin pika jutu heietamise pärast aga sain asja korda lõpuks. Oma lollus, ühe sõnaga. Kummaline, et teised seadmed töötasid ja ei pannud seda pahaks. Aga WIN8.1 PRO-le selline konflikt ei meeldinud. Lõpp hea, kõik hea. Tuju on jälle hea, mis siis, et aega võttis mitu head päeva. :=)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.06.2014 23:22:14 vasta tsitaadiga

Õpetlik lugu, õnneliku lõpuga.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2014 12:06:57 vasta tsitaadiga

Jah icon_razz.gif Mul oli see konflikt juba varem ka aga siis see mind ei seganud ja siis muutsin selle ringi ka. Kuna mõlemal ruuteril (Inteno ja Linksys) on default IP aadress ühesugused (192.168.1.1), siis kui neid resettida, siis vähemalt Linksys keerab algseisu tagasi. Inteno puhul kaob resettimisega nii mõnigi asi, näit. MAC filter ära ning Wi-Fi krüpteering muutub tagasi WPA2'eks. Samas paljud parameetrid (näiteks kanali number) säilivad nii, nagu kasutaja need muutis. Minu asi sai korda jah ja oli minu viga, et ma ei vaadanud peale ruuteri resettimist enam üle IP-poolt. Kui kellelgi on veel selline seadistus, et Inteno otsas on AP ka, siis vaadake kindlasti üle see asi, muidu teatud konfiga masinad võivad fataalselt solvuda. Kui algselt võis draiveri viga olla, siis asjade kordaajamise käigus tegin ise ühe vea juurde. Seda viga "The connection is limited" leidub erinevates õpetustes korduvalt, lahendati seda aga teisiti ja see ajaski mind segadusse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 07.06.2014 20:05:10 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
yb228a kirjutas:
Pilt > http://www.hot.ee/yb228a/DG301.jpg
2 plekist antenni olid kahepoolsest teibist lahti sees. Hea võimalus midagi ära lühistada.
Hetkel saab vähe paremad antennid külge icon_cool.gif

Pildil J305 on serial port. Ülalt alla TX, RX, GND, NC, VCC 3,3V


Bitiboy abi vaja täna see siis juhtuski emaplaat inteno ruuter ja digibox küpsed samuti kohvimasin olen siin backup raua peal nii pilti kui vaatad adsl osa leiad 2 8 pinnist jubinat US3 JA US4 nelja kollase konde juures mul neid numbreid vaja sest nendel tükkid väljas logi järgi ruuteris ootab signaali kuid seda ei tule võrguosa on korras ja ruuter surnud veel pole.

Välgu littakas oli nii ootamatu üks raksakas ja kõik korras vihmagi ei sadanud ja taevas väga must ei olnud ümbruskonnas on küpsenud asju küll juba kellelt küsisin

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2014 20:11:38 vasta tsitaadiga

Litakas oli ootamatu jah. Endal ka teler koos digiboksiga läks.
Päeva jooksul kaevates selgus, et DSL kaudu ikka ülepinge sisse tulnud. Viimase otsa digiboksi LAN pesa põlenud ja ülepnbge läks läbi HDMI ka telerisse ning siis ka selle kaasa.
Esimene arvamus oli, et kutsumata külaline tuli elektrivõrgu kaudu, aga õhtuks asju lahates selgus, et ikka Elioni juhe sai pihta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2014 22:34:01 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
(b)itiboy kirjutas:
yb228a kirjutas:
Pilt > http://www.hot.ee/yb228a/DG301.jpg
2 plekist antenni olid kahepoolsest teibist lahti sees. Hea võimalus midagi ära lühistada.
Hetkel saab vähe paremad antennid külge icon_cool.gif

Pildil J305 on serial port. Ülalt alla TX, RX, GND, NC, VCC 3,3V


Bitiboy abi vaja täna see siis juhtuski emaplaat inteno ruuter ja digibox küpsed samuti kohvimasin olen siin backup raua peal nii pilti kui vaatad adsl osa leiad 2 8 pinnist jubinat US3 JA US4 nelja kollase konde juures mul neid numbreid vaja sest nendel tükkid väljas logi järgi ruuteris ootab signaali kuid seda ei tule võrguosa on korras ja ruuter surnud veel pole.

Välgu littakas oli nii ootamatu üks raksakas ja kõik korras vihmagi ei sadanud ja taevas väga must ei olnud ümbruskonnas on küpsenud asju küll juba kellelt küsisin

Näe, siin on mõned ,,,,,,,,,,,,,,,, ehk läheb neid edaspidigi tarvis.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2014 01:17:21 vasta tsitaadiga

Sai ka ostetud see ruuter Inteno DG301A elionist.
Ühendasin kõik ilusti ära, ruuteril tuli põleb et nett olemas, telekas olemas jne., aga
arvutis netti ühendada ei lase, telekat vaadata ei saa. Proovisin ka arvutist ruuterisse sisse
logida, aga ei saa ka niimoodi ühendust. Keegi oskab öelda mis mul valesti saab olla? Enda arvates
on mul kõik õigesti ühendatud (kui vana ruuter samamoodi ühendada siis on nett olemas).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 28.06.2014 05:49:57 vasta tsitaadiga

Arvutil ei ole võrgukaardi seaded Automatic peal?
Kui jah, siis on probleem selles, et vana ruuteri ip 192.168.1.254 ja Intenol 192.168.1.1. ehk Default gateway muutub.
Pead võrgukaardi seadetes gateway ära muutma.

Kristjan94 kirjutas:
Sai ka ostetud see ruuter Inteno DG301A elionist.
Ühendasin kõik ilusti ära, ruuteril tuli põleb et nett olemas, telekas olemas jne., aga
arvutis netti ühendada ei lase, telekat vaadata ei saa. Proovisin ka arvutist ruuterisse sisse
logida, aga ei saa ka niimoodi ühendust. Keegi oskab öelda mis mul valesti saab olla? Enda arvates
on mul kõik õigesti ühendatud (kui vana ruuter samamoodi ühendada siis on nett olemas).
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.06.2014 11:12:18 vasta tsitaadiga

Teler tal samuti ei tööta, seega välistaks fikseeritud IP arvutis.
Kas Intenol on ikka kõik tulukesed rohelised ning DSL, TV, internet ka kõik põlevad roheliselt.

Ruureri esimesel käivitamisel lähebki kauem aega, kuniks see endale sätted ja uuendused alla tirib ning paika sätib.
Ma ise ei saanud samuti enda ruuterit esimesel õhtul tööle. Tehniline tugi aitas järgmisel päeval.

Enda esmane kogemus Inteno ruuteriga.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8044202#8044202

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 28.06.2014 11:26:11 vasta tsitaadiga

Sry, teleka osa jäi kahe silma vahele...
Aga miks ta arvutist ruuteriga ei saa ühendust?
See nagu viitaks, et sisevõrgus on mingi jama.
Näiteks mingi seade on 192.168.1.1 aadressiga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 28.06.2014 11:28:25 vasta tsitaadiga

Kristjan94 kirjutas:
Sai ka ostetud see ruuter Inteno DG301A elionist.
Ühendasin kõik ilusti ära, ruuteril tuli põleb et nett olemas, telekas olemas jne., aga
arvutis netti ühendada ei lase, telekat vaadata ei saa. Proovisin ka arvutist ruuterisse sisse
logida, aga ei saa ka niimoodi ühendust. Keegi oskab öelda mis mul valesti saab olla? Enda arvates
on mul kõik õigesti ühendatud (kui vana ruuter samamoodi ühendada siis on nett olemas).


Tavaliselt aitab taoliste sümptomide korral kõigepealt Inteno DG301 reset ja seejärel wifi seadete alglähtestamine. Digiboksi restardi, teed alles siis, kui internetiühendus on olemas. Automaat ei konfigureeri alati seadet 100% korrektselt.
Probleem tekib, kui Thomson->Inteno DG301 üleminek.
Algselt tehakse softi upgrade, seejärel reset ja viimasena SSID, WPA_PSK väärtuste kopeerimine vanast varundusest. Kuni 4 iseeneslikku restarti. Tihtipeale on tarbija kärsitu ja protsess algab uuesti peale seadme restarti.

Ühtlasi välistamaks sisevõrgust tingitud probleeme võiks algselt käivitumisel küljes olla ainult DSL/WAN juhe ja toide. Seejärel digiboksid ja muu mudru.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2014 13:12:53 vasta tsitaadiga

Tänud abi eest, mul oli vaja lihtsalt lasta ruuteril natuke seista niimoodi, et ruuteril ainult toide ja dsl kaabel sees,
peale seda sai arvuti kaudu ruuterisse sisse logida. Teine probleem oli see, et mul oli ikkagi default gateway ip 192.168.1.254
ja oli vaja see muuta 192.168.1.1 -ks, peale seda tuli internetiühendus. Suured tänud!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolx
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2014 20:25:59 vasta tsitaadiga

Äike oli pahandust teinud ja Elioni kaablist Intenole sellise paraja suraka andnud, et DSL port paistab nüüd surnud olevat. Muu kõik toimib ruuteriga (wifi, eth, veebi UI'le saab ligi jne). On kellelgi kogemust, et kas sellise probleemiga Elioni garantii aitab, kui kohale minna ja öelda, et "mina ei tea, mis juhtus , aga internet enam ei tööta selle ruuteriga"?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.07.2014 20:41:01 vasta tsitaadiga

tolx kirjutas:
Äike oli pahandust teinud ja Elioni kaablist Intenole sellise paraja suraka andnud, et DSL port paistab nüüd surnud olevat. Muu kõik toimib ruuteriga (wifi, eth, veebi UI'le saab ligi jne). On kellelgi kogemust, et kas sellise probleemiga Elioni garantii aitab, kui kohale minna ja öelda, et "mina ei tea, mis juhtus , aga internet enam ei tööta selle ruuteriga"?

Elioni jälgimissüsteem tuvastab ühenduse katkemisaja järgi äikesega kattuva aja ning teised rikked samas piirkonnas kinnitavad seda.
Kõik seadmed mis tagastatakse Elionisse, olgu siis üür või leping või garantii, käivad testijate käest läbi ning tuvastatud äikesekahjustus toob arve postiga koju 30 päeva jooksul.
Ükski kaablioperaator ei taga garantiid ka siis kui sama kaablit pidi on looduse poolt tekitatud ülepinge sisse tulnud (erinevatel kodulehtedel kirjas)
Ootamatuks ülepingeks võiks igaks juhuks vahele osta ülepingekaitsme, ei ole 100% tõhus kuid võib säästa koduelektroonikat laksu eest:
https://pood.elion.ee/productInfo/49/ulepingekaitsmega-konig-pikendusjuhe-(valge)/CMP-MSSP06

On ka võimsamaid kaitsmeid.

Lihtsam on viga tunnistada kui pettuse teel säästa, teadaolevalt tootjagarantii ei kata looduskahjustusi, katab eluaseme täiskindlustus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolx
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2014 20:55:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tolx kirjutas:
Äike oli pahandust teinud ja Elioni kaablist Intenole sellise paraja suraka andnud, et DSL port paistab nüüd surnud olevat. Muu kõik toimib ruuteriga (wifi, eth, veebi UI'le saab ligi jne). On kellelgi kogemust, et kas sellise probleemiga Elioni garantii aitab, kui kohale minna ja öelda, et "mina ei tea, mis juhtus , aga internet enam ei tööta selle ruuteriga"?

Elioni jälgimissüsteem tuvastab ühenduse katkemisaja järgi äikesega kattuva aja ning teised rikked samas piirkonnas kinnitavad seda.
Kõik seadmed mis tagastatakse Elionisse, olgu siis üür või leping või garantii, käivad testijate käest läbi ning tuvastatud äikesekahjustus toob arve postiga koju 30 päeva jooksul.
Ükski kaablioperaator ei taga garantiid ka siis kui sama kaablit pidi on looduse poolt tekitatud ülepinge sisse tulnud (erinevatel kodulehtedel kirjas)
Ootamatuks ülepingeks võiks igaks juhuks vahele osta ülepingekaitsme, ei ole 100% tõhus kuid võib säästa koduelektroonikat laksu eest:
https://pood.elion.ee/productInfo/49/ulepingekaitsmega-konig-pikendusjuhe-(valge)/CMP-MSSP06

On ka võimsamaid kaitsmeid.

Lihtsam on viga tunnistada kui pettuse teel säästa, teadaolevalt tootjagarantii ei kata looduskahjustusi, katab eluaseme täiskindlustus.

Suht hale lugu ju tegelikult. Kõige pealt Elion määrib sulle saasta ja ebastabiilse ruuteri (780WL) pähe ning kaebuste peale ütleb, et kui tahate korralikku ruuterit, siis ostke meilt uus. Kõrvad lontis ostad siis uue. Siis Elioni enda kaablist tuleb sulle ülepinge ruuterisse ja öeldakse, et maksa nüüd ise kinni meie kaablist tulnud ülepingest peeti läind uhiuus ruuter.

Võib-olla omad vitsad peksavad selle eest, et hiljuti just ühele Elioni klienditeenindajale Elioni kvaliteeti kiitsin. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.07.2014 21:36:45 vasta tsitaadiga

tolx, irw, viimati sai koos kliendiga vanapaganat palutud, et ta silku ei sööks icon_biggrin.gif
Elion võib sulle 1000€ ruuteri ka panna ja ikka tapab äike selle ära, äikesekaitse või kindlustus on ikka kliendi asi. See, muide, on Elioni poolel üsna efektiivselt teostatud (aga on ka pauke mis jaamakapi pilbasteks lööb koos elektri alajaamaga, kümned tuhanded € lendavad, kas Elion peaks need kliendi kraesse siis määrima?) tuppa pead ikka ise kaitsme hankima või välja kindluse mõttes välja võtma.

Tunnen ikkagi kaasa, äsja ostetud 108€ ruuter paugu kätte saab on umbes sama kui ostad äsja load saanud naisele auto kes selle kohe äärekivi vastu kõveraks sõidab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2014 21:43:17 vasta tsitaadiga

Eluaseme täiskindlustuse omavastutus 90€ ja ruuter 108€.
Seda kadalippu selle 18€ pärast pole küll mõtet läbida. Ostuarved, remondipakkumised jne.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.07.2014 21:52:24 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Eluaseme täiskindlustuse omavastutus 90€ ja ruuter 108€.
Seda kadalippu selle 18€ pärast pole küll mõtet läbida. Ostuarved, remondipakkumised jne.

ootoot, ruuter 108, stb 99, teler 599.....jms.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2014 21:57:28 vasta tsitaadiga

Kui rohkem ja kallimapoolseid asju läbi löönud siis loomulikult. Mul endal läks ainult kaks upsi ja ruuter.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MäksK
HV vaatleja
MäksK

liitunud: 25.07.2014




sõnum 25.07.2014 19:05:47 vasta tsitaadiga

Tere

On üks väike probleem. Kas on ise võimalik Inteno DG301A firmware'i uuendada? Tundub, et mingi bug või viga on sees. Lauaarvutiga, kaabliga ühendatud ruuteri külge, viskab iga 2-5 minuti tagant neti arvutist välja.
WiFi töötab ilusti, 4 telekat on ühendatud jagajaga, jagaja ise ühendatud ruuteriga.
Lauaarvutil EI OLE WiFi adapterit.

Probleem tekkis u 5 kuud tagasi. Esimesed nädal kaks töötas ilusti nii nagu pidi. Siis üks päev lihtsalt hakkas arvutist netti välja loopima. Internet kaob ära umbes 10-15 sekundiks ja siis ise taastub.
Natuke tausta ka: Internetimänge mängides (MMO mängud) viskab neti välja, lihtsalt netis surfates on kõik ilus ja tore.
Arvutil on kõik tip top. Viisin arvuti sõbra juurde paariks nädalaks, seal ei olnud mitte ühtegi probleemi. Tõin tagasi enda juurde, sama probleem hommikust õhtuni.
Kirjutasin Elionile, üks päev tehnik helistas, seletasin loo ära. Palus siis mängida mängu mis interneti välja loobib, mängisin, viskas neti välja, tehnik aga väidab et ruuter on 100% korras.

Samamoodi viskab läpakast netti välja, Skype heli- ja videokõnede ajal. Istun läpakaga heal juhul 2-3m kaugusel ruuterist aga ikka näitab Skype'i kõne ajal alla keskmise kvaliteeti.

Telekate koha pealt nii, et korraga on sees ainult maksimum 2 telekat. Ruuterile olen teinud üle viie korra tehaseseadete taastamist, ei ole midagi muutnud. Internetikiirus on 30mbit/s.

On kellelgi olnud midagi sarnast? Või oskab keegi öelda, milles probleem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2014 20:14:34 vasta tsitaadiga

pane arvuti võrgukaardi kiirus vägisi 100 ja jälgi siis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MäksK
HV vaatleja
MäksK

liitunud: 25.07.2014




sõnum 25.07.2014 20:31:29 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
pane arvuti võrgukaardi kiirus vägisi 100 ja jälgi siis.


Kuidas sellise vangeruse teha saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2014 21:46:11 vasta tsitaadiga

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc339518(v=vs.90).aspx
https://communities.intel.com/thread/7259

Juhul kui sul windowsi arvuti
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MäksK
HV vaatleja
MäksK

liitunud: 25.07.2014




sõnum 26.07.2014 12:18:03 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc339518(v=vs.90).aspx
https://communities.intel.com/thread/7259

Juhul kui sul windowsi arvuti


Tänud. Panin 100mbit/s peale.

Millegi pärast arvan, et ikka ruuter on süüdi mitte arvuti. Üks/kaks korda on ruuteri välja löönud ka äikese pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2014 12:58:26 vasta tsitaadiga

Kas on lootust, et kunagi suudavad need USB pordid printimist ka toetada?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.