Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 07.04.2014 22:33:24 vasta tsitaadiga

Toimib küll. Testisin järgi.
Oma ette teema on muidugi see "reasonable amount of time", et DES krüpto lahti murda.
Aga kui tahtmist on, siis vähemalt nüüd on, mida murda.


Mark0 kirjutas:
(b)itiboy kirjutas:
Mark0 kirjutas:
(b)itiboy, kas see elioni ruuteri softiversiooni kohta ka kehtib? Vt. punkt viis.

Paraku ka Elioni soft allub sellele augule.
Kas testisid ise järgi? Pole endal kahjuks võimalust katsetada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.04.2014 08:16:02 vasta tsitaadiga

Sellest augujutust selgub, et klient võib enda ruuterit ise sisevõrgust muukida, välisvõrgust on kõik kinni ja mingit ohtu see endast ei kujuta. Samas ei jõua seda mõistliku ajaga muukida sest uus tarkvara on lõpusirgel ja seal on kõik uuesti ehitatud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003




sõnum 08.04.2014 19:28:19 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Sellest augujutust selgub, et klient võib enda ruuterit ise sisevõrgust muukida, välisvõrgust on kõik kinni ja mingit ohtu see endast ei kujuta. Samas ei jõua seda mõistliku ajaga muukida sest uus tarkvara on lõpusirgel ja seal on kõik uuesti ehitatud.

Ega ohtu ei kujutagi ja password hash pole ka väga teema vaid pigem ikka see, et ilma passita saad rooduna mida iganes teha. "command injecton"
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2014 19:37:54 vasta tsitaadiga

Igasugused injection'id on jah karm teema, "sql injection" on vast kõige rohkem levinud - kus saab läbi ebaturvalise rakenduse ligi andmebaasile ning võib samamoodi seal pahandust teha.

Spoiler Spoiler Spoiler


Inteno 2.x softis on see auk parandatud. Tänud teatamast (b)itiboy.

Kõik sellised avastused tasub ka teenusepakkujale kohe edasi anda ametlikke kanaleid pidi. Foorumist võidakse neid infokilde üles noppida - aga ei pruugi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.04.2014 20:03:06 vasta tsitaadiga

Igal juhul on Inteno foorumi teema kasulik, paar bugi on kasutajate abi leitud mis uues versioonis saavad lahedatud. Üks neist oli siis wifi (router) ap'na kasutamisel probleem ja teine domeeniga sisevõrku pöördumise küsimus (mis oli küll ka juba ennem teada). kiitused kasutajatele.
Suuremad security risk laadi probleemid jõuavad ilmselt tootja kaudu ennem kohale kui kusagilt neti avarustest.

Elioni vaates oli juba algselt soov saada 2.x versiooni kuid kiirem lahendus oli algne 1.6.5 mis hetkel seadmetes.
Loodame, et ei kulu enam pikalt kui ametlik uuendus väljas, võibolla on vaja värvata ka kasutajaid siit, testimaks, kas kliendiruuterite uuendamine kaugelt õnnestub.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.04.2014 20:26:40 vasta tsitaadiga

Uuendamishuvilised, pange ennast nüüd kirja icon_razz1.gif

1. Jägaja
2. Six
2. ...
jne. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 08.04.2014 21:59:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.04.2014 20:36:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 08.04.2014 21:22:22 vasta tsitaadiga

Ma olen ka käpp.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003




sõnum 08.04.2014 21:27:43 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:

Inteno 2.x softis on see auk parandatud. Tänud teatamast (b)itiboy.

Kõik sellised avastused tasub ka teenusepakkujale kohe edasi anda ametlikke kanaleid pidi. Foorumist võidakse neid infokilde üles noppida - aga ei pruugi.

Mark0, selle info saatsin jupp aega tagasi tugi@elion.ee aadressile, targemat kohta ei osanud leida. Tänati teavituse eest aga kas ka õigete inimesteni jõudis, ei tea.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slack
HV veteran
slack

liitunud: 04.08.2002




sõnum 09.04.2014 08:28:23 vasta tsitaadiga

Vahetati 3 päeva eest garantii korras vana tompsoni õnnetus inteno vastu, seni kõik laitmatult toiminud.
Ei hangu enam eri sessioonid jne...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2014 12:49:01 vasta tsitaadiga

Mul siin tekkis üks küsimus veel selle ruuteriga. Nimelt kasutatakse Inteno ruuteri seadistamiseks aadressi 'http://192.168.1.1'
Mu eelmine Thomson TG784 ruuter kasutas konfimiseks aadressi 'http://192.168.1.254' ja teine Linksys'i ruuter samuti 'http://192.168.1.1'
Nüüd on selline olukord, et asendasin Thomson TG784 ruuteri Intenoga ja tekkis minu silmis väikene konflikt, et Inteno konfimiseks on 'http://192.168.1.1' ja Linksys'i ruuteril samuti 'http://192.168.1.1'
Ehk kui ma LAN kaabliga Linksys'i küljes selle aadressi sisestan, satun Inteno konfimismenüüsse ja Linksysi saan konfida ainult nõnda, et ühendan ta lahti ja teen sellele toiterestardi. Huvitav kas uuendusega olukord muutub või peaksin ise midagi ette võtma, et taolist konflikti vältida? Juhul kui see üldse tähtsust omab, sest muidu kõi toimib kui välja arvata, et saan hetkel seadistada ainult eespool kirjeldatud viisil oma Linksysi ruuterit.
Olen väga huvitatud sellest uuendusest. Lähipäevil ilmub minu peresse veel üks nuti-televiisor, mille tahan samuti Wi-Fi kaudu Intenoga ühendada icon_smile.gif


viimati muutis UrmasP 09.04.2014 12:49:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2014 12:49:15 vasta tsitaadiga

UrmasP, muuda Linksys'i või Inteno IP ära ruuteri seadistustest.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2014 12:51:35 vasta tsitaadiga

Tänan, Vahur, nii ma siis ilmselt teengi. Lihtsalt hakkas siin kripeldama aga mõttest kaugemale ei ole seni veel jõudnud..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 09.04.2014 16:25:11 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui mul Elioniga tähtajalist lepingut pole ja ühtegi seadet ka neilt võetud pole, kas nad annavad mulle selle tasuta kasutada? Mingi eluaegse lepingu ja kolme tilga vere eest nt?
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2014 16:41:11 vasta tsitaadiga

iir, https://www.elion.ee/eraklient/iseteenindus/ekodu - allpool "Elioni seadmed".
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 09.04.2014 16:42:59 vasta tsitaadiga

19 EUR maksma lepingu eest?
icon_eek.gif
oijah...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.04.2014 16:48:02 vasta tsitaadiga

Küsin konkreetselt (ja vb tiba rumalalt:)

Kas selle uue ruuteri muretsemine vana thompsoni asemele, annab võimaluse praeguse netiühenduse (12/1) asemele see 30/10 vmt tekitada ?
Uusi liine vedada vaja pole ? Või midagi siiski on ?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.04.2014 18:17:32 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Küsin konkreetselt (ja vb tiba rumalalt:)

Kas selle uue ruuteri muretsemine vana thompsoni asemele, annab võimaluse praeguse netiühenduse (12/1) asemele see 30/10 vmt tekitada ?
Uusi liine vedada vaja pole ? Või midagi siiski on ?



Kui tehniline võimalus on, siis midagi uut vedada pole tarvis. Lihtsalt eemaldada filtri liinilt ja tavatelefoni, kui kasutaud ühendad ruuteri järgi phone1 pessa. Toimivad seaded on Tg 789vn ja Inteno DG301.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.04.2014 19:45:15 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ertai kirjutas:
Küsin konkreetselt (ja vb tiba rumalalt:)

Kas selle uue ruuteri muretsemine vana thompsoni asemele, annab võimaluse praeguse netiühenduse (12/1) asemele see 30/10 vmt tekitada ?
Uusi liine vedada vaja pole ? Või midagi siiski on ?


Kui tehniline võimalus on, siis midagi uut vedada pole tarvis. Lihtsalt eemaldada filtri liinilt ja tavatelefoni, kui kasutaud ühendad ruuteri järgi phone1 pessa. Toimivad seaded on Tg 789vn ja Inteno DG301.


Täienduseks, seadme vahetamine on üks asi, teine tehniline võimalus 800m kaugus jaamast. Näed võimalust eKodu iseteeninduses ja nutitv menüüs eKodu all peab interneti tellimisvalikus olema 5/1, 12/1 ja 30/10.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 10.04.2014 16:30:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ertai kirjutas:
Küsin konkreetselt (ja vb tiba rumalalt:)

Kas selle uue ruuteri muretsemine vana thompsoni asemele, annab võimaluse praeguse netiühenduse (12/1) asemele see 30/10 vmt tekitada ?
Uusi liine vedada vaja pole ? Või midagi siiski on ?


Kui tehniline võimalus on, siis midagi uut vedada pole tarvis. Lihtsalt eemaldada filtri liinilt ja tavatelefoni, kui kasutaud ühendad ruuteri järgi phone1 pessa. Toimivad seaded on Tg 789vn ja Inteno DG301.


Täienduseks, seadme vahetamine on üks asi, teine tehniline võimalus 800m kaugus jaamast. Näed võimalust eKodu iseteeninduses ja nutitv menüüs eKodu all peab interneti tellimisvalikus olema 5/1, 12/1 ja 30/10.


Et kui hetkel 30/10 menüüs pole, siis pole kasu ka uuest ruuterist!?

Teine asi on see, et valguskaabel on üle tee majas sees, aga kas ja üldse millal nad meie majja selle toovad. Ilmselt siis, kui mingid teetööd pihta hakkavad. Niisama ju kaabli pärast tänavat üles ei võeta ? (3korruseline kortermaja, 10 korterit,teisel pool tulemüüri veel 10 korterit)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2kk
HV vaatleja
m2kk

liitunud: 02.10.2005




sõnum 22.04.2014 23:26:20 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Igasugused injection'id on jah karm teema, "sql injection" on vast kõige rohkem levinud - kus saab läbi ebaturvalise rakenduse ligi andmebaasile ning võib samamoodi seal pahandust teha.

Spoiler Spoiler Spoiler


Inteno 2.x softis on see auk parandatud. Tänud teatamast (b)itiboy.

Kõik sellised avastused tasub ka teenusepakkujale kohe edasi anda ametlikke kanaleid pidi. Foorumist võidakse neid infokilde üles noppida - aga ei pruugi.


Proovisin järgi selle exploidiga. Ssh root access peale 5min mudimist ilusti olemas. Kes natuke vaeva viitsib näha saab ilmselt ilusti hakkama.

Elion on natuke vaeva ka näinud. Isegi asterixi jaoks monitooringu scripte kirjutanud icon_razz.gif. Päris huvitav on natuke ringi tuhlata, aga ega seal midagi väga erilist paista olevat.

root@Inteno:~# cat brcm_monitor.sh
#!/bin/ash
#########################################
# Authors Janek Magi & Rennes Neps #
# Version 2.1 #
# Release date 27.01.2014 #
#########################################
...etc
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2014 19:28:10 vasta tsitaadiga

Uus tarkvara on nüüd väljas ja Elioni spetsialisti abiga ka täna mulle peale pandud (telefoni kõne nende erakliendi teeninduse numbrile ja küsisin, kaugel asjad on ja öeldi, et valmis paigaldamiseks ja eemalt pandigi peale). See asi, mis ennem mind häiris on igatahes kõrvaldatud ja töötab vinks-vonks. Minu MAC-Filter kirjutati üle aga sellega ma arvestasin. Rohkem ei oska esialgu öelda, aitäh tegijatele Elionist!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.05.2014 19:44:31 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Uus tarkvara on nüüd väljas ja Elioni spetsialisti abiga ka täna mulle peale pandud (telefoni kõne nende erakliendi teeninduse numbrile ja küsisin, kaugel asjad on ja öeldi, et valmis paigaldamiseks ja eemalt pandigi peale). See asi, mis ennem mind häiris on igatahes kõrvaldatud ja töötab vinks-vonks. Minu MAC-Filter kirjutati üle aga sellega ma arvestasin. Rohkem ei oska esialgu öelda, aitäh tegijatele Elionist!!!

Kes veel selles teemas Intenost uudiseid ootab, siis Elioni Interneti teemas sai mainitud, et klient saab algatada oma ruuteri uuendamise tehes seadmele reseti, peale seda laetakse peale uus tarkvara ning taastatakse voip number ja wifi juhul kui see on kliendi poolt muudetud ja Elionil varukoopia olemas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2014 07:46:44 vasta tsitaadiga

Peale mõningast katsetamist ja testimist kinnitan veel kord, et kõik töötab nüüd väga hästi!!! :=)
Elioni poes küsiti USB printeri lisamise kohta ja vastus oli, et printeri lisamine ja jagamine saab võimalikuks 2014 teises pooles.
USB HDD ta ka ilmselt juba toetab? Ma proovinud ei ole. Kummagi võimaluse järele minul vajadus puudub.
Minu seisukohast on see nüüd väga hea ruuter, minu vajadused rahuldab 100%.
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 17.05.2014 13:25:41 vasta tsitaadiga

Ahoi.. hiljuti tegi Elioni Intenodele vist mingi uuenduse.. peale seda põleb mul ruuteril pidevalt sinine Status tuli, mis enne roheline oli. Logisin ruuteri adminni sisse.. ja ainukene viis kuidas see tuli ära kustub on juhul, kui ma WIFI sisse lülitan, aga kuna ma seda ei kasuta.. soovin seda väljas hoida? Oskab keegi selle kohta midagi tarka öelda?

Hetkel ongi asi nii, et WIFI off.. ja sinine tuli särab silma

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.