Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 147, 148, 149  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 28.01.2014 16:37:13 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
https://www.digitalocean.com/

kellelgi jookseb leht siin? Amsterdami oma peaks üpris soliidne olema ju?


Kasutasin aeg-ajalt dropleti loomist, et dropboxi mahtu suurendada, samas on juba 2 kuud üleval olnud.

Kasutan ise Eestipõhist teenusepakkujat, kellel leiab ka pakkumisi 1.25€ kuu.

https://www.torqhost.com/whmcs/cart.php?a=confproduct&i=4

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 17:03:56 vasta tsitaadiga

Hostinger 2 paket tundub juba mõstlik aga ei leia neil failide piirarvu. Planetil on see 20000. Mitte et ma plaanin palju faile seal talletada aga kui mul oli 4-5 Joomla alamdomeeni jooksmas siis sai see 25000 Netpointi piir kergesti ületatud. Ja kui mul oli kunagi nimi.net.ee kujul aadress, siis ma vaatan, et seda Hostingeri ei annagi üle tuua :S või, mis domeeni lõppu soovitatakse?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 28.01.2014 17:08:18 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Hostinger 2 paket tundub juba mõstlik aga ei leia neil failide piirarvu. Planetil on see 20000. Mitte et ma plaanin palju faile seal talletada aga kui mul oli 4-5 Joomla alamdomeeni jooksmas siis sai see 25000 Netpointi piir kergesti ületatud. Ja kui mul oli kunagi nimi.net.ee kujul aadress, siis ma vaatan, et seda Hostingeri ei annagi üle tuua :S või, mis domeeni lõppu soovitatakse?


.pw on hetkel name´s soodukaga.

.net.ee kujulise aadressi saad arvatavasti radicenterisse kolides. Nende käes antud domeen.

Domeeninimi net.ee
Staatus Makstud ja tsoonis
Registreeritud 04.07.2010 04:41:30
Muudetud 23.05.2012 03:11:39
Aegub 20.10.2016
Nimeserverid ns0.radicenter.eu
ns2.radicenter.eu
DNSSEC Allkirjastamata
Registripidaja Radicenter OÜ


Kui virtuaalprivaatserverisse mõistad Joomlat installeerida ei ole mõtet oma pead Zone suguste kallite majutustega piinata.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 17:16:32 vasta tsitaadiga

Hmmm,
mis tähedaks, et masin peaks istuma 24/7 järel. Mul hetkel muidugi suht vaikne media center PC ehitatud sinna ehks saaks teha. Kas ma ise seda püsti oskan ajada, maybe ... Kui kellelgi on teemakohast lugemist siis linkidest ära ei ütleks icon_smile.gif

Tänud. Vaja natuke mõelda nüüd.

Pailaps kirjutas:
karuke kirjutas:
Hostinger 2 paket tundub juba mõstlik aga ei leia neil failide piirarvu. Planetil on see 20000. Mitte et ma plaanin palju faile seal talletada aga kui mul oli 4-5 Joomla alamdomeeni jooksmas siis sai see 25000 Netpointi piir kergesti ületatud. Ja kui mul oli kunagi nimi.net.ee kujul aadress, siis ma vaatan, et seda Hostingeri ei annagi üle tuua :S või, mis domeeni lõppu soovitatakse?


.pw on hetkel name´s soodukaga.

.net.ee kujulise aadressi saad arvatavasti radicenterisse kolides. Nende käes antud domeen.

Domeeninimi net.ee
Staatus Makstud ja tsoonis
Registreeritud 04.07.2010 04:41:30
Muudetud 23.05.2012 03:11:39
Aegub 20.10.2016
Nimeserverid ns0.radicenter.eu
ns2.radicenter.eu
DNSSEC Allkirjastamata
Registripidaja Radicenter OÜ


Kui virtuaalprivaatserverisse mõistad Joomlat installeerida ei ole mõtet oma pead Zone suguste kallite majutustega piinata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 18:00:02 vasta tsitaadiga

Millegi virtuaalprivaatserveri jaoks ei pea nüüd küll kodus mõni arvuti pidevalt sees olema kui sa mingil põhjusel just pideavlt mingeid andmeid koduarvutiga sünkroniseerida ei taha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 18:03:06 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, palju selline serveri funktsiooni täitev arvuti tarbida võib, aga kui 24/7 on sees ja oletame, et peaaegu 100W tarbib ära, siis on see päevas 2,4kWh ja kuus ligi 70kWh. Elektriarvel teeb see ligi 9€ ainuüksi elektri näol.

Seega ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 19:05:06 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
https://www.digitalocean.com/

kellelgi jookseb leht siin? Amsterdami oma peaks üpris soliidne olema ju?
Mul on üks pisike droplet (VPS). Siiani 0 probleemi. Mul ei ole seal leht vaid mõned skriptid jooksevad.
Panin vahepeal naljaviluks krüptoraha kaevandama ja miski 2 nädalat küttis järjest täiskoormusel kuni ise ära katkestasin asja. thumbs_up.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 21:16:45 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
https://www.digitalocean.com/

kellelgi jookseb leht siin? Amsterdami oma peaks üpris soliidne olema ju?
Mul on üks pisike droplet (VPS). Siiani 0 probleemi. Mul ei ole seal leht vaid mõned skriptid jooksevad.
Panin vahepeal naljaviluks krüptoraha kaevandama ja miski 2 nädalat küttis järjest täiskoormusel kuni ise ära katkestasin asja. thumbs_up.gif


Heh lugesin jah neil seal kuskil, et probleemid CPU usage (mininguga tegeletakse).
Huvitav kui responsive ja korralikult veebikas seal jookseks...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2014 10:29:33 vasta tsitaadiga

Varem on kirjutatud siin teemas, et Tantum ei ole kõige parem virtuaalserveri pakkuja..
Kuidas praegu seis seal on ? On kellelgi kogemusi hetkel ?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.03.2014 10:33:11 vasta tsitaadiga

Tantumiga on just praegu probleeme. Mul oli konto web1 serveris ja pühapäeva õhtul leidsin, et see suundub wavecom.ee peale. Hetkel ei vasta midagi, juba alates eile õhtust. Jõudsin andmebaasist varukooopia teha ja loodan, et jaanuari koopia failidest on pädev. Pärast ümberkolimist ei tulnud lehed üles ja kõigil oli kiri "Sinu PHP paigalduses puudub MySQL-i moodul, mida WordPress vajab."
Ümberkolimisega ei saadud hakkama. Peaksin kuri olema aga õnneks ei olnud seal elutähtsaid asju. Makseperiood saab ka kuu pärast läbi ja sobiv lõpetamiseks. Olen siin varem seda kiitnud aga mitte enam. Esiteks panid mullu septembrist lisadomeenidele ülempiiri 10, mida varem ei olnud (arvutasid mulle järgmise perioodi makseks 1200 euro ringis ja pidin mitu korda kirjutama, et nad seda korrigeeriksid kuna olin muudatuse juhuslikult avastanud 3 päeva pärast nende sisseviimist ja kärpekirvega serveri üle käinud). Teiseks oli mullu suvel juunist kuni augustini vähemalt neli juhtumit ajalise vahega kui minu teise kontoga server häkiti ära. Root õigustega oli kõik index failid ära asendatud. Kaks neist olid paari päeva jooksul umbes nii, et hommikul märkasin eelmise päeva õhtupooliku häkkimist ja tegin korda ning siis tuldi järgmisel südaööl uuesti rikkuma. Kvaliteet on alla käinud (häkkimised, lehtede mahavõtmine 2 päevaks) ning hinda on kergitatud (mullu kevadel)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006




sõnum 04.03.2014 21:45:37 vasta tsitaadiga

Mul oli ka probleem ja suunas ka wavecom serverisse. Kirjutasin eile õhtu kell 11 ja pmt vastati kohe ja hommikul sai kohe korda. Peale korda saamist oli veel probleeme sellega, et osad A kirjed olid ära kustutatud. Õige server on nüüd cloud43, kuigi WHMCS suunab ikka web1 serverisse. Andmebaasiga midagi ei juhtunud.

Põhimõtteliselt kui soovitakse kindlust ja stabiilsust, siis radicenter või zone. Alati, kui Tantumis on mingi kolimine, siis peab ise kõik funktsioonid üle kontrollima, kuna nemad seda ise ei tee ja enamus küsimusi on "Proovige nüüd" vms. Tundub selline põlve otsas nokitsemine ja ei teha piisavalt eeltööd. Lisaks on tähele pannud, et väga paljud mailid ei tule läbi.

_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 04.03.2014 21:55:06 vasta tsitaadiga

Radicenteris kunagi tõsteti kraam nii tuima näoga ühelt kontolt teisele üle, et kõik läks praktiliselt katki.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006




sõnum 04.03.2014 21:59:24 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Radicenteris kunagi tõsteti kraam nii tuima näoga ühelt kontolt teisele üle, et kõik läks praktiliselt katki.


Ise olen nüüd ühe domeeniga radicenteris/netpointis olnud ca 4 aastat ja pole kordagi probleeme olnud.

_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 04.03.2014 22:12:05 vasta tsitaadiga

kullar kirjutas:
maatriks kirjutas:
Radicenteris kunagi tõsteti kraam nii tuima näoga ühelt kontolt teisele üle, et kõik läks praktiliselt katki.


Ise olen nüüd ühe domeeniga radicenteris/netpointis olnud ca 4 aastat ja pole kordagi probleeme olnud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lcriz
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 14.04.2014 17:05:50 vasta tsitaadiga

Kas kellegi on olnud kogemusi Virtuaali "micro" paketiga? Tahaks majutada lihtsalt ühte wordpressi lehte... kas see oleks selleks sobilik ja kas andmeedasutsmaht 20GB oleks piisav? Tegemist oleks lihtsalt nö reklaam/portfolio lehega. Lehele lisatavad videod-heli tuleksid siis kas Youtubest või SoundCloudist. Või kas kellelgi on mõnda sobilikku hosti varianti välja pakkuda selle jaoks? Olen kõik need enamus eesti pakkujaid üle vaadanud, aga väga ei tõmba maksma ~6€ kuus selle eest, et saaks kuskil ühte wordpressi majutada. Beehosting.net-i starter pakett tundub ka sobima wordpressi jaoks (aasta korraga makstes 1.99€ + km), aga ma pole just eriti kindel teenuse kvaliteedis. Olen ka mõtelnud Taanlaste one.com-i peale, aga välismaiste pakkujate puhul tekib küsimus arveldamises ja kuidas võiks toimida arvete väljastamine?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 14.04.2014 17:52:36 vasta tsitaadiga

Ise kasutan selleks planet.ee teenust.

0.58 euri kuus (6,90 euri aastas) ja minu arust parim variant väikesele lehele.
+ võimalus .ee või .eu vms domeeni ka kasutada
(muid lisakulutusi peale domeeni aastamaksu pole)

zone.ee on usaldusväärne ka ja ei pea muretsema, et mingeid jamasid oleks
6GB ruumi ja 100GB andmemahtu kuus
php ja mysql töötavad ilusti
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 15.04.2014 11:27:42 vasta tsitaadiga

planet.ee-s on MariaDB 10.0.10, mitte enam MySQL icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
50cali8er
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 22.04.2014 20:26:40 vasta tsitaadiga

Hei!

Mul on ligi 10 domeeni, neist 4 eesti oma. Küllap veebilehti lisandub veelgi.

Seni olen hoidnud neid USA veebimajutuses, maksnud 20$ aastas. Kuidagi aga kipub rohkem aeglasemaks minema kui enne oli. Ehk müüdi üle.

Ühesõnaga nüüd otsingi Eesti veebimajutajat. Eriti hea oleks kui veebimajutusel oleks Cpanel ja ma saaksin ise toimetada seal.
Et saaksin lisada add on domeene ehk siis teistele domeenidele sama veebimajutust. Zone.ee on kiire küll aga pidi ikka tükk aega kirjutama, enne kui nad teisele domeenile veebiserveri lisasid. Veebimajutus.ee on ka kiire, kuid ka kuidagi vähe kontrolli, pead ka kirju saatma.
Millegipärast nagu üritatakse varjata, et mitmeid domeene saab ühe veebimajutuse alla panna ja ei pea igale domeenile seda ostma.

Tänan nõuannete eest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 28.06.2014 10:23:55 vasta tsitaadiga

Tantumit enam pole, teatasid ette 4 päeva. Kui oli imelik ümberkolimine wavecom peale, siis seda avalikuks ei tehtud. Nüüd leidsin, et minul on ka statistika moodul ülekolimisega surnud. Hakkan uut kohta otsima. Seda oli ka ette arvata kui mullu suvel häkiti servereid korduvalt ning septembrist tõstsid hindu ja piirasid add-on domeenide arvu ära. Hea, et kevadel läksin üle kuu kaupa tasumisele.

Koopia nende eilsest kirjast:
13. aprill 2014 sõlmiti ühinemisleping Tantum Group OÜ reg. nr. 11100236 Laki 25, Tallinn 12916 ja WaveCom AS reg. nr. 10756058 Kotka 26, Tallinn 11312 vahel. Ühinenud ettevõte jätkab oma tegevust WaveCom AS nime all.

Ühinemise peamiseks eesmärgiks on ettevõte loomine, mis pakub rahvusvaheliselt erinevaid kõrge kvaliteediga side ja serveriteenuseid ning suurendab oma osalust veebimajutusteenuste turul põhinedes Tantum Group OÜ kogemustel. Tantum Group seniste teenuste hinnad ja omadused ei muutu. As WaveCom omab vastupidi senisest laiemat teenuste portfelli. Oleme seadnud endale eesmärgiks olla hinnaliider domeenide ja majutusteenuste turul. Pidevalt hakkavad toimuma kampaaniad ja eripakkumised erinevatele teenustele ja toodetele. Kõiki meie teenuseid hakkab iseloomustama täisautomaatne tellimis ja teenuse haldus süsteem.

Lähema nädala jooksul viiakse kõikide klientide teenindamine üle uude iseteenindusportaali, mis pakub oluliselt paremat, põhjalikumat ja mugavamat teenuse haldust. Klienditeenindus muutub peatselt ühiseks ja pikeneb oluliselt. Alates 1 juuli 2014 saadetakse arved Tantum–i klientidele WaveCom AS nime all. Klientide üleviimisel uude halduskeskonda ja teiste muudatuste kohta saadetakse eraldi täiendav teade ja juhend kliendi e-postile. Seniks palume kasutada Tantum Group-i tavapäraseid teenuste halduse keskkondi ja klienditoe kanaleid sh. telefonid ja meilid . (6850085 ja info@tantum.ee)

WaveCom AS on sideoperaator, kes pakub rohkem kui 13 aastat laias valikus kvaliteetseid ja samas soodsaid Interneti, telefoni ja serveri- ning andmemajutusteenuseid nii era- kui ka ärikliendile. WaveCom AS arendab oma tegevust veebimajutuse ja pilveserverite valdkonnas ning plaanib teenuseid oluliselt laiendada. Wavecom omab 5 Gb/s välisühendusi nii Linxtelecom´i rahvusvahelisse võrku ja on ka TLLIX liige kus Eesti operaatorid vahetavad teine teisega liiklust. WaveCom AS omab ja opereerib ka moodsat serverikeskust 55´le seadmekapile, mis vastab kõige rangematele nõuetele.

AS WaveCom on loodud 2001a, aktsiakapital 1,2 milj. EEK, mis põhineb 100% eesti kapitalil. As WaveCom 2013 aasta krediidireiting on AA (Väga Hea)

Lisainfo www.wavecom.ee

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 10.07.2014 10:19:33 vasta tsitaadiga

Panen hinde 5+ Radicenterile tänahommikuse suhtluse põhjal.
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 10.07.2014 13:03:08 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Tantumit enam pole, teatasid ette 4 päeva. Kui oli imelik ümberkolimine wavecom peale, siis seda avalikuks ei tehtud. Nüüd leidsin, et minul on ka statistika moodul ülekolimisega surnud. Hakkan uut kohta otsima. Seda oli ka ette arvata kui mullu suvel häkiti servereid korduvalt ning septembrist tõstsid hindu ja piirasid add-on domeenide arvu ära. Hea, et kevadel läksin üle kuu kaupa tasumisele.

Selle ülekolimisega on täielik kaos ikka. Kogu konto koos täiega tundmatussesse kadunud ja järelpärimiste peale sepad muudkui aga seletavad kui ajapuudus neil on. Tudndub, et nende sellidega tuleb asjaajamine ära lõpetada.
icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2014 19:15:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
OÜ Cemty Tervitus,

Antud tegevusala pole nähtud vaeva väärt.
Tegevus lõpetatakse vastavalt lepingule 30 päevase etteteavitamisega. Koostatakse kreeditarved ja tagasikanded.

Sulgeme pealtvaadates väga minimaalse osa, ilma ettevõttes olevate kasumit saavate töötajateta, maailmaturul seni madala profiiliga ringiliikuva valuuta nimel, "musta turu" eksisteerimise tõttu, arendamist vajavate töömahukate asjadega tegelemise. Ettevõtlusesse jõuavad vahendid üldiselt peale maksude kinnipidamist eraisikute taskust. Riik nõuab omakorda maksude maksmist ettevõtluselt ja on jäetud väga suured võimalused nendest kõrvale hiilimiseks näiteks "raha kassasse" ja "kosmeetiline tomat" kuludesse. Näinud tanklates kellegi teise kütuse kviitungi ootel, arusaamise järgi siis "maksude toetust" kasutavaid tegelasi.

Paraku selle kõige keskel liigub maksudeks rohkem kui jõuab tööga vaeva näha. Alustavad ettevõtted enamasti ei jõua kohe palka maksta. Töötukassast ilmselt saadakse kolm korda vähem "toetust" kui makstakse makse ja lõpptulemusena paljude laenud ületavad sissetuleku.

Parimatega,
Rando
Cemty OÜ
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2014 19:20:50 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2014 00:41:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi võiks tõlkida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2014 16:02:28 vasta tsitaadiga

Kuhu kolida nüüd sealt oma domeeniga?
Veebileht ei ole eriti aktiivne.. lihtsalt vajadus, et sellele oleks ligipääs ja emailide lugemise jaoks.
Soodsalt!
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 147, 148, 149  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.