Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Acer V3-571G märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2013 18:32:01 vasta tsitaadiga

võta tolmuimeja keera max võimsusele ja toru ots pane ventika kohta ja tõmba imejaga läbi arvuti õhku, lisaks veel ees on avaused kust tõmmata ja küljepeal kus õhk välja tuleb, kui ma nii ei teeks iga kuu siis arvuti kärrssaks varsti ära, enamlevinud põhjus arvuti riknemisel, tolmu ummistus
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2013 20:41:54 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
võta tolmuimeja keera max võimsusele ja toru ots pane ventika kohta ja tõmba imejaga läbi arvuti õhku, lisaks veel ees on avaused kust tõmmata ja küljepeal kus õhk välja tuleb, kui ma nii ei teeks iga kuu siis arvuti kärrssaks varsti ära, enamlevinud põhjus arvuti riknemisel, tolmu ummistus

Spoiler Spoiler Spoiler

Sellega tapad ventika ära. Kui ekstrahästi läheb, siis saavad mõned tundlikumad detailid ka staatilisest elektrist laksu kätte.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 03.11.2013 20:48:19 vasta tsitaadiga

Ärge üle pingutage. Ma olen üle 5 aasta või isegi rohkem oma läpakate ja lauaarvuti ventikaid kompressoriga lasknud nii, et nad vabalt tiirlevad... pole siiani maha surnud ükski neist.


Mingi wikipedia kauboi linnalegend vms... vb andis tolmuimeja otsaga ise staatilist või kukutas oma arvuti maha kogemata koristamise ajal ning nii need teooriad tekivad.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2013 20:50:53 vasta tsitaadiga

Ja lisaks ei saa sellist viisi kasutades ka kuigi puhtaks ma usun, suuremad "tolmupadjad", kui seal on neid, jääksid sisse. Raske uskuda, et ainuüksi tolmuimejaga sealt avas imedes kohe nii puhtaks saab. Samuti võib olla probleem termopastas. Kas pandi mingit jampsi möksi (kuigi see 4 kuud piisavalt pikk aeg ka tegelikult, oleneb kuidas arvutit kasutatud) või siis ei pandud korralikult vahele seda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2013 09:50:26 vasta tsitaadiga

Ei hakka ma siin mingit kilplast mängima, võtan lähiajal lahti, puhastan korralikult ära ning vahetan pasta MX-2 vastu välja. teretalv, hoia sa palun arvutitest eemale... icon_rolleyes.gif neid katkiseid ventilaatoreid ning surnud emaplaate olen isegi näinud sellisest "geniaalsest" puhastusviisist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2013 13:24:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei hakka ma siin mingit kilplast mängima, võtan lähiajal lahti, puhastan korralikult ära ning vahetan pasta MX-2 vastu välja. teretalv, hoia sa palun arvutitest eemale... icon_rolleyes.gif neid katkiseid ventilaatoreid ning surnud emaplaate olen isegi näinud sellisest "geniaalsest" puhastusviisist.

kuidas on seotud sinu pessimism sellega et ventikas puhastamisel katki läheb teise isiku käes?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2013 18:32:47 vasta tsitaadiga

Pasta vahetatud (vana oli ikka päris palju.... pandud icon_rolleyes.gif ) ning ventilaator puhastatud. Tulemuseks idle'is 10 kraadi madalam temperatuur ja mängudes 30 kraadi madalam. Esimest korda nägin selle läpakaga, et ventilaator jäi arvuti töötamise ajal seisma.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2013 18:34:00 vasta tsitaadiga

eks kui ta niisama seisab siis tegelt loomulik olekski vast, mul ala niisaama seisab ala meiliproge liht käib siis nagu vent ei käigi, miskit liigutama hakata siis võtab käima ikka.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renzo245
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2011




sõnum 15.11.2013 08:41:49 vasta tsitaadiga

krist2an Ega GPU-l termopatja polnud, oli ikka lihtsalt termopasta? Üritan lähiajal ise ka selle puhastuse ette võtta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2013 12:30:46 vasta tsitaadiga

Renzo245 kirjutas:
krist2an Ega GPU-l termopatja polnud, oli ikka lihtsalt termopasta? Üritan lähiajal ise ka selle puhastuse ette võtta.

CPU ja GPU on mõlemad termopastaga üle ujutatud. Mingi kolmanda chipi peal oli küll termopadi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2013 12:33:50 vasta tsitaadiga

Veidi palju seda ködi seal icon_confused.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renzo245
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2011




sõnum 18.11.2013 16:10:54 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga palju oli jah seda termopastat, vahetasin ära aga temperatuurid jäid ikka umbes samaks võibolla mõne kraadi sai alla. Ja lahti võttes sain halva üllatuse osaliseks nimelt on üks ekraani hing puruks, sealt kus kruvidega kinni hoiab on mõlemad plastikud puruks. Ainuke kruvi mis hoiab on põhja alune kruvi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2013 19:20:23 vasta tsitaadiga

Jah, aga garantii laks see enam pole sest kindlasti on näha su kruvi peadest, et neid kruve on lahti keeratud ja kuna ei ole dokumenti mis tõestaks et ta sul ennem garantiis käinud, siis võid sa saata aga tuleb samatargalt tagasi. Olen ise Aceriga kogenud seda, kuid kui korra oli mu teine Acer garantiis käinud ja siis olin ise sadu kordi lahti teinud ning neile garantiise saatnud ,siis polnud probleemi, sest nemad olid juba lahti teinud ja ei saa tõestada, et ka mina oleks.

Üldjuhul hakkaja saab selle kinnituse korda teha.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2014 14:09:40 vasta tsitaadiga

Varsti hakkab 2 aastat selle arvutiga täis saama ja selle aja jooksul on tekkinud mitmeid tähelepanekuid ja mõtteid.

+ Acerit on ikka peetud kräpi tootjaks, aga kui arvuti eest kasvõi veidi hoolt kanda, siis ei lagune ta midagi. Minu V3 töötab igatahes ühegi veata ning senimaani vastupidavuse üle ei kurda. Garantiis on ta, tõsi küll, korra käinud, siis vahetati kõvaketas ära. Selle aja jooksul on ka aku mahutavus 20% langenud ning hinged on veidi lõdvemaks muutunud (kuid ainult veidi, nüüd saab vähemalt ühe käega ekraani avada). Korralik puhastus + termopasta vahetus 6 kuu jooksul hoiab ka temperatuurid mõistlikkuse piirides ning lubab ka tundide viisi mängida. Tulevikus tahaksin tegelikult MX-2 asemel MX-4 kasutada, sest tundub, et MX-2 ei suuda kõrgete temperatuuride juures eriti hästi oma omadusi säilitada. Kõvaks küll ei lähe, aga mõne kuu möödudes hakkavad temperatuurid jälle kasvama, hoolimata tolmust.
+ i5-3210M pluss GT-640M pole küll enam kõige võimsam kombinatsioon, kuid enamike mängudega saab ta siiski hakkama. Loomulikult võiks graafikakaart võimsam olla ja i5 asemel 4th gen i7, kuid ca 600€ arvuti kohta on jõudlust ka praegu piisavalt. Vaadates neid arvuteid, mida Acer praegu pakub, siis jätkatakse sama, väga mõistlikku põhimõtte alusel, kus CPU on mingisugune Inteli i5 või i7 koos tavakasutuseks igati piisava integreeritud videoga ning mängimiseks on juurde pandud korralik Nvidia GPU.
+ Siiani meeldib väga klaviatuur, mis on väga mõnusa käiguga ning pole mitte mingeid kulumise märke näidanud.

- Üheks miinuseks on kindlasti 5400rpm kõvaketas, mis on aeglasem kui mu vanaema 100m jooksus. Plaanis ongi visata DVD lugeja välja ning asedada see mingi SSD kettaga.
- Teine miinus on ekraan, mille reso on lühidalt öeldes s*tt. Samas on see üpris tavaline, et sellise hinnaklassiga sülearvutitele lisatakse mingi suvaline 1366x768 paneel sisse. Õnneks on praegu juba ka 1080p ekraanidega sarnased mudelid Aceril väljas thumbs_up.gif
- Läikivast mustast plastikust kaas on idiootsuse tipp. Seda on võimatu puhtana hoida, reaalselt, see koguks justkui mustust ja näpujälgi iseenesest.

Kokkuvõtlikult olen igati rahul, et ei ostnud tol hetkel mingit Inspironi seeria Delli või sarnast, mida inimestele pidevalt pähe määritakse. Acer on tegelikult teinud suure sammu edasi ning kui läpakat kasvõi veidigi hoida, siis ei lagune ta käes tükkideks ka. Ma sain mõistliku hinna eest igati mitmekülgse arvuti, mis vastab minu nõudmistele ning pole mind senimaani veel hätta jätnud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Acer V3-571G mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.