Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 282, 283, 284  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2013 20:40:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
siin käib igatahes asi küll nii, et kättetoimetamata pakid viiakse ikka postkontorisse, mitte kandekeskusesse.

Siin ka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.08.2013 12:37:36 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
arm2004 kirjutas:
siin käib igatahes asi küll nii, et kättetoimetamata pakid viiakse ikka postkontorisse, mitte kandekeskusesse.

Siin ka. thumbs_up.gif

Väikelinnade võlud - Tallinnas on juba aastaid järjekindlalt lokaalseid kontoreid suletud thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 12:57:59 vasta tsitaadiga

Ega jah. Endal olnud ka probleeme ainult selle nö venitamisega (va üks kord, all kirjas). Parim laks on olnud 6 tööpäeva hiljem teatis posti (trackingu järgi, millal EP võttis paki enda kanda), et teie pakk on jõudnud kandekeskusesse.

Üks hale juhus ka olnud. Läksin kahele pakile järgi, tädike lükas templid alla kahele teatisele, tõi mulle ühe paki ja viskas uue järjekorra numbri ette, et minuga kõik.
Küsisin siis, et kus teine pakk on. Jäi lolli näoga vaatama. võttis uuesti need teatised ette, piiksutas ja klõbistas mingi viis minutit arvuti taga, siis käis seal teiste inimestega juttu ajamas.
Mingi teise kasti taga piiksutasid ja klõbistasid veel paar minutit. Lõpuks tuli ja ültes, et te olete selle juba kätte saanud icon_lol.gif
Hakkasin uurima, et millal siis. Majandas jälle arvutiga, "Me ei tea, kuid meil ei ole seda". Andis mulle tempeldatud paberi pihku ja käskis kõrval asuvasse postkontorisse minna.
Seal siis vaadati lolli näoga otsa, et miks nad mind siia saadeti. Tehti kõne, võeti mu telefoni number ja lubati tagasi helistada, et uurivad asja thumbs_up.gif
10 minutit hiljem helistati ja öeldi, et see ühes teises kandekeskuses ja ma olevat selle ise lasknud sinna toimetada???
Väitsin teisiti, kuid eriti ei usutud ja lubati järgmiseks päevaks õigesse kohta tagasi toimetada, et ma saaks järgi minna.


Hetkel ootan ka teatist, trackingus Eesti post 13.08 thumbs_up.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 16.08.2013 13:21:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üks hale juhus ka olnud. Läksin kahele pakile järgi, tädike lükas templid alla kahele teatisele, tõi mulle ühe paki ja viskas uue järjekorra numbri ette, et minuga kõik.
Küsisin siis, et kus teine pakk on. Jäi lolli näoga vaatama. võttis uuesti need teatised ette, piiksutas ja klõbistas mingi viis minutit arvuti taga, siis käis seal teiste inimestega juttu ajamas.
Mingi teise kasti taga piiksutasid ja klõbistasid veel paar minutit. Lõpuks tuli ja ültes, et te olete selle juba kätte saanud

Juriidiliselt oledki; kui tädi templi paneb, tähendab see sinu allkirja teatisel.

Mitte kunagi ei allkirjasta sa pakiteatis enne pakkide kättesaamist ja nägemist! icon_exclaim.gif
Teatisel on kirjas "Olen paki kätte saanud..." - kas olid? Ilmselt ei. Allkiri olemas e sa tõendad isikuliselt, et pakk on käes = JOKK.

Teatis allkirjastatakse peale saadetise füüsilist üleandmist.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 14:46:08 vasta tsitaadiga

üks hea kogemus: eile kella 12 ajal tellisin-maksin iludus.ee-st, täna kell 13.41 tuli sõnum, et pakk postkontoris icon_eek.gif thumbs_up.gif tähitud maksikiri, mitte kulleri toomata kullerpakk.
postkontoris oli ka hea kogemus. ainult 2 kassat töötasid, ühes ootas 3 inimest järjekorras, teises polnud kedagi. võtan siis automaadist järjekorranumbri ja kohe kutsuti tühja kassasse. ei tea mis teema oli, kas need järjekorras seisjad ei jaganud matsu, et nr tuleb võtta või mis icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 15:28:04 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
üks hea kogemus: eile kella 12 ajal tellisin-maksin iludus.ee-st, täna kell 13.41 tuli sõnum, et pakk postkontoris icon_eek.gif thumbs_up.gif tähitud maksikiri, mitte kulleri toomata kullerpakk.
postkontoris oli ka hea kogemus. ainult 2 kassat töötasid, ühes ootas 3 inimest järjekorras, teises polnud kedagi. võtan siis automaadist järjekorranumbri ja kohe kutsuti tühja kassasse. ei tea mis teema oli, kas need järjekorras seisjad ei jaganud matsu, et nr tuleb võtta või mis icon_lol.gif

Lõpuks saab sust siis iludus, läheb saarlannade rabamiseks thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 16:01:22 vasta tsitaadiga

Mul oli ükskord UK trackinguga pakk. Läksin siis järgi ja mu pakki ülesse ei leita. Küll küsiti mitu korda, et kas sa ikka pole seda kätte saanud. Siis aeti tagant ruumist tädid otsima ja kõrvalt kassast tuldi ka asja uurima. Järgekord muudkui kasvas ja kasvas. Lõpuks ma panin kogu selle sagimisega seda tähele, et ühte pakki ei vaadanud mis asus tühjal riiulil lae all. Lõpuks ma ise ütlesin, et vaadake sinna lae alla tühjale riiulile ja oligi mu pakk. Käis veel porin, et kes kurat selle sinna viskas, seal üldse pakid ei käi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 16:18:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
üks hea kogemus: eile kella 12 ajal tellisin-maksin iludus.ee-st, täna kell 13.41 tuli sõnum, et pakk postkontoris icon_eek.gif thumbs_up.gif tähitud maksikiri, mitte kulleri toomata kullerpakk.
postkontoris oli ka hea kogemus. ainult 2 kassat töötasid, ühes ootas 3 inimest järjekorras, teises polnud kedagi. võtan siis automaadist järjekorranumbri ja kohe kutsuti tühja kassasse. ei tea mis teema oli, kas need järjekorras seisjad ei jaganud matsu, et nr tuleb võtta või mis icon_lol.gif

Lõpuks saab sust siis iludus, läheb saarlannade rabamiseks thumbs_up.gif icon_lol.gif

vaevalt icon_razz1.gif emale sünnipäevaks lõhn.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2013 12:18:19 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Hetkel ootan ka teatist, trackingus Eesti post 13.08 thumbs_up.gif

Nii mugav icon_lol.gif

19.08.2013 10:53 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2013 21:16:28 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
kjaups kirjutas:
Hetkel ootan ka teatist, trackingus Eesti post 13.08 thumbs_up.gif

Nii mugav icon_lol.gif

19.08.2013 10:53 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale


Normaalne, mul vägagi sarnane tekst. Positiivne see, et tüdruksõber oli kodus ja mingit "teadet" kuhugi ei jäetud. Üldiselt trackida ei viitsi aga kuna müüja andis ilusti koodi, siis mõtlesin, et uurin kuhu pakk jääb.

19.08.2013 10:45 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale


Korralik teenus. 10/10
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 23.08.2013 23:12:11 vasta tsitaadiga

Väga kahtlane asutus ikka, riik riigis, "kaotavad" saadetisi ära nii nagu ise tahavad. Mulle saadeti Hiinast pakk, sees oli 2 ravimit pulbri kujul, vastavalt 5 ja 10g. EMS trackingu järgi saabus pakk Tallinna EMSi 21.07 ja anti üle tollile. Eks ma siis ootasin natuke et keegi ühendust võtaks. Ei midagi, võtsin siis ise ühendust tolliga 6 augustil, et misvärk on pakiga. Toll ütles et nemad pole pakki saanud, küsigu ma postist. Nüüd küsisin postist, need väitsid et pakk pole veel Eestissegi saabunud, andmebaasis on näha ainult, et 21.07.2013 on saadetise andmed salvestatud. Samas EMS enda tracking ütleb nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mina loen siit küll välja, et pakk on ammu Tallinnas. Ja huvitaval kombel anti tollile üle samal päeval, kui ma esimese järelepärimise tegin ja keegi midagi ei teadnud asjast icon_confused.gif Võibolla kahtlustavad et pakis on narko vmt. ja testivad aga no kurat ärgu valetagu siis näkku et ei tea midagi pakist ja hoopis mina olen loll, kes ei oska trackida.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2013 23:50:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

anti tollile üle samal päeval, kui ma esimese järelepärimise tegin ja keegi midagi ei teadnud asjast

tule ikka maa peale. sa loodad riigimasinalt pädevat vastust samal päeval kauba jõudmisega? icon_lol.gif http://en.wikipedia.org/wiki/Bureaucracy

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2013 07:56:27 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Väga kahtlane asutus ikka, riik riigis, "kaotavad" saadetisi ära nii nagu ise tahavad. Mulle saadeti Hiinast pakk, sees oli 2 ravimit pulbri kujul, vastavalt 5 ja 10g. EMS trackingu järgi saabus pakk Tallinna EMSi 21.07 ja anti üle tollile. Eks ma siis ootasin natuke et keegi ühendust võtaks. Ei midagi, võtsin siis ise ühendust tolliga 6 augustil, et misvärk on pakiga. Toll ütles et nemad pole pakki saanud, küsigu ma postist. Nüüd küsisin postist, need väitsid et pakk pole veel Eestissegi saabunud, andmebaasis on näha ainult, et 21.07.2013 on saadetise andmed salvestatud. Samas EMS enda tracking ütleb nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mina loen siit küll välja, et pakk on ammu Tallinnas. Ja huvitaval kombel anti tollile üle samal päeval, kui ma esimese järelepärimise tegin ja keegi midagi ei teadnud asjast icon_confused.gif Võibolla kahtlustavad et pakis on narko vmt. ja testivad aga no kurat ärgu valetagu siis näkku et ei tea midagi pakist ja hoopis mina olen loll, kes ei oska trackida.

Aga kas sama tracking numbrit kasutada siis kas eesti posti lehelt ei näita midagi?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 24.08.2013 11:51:01 vasta tsitaadiga

Näitab niimoodi:

Spoiler Spoiler Spoiler


Posti väitel tähendab see, et saadetise andmed on salvestatud icon_question.gif Nende tracking on mõttetu, EMSi enda oma on palju informatiivsem.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2013 12:37:19 vasta tsitaadiga

Üldjuhul kui nii 2 päeva näitab, siis olen tolli helistanud. 99% tõenäosusega on see just seal
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2013 13:36:07 vasta tsitaadiga

Opa, juba 2 korda järjest on DX kaup koju toodud thumbs_up.gif. Varem oli ikka nii, et tehti fiktiivne kättetoimetamise katse ja siis kahe päeva pärast lipik postkasti.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
saurus12
HV vaatleja
saurus12

liitunud: 24.08.2009




sõnum 03.09.2013 13:43:17 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Opa, juba 2 korda järjest on DX kaup koju toodud thumbs_up.gif. Varem oli ikka nii, et tehti fiktiivne kättetoimetamise katse ja siis kahe päeva pärast lipik postkasti.


Veab siis. Ma pole kunagi ühtegi telefonikõnetki saanud rääkimata ukse taha tulemisest, nii et arusaamatu on, mida see "kohaletoimetamise katse" seal trackingus tähendab. Vähemalt lihtpakid tulevad postkasti ja tähitutelegi pole vaja väga kaugele kandekeskusesse järgi minna (+ nüüd ka teavitab kohe paki saabumisest sõnumiga).
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2013 15:28:30 vasta tsitaadiga

saurus12 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Opa, juba 2 korda järjest on DX kaup koju toodud thumbs_up.gif. Varem oli ikka nii, et tehti fiktiivne kättetoimetamise katse ja siis kahe päeva pärast lipik postkasti.


Veab siis. Ma pole kunagi ühtegi telefonikõnetki saanud rääkimata ukse taha tulemisest, nii et arusaamatu on, mida see "kohaletoimetamise katse" seal trackingus tähendab. Vähemalt lihtpakid tulevad postkasti ja tähitutelegi pole vaja väga kaugele kandekeskusesse järgi minna (+ nüüd ka teavitab kohe paki saabumisest sõnumiga).


See katse ongi seal vähemalt minu puhul varasemalt olnud fiktiivne, tegelikult keegi midagi ei katsetanudki. Inimesed on olnud kodus ja oodanud. Põhiline ongi see, et postkontorist antakse pakk kullerile kätte, kes siis 2 päeva kärutab nendega niisama ringi ilma, et üritaks kuidagigi kätte toimetada seda ja siis viib sinna tagasi ja seepeale saadetakse see lipik postkasti. Samal ajal ma võiks selle juba kohe ise kontorist ära tuua, aga ei saa, sest see pakk seikleb kuskil linna peal ringi.

Aga kaks viiamast korda nüüd on ilusti koju toodud, selle kohta ainult kiidusõnad.

Tuttav ükskord rääkis ka sama lugu, et lehed ei jõua kohale jmt, käis kontoris sellest korduvalt rääkimas. Siis niisama muuseas ükskord jutu käigus ilma igasuguse karmi manitsuseta mainis seda lugu oma klassivennale, kes oli Postis mingi juhtival kohal. Ja siis kui juhtus järgmine kord postkontorisse vist minema, siis tädid pahandasid, et miks siis kohe juhtkonnale kaebama minnakse icon_biggrin.gif

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2013 15:53:17 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Inimesed on olnud kodus ja oodanud.

ot:
Peab ikka kannatus olema, et kuu aega kodus istuda ja oodata neid DXi pakke icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2013 18:32:48 vasta tsitaadiga

salatoimik, tahtsid arooniat visata? Või sa ei oota tellitud pakke? Tellid lihtsalt tellimise pärast? Aga point oli, et trackingust on näha, millal on kullerile üle antud - seega sel päeval on pakki oodata.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2013 18:42:21 vasta tsitaadiga

Tellib ikka, aga trackingusse ma neid koode küll ei toksi. Suht mõttetu. Näitab hiinast minema saatmist ja siis mitu nädalat tühjust. Muudki teha. Tuleb kuna tuleb. Kui juba 1+ kuu pärast pole ei kipu ega kõppu siis hakkab imelikuks kiskuma.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 04.09.2013 17:12:31 vasta tsitaadiga

Naine läks linna, andsin lihtpaki teate kaasa, et postkontorist ära tooks.
Ei antud kätte. Olevat volitust vaja?! icon_evil.gif eusa_wall.gif
Surfasin EP kodulehel. Ei leidnud sellisest inimeste nussimisest sõnagi icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2013 17:40:31 vasta tsitaadiga

... habemega teema:
http://www.tarbija24.ee/297830/siiri-erala-reegel-reegli-parast
http://www.tarbija24.ee/297443/postkontorist-saab-teise-nimele-saadetud-paki-voltsitud-volikirjaga

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2013 17:56:35 vasta tsitaadiga

Hiid, Kas mitte saaja ID-kaardi koodi pole vaja?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2013 18:35:02 vasta tsitaadiga

tähitud saadetistel tuleb lipikut täita (ID-kaardi nr sh), lihtpakkidel pole mingit numbrit ega miskit kuskile tarvis.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 282, 283, 284  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.