Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Swedbanki töös esineb taas häireid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 18.03.2013 14:55:34 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
seb? lhv? nordea? krediidipank?
swed,seb, nordea ---- pole erilist vahet
ülejäänud on kõik mafiate käpa all, mille juured ulatuvad venemaale
Seega jäta loll propaganda pangavahetuste suhtes, sel lihtsalt pole vähimatki mõtet siin banaanivabariigis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.03.2013 14:57:20 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Nordea ei ole sama mis sampo? Teaostab sama kiiresti eesti siseseid makseid nagu swed? Seb? LHV Krediidi teostavad sama kiiresti? Sampost igatahes võtab teise panka üle kanne jubedalt aega...



jah... üle 20 minuti

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 18.03.2013 15:09:09 vasta tsitaadiga

Huvitav mul küll nii kiiresti ei lähe... sampo-swed...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 15:13:37 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:

Seega jäta loll propaganda pangavahetuste suhtes, sel lihtsalt pole vähimatki mõtet siin banaanivabariigis


Palun anna andeks

_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.03.2013 15:16:18 vasta tsitaadiga

ega seal muud olla ei saa kui tuumikvõrgu rike icon_lol.gif

aga eks segab küll et reedel ja täna kui on vaja mõnda asja vaadata/kontrollida, siis ei saa. Mõni klient ei saanud ka reedel makset teha seetõttu, et pank käpuli.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 18.03.2013 15:18:51 vasta tsitaadiga

Reede ühe korra tõrkus, sisse pääsesin mingi paar-kolmkümmend minutit hiljem üritades.
Täna olen kolm korda pidanud pangaasju vaatama ja kõik kolm on trehvanud heale momendile, kus probleeme polnud..........
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 21:20:39 vasta tsitaadiga

Nüüd kõik kahjunõudeid esitama icon_exclaim.gif
Küll siis jalad kõhu alt välja võetakse. Kui ikka firmadel jääb raha saamata, sest inimene ei saanud maksta ja loobus ostust, siis asi käib otseselt rahakoti pihta icon_rolleyes.gif

Internetipank on neil kah jubeda ülesehitusega. Pereliikme konto on seal ja kunagi ei leia lihtsamaidki asju üle ilma otsimiseta.
Endal õnneks SEB-s.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 19.03.2013 00:29:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Internetipank on neil kah jubeda ülesehitusega. Pereliikme konto on seal ja kunagi ei leia lihtsamaidki asju üle ilma otsimiseta.

Tõsi, tuleb nõustuda. Päris palju kordi sellepärast üsna pahane olnud netipangas käies. Täna pidin lõuna ostmiseks ka sulas maksma, sest sildid väljas, et kaardimakse ei toimi. Vedas, et seekord natuke sula kaasas oli, sest tavaliselt ei ole üldse sula ja oleks pidanud kuskilt hakkama ATM-i otsima, lootes et ehk täna ei jää ikka nälga thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.03.2013 00:34:40 vasta tsitaadiga

Swedpanga ATM-id ka ei töötanud.
_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2013 00:36:22 vasta tsitaadiga

Kui näiteks tankima lähed, lased paagi täis ja hakkad kaardiga maksma, aga rikke tõttu ei saa ja raha ei saa välja ka võtta, mis siis edasi saab? Peab ootama tanklas kuni pank asjad korda saab? icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.03.2013 00:37:49 vasta tsitaadiga

Teenindaja vormistab kohapeal tankla "krediitkaardi" icon_lol.gif
_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 19.03.2013 00:52:23 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kui näiteks tankima lähed, lased paagi täis ja hakkad kaardiga maksma, aga rikke tõttu ei saa ja raha ei saa välja ka võtta, mis siis edasi saab? Peab ootama tanklas kuni pank asjad korda saab? icon_lol.gif


Mind hakkas huvitama nüüd see asi selliselt, et kui mul on Eesti pank ja kaart, oletame siis et see on Swedbank ning on poole päevane süsteemirike mis halvab netipanga, kaardimaksed ja automaadid, seda siis meie riigis. Kui ma aga olen välismaal ja soovin maksta, mis siis saab?

Näiteks oskan ma öelda, et isegi Rootsis osades bensiinijaamades tuleb anda enne tankimist oma ID/Juhiluba müüjale tagatiseks, seda siis juhul kui tankida soovib välismaise numbrimärgiga auto. Eriti nõme oleks kui ma oma ID tagatiseks jättes ootamatult maksta ei saaks. icon_rolleyes.gif

Hetkel anti läbi eriva meedia sellest rikkest teada ning inimesed olid vähealt teadlikud, et mingi selline jama on. Kui aga minu kaart selle tõttu välismaal ei peaks toimima ja veel enam kui ma sellest teadlik ei ole, on asi ikka küll kehva. Isegi kui oleksin teadlik rikkest minu pangas, siis kuidas ma seda bensiinijaamas müüjale peaksin seletama?

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.03.2013 06:54:13 vasta tsitaadiga

Siit moraal - kanna alati vähemalt kahe panga krediitkaarti kaasas (ma mõtlen praegu just reisides).
Olen seda teinud ja mitmel korral ennast tänanud icon_smile.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.03.2013 12:12:37 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Kui näiteks tankima lähed, lased paagi täis ja hakkad kaardiga maksma, aga rikke tõttu ei saa ja raha ei saa välja ka võtta, mis siis edasi saab? Peab ootama tanklas kuni pank asjad korda saab? icon_lol.gif


Mind hakkas huvitama nüüd see asi selliselt, et kui mul on Eesti pank ja kaart, oletame siis et see on Swedbank ning on poole päevane süsteemirike mis halvab netipanga, kaardimaksed ja automaadid, seda siis meie riigis. Kui ma aga olen välismaal ja soovin maksta, mis siis saab?

Näiteks oskan ma öelda, et isegi Rootsis osades bensiinijaamades tuleb anda enne tankimist oma ID/Juhiluba müüjale tagatiseks, seda siis juhul kui tankida soovib välismaise numbrimärgiga auto. Eriti nõme oleks kui ma oma ID tagatiseks jättes ootamatult maksta ei saaks. icon_rolleyes.gif

Hetkel anti läbi eriva meedia sellest rikkest teada ning inimesed olid vähealt teadlikud, et mingi selline jama on. Kui aga minu kaart selle tõttu välismaal ei peaks toimima ja veel enam kui ma sellest teadlik ei ole, on asi ikka küll kehva. Isegi kui oleksin teadlik rikkest minu pangas, siis kuidas ma seda bensiinijaamas müüjale peaksin seletama?


eelmise jama aeg olid ka inimesed välismaal hädas, raha kätte ei saa, maksta ei saa jne. Seega jah, jama seis on kui teist kaarti või inimest kellel teise panga kaart kaasas pole ja sula ka pole...jäädki ootama. Eestis siin jäeti ID kaarte jms panti ja pärast käidi järel ja maksti, välismaal ei saa ka seda teha hästi.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 19.03.2013 13:23:04 vasta tsitaadiga

Natsa sula peab ikka alati taskus olema, et vähemalt burksi saaks süüa thumbs_up.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 19.03.2013 14:26:03 ~ vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
kembadesig kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Kui näiteks tankima lähed, lased paagi täis ja hakkad kaardiga maksma, aga rikke tõttu ei saa ja raha ei saa välja ka võtta, mis siis edasi saab? Peab ootama tanklas kuni pank asjad korda saab? icon_lol.gif


Mind hakkas huvitama nüüd see asi selliselt, et kui mul on Eesti pank ja kaart, oletame siis et see on Swedbank ning on poole päevane süsteemirike mis halvab netipanga, kaardimaksed ja automaadid, seda siis meie riigis. Kui ma aga olen välismaal ja soovin maksta, mis siis saab?

Näiteks oskan ma öelda, et isegi Rootsis osades bensiinijaamades tuleb anda enne tankimist oma ID/Juhiluba müüjale tagatiseks, seda siis juhul kui tankida soovib välismaise numbrimärgiga auto. Eriti nõme oleks kui ma oma ID tagatiseks jättes ootamatult maksta ei saaks. icon_rolleyes.gif

Hetkel anti läbi eriva meedia sellest rikkest teada ning inimesed olid vähealt teadlikud, et mingi selline jama on. Kui aga minu kaart selle tõttu välismaal ei peaks toimima ja veel enam kui ma sellest teadlik ei ole, on asi ikka küll kehva. Isegi kui oleksin teadlik rikkest minu pangas, siis kuidas ma seda bensiinijaamas müüjale peaksin seletama?


eelmise jama aeg olid ka inimesed välismaal hädas, raha kätte ei saa, maksta ei saa jne. Seega jah, jama seis on kui teist kaarti või inimest kellel teise panga kaart kaasas pole ja sula ka pole...jäädki ootama. Eestis siin jäeti ID kaarte jms panti ja pärast käidi järel ja maksti, välismaal ei saa ka seda teha hästi.



Nii võib ikka VÄGA täbarast olukorrast ennast ühel hetkel leida. Hakka või tõesti koguaeg sularaha kaasas tassima. See "natukene sula kaasas" ei ole siin aktuaalne, kui ma ikka olen näiteks Rootsis äsja ~700SEK eest tankinud ja mul vedeleb autos sajane ja mõned mündid, on sellest ikkagi vähe abi. icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 19.03.2013 15:22:40 vasta tsitaadiga

Krediitkaardiga saab teoorias maksta ka offline ... iseasi, kas kaupmees selle riski võtab. Üldiselt võetakse.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 19.03.2013 15:35:54 vasta tsitaadiga

Kõik on arusaadav, aga ma ei vea alati sularaha ja erinevate kaartide hunnikut kaasas, tihtipeale on üks pangakaart ja juhiluba, vjso. Eelnevast lähtudes peab seda vist tõsiselt muutma hakkama.
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 19.03.2013 15:43:44 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
Kõik on arusaadav, aga ma ei vea alati sularaha ja erinevate kaartide hunnikut kaasas, tihtipeale on üks pangakaart ja juhiluba, vjso. Eelnevast lähtudes peab seda vist tõsiselt muutma hakkama.
Mõistlik oleks niiehknaa mitte panna kõiki oma šansse ühele kaardile, seda eriti siis kui kodust veidigi kaugemale minna. Reisides on elementaarne, et on mitu kaarti, neist vähemalt üks krediitkaart.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 19.03.2013 15:47:54 vasta tsitaadiga

Ma ei hoiagi oma olemasolevat raha ühel arvel, samuti vean reisides kõiki kaarte kaasas, aga kuna töö tõttu tuleb viibida väga palju Rootsis, siis ma ei võta seda kui reisimist ja ei ahelda oma ID kaarti, passi, kõiki panga- ja krediitkaarte endale taskusse.
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 19.03.2013 16:18:03 vasta tsitaadiga

Reisides on normaalne ka see, kui on varutud täpselt nii palju nagu igale indiviidile kohane mõistlikus koguses sularaha.
Deebetkaart- äärmisel juhul,
krediitkaart- kui tõesti peaks vaja minema kaasa arvatud kindlad väljaminekud ja
sularaha- kohapealsed ostud ja sedasi on saldo maksimaalne limiit ka kontrolli all.
"Kõik oleneb muidugi reisist".
Moraal - sularaha on täpselt nii palju kaasas, et elementaarsed toimingud on võimalikud,
kui peaks langema varguse ohvriks, siis mitte rohkem, et sellest sõltuks ülejäänud "reis".
Erinevates pankades konto omamine kõlab küll antud juhul mõistlik juhul, kui reisitakse aastaringselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.03.2013 16:25:21 vasta tsitaadiga

nah. ma pole ühelegi reisile viimase 7a jooksul sularaha kaasa võtnud... siiamaani pole ka probleemi olnud kohapealsetest pangaautomaatidest raha kättesaamisega...





Edit: ok valetan, Austraaliasse sai 1300 dollarit kaasa võetud ja ülejäänud kaardiga makstud või automaadist välja võetud...

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 19.03.2013 16:39:42 vasta tsitaadiga

Meil tsiklitega euroopas reisides oli ikka juhuseid kus ainult sularahas saigi arveldada. Ja oli ka kohti kus ühe panga kaart toimis aga teise oma mitte.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.03.2013 16:49:12 vasta tsitaadiga

Mul rumeenias ja bulgaarias olid juhused kus poes millegi pärast luhtus makse ja tuli topelt teha. Pärast netipangas vaadates olid aga summad ikka maha läinud. Need sai õnneks kohe lihtsalt tagasi imekombel.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.03.2013 18:13:34 vasta tsitaadiga

Hollandis ei saanud kaardiga üldse maksta. Hispaanias aga tegin neti teel bronni swedi kredoga, kohapeal taheti mingit lisaplekki, ükski kredo (SEB, SWED) ei sobinud, sest süsteem vastas "ei ole krediitkaart".
Viimasena mõtlesin, et no kui ei ole, siis võtke mu LHV debeetkaart (millel on mingid krediidi omadused ka olemas) ja see sobis icon_biggrin.gif

Sulli olen tavaliselt võtnud ca 100 doltsi / euri vastavalt piirkonnale ja kohapeal masinatest lisa imenud...

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Swedbanki töös esineb taas häireid mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.