Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Grundig MPaxx 704 FM/2GB märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 02:11:00 Ülevaade: Grundig MPaxx 704 FM/2GB vasta tsitaadiga


Ka MP3 mängijad hakkavad juba odavaks muutuma. Sellest ajendatuna hakkasin ka omale kevadel pleierit otsima ja panin paika tingimused, mille järgi uurida:
1) Peab töötama vahetatava patarei või akuga.
2) Peab arvutiga ühenduma nagu tavaline mälupulk.
3) Hind kuni 500 krooni.
4) Võiks olla raadioga.

Mälu hulgale ma tingimusi ei seadnud, olin valmis leppima ka 256 MB-ga (nagunii hoian ma seal VAID oma lemmikmuusikat ja seda on piisavalt vähe, suvalist sodi a´la "Meie Mees" ma ei kuula ega hangi).

Asusin Tartu poode läbi kammima ja lõpuks jõudsin oma otsinguga Aardlas asuvasse LG Kodumasinate poodi. Sealt ma siin esitletava pleieri avastasingi. Hind oli alla 500 krooni (täpselt ei mäleta - viskasin tshekid minema, kuna pettusin garantiis juba aastaid tagasi ja rohkem selle pärast ei pöe) ja selle eest sain kõik, mida oskasin tahta.

Asjal on 2 GB mälu, raadio ja diktofon. Mälu hulgast piisab täiesti, et mahutada mu fonoteek ja ruumi jääb piisavalt ka diktofoni kasutamiseks, mis muuseas on üsna tundlik - 5 meetri kauguselt saab kõnelejat salvestada. Saab salvestada ka raadiosaateid. Kvaliteet on minu jaoks piisav, kuna salvestusformaadiks on wav ja pleier pakub lausa kolme kvaliteediastet.
Raadio on tundlik - seni pole ma "leviauku" sattunud, kuigi olen kuulanud ka näiteks bussis ja rongis, kus mitte iga raadio ei taha korralikult vastu võtta. Originaalklapid panin kohe kõrvale, pealoogaga klapid annavad selle pleieri küljes mõnusa kvaliteedi, mida piiravad ilmselt vaid MP3 omadused icon_smile.gif Ekvalaiseril on 5 seadistust ja helitugevusest piisab isegi rongis kuulamiseks (arvestades, kui mürarikkad meie suslad on). Patareikaasi oli kaasas 2 - vööklambriga ja ilma. Mina panin kohe vööklambriga kaane taha. Pleier sööb AAA patareisid ja odava patarei või 600 mA/h akuga mängib aparaat jutti üle poole päeva. Kallimate patareide ja suuremate akudega pole veel testinud.

Kirjade järgi peaks pleier toetama USB 2.0 standardit, mina pole seda kontrollida viitsinud. Mulle failide ülekande kiirusest piisab.

"Play/pause" nupp omab veel üht funktsiooni - temaga saab pleierit sisse ja välja lülitada. Pleier toimib ka mälupulgana. Hea on seegi, et diktofonilindistused ja raadiosalvestused satuvad eraldi kaustadesse, mis on ka menüüs ilusasti ära näidatud.

Mille üle veidi nuriseks, on menüüde värk. Vaatamata juba paarikuisele kasutamisele tundub see mu jaoks ikka veel kuidagi kohmakas - vajaliku seade saamiseks tuleb palju kordi kuhugi vajutada. Õnneks toimivad lugude valik, kerimine, raadio jaamaotsing ja helitugevus oma nuppude alt, samuti on eraldi nupp raadiost või mikrofonist salvestuse alustamiseks ja peatamiseks. Nuppude lukustus võiks samuti veidi teistsugune olla - "hold" nupp on kuidagi uimasevõitu reageerimisega.

Plussid:
1) Hind
2) Tundlik raadio
3) Diktofon
4) Välimus

Miinused:

1) Veidi keerulised menüüd
2) Nuppude lukustus

Minu esimeseks MP3 mängijaks piisavalt hää. Eks aeg näitab, mis suunas mu maitse ja vajadused end sätivad.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 07:23:28 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Miinused:

1) Veidi keerulised menüüd
2) Nuppude lukustus

Minu esimeseks MP3 mängijaks piisavalt hää.

see ei mängi sul videoid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 08:45:37 vasta tsitaadiga

lu1de, mis sa tahad 2-realiselt displeilt videot vaadata?

PS, Kassmees, pildi maksimaalne lubatud laius 450px, muidu venitab avalehe välja

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 11:36:07 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
lu1de, mis sa tahad 2-realiselt displeilt videot vaadata?

ei.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 04.07.2008 16:32:39 vasta tsitaadiga

et kui videot ei mängi on kohe miinus?
_________________
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 16:34:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
pildi maksimaalne lubatud laius 450px, muidu venitab avalehe välja


Selles osas vabandan. Loodan vigadest õppida.

tsitaat:
see ei mängi sul videoid


Kuna ma nagunii filminduse fänn pole (telekat ei vaata, filme ei osta ega tiri, kinos käin harva), siis pole mulle videomängijat vajagi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bandiit
HV kasutaja
bandiit

liitunud: 16.10.2003




sõnum 04.07.2008 16:42:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kirjade järgi peaks pleier toetama USB 2.0 standardit, mina pole seda kontrollida viitsinud. Mulle failide ülekande kiirusest piisab.

Pakun julgelt, et kui sul on uuem arvuti, siis *failide ülekandekiirus* ongi sulle piisav, sest uuemad arvutid toetavad USB2.0 standardit. Kui see ei toetaks, usu mind, sa märkaksid seda kohe icon_rolleyes.gif

Aga muidu jahh.. muusika jaoks tundub kirjelduse järgi vägagi ammendav digipleier olema thumbs_up.gif

_________________

Antiik müüa profiilis
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 04.07.2008 16:52:13 vasta tsitaadiga

kui viitsid võiksid lugemiskiiruse testi äe teha küll
_________________
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 04.07.2008 16:56:03 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Miinused:

1) Veidi keerulised menüüd
2) Nuppude lukustus

Minu esimeseks MP3 mängijaks piisavalt hää.

see ei mängi sul videoid icon_biggrin.gif


mp3 ei olegi videoformaat!!! seega ei ole see ka miinus icon_smile.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 04.07.2008 19:43:00 vasta tsitaadiga

kes ütles, et mp3 on video formaat?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 04.07.2008 22:09:40 Re: Ülevaade: Grundig MPaxx 704 FM/2GB vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Originaalklapid panin kohe kõrvale, pealoogaga klapid annavad selle pleieri küljes mõnusa kvaliteedi, mida piiravad ilmselt vaid MP3 omadused icon_smile.gif

Soovitan soojalt ka need pealooga kõrvaklapid vasakule panna icon_exclaim.gif
Mul läksid mõlemad õed pealuu "ilusa" disaini õnge. Andsin neile oma philips SHE9500 proovida. Nüüd ootavad mõlemad uut palgapäeva icon_biggrin.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 04.07.2008 22:33:41 vasta tsitaadiga

kkutt kirjutas:
kes ütles, et mp3 on video formaat?


kui mõni arvab, et mp3-mängija peaks videot mängima, siis vist mõne sarvates on icon_razz1.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 22:44:55 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
kkutt kirjutas:
kes ütles, et mp3 on video formaat?


kui mõni arvab, et mp3-mängija peaks videot mängima, siis vist mõne sarvates on icon_razz1.gif

peaks ikka ju icon_smile.gif
minu essa oli sandisk sansa e250 ja ma teadsin algusest peale et mu mp3 mängija peab videoid ka näitama icon_biggrin.gif
enne oli mul iPhone ja nüüd iPod Touch ja siis tuleb jälle iPhone (3G) ja need on videote näitamises parimad


kes pole proovinud, see muidugi ei tea tahta
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2008 01:36:49 Re: Ülevaade: Grundig MPaxx 704 FM/2GB vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Originaalklapid panin kohe kõrvale, pealoogaga klapid annavad selle pleieri küljes mõnusa kvaliteedi, mida piiravad ilmselt vaid MP3 omadused icon_smile.gif

Soovitan soojalt ka need pealooga kõrvaklapid vasakule panna icon_exclaim.gif
Mul läksid mõlemad õed pealuu "ilusa" disaini õnge. Andsin neile oma philips SHE9500 proovida. Nüüd ootavad mõlemad uut palgapäeva icon_biggrin.gif


Noh, eks mu Panasonic RP-HT010 klapid käravadki seni, kuni ma pole veel paremaid klappe kuulata saanud icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2008 04:25:05 vasta tsitaadiga

ot:
lu1de, mingi tillukese ekraani pealt videote vaatamine on totaalne ajunuss. sellepärast ipod shuffle omabki kõik teised mp3 pleierid ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 05.07.2008 10:25:21 Re: Ülevaade: Grundig MPaxx 704 FM/2GB vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:

Noh, eks mu Panasonic RP-HT010 klapid käravadki seni, kuni ma pole veel paremaid klappe kuulata saanud icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Ah et pealoogaga. Mul tekkis kohe seos nende pealuu märkidega saastaga mida kõikjal rämeda hinna eest müüakse (Skullcandy) icon_biggrin.gif. Neid ei soovitaks vaenlasele ka. Ma oletan, et need panasonicud on tõenäoliselt palju parema kooste ja helikvaliteediga.

Teemasse kah: Kuidas on lugu pleieri kokkujooksmistega? Mul ei ole õnnestunud siiamaani kohata ühtegi pleierit, mis seda aegajalt ei tee. Isegi Creative Zenil on külje peal restart nupp.

Miks sa arve ära viskasid icon_question.gif Mul on philips exp3483 cd player, mis käis iga pooleteise aasta tagant garantiis nagu kellavärk. Terve aasta mängib ideaalselt ja siis korraga enam plaate ei loe. Igakord anti garantiist uus pleier, uued klapid ja uus komplekt akusid icon_biggrin.gif Kokku anti mulle kolm korda tutikas pleier. Kuigi see enam aktiivselt kasutuses ei ole, on mul nüüd 6 väga head AAA akut.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2008 22:51:18 vasta tsitaadiga

Seni pole pleier kokku jooksnud ja "restart"-nuppu tal pole. Arvan, et kui midagi sellist juhtukski, siis pole muud kui patarei korraks välja...

Miks ma tsheki ära viskasin? Lihtsalt kunagi keeras garantii mulle kärna ja enam ma seda ei usalda. Selle pleieri hind oli suht väike raha, enamasti maksavad sarnase konfiga pleierid vähemalt poolteist korda rohkem.

Need Panasonicu klapid on juba üle 2 aasta käinud. Ja ei saa öelda, et ma neid örnalt kohtlen (pidevalt kotis kuhugi asjade vahele pigistatud jne).
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 09:21:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks ma tsheki ära viskasin? Lihtsalt kunagi keeras garantii mulle kärna ja enam ma seda ei usalda. Selle pleieri hind oli suht väike raha, enamasti maksavad sarnase konfiga pleierid vähemalt poolteist korda rohkem.

Ja selle pärast tuleb tshekk minema visata icon_lol.gif Et sinu arust on GARANTII mingi firma või icon_eek.gif Või mida sa öelda tahad, et kunagi mul saapavalmistaja "KOMMUNAAR" katkisi saapaid garantiikorras ära ei vahetanud ja sellest peale ma seda garantii firmat ei usalda icon_rolleyes.gif
MP3 mängijatel tavaliselt midagi remontima ei hakata, viid katkise ja saad uue vastu-sul seda võimalust ei ole icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2008 19:34:17 vasta tsitaadiga

Kas seda mp3 kuskil netis müügis pole? Elan pärnus ja tahaks ka samasugust osta aga ei ole eesti e-poodidest leidnud.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2008 20:47:59 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Kas seda mp3 kuskil netis müügis pole? Elan pärnus ja tahaks ka samasugust osta aga ei ole eesti e-poodidest leidnud.

mp3'si saab tasuta ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 10.07.2008 20:50:56 vasta tsitaadiga

kartulis on myygil.
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2015 02:51:33 vasta tsitaadiga

08.12.2012, Ajaviiteks uuendan teemat.

Siiani pole soovi uue pleieri ostuks tekkinud ja poeriiulitel vedelevad jullad jätavad mind külmaks.
Eespool kaheldi, kas pleier mul kokku jooksma ei hakka. Võin öelda, et see pole siiani kordagi kokku jooksnud vaatamata sellele, et kasutan seda väga aktiivselt. Võtan selle reisidele kaasa olenemata ilmast ja kasutan igapäevaselt kodus kõlarite küljes.
Mängimise aega viitsisin mõõta vaid paaril korral odava patareiga, see jäi 9 ja 10 tunni vahele. 1800 mA/h AAA akuga saab käiata varahommikust hilisõhtuni.

Diktofoni piirid tulid suht kiirelt kätte. See kõlbab lindistama vaid asju, mis kvaliteeti ei nõua, nagu loengud jne. Ilmselt sisseehitatud mikker on siin nõrgim lüli, välimikrofoni pesa puudub ja kvaliteetsemate salvestuste tegemiseks kasutan teisi vidinaid.

AKG hsc200 kõrvaklapid sobivad selle pleieriga väga hästi. Kui need klapid sain, loobusin muude klappide kasutamisest ruttu ja kui võtan pleieri tripile kaasa, siis tingimata leiavad kotis koha ka need AKG-d. Seni on see mu kasutuses olnuist parim kooslus, muusika kuulamine ükskõik kus on puhas nauding thumbs_up.gif Vähemalt seni, kuni ma pole leidnud veel paremat kooslust icon_wink.gif

14.01.2015: Tekkis olukord, kus oleks vaja, et pleier mängiks kaustade kaupa. Et näitan kausta ette ja seda kausta käiab kas järjest või juhuesituse reziimil. See pleier seda ei oska. Hetkeseisuga on patareikaane nagad murdunud, kaant hoiab paigal USB-otsa kork. Muidu aga töötab asi edasi ja ei näita väsimise märke.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Grundig MPaxx 704 FM/2GB
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.