Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Keelefoorum »  Arvutustehnika vs Arvutitehnika ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas eelistad sõna Arvutustehnika või Arvutitehnika ?
Arvutustehnika
13%
 13%  [ 7 ]
Arvutitehnika
72%
 72%  [ 37 ]
midagi muud...
0%
 0%  [ 0 ]
Erapooletu
13%
 13%  [ 7 ]
hääli kokku : 51

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 22.11.2012 18:13:35 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, von Wu ütles sulle eespool ära õige müügikoha, küll sull on pikad-pikad juhtmed. Kui ostjad ka endale aru annavad, et mida nad otsivad, siis von Wu soovitatud kohast leiavad nad ilusti üles ja pole sul tarvis mitmes kohas sipelda.
Aga veelkord soovitus, sellise küsimusega pigem administratsiooni poole pöörduda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2012 18:41:55 vasta tsitaadiga

Mnator, http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=tehnika&F=M 2. punkt. Puust ja punasest enam ette ütlema ei hakka, loe ise ja kui aru ei saa, siis loe ka kõva häälega.

Jah, eks ma siis pöördun, mulle meeldib nende poole pöörduda. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 22.11.2012 18:58:02 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, kulla lapsuke, kõva häälega palu endale ette lugema omaenda papa.
Nii muuseas ja ülipopulaarselt võib ta siis sulle lisaks seletada, et ka su kõrvaklapid on tehniline produkt, peenemas liigituses helitehnilise seadme alla kuuluv aga jämedalt öelda lihtsalt tehnika pole kah mingil moel vale.
OT/ Või kui sul on kombeks neid näiteks kommi pähe lutsutada ja sina seetõttu nad toidukraami alla liigitad, siis palun täpsusta seda sõnaselgelt, et me sinust õigesti aru võiksime saada... /ot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2012 19:08:24 vasta tsitaadiga

Mnator, saa aru, et kõrvaklapid ei ole tehnika ning ei moodusta komplekti. Ilma arvutita või heliväljundita pole selle asjaga mitte midagi peale hakata.

ot:
Ja kui tahad oma teravat keelt ihuda, siis tee seda PS teel. Poolel sinu tekstil tundub olema eesmärk mind maha teha ehk ära panna, nagu suurel osal mustadest lammastest siin foorumist. Kui sina mind lapsukeseks nimetad, siis eeldan, et oled vanem. Paraku rohkem tarkust ma su sõnavõttudest küll leida ei suuda. icon_eek.gif

Seega ärapanemist harrasteme PS kaudu nüüdsest ja siia tuleb vaid "asjalik" jutt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 23.11.2012 11:11:24 vasta tsitaadiga

Ei, ma ei taha sulle midagi "ära panna". Sinu kõrvaklappidega siia teemasse trügimine (pööra tähelepane teema nimetusele ja esimesele postitusele icon_wink.gif ) oli algul veidi naljakaski aga pikapeale juba lihtsalt tüütab ära. Ja seepärast jätan ma kogu edasise jutu sel teemal rahumeeli teistele, kui keegi üldse viitsib sinuga jännata.
ot:
Eavahest: kindlalt olen sinust vanem, sina kõlbad vanuse poolest lapseks või piiripealselt (kui oleksin juhtunud väga noorena juba järeltuileva põlve soetamisega alustama) võiksid isegi võib-olla lapselaps olla aga see selleks....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.11.2012 14:45:03 vasta tsitaadiga

Ei saa täpselt aru, mille üle vaidlus käib (ei viitsi süveneda icon_redface.gif) ... aga teemasse: arvutustehnika alla käib ka puidust treitud nuppudega arvelaud, rääkimata arvutuslükatist... Kui jutt ikka arvutitest ja nendega seonduvast, siis minu hääl arvutitehnika poolt!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Keelefoorum »  Arvutustehnika vs Arvutitehnika ? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.