Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell U2311H märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 21:32:46 Ülevaade: Dell U2311H vasta tsitaadiga


Kuna HD resolutsioonid on tänapäeval nii moes, siis otsustasin mitte erakuks jääda ja ka endale ühe 1080p paneeli koju muretseda. Valisin Dell U2311H, kuna minu arvates on see hetkel üks parimaid 23" monitore omas hinnaklassis.

Tehnilised andmed:
Resolutsioon: 1920x1080 @ 60Hz
Paneeli diagonaal: 23 tolli @ 58.4 cm
Paneeli tüüp: e-IPS
Reageerimisaeg: 8ms GTG
Taustvalgustuse tüüp: CCFL
Ekraani pind: Peegeldusvastane 3H kõvakate.
Vaatenurgad: 178 kraadi nii horisontaalis, kui ka diagonaalis.
Piksli suurus: 0.265 mm
Liidesed: 1xDVI-D , 1x VGA , 1x DisplayPort 1.1a
Asetusvõimalused: Kaldenurga muutmine , Pivot funktsioon , pööramine , kõrguse reguleerimine kuni 3.94 tolli ja VESA kinnitused.
Lisafeatuurid: USB 2.0 HUB koos 4 kasutatava pordiga.
Kontrast: 10000:1
Energiakulu: 33W aktiivolekus. <1W ooteseisundis.
Kaal: 6.46 kg koos jalaga.
Garantii: 3 aastat
Väljalase: Märts/Aprill 2010
Rev: A02

Komplekti sisu:
*Ekraan
*Monitori jalg
*DVI-D kaabel
*VGA kaabel
*USB kaabel
*Juhendid ja driveriplaat

Ostukoht: Elion

Hind: 199,00 € ostmise hetkel. Praegu 189.00 € (hinnad sisaldavad makse)

Üldmuljed:

Üldiselt mul polnud vaja uut monitori, sest aastal 2008 ostetud 1680x1050 resolutsiooniga Samsung töötas kenasti ja ma olin sellega rahul. Otsustasin uue võtta selle pärast, et võimalus oli ja monitor ise tundus kah ülevaadete põhjal hea.

Üldiselt ma vaatasin ainult mõningaid kindlad asju mis pidid selle juures minu vajadustele vastama. Tähtsaim neist oli, et mängudes poleks mingit ghostingut või input lagi või kui, siis minimaalselt. Tähtsuselt järgmine oli see, et resolutsioon oleks suurem kui eelneval monitoril. Ausaltöelda oleks eelistanud 1920x1200 monitori aga paraku nende hinnad ja saadavus on kehvapoolne. Muud väga olulist nõudmist polnudki.Hind pidi kah jääma kuhugi 200 € kanti aga vaatenurgad,värvid jms mind eriti ei huvitanud. Valikus oli ka mõningaid teisi mudeleid aga erinevatel põhjustel otsustasin U2311H kasuks.

Erinevalt mu eelmisest monitorist olid värvid paigas juba esmasel sisselülitusel. Ma ei pidanud muud tegema kui otsima internetist mõned erinevad värviprofiilid ja peale sobiva leidmist veidike kohaldama heledust ja kontrasti oma maitsele. Keda huvitab, siis spetsiaalselt U2311H jaoks mõeldud profiilid on kokku võetud siin . Kahjuks puudub ligipääs kalibraatorile, seega täppisseadistust ei saa teha aga kodukasutajal pole seda ka üldiselt vaja. Miinustesse märkisin LED taustvalgustuse puudumise. 2011 aasta monitoril võiks see ikka olemas olla aga see polnud üks minu nõue, seega pigistan silma kinni selle koha pealt. Hetkel paistab ka tavaline CCFL korralikult toimivat. Ma pole näinud, et mingi osa ekraanist oleks märgatavalt tumedam või heledam. Ülevaadetes märgiti siiski, et vasak külg olevat veidi tumedam aga võin kinnitada, et ei märka seda.
Taustvalguse hajumist samuti pole üldse märgata, seega selles suhtes on see hea monitor. Miinustesse märkisin ka 120Hz puudumise aga eks selle raha eest ole ka palju seda nõuda vist. 120Hz samas kindlasti parandaks kogemust mängudes. Eriti vanemates kus kaardisagedus üle 60 läheb. 3D toe puudumine võib samuti mõnedele inimestele probleemiks olla. Minule õnneks mitte.

Öeldakse, et sa ei oska puudust tunda millestki mida sa pole varem omanud ja see käib vägagi selle monitori kõrguse reguleerimise ja pivot funktsiooni kohta, mis mulle väga meeldivad. Ülevaadetes küll kurdetakse, et need käivad veidi raskelt aga minu silmis on see pluss, et kogemata midagi valesse asendise ei lükkaks.
Monitor ise on suht stabiilne jala otsas ja väga ei kõigu erinevalt minu eelmisest, mis kohati oli nagu tuulelipp mere ääres. Reguleerides kõrgust tõsta on lihtsam kui seda langetada. Ilmselt see on tehtud selle mõttega, et monitor ise jala otsas vaikselt allapoole ei hakkaks vajuma.
Matt korpus ja ekraan on jällegi plussid minu jaoks. Eelmine monitor oli läikiva korpusega ja kuigi see nägi hea välja, siis oli ta ka korralik sõrmejälje andmebaas mida ma pidin siis pidevalt lapiga nühkima, et "asitõendeid" kõrvaldada. Paraku monitori enda disain on suht kandiline ja tavaline, seega disainile erilist rõhku pole pandud. Kui puudustest rääkida, siis tahaks, et juhtmeid saaks monitori taga veidi paremini peita. Kui see on maksimumkõrgusele tõstetud, siis paistavad juhtmed ikka välja.
Menüü nupud on osavalt raami sisse peidetud paremal all nurgas toitenupu kohal ja see on hea.Vähemalt need ei jää ette.
Üks asi siiski oli eelneval monitoril mida ma oleks tahnud ka siin näha. Nimelt toitenupu heleduse reguleerimine. Õnneks see küll väga ei häiri isegi pimadas toas aga kena oleks ikka olnud.

Mis puutub ühendusvõimalustesse, siis miinustesse olen märkinud HDMI puudumise. Iseenesest võib ju kasutada DP --> HDMI üleminekut aga üleminekud tavaliselt pildikvaliteedile hästi ei mõju, seega eelistan alati kus võimalik ühilduvaid porte. Iseenesest see pole teab mis suur probleem, kuna graafikakaartidel on pigem ikka DisplayPort mitte HDMI. HDMI rohkem telekate ja vist ka mängukonsoolide teema. Pakendis polnud kaasas ka DisplayPort kaablit mis oli veidi kummaline. Ju siis tuleb loota, et uuemate graafikakaartidega on see kaabel kaasas. Veider oli see, et pakendist väljavõttes oli juba VGA kaabel taha ühendatud. Kuna ma kasutan hetkel DVI-D, siis jäi mõistmatuks miks küll seda oli tehtud. Aga ma ei tea. Võibolla lasti tehases veel kvaliteedikontrolli ja selle tõttu oli see sinna ühendatuna jäänud.

Kuuldavasti peaks U2312HM selle asendama lisades LED taustvalgustuse.Kas see ka parem ja sarnase hinnaga on, on juba iseasi. See peaks siis ekraani,ühendusvõimalused ja korpuse muljed kokku võtma. Ega monitori puhul polegi nii palju millest pikalt ja laialt rääkida, seega aeg otsad kokku tõmmata. Ostuga olen rahul. Hindeks annaks 8/10 kümne punkti skaalal.

Plussid & Miinused:

Plussid:

thumbs_up.gif Väike input lag.
thumbs_up.gif Hea hind arvestades paneeli tüüpi ja suurust.
thumbs_up.gif Matt ekraani pind ja korpus.
thumbs_up.gif Korralik monitori jalg.
thumbs_up.gif Palju võimalusi kaldenurga jms jaoks.
thumbs_up.gif Head ekraani värvid.
thumbs_up.gif Head vaatenurgad.

Miinused:

thumbs_down.gif Puudub LED taustvalgustus.
thumbs_down.gif Puudub HDMI liides.
thumbs_down.gif Puudub 120Hz võimalus.
thumbs_down.gif Puudub 3D tugi.
thumbs_down.gif Pakendis pole kaasas DisplayPort kaablit.
thumbs_down.gif Puudub võimalus reguleerida toitenupu taustvalguse tugevust.
thumbs_down.gif Mittemidagiütlev välimus.

Pildid:

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Tootja menüüst kah pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Välismaised ülevaated:
TFT Central
Anandtech

Tootja koduleht:
Ametlik koduleht

HV tooteleht:
Tooteleht

*Kõik küsimused,mõtted & parandusettepanekud oodatud


viimati muutis Tomorrow 29.11.2011 04:15:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 21:36:09 vasta tsitaadiga

Tootja menüü on küll kahtlane.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 21:37:58 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Tootja menüü on küll kahtlane.icon_biggrin.gif

Mismõttes? icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 21:40:23 vasta tsitaadiga

Kui teistel tavaliselt korralikult graafiline liides, siis see küll jätab sellise väga kiiresti valmis klopsitud asja mulje.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 21:50:56 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Kui teistel tavaliselt korralikult graafiline liides, siis see küll jätab sellise väga kiiresti valmis klopsitud asja mulje.icon_biggrin.gif

Vb sa saad valesti aru.See on tootja menüü mitte sätete menüü.Need on kaks eri asja.Tootja menüü on tavaliselt varjatud ja selle nägemiseks peab kindlaid klahvikombinatsioone kasutama.
Sätete menüü on see millest sa räägid ilmselt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 22:03:07 vasta tsitaadiga

Sain valesti aru jah, pole teadnudki, et selline asi eksisteerib.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 22:08:47 vasta tsitaadiga

Jah ega seda eriti vaja pole.Peamiselt paneeli tootja,tootmiskuupäeva,töös oldud aja ja mõndade muude väiksemate asjade jaoks.

Selle aktiveerimine käib sellel mudelil nii:
1 - Lülita monitor välja.
2 - Hoia all kahte ülemist menüünuppu ja lülita monitor sisse.
3 - Kui ekraan on sees lase need kaks nuppu lahti ja vajuta ülemist nuppu. Nüüd saad menüü.
4 - Väjumiseks lülita monitor korra välja ja uuesti sisse.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 28.11.2011 22:42:13 vasta tsitaadiga

Oman ka seda monitori - väga hää isend on. 17" CRT pealt sellele üle minnes oli mulje ikka võimas. Ostsin küll ca. nädal enne seda, kui hind 100€ võrra kukkus...

See "mittemidagiütlev välimus" miinuste all on puhtalt maitseasi - mulle näiteks meeldivadki võimalikult lihtsa joonega minimalistlikud asjad. Tunduvalt parem kui mingid hõbedased randid vms. Ma vaatan pigem monitoril olevat pilti kui monitori ennast. icon_wink.gif

_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 22:44:05 vasta tsitaadiga

Sellisel hinnaskaalal ei saa väga tahta 3D tuge, et seda ei ole mõtet lisada miinuse alla.

Omalt poolt julgen ka soovitada antud mudelit väga kvaliteetne toode.
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.11.2011 23:05:20 Re: Ülevaade: Dell U2311H vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Kuna HD resolutsioonid on tänapäeval nii moes, siis otsustasin mitte erakuks jääda ja ka endale ühe 1080p paneeli koju muretseda.


HD reso pole mitte moes vaid sunnitakse vägisi peale. icon_sad.gif 16:10 on ikkagi üle prahi aga jah maitse asi ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darth-Maul
HV kasutaja
Darth-Maul

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 23:24:40 vasta tsitaadiga

digitaalsesetes ühendustes ei ole sellist asja et pilt läheb kehvemaks... seal on 2 varianti et kas on pilt või mitte...
nii et nende üleminekute kohapealt (DisplayPort <> HDMI) ei ole vaja muretseda... kui kaablid lähevad pikaka siis tuleb vahe sisse...

kunagi sai katsetatud et 1 DVI jätk võttis umbes samapalju signaali nõrgemaks kui 2-3 meetrit kaablit ennast..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.11.2011 23:25:27 vasta tsitaadiga

16:10 on U2412M mudeliga. Sisuliselt sama, kuid suurem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2011 23:56:24 vasta tsitaadiga

Olen omanud seda konkreetset monitori ka suvest saati ning tulin eelnevalt 17" samsunggi LCD pealt. Hüpe oli suur. Siiski pisut tahaks pisut enda arvamust ka sekka öelda.

Nimelt monitor on minu silmis rohkem mõeldud sellistele lihtsamate graafikaoperatsioonidega tegelejatele, kes ei vaja kõige ülimat täpsust ja kontoriinimestele. Mängimiseks mõeldud asjaga siiski tegemist pole - st vihje sihtgrupile. Sihtgrupp ei ole inimesed, kes sooviksid 3D monitori või 120Hz värskendust. Samamoodi ka disain on mõeldud just tööinimese diskreetsusele, mitte tähelepanu äratamiseks.

Ütleme siiski nii, et mina olen väga rahul antud monitoriga, kindlasti hea ost. 24" mudelit pole niivõrd raske leida aga pigem on probleemiks hind võrreldes 23" "väikevennaga". Üks väga kiiduväärt omadusi on kindlasti kõrguse regull ja kes pole seda senini proovida saanud siis te tõesti ei tea millest te ilma olete jäänud icon_biggrin.gif

E: Muidugist tegelikult tahaks ka endapoolt matt paneeli kiita. Ma tõesti ei tea mis inimestel on viga kes tahavad glossy paneele icon_lol.gif Senini endal kõik LCDd kodus olnud matt paneeliga ja tuttavate glossyd on ikka väga häirivalt peegeldavad.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.11.2011 23:59:36 vasta tsitaadiga

KillerXP, oleneb mis täpsust taga ajad. Värvid on sellel monitoril üsnagi paigas ja esitab neid korrektselt. Kalibreerimisel palju muuta polnud vaja ja kõrvalekalded olid väga väikesed.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 00:02:17 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas selle all tegelikult disaini täielikku tippu, kus vähimadki kõrvalekalded on lubamatud. Võimalik, et oleks pidanud pisut selgemini väljendama end.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 00:04:12 vasta tsitaadiga

Darth-Maul kirjutas:
digitaalsesetes ühendustes ei ole sellist asja et pilt läheb kehvemaks... seal on 2 varianti et kas on pilt või mitte...

Kahtlen selles...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 00:11:54 vasta tsitaadiga

miks kahtled?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.11.2011 00:38:27 vasta tsitaadiga

tomorrow, kvaliteedikadu seisneb teatud maalt ruutu viskamisega, kuid selleks peab signaal juba üsna häiritud olema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 29.11.2011 01:25:46 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et selle ostuga on minu arvates pisut puusse pandud. U2312HM on näiteks Arvutikeskuses hinnaga 177€. Tõsi küll, et peale taustvalguse ja kesta disaini midagi niiväga erinevat ei ole ja üldjoontes on kasutamiselamus suht sama (led tarbib kolmandiku vähem elektrit ka, aga see-selleks). Tegemist on hea monitoriga, aga antud juhul on selle eest üle makstud, eriti kuna tegemist on vana mudeliga.

Olen tegelikult suht samas olukorras mis tomorrow, monitoriks 22" 1680x1050 Samsung ja silm piilub vaikselt 23"-24" fhd ips monitori suunas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 02:01:36 vasta tsitaadiga

.:MDK:., ma hetkel kasutan ühte LED monitori...mina selle värve/heledust/kontrasti ei suuda paika saada, et pilt normaalne oleks
samas kui võtta kõrvale suvaline CCFL'ga monitor ja saab oluliselt parema pildi
võibolla antud monitor on kehv lihtsalt, et LED teeb pildi valge asemel sinakaks, toonid on valed ja pilt on rõvedalt hele, maha keerates läheb teistpidi jamaks

igatahes mina oma praeguste kogemuste järgi (niipalju kui ma LED monitore ja telekaid näinud ja näppinud olen) ei ostaks LED monitori

EDIT: leidsin netist juttu miski kalli HP monitori kohta, ilmselt siis tavalise LED taustavalgusega ei saagi õiget pilti:
tsitaat:
HP achieve the best color by employing array of RGB color LED as back light, instead the white LED that usually used by other LCD monitors
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 02:11:05 vasta tsitaadiga

Loodan 2-3 aasta pärast, et 2560x1440 ja 27 tollised on selleks ajaks sama odavad kui 1080p praegu ja saab jälle vahetuse teha.Loodetavasti siis on ka 120Hz ja LED või veel midagi paremat sinna kesta mahutatud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 29.11.2011 02:34:33 vasta tsitaadiga

Siin on review lõpus hea võrdlus U2311H vs U2312HM. Mõlemal mudelil on teatud eelised, aga lõppkokkuvõttes erilist vahet ei ole.
http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2312hm.htm
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 29.11.2011 02:47:51 vasta tsitaadiga

Enda kogemustest ütleksin ka, et pooled siin ülevaates antud miinused võib tegelikult hoopis plussideks lugeda. Vähemalt minu jaoks.

1. LED taustavalgusega ei oleks värvid ja must enam päris niihead (on võrreldud sedasama 2311 ja uuemat 2312 mudeleid);
2. HDMI asemel DP on vägagi positiivne, kuna DP on parem tehnoloogia. Äriklassi aparatuuril ongi ka DP just valdav.
3. Mittemidagiütlev välimus on muidugi maitseasi, kuid antud juhul mulle väga meeldib selline lihtne vanakooli stiilis kandiline ja mitteläikiv raam.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 03:34:08 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
Siin on review lõpus hea võrdlus U2311H vs U2312HM. Mõlemal mudelil on teatud eelised, aga lõppkokkuvõttes erilist vahet ei ole.
http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2312hm.htm

Hea ülevaade seal thumbs_up.gif .2312HM input lag on ikka müstiliselt hea.Pmst samal tasemel CRT-ga icon_eek.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


Lisaks on ekraani heledus ühtlasemalt jaotatud kui 2311H-l ja voolutarve tsipa madalam.
Miinuseks on minu silmis pildil ikka nurkades suht jube taustvalguse hajumine mida 2311H-l pole.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.11.2011 04:02:59 vasta tsitaadiga

Ja mu teada see mudel 2010 aasta märtist juba
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell U2311H mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.