Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2011 14:10:09 Ülevaade: G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz vasta tsitaadiga


Esmalt tänan ma G.Skilli kes varustas mind selle ülevaate eksemplariga. G.Skill Sniper seeria on uus mäluseeria G.Skillilt mida tutvustati selle aasta märtsis. Suurused algavad 8GB ja lõppevad 24GB, kuid mis veel need mälud huvitavaks teeb on see, et nad töötavad 1.5 voldi peal.



G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz
Koduleht

Andmed:

  • Type - DDR3
  • M/B Chipset -

    * Intel P67

    * Intel P55

    * AMD 790 Series

    * AMD 890 Series

  • CAS Latency - 9-9-9-24-2N
  • Capacity - 8GB (4GB x2)
  • Speed - DDR3-1600 (PC3 12800)
  • Test Voltage - 1.5 Volts
  • Registered/Unbuffered - Unbuffered
  • Error Checking - Non-ECC
  • Type - 240-pin DIMM
  • Warranty - Lifetime


Pakend:


Mälud on pakendatud tavalise plastmassi sisse mille vahel on üks papitükk kus on paar asja kirjas. Pakendi ülaltpoolt on näha, et pakendi saab suhteliselt lihtsalt avada kuna teine plastmass nupp läheb teise plastmassi sisse ja nõnda ta kinnitub, mis samas tähendab seda, et pakendi avamiseks ei pea nurga või kääre kasutama. Pakendi esikülje kujunduse poole pealt ei ole midagi erku kui siis ainult kirjas, et tegemist G.Skill SNiper mäludega ja, et sobib P55 ja P67 platvormidega. Mis huvitav on see, et tegelikkuses toetab ta ka AMD 790 ja 890 kiibistikku kuid seda ei ole mainitud. Pakendi paremisest ülalt nurgast leiab ka veel nimele vastava pildi ehk siis nagu kuuliauk kuskil sees.


Tagumisel küljel ei ole ka midagi muud erku kirjas kui, et väikene lühikirjeldus nende mälude kohta. Samuti leiab paremalt altpoolt nurgast väikese kleepsu kuhu peale on kirjutatud tootekood ja mälu täpsemad andmed. Samuti leiab sellest lühikirjeldusest mälude kohta huvitava asja, et nendel mäludel on eluaegne garantii. Mis veel peaks ära mainima on see, et mäludel puudub täielikult mingid instruktsioonid kaasas. Kui ma Kingstoni mälud paar kuud tagasi ostsin oli kasutusjuhend kaasas kuigi see pole väga oluline asi.

Mälud:


Kui pakendist oled mälud välja võtnud tunduvad mälud olema isegi natukene rasked kuid nagu pildilt näha siis on mälud mõlemalt poolt ühesugused ainult ühe erinevusega. Erinevuseks on see, et ühele mälu küljele on kleebitud kleeps kus on kirjas jälle mälu andmed.


Nagu ka mälude nimi ütleb "Sniper" on ka mäludel endal mõlemas otsas nagu mingi relva sihiku moodi asjad mis peaks lisama mäludele rohkem omapära ja stiili. Kuid mis tunduvad natukene mõttetusena kuna pigem võivad hakata segama mingil suurel jahutusel paigaldust, et jäävad ette. Kuid üldiselt on tegemist madalate mäludega ja mingit probleemi Noctua NH-D14 ei tulnud.


Siin on neid mälusi veelkord suurena näha. Mis mulle nende mälude juures mulle veel meeldib on see, et kui tavaliselt on mälude trükkplaat rohelist värvi. Siis nende mälude puhul on tegemist musta trükkplaadiga mis sobib kindlasti kokku rohkem minu emaplaadiga mis on pruuni värvi.

Nagu juba mainitud siis on mõlemal mälul peal üks kleeps kuhu peale on kirjutatud mälu tootekood ja ka vajalikud andmed kui mälusi ostad. Mis kohe silma hakkab on see, et need mälud töötavad 1.5 voldi peal tavalise 1.65 voldi peal mis on tavaliselt DDR3 tavaks. Samuti leiab mälu pealt veel kvaliteedi märgise ja samuti tootmiskuu mis on Aprill 2011.


Siin ka veel kaks pilti nendest mäludest mis näitab neid teise nurga alt.


Siin pildil on siis näha kui mälud on arvutisse paigaldatud. Peaaegu oleksin saanud mälud paigaldada nõnda, et poleks jahutust eest ära võtnud aga lõppude lõpuks pidin ikkagi ära võtma kuna ei mahtunud vahele niimoodi. Mälud läksid pesasse lihtsalt mis on iseenesest mõistetav ja Noctua NH-D14 peale panemisel ei tulnud ka mingeid probleeme kuna nendel mäludel ei ole pikkasi radiaatori otsi mis jahutavad mälu. Samuti on veel pildilt näha, et mälud sobivad hästi kokku Asus'e pruuni emaplaadiga.

Testimine:

Esmalt kui mälud arvutisse panin pidi minema BIO'sesse ja sealt sättima paika seaded. Mälu timinguid leiab ilusti üles, aga nagu DDR3 puhul tavaks peab mälu kordajat ise manuaalselt tõstma. Samuti peab ka voldi panema 1.5V peale kuna muidu tõuseb volt 1.65 peale. Mälud arvutis ja Bio'sest seaded paigas ja minnes CPU-Z sain ma sellised andmed:



Testsüsteem:

Emaplaat: Asus M4A89GTD PRO
Protsessor: AMD Athlon X3 435 2.9 GHz (1.4V, L3 Cache 6MB)
Jahutus: Noctua NH-D14
RAM: G.SKill Sniper DDR3 PC-12800 1600MHz (@1600 MHz, 1.5V, 9-9-9-24)
Videokaart: Gigabyte ATI Radeon HD 4870 512MB (@775/900 MHz)
HDD1: Hitachi 250GB HDP725025GLA380 7200rpm SATA
HDD2: Samsung 200GB HD200HJ SATA
Monitor: 23'' Samsung BX 2331
Toiteplokk: Corsair HX520
Windows: Windows 7 Ultimate 32-bit
Korpus: In Win Dragon Rider

Ülekiirendamine:

Niisiis kui ma Kingstoni mäludega sain edukalt 1333 kiirusel ja timingutega 7-7-7-20 arvuti tööle ja sain ka teste jooksutada. Siis G.Skilli puhul tuli see probleemiks, et Windowsi said küll tööle kuid kõik programmid koheselt pangestusid ehk siis oli ebastabiilne. Tõstsin ka volti kuni 1.65 aga ikkagi ei olnud sellest mingit abi. Lõppude lõpuks aitas see, et langetasin timingud 8-8-8-21 peale mis viis lõpuks Windowsi ja sai ka testid edukalt tehtud. Mälud läksid tööle tehase poolt etteantud seadetega kenasti, aga kui üritasin timinguid langetada 8-8-8-20 peale kiirusel 1600 MHz oli jälle probleemiks see, et ei läinud Windowsi välja. Tõstsin ka volti 1.65 peale ja jälle polnud mingit abi sellest kui samas Kingstoni mälud läksid edukalt 8-8-8-20 timingutega tööle ja igapäevaselt sobis kasutamiseks. 1800 Mhz ma proovisin smauti ka 1.65 voldiga ja nagu ikka ei bootinud arvuti üldsegi ja seega ma loobusin kuna paistab, et need mälud on tehtud selleks, et nad jookseksid etteantud tehaseseadetel.

Programmid millega testisin:

  • Super PI / mod 1.5 XS 4M
  • MaxxMEM
  • World In Conflict, 1920x1080, Very High
  • AIDA64 Cache & Memory Benchmark


Super PI / mod 1.5 XS 4M


Super Pi's kasutasin ma testimiseks 4M komakoha arvutamist ja tulemused pole väga suurte erinevustega kui ainult see, et G.SKill mälud jäävad alla ümardatult 1 sekundiga.

World In Conflict, 1920x1080, Very High


World In Conflict testis pole ka just väga suuri erinevusi kui ainult see, et Kingstoni mäludel tuli 1 FPS väiksem kui ülejäänud mäludel ja mäluseadetel.

AIDA64 Cache & Memory Benchmark


Siin testis on järjekordselt Kingstoni mälud paremad kui G.Skilli mälud kuigi Read kiiruses on G.Skilli mälud Kingstoni mäludest paremad mis töötavad kiirusel 1333 MHz. Samuti on Access Time võrdne Kingstoni mäludega kiirusel 1333 MHz kiirusega 52.2 nanosekundit.

MaxxMEM



Selles testis on tulemused natukene teistsugused kui oli seda AIDA 64 test. G.Skill mälud on siin testis Kingstoni 1600 Mhz mäludest Write kiirusel 18 MB/s kiirem mis on küll väike kiirus kuid ikkagist parem. Kuid ülejäänud testides jääb G.Skill mälud jälle alla.

Lõppsõna:




thumbs_up.gif Lahe kujundus
thumbs_up.gif Peaaegu, et sama head kui Kingstoni mälud
thumbs_up.gif Eluaegne garantii
thumbs_up.gif Ei sega suure jahutuse paigaldamisel



thumbs_down.gif Ülekiirendamine suhteliselt võimatu




Kuna Eestis ei ole neid mälusi veel kuskil müügil näha ei ole ma Hinnale hinnangut andnud.


viimati muutis K3ndu 13.05.2011 14:17:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2011 14:14:31 vasta tsitaadiga

tavakasutajale pole vist nii suured mhz-id mäludel eriti tarvilikud... isegi mitte mängides
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 13.05.2011 15:49:45 Re: Ülevaade: G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
nagu DDR3 puhul tavaks peab mälu kordajat ise manuaalselt tõstma. Samuti peab ka voldi panema 1.5V peale kuna muidu tõuseb volt 1.65 peale.

Mul on DDR3 mälud ning vahest tundub arvuti ebastabiilsuse ilminguid näitavat. Ei ole voltide ja kordajate nüanssidele tähelepanu osanud pöörata, kas peaksin?
Mis asi on mälu kordaja? icon_redface.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 13.05.2011 16:03:20 vasta tsitaadiga

Kujundus on tõesti äge thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2011 16:26:41 Re: Ülevaade: G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
K3ndu kirjutas:
nagu DDR3 puhul tavaks peab mälu kordajat ise manuaalselt tõstma. Samuti peab ka voldi panema 1.5V peale kuna muidu tõuseb volt 1.65 peale.

Mul on DDR3 mälud ning vahest tundub arvuti ebastabiilsuse ilminguid näitavat. Ei ole voltide ja kordajate nüanssidele tähelepanu osanud pöörata, kas peaksin?
Mis asi on mälu kordaja? icon_redface.gif


Mis moodi see ebastabiilsus väljendub?
Mälu kordaja mõte minu ülevaates on põhimõtteliselt suhe protsessori kiiruse vahel. Kui prose ühe kordaja kiirus on 200Mhz siis minu puhul on kordaja 1:4 nagu ka CPU-Z näha. 200*4 saad 800 ja saadki mälu kiiruse kätte kui korrutad selle veel kahega kuna tegemist on DDR mäluga. Samuti on need kordajad umbes midagi sellist, et kõrgeim on 4 kordaja, siis tuli 3.33 jne.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 14.05.2011 00:53:07 vasta tsitaadiga

Kahjuks Fx4-l on küll kiirusega probleeme, seetõttu vahetasin isegi hiljuti lehitsejat...
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2011 07:00:54 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
tavakasutajale pole vist nii suured mhz-id mäludel eriti tarvilikud... isegi mitte mängides

1600Mhz?

See on ju igati hea sweetsport DDR3 mõistes icon_smile.gif .Alla selle kaotab juba jõudlust ja üle selle pole suurt mõtet.1866 veel ehk aga 2000+ pole suurt mõtet kui just üle ei kiirenda viimase piirini ja ei taha, et mälu blokkima jääks vms.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.05.2011 13:55:17 vasta tsitaadiga

2000 ja edasi on tavaliselt juba tehase OC versioon. Paljud plaadid ei suuda neidki veel stabiilselt jooksutada - peab biosist laskma auto peal ning paarsada mhzd ohverdama...

Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 15.05.2011 10:21:40 Re: Ülevaade: G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
K3ndu kirjutas:
nagu DDR3 puhul tavaks peab mälu kordajat ise manuaalselt tõstma. Samuti peab ka voldi panema 1.5V peale kuna muidu tõuseb volt 1.65 peale.

Mul on DDR3 mälud ning vahest tundub arvuti ebastabiilsuse ilminguid näitavat. Ei ole voltide ja kordajate nüanssidele tähelepanu osanud pöörata, kas peaksin?
Mis asi on mälu kordaja? icon_redface.gif


Mis moodi see ebastabiilsus väljendub?
Mälu kordaja mõte minu ülevaates on põhimõtteliselt suhe protsessori kiiruse vahel. Kui prose ühe kordaja kiirus on 200Mhz siis minu puhul on kordaja 1:4 nagu ka CPU-Z näha. 200*4 saad 800 ja saadki mälu kiiruse kätte kui korrutad selle veel kahega kuna tegemist on DDR mäluga. Samuti on need kordajad umbes midagi sellist, et kõrgeim on 4 kordaja, siis tuli 3.33 jne.


Ilmselt ei ole sellise nüanssiga seotud... Tekkis Blue screen, mis ütles "Dsiable BIOS memory options such as cashing or shadowing" Aga seda ütlevad võibolla kõik blue screenid.

Nii... CPU-Z on lahti
Mul on C2D prose, E8500.
Multiplier: 6,0
Bus Speed: 333,3 MHz
Rated FSB: 1333,3 MHz

Ja mäludel on:
DRAM Frequency: 666,6 MHz
FSB:DRAM: 1:2
ja timingud 7-7-7-21

Kas kõik on OK?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2011 12:21:22 Re: Ülevaade: G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
K3ndu kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
K3ndu kirjutas:
nagu DDR3 puhul tavaks peab mälu kordajat ise manuaalselt tõstma. Samuti peab ka voldi panema 1.5V peale kuna muidu tõuseb volt 1.65 peale.

Mul on DDR3 mälud ning vahest tundub arvuti ebastabiilsuse ilminguid näitavat. Ei ole voltide ja kordajate nüanssidele tähelepanu osanud pöörata, kas peaksin?
Mis asi on mälu kordaja? icon_redface.gif


Mis moodi see ebastabiilsus väljendub?
Mälu kordaja mõte minu ülevaates on põhimõtteliselt suhe protsessori kiiruse vahel. Kui prose ühe kordaja kiirus on 200Mhz siis minu puhul on kordaja 1:4 nagu ka CPU-Z näha. 200*4 saad 800 ja saadki mälu kiiruse kätte kui korrutad selle veel kahega kuna tegemist on DDR mäluga. Samuti on need kordajad umbes midagi sellist, et kõrgeim on 4 kordaja, siis tuli 3.33 jne.


Ilmselt ei ole sellise nüanssiga seotud... Tekkis Blue screen, mis ütles "Dsiable BIOS memory options such as cashing or shadowing" Aga seda ütlevad võibolla kõik blue screenid.

Nii... CPU-Z on lahti
Mul on C2D prose, E8500.
Multiplier: 6,0
Bus Speed: 333,3 MHz
Rated FSB: 1333,3 MHz

Ja mäludel on:
DRAM Frequency: 666,6 MHz
FSB:DRAM: 1:2
ja timingud 7-7-7-21

Kas kõik on OK?


Iseenesest paistab kõik OK olema ju. Palju mälude volt on ja mis mäludeks on?
Nagu näha siis testis mul samadel timingutel asi ja kõik OK.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 16.05.2011 08:43:45 vasta tsitaadiga

Team Xtreem on peale kirjutatud. Peal oli ka kleeps, et volti tahab 1,75 - 1,85. Panin 1,80 ja needsamad timingud, mis mälude küljel kirjas olid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2011 16:23:36 vasta tsitaadiga

Pealkirja järgi arvasin, et tegemist mingi mängurihiire või -hiirematiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2011 17:58:12 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga rämps.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2011 18:01:56 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Ühesõnaga rämps.


Pigem on probleem platvormis, ühes ülevaates Sandy Bridge peal klokkisid need mälud paremini kui ülejäänud mälud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2011 22:30:21 vasta tsitaadiga

Mälud müügil nüüd Eestis: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%C3%A4lud/182285/
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 21.07.2011 01:34:53 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Ühesõnaga rämps.

K3ndu, pead endale X6 prose hankima, sest see on ainuke millel normaalne mälutugi AMD seas.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2011 11:13:42 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Noname kirjutas:
Ühesõnaga rämps.

K3ndu, pead endale X6 prose hankima, sest see on ainuke millel normaalne mälutugi AMD seas.


Ei näe X6 ostmisel enam väga mõtet ja jään Bulldozerit ootama. icon_razz.gif
Kuigi kõige paremini klokkuvad need mälud ilmselgelt Sandy Bridge peal ilmselt.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvutikeskus_old
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2006




sõnum 21.07.2011 11:16:30 vasta tsitaadiga

Sandy Bridge peal nad toimivad hästi aga SB ei ole just kõige parem kellamise jaoks (mälu kiirust saab vaid kordajaga reguleerida)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2011 11:25:33 vasta tsitaadiga

Arvutikeskus kirjutas:
Sandy Bridge peal nad toimivad hästi aga SB ei ole just kõige parem kellamise jaoks (mälu kiirust saab vaid kordajaga reguleerida)


Võib ka olla, pole Sandy Bridge omanud ja ainult natuke UEFI's ringi kolanud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 21.07.2011 13:37:51 vasta tsitaadiga

Minu jaoks jääb arusaamatuks, miks siinkohal just mälude välimust ja sinna peale joonistud pilti nii palju haibitakse? Jah, need mälud on tõesti ilusad vaadata laialilaotatuna poeletis (eile just AK's käisin-märkasin) või siis kodus stendile pannes. Aga kui nad on juba arvutisse emaplaadile istutatud, siis on nad tihedalt serviti üksteise kõrval ja ka äärmisi varjavad suures osas suvaliselt kaootiliselt paiknevad muud emaplaadi kondensaatorid, pesad, radiaatorid jne. Lisaks veel arvutit installides ülejooksma hakkavad kaablid ja muud värgid. Jääb ainult kasutaja enda heaolu tunne, lihtsalt teadmine, et tal on ilusad mälud arvutis!?!?

Või olen mina millestki valesti aru saanud?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2011 13:43:04 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Minu jaoks jääb arusaamatuks, miks siinkohal just mälude välimust ja sinna peale joonistud pilti nii palju haibitakse? Jah, need mälud on tõesti ilusad vaadata laialilaotatuna poeletis (eile just AK's käisin-märkasin) või siis kodus stendile pannes. Aga kui nad on juba arvutisse emaplaadile istutatud, siis on nad tihedalt serviti üksteise kõrval ja ka äärmisi varjavad suures osas suvaliselt kaootiliselt paiknevad muud emaplaadi kondensaatorid, pesad, radiaatorid jne. Lisaks veel arvutit installides ülejooksma hakkavad kaablid ja muud värgid. Jääb ainult kasutaja enda heaolu tunne, lihtsalt teadmine, et tal on ilusad mälud arvutis!?!?

Või olen mina millestki valesti aru saanud?


Eks ta pigem ole natukene nii, et välimus lihtsalt müüb nagu ka muudel asjadel kui ainult mälud. Kõige suurema rahulolu saad jah võibolla tõesti sina kuid kui on mingi klokkimis üritus ja kasutatakse sinu firma mälusi saavad need koheselt reklaami selle asemel kui nad oleks lihtsalt rohelist värvi plaadid nagu DDR2 ja vanemate puhul oli enamus mäludel.

Kõigest minu arvamus kuid siin on ka teisi vaatenurki millest võibki tegelikkuses rääkima jääda.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 21.07.2011 20:46:15 vasta tsitaadiga

Mõtle kui paned need Sniper mälud mõne Gigabyte X58 Assassin või muu sellise emaplaadi peale icon_smile.gif Aknaga korpuses oleks väga magus.
Sama küsimus ju oleks, et miks on gigabyte emaplaadil SB jahuti kuuli pideme ja NB relva toru kujuga

Reaalsuses maksavad nad siiski kasutatud materjali koguse pealt ja võivad teha neid jahuteid misiganes kujuga ja antud hetkel otsustati natuke erilisemat teha.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: G.Skill Sniper 8GB DDR3-1600 MHz
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.