Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2011 kardisarja III etapp, Põltsamaa, 1.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ennusta III etapi võitjat.
Aeron
7%
 7%  [ 1 ]
zoomski
14%
 14%  [ 2 ]
rass101
7%
 7%  [ 1 ]
Tuutu
7%
 7%  [ 1 ]
DE
0%
 0%  [ 0 ]
vik1ng
0%
 0%  [ 0 ]
Hessu
0%
 0%  [ 0 ]
RudiTurbo
0%
 0%  [ 0 ]
Morten
7%
 7%  [ 1 ]
Mart352
21%
 21%  [ 3 ]
Keegi üllataja!
35%
 35%  [ 5 ]
hääli kokku : 14

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 03.05.2011 21:59:45 vasta tsitaadiga

oleks huvi nende ringilehtede skänni järele.

Ma nüüd küll ei tea, et mis ringi aegu ma b-finaalis sõitsin aga jäi mulje, et ega minul vist sellelt rajalt rohkem ei pigista välja ka.

stardis oli mul kolmas stardi positsioon. peale starti sain õigeaegselt minema kuid esimesel sirgel oli mul juba ees kolm kart kõrvuti ja trügima ei hakanud. peale nõelasilma sain kellestki juba mööda kuid esimene parem kurv ja kart läks täiesti otse ning peale S-i olingi juba viimane. Peast käis läbi, et niimodi viimaseks jäängi. kuid peale uht ringi tekkis juba pidamine - veel mõni ring maha jäämist kuid siis tekkis tunne, et nõelasilm ja viimane kurv hakkasid juba inimese moodi välja tulema. 2 möödumist sai tehtud peale S-i ja enamus stardi-finiši sirgel. Kuna nägin, et seljataga kemplemine käis ja zoomski millegipärast järjest kaugemale jäi sain juba sõidu peale keskenduda ja suuri vigu tundus ka väheseks jääma. Ja enesele uskumatult ka sain kiirema ringi kirja.
Ainuke asi mida kahetsen oli see, et ma oleksin võinud mõned ringid enne trenniks teha. minu kui suht kehva sõitja jaoks oleks see kindlast natuke imet teinud! Tänud korraldajatele ja kartide omanikele, et suht võrdsed kardid organiseeriti!

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 03.05.2011 23:57:18 vasta tsitaadiga

Eksole.
Eriti suur tänu just selle eest, et ilmselgelt tehniliselt mitte korras karti ei vahetatud välja või ei tehtud korda.
Muidu igati äge üritus.
Liiga kesiseks jäi vaid osalejaskond.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 04.05.2011 03:22:38 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Eksole.
Eriti suur tänu just selle eest, et ilmselgelt tehniliselt mitte korras karti ei vahetatud välja või ei tehtud korda.
.


Selle tulemuse tingis ju HV Kardiklubi enda otsus minevikust, ehk kellegilt ei võeta võimalus sõita kõrgele kohale kui kardid on olemas.
Oli 8 karti, ühel neist kehva kval ajalugu ja üks täiesti tundmatu masin mis käivitati esimest korda alles stardis, raskustega.

siiski tundus ju, et see nr6 oli A-finaalis sõiduvõimeline ja sai ka poodiumikoha icon_smile.gif

Minu nr9 oli esimestel ringidel natukene külm ja alajuhitav aga poole peal paranes ka selle masina kiirendus ja kurvikäitumine icon_smile.gif Kuigi töö oli selleks ajaks juba tehtud .. icon_biggrin.gif

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2011 22:12:34 vasta tsitaadiga

elisterr kirjutas:

siiski tundus ju, et see nr6 oli A-finaalis sõiduvõimeline ja sai ka poodiumikoha icon_smile.gif




6 ei sõitnud A-finaalis icon_wink.gif
mina sain selle loosiga aga see vahetati 3-e vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 04.05.2011 22:23:37 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
elisterr kirjutas:

siiski tundus ju, et see nr6 oli A-finaalis sõiduvõimeline ja sai ka poodiumikoha icon_smile.gif




6 ei sõitnud A-finaalis icon_wink.gif
mina sain selle loosiga aga see vahetati 3-e vastu.


6-ei sõitnud ka B-finaalis - algselt see minu sõiduk pidi olema.

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 04.05.2011 23:32:19 vasta tsitaadiga

My bad. icon_smile.gif
_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 04.05.2011 23:45:01 vasta tsitaadiga

Eks nende kehvemas olukorras kartide sisse jätmise või ära võtmisega ongi alati dilemma. Mulle endale tundub siiski (ka läbi väga isiklike kogemuste icon_cool.gif ), et õigem on siiski võimalikult paljudele finaalides sõiduvõimalus anda (ehk siis kart sisse jätta).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.05.2011 00:09:10 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Eks nende kehvemas olukorras kartide sisse jätmise või ära võtmisega ongi alati dilemma. Mulle endale tundub siiski (ka läbi väga isiklike kogemuste icon_cool.gif ), et õigem on siiski võimalikult paljudele finaalides sõiduvõimalus anda (ehk siis kart sisse jätta).
thumbs_up.gif

Suutsin ise Triobetis B-finaalis 2. koha saavutada ühe räimega icon_razz.gif

Samas teistel radadel see muidugi väga ei õnnestuks vist sellisel moel.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 05.05.2011 14:12:16 vasta tsitaadiga

Jutt mittekohalviibinutel läheb siin pisut lahku sellest, mis tegelikult toimus.
Korraldajatel on teemat koosolekul arutamiseks.
Kuna teiste hulgas põlesin ära ka mina, siis teemas ma pori loopimisega ei tegele.
Üritame korralduses asju paremaks muuta. thumbs_up.gif

Sõidumuljetest eriti rääkida ei taha.
Teeb tõsist heameelt, et HV sõitjate tase läheb kogu aeg paremaks ja kui midagi jääb realiseerimata, siis sõidetakse mööda.
1.kvali õnnestus okeilt ja 49.29 ei ole halb aeg. Olin suht kindel, et olen sellega A-finaali saanud. Sõitsin seekord pisut liiga kindla peale ja superkiiret ringi sellega muidugi ei tulnud. Kui nägin, mis aegu veel sõideti, siis hakkas tekkima kahtluseuss, kuid pärast esimest vooru oli kõik veel ok.
Siit sai alguse allakäik ja lagunemine.
2. kvalisse sain libiseva siduriga kardi nr 6, mis oli vaevu-vaevu võimeline kohalt ära minema.
Nüüd sõitsin kõike väljapanevalt ja sain ajaks 49,51. Sama kardiga sai kiiremini ainult vik1ng. thumbs_up.gif
Pärast mind võeti see kart käigust ära ja viimases kvalis see enam ei sõitnud.
Asemele pandi kõva keskmine nr 3.
Arusaamatuks jääb, miks seda ei tehtud kohe enne ürituse algust. icon_rolleyes.gif
Juba värava tagant oli kuulda, et ühel kardil sidur libiseb ja mees kes ehitab kõrval Rotaxit ei saa kuidagi väita, et ta seda ei kuule.

Ajalugu Põltsamaal kordus ja B-finaali 1. stardikoht oli tõsiasi.
Paraku oli see alles algus või õigemini lõpp.
B-finaalis loosiga saadud kardi nr 2 tagarehv oli tühi ja kardi sirgekiirus olematu.
Rooli lahti lastes pööras kart 45 ¤ vasakule.
Juba stardist liikuma hakates kaotasin meeletult aega ja sirge lõpuks olin langenud eelviimaseks. Keset sirget sain tagant kolaka selga, sest olin ilmselt kellegi jaoks ootamatult aeglane.
Pärast esimest ringi olin viimane, kuid kuna ees toimus kõike muud, kui ideaaltrajektooril sõitmine, siis otsustasin lõpuni sõita, et ehk teeb keegi vigu.
Mingil hetkel enam vahe ei kasvanud, kuid mitte sellest, et mina oleks kiiremini liikuma hakanud, vaid seetõttu, et eesliikujad matkasid.
Ja siis sai mingil hetkel sõit otsa.
A-finaaliks pumbati kardi nr 2 rehvid õigesse konditsiooni ja Tuutu tegi endale sellega sünnipäevakingi raskelt väljavõideldud võiduga! thumbs_up.gif

Jällegi arusaamatu, kas rehvirõhke ei oleks saanud enne ürituse algust kontrollida?

Järgnes päeva parim osa: Sämmi juures söödud praad ja joodud õlu.

FK-s näeme!

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 05.05.2011 22:06:06 vasta tsitaadiga

ot: tegelikult võiks juba uue etapi teema üles panna.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 06.05.2011 16:56:21 vasta tsitaadiga

ei ole kiiret sellega, ootame need södurid enne reservi ära ikka :d
_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 06.05.2011 20:36:27 vasta tsitaadiga

Järgmine etapp juba järgmisel pühapäeval. Loodan selleks ajaks oma UK-st tellitud kaamera kätte saada.
Viimane kord puudusin vaba kaamera puudumise tõttu.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.05.2011 10:11:24 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=495623&highlight= icon_idea.gif
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2011 10:04:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kõva andmine käis mul B finaalis kolmandale kohale algusest peale icon_biggrin.gif ca 3-4 ringi enne lõppu kaotasin kolmanda koha aga ring, kaks enne lõppu võtsin täpselt sama manöövriga koha tagasi nagu koht mult võeti icon_biggrin.gif
Igaljuhul esimese korra kohta võib rahule jääda icon_smile.gif Kuigi parimaks vist jäi kõigest 50,3 kehva kardiga ning parima kardiga 49,6 millega teised sõitsid 48 aegu.


Pean sinuga nõustuma, tõsiselt mõnus pusimine oli. icon_smile.gif Kohati oli tunne, et olen kruusarajale sattunud ja nii mõnigi kivi sattus kiivrisse. Nii, et teinekordki võib küljed kokku panna. thumbs_up.gif

B-finaalis sain isegi natukene esikohta kaitsta, start õnnestus kuidagi eriti hästi. Kuna poksis sosistati selle kardi kohta, et alguses kipub kurvis otse jooksma võtsin vaiksemalt aga mitte piisavalt, ehmatus oli suur kui asi üldse ei keeranud. Järgmisena sain kaks matsu küljelt ja olingi kaks kohta kaotanud. Ees terendas stardisirge ja siis see mõnus täisgaasiga kurv, mõtlesin, et kuidas selle kelguga seda võtta kas pidurdada ja jälle koht kaotada. Riskisin ja lasin ainult korraks gaasi maha. Õnnestus. Peale 2 ringi hakkas mingi pidamine tekkima ja sai Platooniga võitlusse asuda. Sain siis kokku 3 erineva kardiga sõita ja poleks uskunud, et nad kõik nii erinevad on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2011 kardisarja III etapp, Põltsamaa, 1.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.