Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 885, 886, 887  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 14.10.2010 22:54:54 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
Reixx kirjutas:
Niih sai siis soetatud Linksys WRT320N ruuter. Seadistasin ära ja sain lõpuks kõik toimima.
AGA ka kaabli otsas pole mina alla üle 80 mbit/s ja üles 6 mbit/s saanud.

Üle wifi on alla kuskil 70mbit/s



tsitaat:
Selleks, et uus allalaadimiskiirus XL-internetipaketi klientidel rakenduks, tuleb kaabelmodemil teha taaskäivitamine (restart). Selleks on kõige mugavam eemaldada modem korraks vooluvõrgust.


igaks juhuks


Tehtud kõik restardid jne
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.10.2010 23:06:02 vasta tsitaadiga

Tähendab seda, et pilt aeg- ajalt jääb kinni ja siis jälle jookseb, nagu fps oleks 3hz.Pidevalt näen seda.
Ostsin täna huvi pärast selle Prisma 1050kr conax hd boxi ja päris normaalne tundub.Signaali, kvaliteedi näidud suht sarnased starman hd boxiga.
Subjektiivselt tundub pilt veidi kehvema kvaliteediga, just nõrgema signaalitugevusega kanalitel, kui starmani hd box, ent vahe pole suur.
Kui määrasin menüüst 1080i hakkas ka sakkima, nii 576, kui 720i peal jookseb ilusti.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 15.10.2010 00:48:09 Re: Starmani XL nett vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
...plaan võtta Starmani XL internet aga kas reaalselt ka need kiirused nii suured on?


Kui sul võimalus võtta ka elioni hüperkiire või stv/infoneti saturn siis peaksid loomkatseid tegema. Ja otsustamine tõesti keeruline.
Kuid, kui ainuke alternatiiv on elioni või elisa adsl, siis isegi juhul, kui adsl'i pakkujad annavad lubatu ja starman annab poole lubatust, saad starmanilt sama raha eest mitmeid kordi rohkem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 15.10.2010 15:21:45 vasta tsitaadiga

täna kell 10 on tulnud selline teade:

Anname teada, et vastu tulles klientide soovidele suurendasime Teie poolt kasutatava XL-internetipaketi põhikiirust 120 megabitini sekundis, mis on hetkel kõige kiirem koduinternet Eestis.

Veebis saate XL-internetipaketi kliendina endiselt surfata kiirusega kuni 150 megabitti sekundis. Selle kiiruse pakkumiseks rakendame PowerBoost tehnoloogiat, mis ongi mõeldud netilehtede võimalikult kiireks avamiseks. Kuna enamik veebilehtedest on väiksemad kui 10 megabaiti, siis enne järgmist klikki ehk uue veebilehe avamist käivitub taas PowerBoost ning kiirus tõuseb taas kuni 150 megabitini sekundis.

Selleks, et uus suurte failide allalaadimiskiirus Teie internetiühendusel rakenduks, tuleb kaabelmodemil teha taaskäivitamine (restart). Selleks on kõige mugavam eemaldada modem korraks vooluvõrgust. 


Sooja sügist soovides,

Starman
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.10.2010 16:10:25 vasta tsitaadiga

Mingu oma jutuga sinnasamusesse (sain ka selle maili)! DL on mul 80 max ning upload 2-3 (XL pakett, elan Keilas). Kui esimest korda helistasin ning kehvast uploadist rääkisin, siis uuriti asja 3 tööpäeva ning helistati lõpuks tagasi, et jah oi meil seal rajoonis on tehnilised raskused ning arendustööd on planeeritud veel see aasta ja, et kindlasti veel sel aastal saan lubatud kiiruseid. Mida nad krt üldse oma teenusega välja tulevad ning mulle selle mahamüüvad kui asi on nii poolik icon_evil.gif Olen Starmani truu klient olnud päris mitu aastat ning hetkeseisuga maksan neile kokku iga kuu 1.2k aga ikka koheldakse mind nagu idiooti. Üleeile lõunast on ka kõik telekanalid kadunud ja töötab ainult ETV, muud on "no access". Ei tea kas kaart andis saba või mitte aga kui N õhtul viimaks helistasin, siis hakkasid mulle mingit juhe seinast välja juttu ajama. Peale tüüpilist bläma tuli ootuspärane "lepime siis aja kokku, et millal tehnik tulla saab".
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s
HV vaatleja
s

liitunud: 26.11.2001




sõnum 15.10.2010 19:33:30 vasta tsitaadiga

mul on ka xl -ga upload 2-3Mbit, download on korras. Tehnik käis ka kohal, mõõtis kiirusi, kiirused olid sitad... Helistas siis (ei tea kuhu), et küsida "mida kliendile öelda?"... Sain siis sellise vastuse, et see on starmani poolne viga. Aga kui ma tagasiarvestust nõudsin, siis saadeti mind pikalt, sest paketti kirjelduse järgi upload on KUNI 10Mbit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2010 19:51:50 vasta tsitaadiga

ma nurisesin ka uploadi kohta, siis lõpuks mingi adminilaadse venna toru otsa sain, kes möönis et jah, on nagu on praegu, aga pikemas perspektiivis ikkagi fixitakse ära.

Cyberlord, ma ka keilas, (no ok, 100m. keila piirist), ja minu dl numbreid nägid ju, äkki sul ruuter vms vahel asi ei suuda seda downloadi piisavalt läbi lasta...
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.10.2010 20:30:00 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
dvd vader kirjutas:
täitsin eelmisel nädalal starmani lehel ka selle "personaalse teenusepaketi" ankeedi ära. sain aru, et nad ise võtavad siis ühendust, aga siiamaani pole keegi helistanud ega kirjutanud. teie kogemused - kaua sellega neil aega võttis?


10 päeva möödas juba ja ikka pole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif

üle kolme nädala möödas juba ja ikka ei kipu ega kõppu sellest lubatud ühenduse võtmisest, mida nende veebiankeet lubas. hakkab tunduma, et lähen elioni üle
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 15.10.2010 20:59:25 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
dvd vader kirjutas:
dvd vader kirjutas:
täitsin eelmisel nädalal starmani lehel ka selle "personaalse teenusepaketi" ankeedi ära. sain aru, et nad ise võtavad siis ühendust, aga siiamaani pole keegi helistanud ega kirjutanud. teie kogemused - kaua sellega neil aega võttis?


10 päeva möödas juba ja ikka pole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif

üle kolme nädala möödas juba ja ikka ei kipu ega kõppu sellest lubatud ühenduse võtmisest, mida nende veebiankeet lubas. hakkab tunduma, et lähen elioni üle


helistasin neile millalgi mõni päev tagasi.
automaatvastaja arvas, et ma üleliigne, ja lubas millalgi tagasi heliseda.
tunni pärast helistasidki.
paistab, et veebivormid on paljudel firmadel lihtsalt inimeste mõnitamiseks tehtud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.10.2010 09:08:34 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
ma nurisesin ka uploadi kohta, siis lõpuks mingi adminilaadse venna toru otsa sain, kes möönis et jah, on nagu on praegu, aga pikemas perspektiivis ikkagi fixitakse ära.

Cyberlord, ma ka keilas, (no ok, 100m. keila piirist), ja minu dl numbreid nägid ju, äkki sul ruuter vms vahel asi ei suuda seda downloadi piisavalt läbi lasta...


Ruuteris viga ei ole sest päris algus päevadel sai ikka nähtud 100+ kiiruseid.

EDIT:
Tegin just ühe mõõtmise ka (endal traffic 0)


Ja ruuter ise Trendnet TEW-633GR
http://www.smallnetbuilder.com/wireless/wireless-reviews/30308-trendnet-tew-633gr-review-a-dir-655-clone-for-the-frugal?start=2
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.10.2010 10:51:41 vasta tsitaadiga

Kirjutasin kirja siis seoses andmemahu piiranguga.


Täname Teid pöördumise eest!

Andmemahu piirang rakendub ainul SUPER kolmikpaketi kasutamise puhul. Meie uued interneti paketid on praegu mahupiiranguta.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2010 10:55:12 vasta tsitaadiga

Praegu???
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 403 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 355
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 16.10.2010 13:03:51 vasta tsitaadiga

Müüakse hulk pakette maha ja siis lükatakse mahupiirang peale - mis te siis ootasite thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2010 13:34:25 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
dvd vader kirjutas:
dvd vader kirjutas:
täitsin eelmisel nädalal starmani lehel ka selle "personaalse teenusepaketi" ankeedi ära. sain aru, et nad ise võtavad siis ühendust, aga siiamaani pole keegi helistanud ega kirjutanud. teie kogemused - kaua sellega neil aega võttis?


10 päeva möödas juba ja ikka pole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif

üle kolme nädala möödas juba ja ikka ei kipu ega kõppu sellest lubatud ühenduse võtmisest, mida nende veebiankeet lubas. hakkab tunduma, et lähen elioni üle

Mul sama Elisaga. Täitsin nende Parima hinna pakkumise ankeedi ära. Siiani pole keegi ühendust võtnud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2010 00:46:53 vasta tsitaadiga

ot:
personaalne elion on parim
thumbs_up.gif
starman !"#!#)(/¤ icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2010 02:06:15 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Praegu???


põhimõtteliselt ei tohiks olla võimalik olemasolevale paketilse lisapiiranguid lisada, seaduslikult siis.
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 17.10.2010 03:11:21 vasta tsitaadiga

Üldiselt jätavad nad lepinguga sellised õigused endale..
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2010 03:21:36 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
attrs kirjutas:
Praegu???

põhimõtteliselt ei tohiks olla võimalik olemasolevale paketilse lisapiiranguid lisada, seaduslikult siis.

antakse teada lepingumuudatusest. kui nõustud, oled vait. kui pole nõus, siis lõpetad lepingu ära, oletatavalt trahvideta.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2010 10:00:48 vasta tsitaadiga

starman- unistuste piiraja icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.10.2010 20:24:01 vasta tsitaadiga

Telekanalid sain laup tagasi, kaart oli otsad andnud. Nüüd on aga netikiirused ikka eriti kuradi huvitavaks läinud:


Algul hakkas mahupiirangu juttu ajama, et mul on juba üle 100GB trafficut jälgitaval perioodil aga siis ütlesin, et kulla inimene XL paketil ei ole ju seda piirangut, seepeale kohmetus ja ütles "oi jah teil on ju XL, mitte super kolmik"...dziisas - me olime selleks ajaks 5 minutit rääkinud ja ma olin enda aadressi edastanud st. tal pidi kõik info olemas olema, et kes ja mis ma olen.
Klienditugi ajas tavapärast iba ja lubas tehnilisele edastada "nad uurivad ja kui nad midagi teha saavad, siis teevad aga kui ei saa, siis nii ongi" oli teenindaja kommentaar.
Mida kuradit!
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennine
HV vaatleja
tennine

liitunud: 10.01.2006




sõnum 17.10.2010 21:34:23 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Telekanalid sain laup tagasi, kaart oli otsad andnud. Nüüd on aga netikiirused ikka eriti kuradi huvitavaks läinud:


Algul hakkas mahupiirangu juttu ajama, et mul on juba üle 100GB trafficut jälgitaval perioodil aga siis ütlesin, et kulla inimene XL paketil ei ole ju seda piirangut, seepeale kohmetus ja ütles "oi jah teil on ju XL, mitte super kolmik"...dziisas - me olime selleks ajaks 5 minutit rääkinud ja ma olin enda aadressi edastanud st. tal pidi kõik info olemas olema, et kes ja mis ma olen.
Klienditugi ajas tavapärast iba ja lubas tehnilisele edastada "nad uurivad ja kui nad midagi teha saavad, siis teevad aga kui ei saa, siis nii ongi" oli teenindaja kommentaar.
Mida kuradit!

aga võibolla on nii, et mahupiirangut pole kuid "netikiirus muutub vastavalt võrgu koormusele", ehk siis sa koormad liiga palju võrku ja nad muutsid sinu netikiirust lihtsalt, aeglasemaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 00:01:54 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Telekanalid sain laup tagasi, kaart oli otsad andnud. Nüüd on aga netikiirused ikka eriti kuradi huvitavaks läinud:


Algul hakkas mahupiirangu juttu ajama, et mul on juba üle 100GB trafficut jälgitaval perioodil aga siis ütlesin, et kulla inimene XL paketil ei ole ju seda piirangut, seepeale kohmetus ja ütles "oi jah teil on ju XL, mitte super kolmik"...dziisas - me olime selleks ajaks 5 minutit rääkinud ja ma olin enda aadressi edastanud st. tal pidi kõik info olemas olema, et kes ja mis ma olen.
Klienditugi ajas tavapärast iba ja lubas tehnilisele edastada "nad uurivad ja kui nad midagi teha saavad, siis teevad aga kui ei saa, siis nii ongi" oli teenindaja kommentaar.
Mida kuradit!


Ja INIMESED tahavad veel starmani??????????????????????????
+ (naisi ei kommentaari) ka veel

kui neptun kukuks pähe, isegi siis starmani eales ei võtaks rofl.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.10.2010 09:22:36 vasta tsitaadiga

Ei leia, et Starman nii halb on icon_exclaim.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006




sõnum 18.10.2010 10:59:46 vasta tsitaadiga

ma ka mitte. igal firmal juhtub.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 18.10.2010 11:08:52 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
ma ka mitte. igal firmal juhtub.


Selles mõttes küll jah, et vahel juhtub vms, aga kas on normaalne, et üks firma lubab üht aga teenus on hoopis midagi muud?
Tõsi ta on, et alati on öeldud KUNI see ja see kiirus aga mina isiklikult pole kordagi näinud, et see kiirus oleks vähemalt minul sinnamaale küündinud.

Kui tehnik testimas käis ja tunduvalt aeglasemat kiirust näitas ütles tehnik - mis teha!

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 885, 886, 887  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.