Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 883, 884, 885  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ihvike
HV Guru

liitunud: 31.03.2002




sõnum 01.10.2010 13:03:26 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396596
Huvitav, mis selles kallist on? Praegu ju põhimõtteliselt täpselt sama asi (valikuliselt keeraakse kanalid kinni/lahti), aga lihtsalt ise valida ei lasta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 01.10.2010 14:29:25 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Renq kirjutas:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396596
Huvitav, mis selles kallist on? Praegu ju põhimõtteliselt täpselt sama asi (valikuliselt keeraakse kanalid kinni/lahti), aga lihtsalt ise valida ei lasta.

Prahtkanalite eest ei saaks enam kasseerida, mille tagajärjel kasumid langeksid + palju tööaega läheks raisku individuaalsete pakettide paikaseadmiseks. Kasutajatoe pakkumine muutuks ka ilmselt märksa keerukamaks, kui igal kliendil oleks kohaldatud paketid.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 31.03.2002




sõnum 01.10.2010 14:53:02 vasta tsitaadiga

Ma ei näe seal küll mingit lisakulu peale pisukese koduleheuuenduse. Masin teeb ju kõik vajaliku ära. Netis klikid kanalinimede ette linnukesed ja süsteem kodeerib vastavalt sellele kaardi. Kuidas saab kasutajatugi olla keerulisem, kogu süsteem jääb sisuliselt samaks - klient saab vaatajakaardi, kus osad kanalid on vabad ja osad mitte.
Kasumite langemise asi on muidugi reaalsem. Aga kindlasti oleks sobiva hinnastamise abil võimalik isegi plussi jääda.

Ega praegu ei saa ka prahtkanalite eest kasseerida. Kui oleks pakettides ainult prahtkanalid, ei võtaks keegi seda firmat jutule. Vaadatakse ainult seda, mis enda jaoks oluline. Minu jaoks on see vene kräpp tühi ballast, ma ei maksa nende eest sõna otseses mõttes sentigi, kuna ma maksan nende kanalite eest, mida ma näha tahan - ja olen nõus seda maksma ka juhul kui see ballast seal küljes tolgendab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.10.2010 18:27:08 vasta tsitaadiga

Starmanis on vist soojakutes elamine põhjustanud põnevaid ideid. On tekitatud uus televisiooni pakett XL, ehk L paketi 70 kanalit+ siis 8 HD kanalit hinnaga 299EEK. Kui aga valid L paketi ja hiljem lisateenusena HD on hind 288EEK. icon_lol.gif

Ja tänaste uudiste põhjal ma sain nagu aru, et mida suurem pakett seda odavam peaks kanal olema. Kuidas siis see fakt nüüd ei kehti, asi läheb hoopis kallimaks ?

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Consine
HV vaatleja
Consine

liitunud: 03.03.2009




sõnum 01.10.2010 20:21:41 vasta tsitaadiga

Ei viitsi kogu teemat läbi lugeda, et uurida mis pakett kellelgi on aga kas XL internetiga on samad jamad, mis odavamatega või saab selle raha eest siiski pisut parema teenuse?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennine
HV vaatleja
tennine

liitunud: 10.01.2006




sõnum 02.10.2010 02:38:18 vasta tsitaadiga

Consine kirjutas:
Ei viitsi kogu teemat läbi lugeda, et uurida mis pakett kellelgi on aga kas XL internetiga on samad jamad, mis odavamatega või saab selle raha eest siiski pisut parema teenuse?

vist v2ga vahet ei ole, youtube ja 6htune aeg on kooma k6igil pakettidel, eestisisene pidavat ok olema isegi kuid v2lislink on puuksus
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 09.04.2002



Online

sõnum 02.10.2010 08:34:26 vasta tsitaadiga

Leidsin sellise asja:

tsitaat:
Miskine kala on tekkinud viimasel ajal. Nii FF kui IE'ga ei saa postimees.ee lehti korralikult lahti. Enamuse ajast peab paar korda refreshi tegema, et saiti näha.
FF ütleb, et conncetion was reset ja IE lihtsalt, couldn't connect to web page.


Vot siin võib olla probleem selles, et postimees.ee ei räägi enam icmp'd. Seda kinnitab nii pingi puudumine, kui ka traceroute katkemine. Ilmselt on kohalik administraator arvanud, et icmp kinnikeeramine= sekjuuriti, unustades ära, et icmp ei ole ainult ping, vaid muuhulgas näiteks ka teated "fragmentation needed", mis võibki antud juhul olla nende probleemide peasüüdlaseks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.10.2010 09:49:41 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Leidsin sellise asja:

Vot siin võib olla probleem selles, et postimees.ee ei räägi enam icmp'd. Seda kinnitab nii pingi puudumine, kui ka traceroute katkemine. Ilmselt on kohalik administraator arvanud, et icmp kinnikeeramine= sekjuuriti, unustades ära, et icmp ei ole ainult ping, vaid muuhulgas näiteks ka teated "fragmentation needed", mis võibki antud juhul olla nende probleemide peasüüdlaseks.


No ma küsiks selle peale, et miks see kala jällegi ainult Starmaniga on (vähemalt hetkel). Te jälle katsetate mingit uut tehnoloogiat?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 09.04.2002



Online

sõnum 02.10.2010 11:28:50 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et see ainult Starmaniga on, see võib avalduda ükskõik kuna ükskõik millises võrgus, pakettide fragmenteerimise vajadus ei teki iga kord, sõltub kasutatavast opsüsteemist, ruuterist jms asjaoludest. Prooviks võiks jõuga cache vahele panna, st manuaalselt, mitte automatically (automaatika excludeb .ee domeenid) ja vaadata kas siis probleem jätkub. Cache võiks selle "probleemi" siluda. Elionil oli aastaid tagasi ebastandardse mtu'ga analoogne issue, mitte ükski sait, millel icmp oli samamoodi täielikult kinni keeratud, ei avanenud muidu kui läbi cache, mis mtu õigeks seadis. Seal oli see asi eriti hästi näha, kuna mtu oli konstantselt vale, antud juhul aga tekib mitmenda, setmenda refreshi peale olukord, kus mingil hetkel fragmenteerimist ei vajata ja lehekülg avaneb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.10.2010 12:33:37 vasta tsitaadiga

Noh, ma olen proovinud Elisa, Elioni netiga. Pole viga avaldunud.
Et ma siin nüüd ei süüdista Starmani vms, aga kuidagi veider on juba lugeda iga kord, et "meil on kõik korras, testisime erinevaid võrke ja asju" ja pärast ikka tunnistatakse apsakat. icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 02.10.2010 13:21:32 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
täitsin eelmisel nädalal starmani lehel ka selle "personaalse teenusepaketi" ankeedi ära. sain aru, et nad ise võtavad siis ühendust, aga siiamaani pole keegi helistanud ega kirjutanud. teie kogemused - kaua sellega neil aega võttis?


10 päeva möödas juba ja ikka pole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2010 13:33:00 vasta tsitaadiga

ma teisel päeval juba helistasin ja käisin ise rävala pst modemit vahetamas, asi korras.
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 02.10.2010 14:19:19 vasta tsitaadiga

Kuusteist tundi jebimist, aga käima sain läpaka peal. Lisan siia juurde mõned täiendused. Aga suur tänu 1dumbpsuser, sinust oli väga suur abi. beer_yum.gif Järgmisena hakkan otsima, kuidas saaks Elioni IPTV üle Wifi läpakasse ja kas see on üldse võimalik. Praegune konf on selline, et net tuleb sisse Thompson ST780 kaudu ja ainult IPTV signaal tuleb sealt digiboxi ja ka Ruckuse kaudu teise teleka boxi. Thompsoni küljes on Linksys WRT54GL ja see jagab lan-i ja wifit. Kõik soovitused on teretulnud.



Riistvara, mida vaja:
* ID-kaardi lugeja (Eraldiseisev USB ID kaardi lugeja, Omnikey näiteks, Delli enda sisene O2 Microt tööle ei hakanud)

Tarkvara, mida vaja:
* ID-kaardilugeja draiverid
* Kaardiserver, nt NewCS (al. versioonist 1.65 uuemad versioonid on ainult Linuxile...)
* Kaardiklient, nt Acamd
* TV-vaatamise programm, nt AltDVB, DreamDVB, DVBViewer vms...

1. Installi ID-kaardilugeja draiverid.
2. Kaardiserveri seadistamine:

1. Tiri alla newcs.zip, nt SIIT
2. Paki lahti, soovitavalt nt C:\NewCS kataloogi
3. Seadistused on newcs.xml failis:

<node>0</node> (kuna kasutuses on 2 kaardi lugejat, peab selle väärtuse muutma 1, mitte 0)
XML faili sisu saab muuta mingi XML editoriga, mina tõmbasin Liquid XML Studio 2010, selle tasuta prooviversioon kehtib 30 päeva. Algne newcs.xml fail on kolmes kohas, Newcs kataloogis on üks, teine on tema alamkataloogis win32 ja kolmas alamkataloogis configs, need tuli kõik kustutada ja salvestada muudetud ja õige konfiga newcs.xml samadesse kohtadesse tagasi. Algse faili ülekirjutamine oli see viga mida mina alguses tegin ja käima ei saanud, kuna algses failis on liigseid ridu, mis ju ülekirjutamisega ära ei kao.

Name ja password võib suvaliseks panna, hetkel lihtsalt jäänud "dummy".
4. Vaja läheb veel kaardilugeja klienti, nt Acamd 0.6.1.8. Saab SIIT (vajab tasuta regamist, alternatiivina SIIT)
5. Acamdi seadistamine toimub cardclient.conf failis. Seal on algul kõik read välja kommenteeritud, st nad algavad trellidega #
Oluline on rida tsitaat:
#newcamd:192.168.7.54:34000:1/0000/0000:username:password:0102030405060708091011121314

Selle rea eest tuleb eemaldada (st kustutada) trellid, praegusel juhul oleks "õige" rida selline:
tsitaat:
newcamd:127.0.0.1:34300:1/0000/0000:dummy:dummy:0001020304050607080910111213

6. On vaja DVB vaatamise tarkvara, näites DVBViewer Pro 4. Selle võiks ise valida, abiks google ja otsingufraasid "DVBViewer", "AltDVB", "SmartDVB", "DVBDream" vms. Acamd failid kõik kopeerida Plugins kausta. Mina kasutasin DVBDream-i. Tähtis asi on enne alternatiivse vaataja käivitamist installida USB TV pulga originaalsoft(minul siis Aver Media TV) ja sellega kõik kanalid, nii vabad, kui ka kodeeritud üles leida. Kui originaal player ei leia kõiki kanaleid, siis ei leia neid ka DVBDream, sellest aru saamine võttis ka aega.
7. Käivita newcs kaardiserver, esmakordsel käivitamisel võib windows küsida luba selle programmi tulemüürist läbi laskmiseks, olge siis aga lahke ja lubage . Aknast näed ka ära, kas kaardiserver hakkas korralikult tööle ja kõik toimib.
ZuumTV kaardi sisestamisel hakkab windows (vähemalt win 7) sellele draiverit otsima, mida ta muidugi ei leia, las ta otsib lõpuni, mitu korda juhtunud, et newcs ei käivita kaardiserverit ja põhjus on just selles
8. Käivita DVBDream ja skaneeri kanaleid. Manuaalselt tuleb otsida näiteks Rakveres Koeru masti sagedusi 618000(vabad kanalid)786000 on osad koodikanalid( Animal Planet jne.) ja 810000 ülejäänud (Eurosport jne). Kui kõik on öigesti läinud, siis peaks pildi ette saama icon_biggrin.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2010 14:48:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
dvd vader kirjutas:
täitsin eelmisel nädalal starmani lehel ka selle "personaalse teenusepaketi" ankeedi ära. sain aru, et nad ise võtavad siis ühendust, aga siiamaani pole keegi helistanud ega kirjutanud. teie kogemused - kaua sellega neil aega võttis?


10 päeva möödas juba ja ikka pole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif


helistada ei mõista ?
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 02.10.2010 15:20:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

helistada ei mõista ?

kui ma helistaks, siis kaoks ju nende veebis täidetava vormi point ära icon_rolleyes.gif lisaks on nende telefon tasuline ja nagu mitmelt pool lugeda, siis tuleb mõnikord kümnete minutite kaupa liini otsas ootel istuda, kuni keegi vastama vaevub
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.10.2010 15:22:53 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

helistada ei mõista ?

kui ma helistaks, siis kaoks ju nende veebis täidetava vormi point ära icon_rolleyes.gif lisaks on nende telefon tasuline ja nagu mitmelt pool lugeda, siis tuleb mõnikord kümnete minutite kaupa liini otsas ootel istuda, kuni keegi vastama vaevub

Just minu mõte - Starmani helistades saab alati päris pikalt ootamise eest maksta icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2010 15:44:45 vasta tsitaadiga

helistage starmani lauakaga, siis ei tule mingit kirvest kõneminuti hinda. Võrgusisene kõne ju tasuta icon_smile.gif (tegelt on tava minuti hind aga mitte mingi 3eeku)
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 02.10.2010 16:13:47 vasta tsitaadiga

pois11, tänan sind selle geniaalse soovituse eest. Mida küll teha, kui selliseid suurepäraseid ettepanekuid ei tuleks, elu oleks kohe palju raskem


(NB! ma siiski ei ole idioot. kui mul oleks starmani "lauakas", ma muidugi helistaks selle pealt ja ei kritiseeriks siin starmani uimasust, aga no ei ole sellist asja mul. tegelikult vist ikka kirjutaks siia ka selles olukorras, kui nad ise lubavad ühendust võtta, aga ei võta, aga siis vast poleks nii suurt probleemi)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2010 16:23:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
<node>0</node> (kuna kasutuses on 2 kaardi lugejat, peab selle väärtuse muutma 1, mitte 0)

Jah, see ununes ära, kuna endal vaid üks id-kaardilugeja, kuid tõesti, see on kaardiseadme number.
tsitaat:

XML faili sisu saab muuta mingi XML editoriga, mina tõmbasin Liquid XML Studio 2010, selle tasuta prooviversioon kehtib 30 päeva.

XML faili saab täiesti edukalt ka Notepadiga muuta icon_wink.gif
Või kui on vaja vähe täiuslikumat tekstieditori, siis soovitan soojalt Notepad++ (tasuta, tunneb progremiskeeli jpm huvitavat) thumbs_up.gif
tsitaat:

Tähtis asi on enne alternatiivse vaataja käivitamist installida USB TV pulga originaalsoft(minul siis Aver Media TV) ja sellega kõik kanalid, nii vabad, kui ka kodeeritud üles leida. Kui originaal player ei leia kõiki kanaleid, siis ei leia neid ka DVBDream, sellest aru saamine võttis ka aega.

Järelikult draiver ei tööta vms. Nende mitmesuguste DVB-programmidepuhul on töötamise eelduseks BDA-draiverite olemasolu, kui on miski erilised draiverid, ei pruugi see kombinatsioon tööle hakata muu kui originaltarkvaraga, aga 99% draiveritest on BDA, nii et võib suht muretult tunda.
tsitaat:

Manuaalselt tuleb otsida näiteks Rakveres Koeru masti sagedusi 618000(vabad kanalid)786000 on osad koodikanalid( Animal Planet jne.) ja 810000 ülejäänud (Eurosport jne). Kui kõik on öigesti läinud, siis peaks pildi ette saama icon_biggrin.gif

Mis mõttes manuaalselt, auto scan ei leia või?
Sagedused leiab www.levira.ee

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2007




sõnum 02.10.2010 18:21:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Iseasi, kui mugav selline vaatamine on.
nt. Firefox sülgas tuld kui Zuumi kaart lugejas ja jäi tööleminekul lihtsalt rippuma. IE8 samas toimetas ilusti.

See on jah probleem, kui telekat vaadata soovid ja Firefoxiga netis surfata tahad.Seda põhjustab ID-kaardi Firefoxile mõeldud softijupp, mis ka kaardiga toimetada tahab, aga asjaga hakkama ei saa ning proge kinni jooksutab.
Lahenduseks on see osa ID-tarkavarast masinast eemaldada, siis küll paraku ID-kaart Firefoxis ei toimi.Aga muid asju saab veebis ajada.
Võibolla saab ka teisiti, kui keegi teab juhatust jagada, siis: ....
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.10.2010 18:43:14 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:

Mis mõttes manuaalselt, auto scan ei leia või?

Tallinna inimesele ei tule ilmselt tõesti pähegi, et mõnes kohas lausa 3 tugijaama "paistavad". Vahest veel mõni abisaatja kah.
Et sihukeses kohas automaathäälestust pruukida, peab intelligentne vastuvõtja olema. Sony Braviad on sihuksed näiteks.
Niruma pilli puhul: leitakse mingi mux kaugemalt kehvema signaaliga enne, madalamal sagedusel; ning pärast, kui jõutakse "õige" saatjani, vilistab vastuvõtja uuesti leitud sama muxi peale, kuna ta ei ole võimeline sama sisuga muxide signaalide kvaliteete võrdlema.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 02.10.2010 18:59:43 vasta tsitaadiga

Seal Start lehel valides neti ja tv paketti on all linnukeste koht, et seadmed tasuta aastase lepinguga ja teine linnuke on vajalilkud seadmed rentimisega. Küsimus selles, et ükskõik kuhu ma linnukese tõstan on kokuvõttehind ikka sama, kas siis seadmete rentimine on tasuta (juhul kui ma ei soovi aastast lepingut teha)?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 02.10.2010 19:39:22 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:

Mis mõttes manuaalselt, auto scan ei leia või?

Tallinna inimesele ei tule ilmselt tõesti pähegi, et mõnes kohas lausa 3 tugijaama "paistavad". Vahest veel mõni abisaatja kah.
Et sihukeses kohas automaathäälestust pruukida, peab intelligentne vastuvõtja olema. Sony Braviad on sihuksed näiteks.
Niruma pilli puhul: leitakse mingi mux kaugemalt kehvema signaaliga enne, madalamal sagedusel; ning pärast, kui jõutakse "õige" saatjani, vilistab vastuvõtja uuesti leitud sama muxi peale, kuna ta ei ole võimeline sama sisuga muxide signaalide kvaliteete võrdlema.


Autoscan vaatab läbi 62 sagedust 3 minutiga, manuaalselt saad lihtsalt rutem. Tulemus on sama küll. icon_biggrin.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2010 09:00:21 vasta tsitaadiga

melofan kirjutas:
Seal Start lehel valides neti ja tv paketti on all linnukeste koht, et seadmed tasuta aastase lepinguga ja teine linnuke on vajalilkud seadmed rentimisega. Küsimus selles, et ükskõik kuhu ma linnukese tõstan on kokuvõttehind ikka sama, kas siis seadmete rentimine on tasuta (juhul kui ma ei soovi aastast lepingut teha)?


seal oli imo kusagil ka jupp et "seadmete rent vastavalt hinnakirjale", igatahes kui sa aastast lepingut ei tee, siis küsivad rendiraha.
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 03.10.2010 16:04:24 vasta tsitaadiga

Intervjuu Starmani juhiga

No annab ikka nii mööda küsimustele vastada. Küsitake üht ja siis vastatakse ei tea mida. Ainult mingi meeletu keerutamine. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 883, 884, 885  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.