Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 163, 164, 165  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.08.2010 13:48:41 vasta tsitaadiga

chapter 3 käsil, 9% mängitud, 1h30min kulunud koos kohvipausidega

esmamuljed:

visuaalselt väga ilus ja detailne - uksed laperdavad, traatidel linnud, kassid, rotid, korstnad suitsevad... väga maaliline linn.
hästi on kõike tabatud ja välja joonistatud. mängukaart ei tundugi väga väike, sõites kuidagi vahemaad pole väga väiksed.

ühe korra olen saanud surma. ühesõnaga mäng on ülimalt lihtne, isegi autoga kiirelt vastu seina pannes simulation reziimis ei kipu surema.
sellist mafia 1 olnud pusimist siin mängus ei näe märkavat. mäletan kuidas ma mafia 1 seda autode põlema süütamise missiooniga mässasin. mingi sapperiga kohale koguaeg rallida...
chapter 1 võisid kuulipritsi ees seista, kukkusid ainult maha aga surma ei saanud.

mäng esialgse hinnanguna on suhtelisest tuima võitu. videod on ilusad, aga tüütavad ära. kaks sammu teed, jälle video. tegevuskava on väga nõrk.
põnevust ka nagu väga ei ole... teiskorda seda mängu läbimängida ei viitsiks elus sees.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 27.08.2010 13:54:01 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
ühe korra olen saanud surma. ühesõnaga mäng on ülimalt lihtne, isegi autoga kiirelt vastu seina pannes simulation reziimis ei kipu surema.

Huvitav. Mul oli küll pea iga kord kui kiirus suureks läks ning mingi loll ette keeras või seina sõitsin surma laks. Mis raskus astmel sa mängisid? Kuid jah, lihtne on mäng küll, isegi hardi peal. Mina süüdistan neid taastuvaid elusid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.08.2010 14:07:47 vasta tsitaadiga

valisin kogemata mediumi, oleks võinud hardi võtta.
üritan autoga sõita võimalikult perfektselt. mafias seda saab õnneks teha, head laiad teed ja teised ka sulle meelega väga otsa ei sõida.
kiirteel oli päris lahe driftida

kuskilt kiirteesillalt ma panin alla, auto tegu uperpalli ja maandus ratastele, sõit jätkus. isegi auto ei tossanud suurt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 14:18:22 vasta tsitaadiga

Hakkan mänguga vaikselt lõpu poole tiksuma, statistics näitab igatahes 60% protsessi. thumbs_up.gif
Tegin pilte ka veits, kuna graafika isiklikult väga meeldib, pildid tehtud siis max graafikaga resol 1680x1050:

Esimesel pildil näha, siis China Townis magatakse silmad lahti. icon_lol.gif

Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 14:32:57 vasta tsitaadiga

Läbi, lühidalt, et olnud ootamist väärt. Autod on ilusad, tegelased hästi välja mõeldud, linn detailne, aga lõpp oli ikka täielik crap, mängu vastu kadus huvi poole pealt ära, relvavalik oleks võinud ka huvitavam olla.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 14:35:45 vasta tsitaadiga

Üks puudus häiris nats, ei saa kellelegi labidaga mööda lutsutit lajatada. Mingi kurikas, harjavars, lapata oleks võinud ikka olla.
Ja ühtegi päris paljast hoora ka ei näinud.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 15:18:54 vasta tsitaadiga

Ja saigi kohe läbi ka, lõppes täpselt nii ära et oleks tahtnud edasi mängida. Igatahes graafika/heli/mängitavus hea, story ja mängu pikkus kehv IMO. Vaatasin et freerolli ka teha ei saa, niiet kerge pettumus. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 27.08.2010 15:19:13 vasta tsitaadiga

Haha - Üks hea cutscene icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 27.08.2010 15:52:07 vasta tsitaadiga

Kui mäng läbi tehtud, siis ei saa üldse ringi cruisida vaid pead uuesti alustama ?

Nii peaks ju saama ,et loadid chapteri ja lihtsalt ei tee missiooni vaid sõidad ja uurid linna või tuleb nagu demos ,et failisid missiooni läbimise ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 27.08.2010 15:56:59 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Kui mäng läbi tehtud, siis ei saa üldse ringi cruisida vaid pead uuesti alustama ?

Nii peaks ju saama ,et loadid chapteri ja lihtsalt ei tee missiooni vaid sõidad ja uurid linna või tuleb nagu demos ,et failisid missiooni läbimise ?

Ei tohiks tulla kui mingit aega ei ole antud...

_________________
Bawse


viimati muutis Mafia 27.08.2010 15:58:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 27.08.2010 15:58:13 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Nii peaks ju saama ,et loadid chapteri ja lihtsalt ei tee missiooni vaid sõidad ja uurid linna

See on täiesti võimalik jah, lihtsalt point selles, et seal pole eriti midagi uurida. icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 16:24:34 vasta tsitaadiga

Poiltseid ja pätti saab ju ikka mängida?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.08.2010 16:27:08 vasta tsitaadiga

ma arvan et mafiale tuleb mingi lisapakett kohe kindlasti. jummel, terve platvorm on ju olemas, lisa ainult tegevust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stephan
HV vaatleja
Stephan

liitunud: 02.07.2010




sõnum 27.08.2010 16:33:26 vasta tsitaadiga

See mäng on minu silmis täielik feil ja ma olen õnnelik, et seda kuskilt tellima ei hakanud. Nüüd siis keerati see seeria ka p-rse. Karmid sõnad, aga siin tõesti müüakse õhku. Ja enne kui keegi mõtleb, et olen mingi GTA mängudest ära hellitada lastud heidik, siis eksite. Ma jumaldasin Mafia 1, (Mafia 1>Gta 3/Vice City) Ja üldse on Mafia 1 mu üks suurimaid lemmikuid üldse, oli ka tollel mängul teatud puudusi (suur linn, aga polnud palju ruume kuhu sai sisse, aga võrreldes sama aja GTA-dega, jättis mäng hoopis tõsisema mulje, ei olnud lihtsalt mingi bäng bäng, trahh trahh, mis GTA paljuski on, tore meelelahutus, aga midagi tõsisemat sealt ei leidnud).

Seda, et story on linear nagu nad ütlevad, teadsin jah ammu, aga kuskilt läheb nagu piir. Mis mõte on ilusal linnal kui seal pole midagi teha. Youtube videotest tutvustusi ja promosi viimase aasta jooksul vaadanuna, teadsin, et ei rõhutagi open-worldile vaid storyle, aga ütleks, et elame aastas 2010. Sõitsmist on üksjagu, aga mingeid storyväliseid alternatiive pole. Kusjuures MAFIA 1 oli alternatiive (põhistory, ja siis olid kõrvalmissionid, külastasid näiteks mingit automehhaanikut, kes sulle ülesandeid jagas). Mis on asja mõte?

Sellega, et sõitmist on palju, olin arvestanud, kuna see oli ka originaalis, aga kus on kõrvallood? Sõidangi ainult punktist punkti ja mingeid alternatiivseid valikuid, mis esimeses osas olid? Puuduvad.

Seega kaob mängul ka sisuline mõte (sama hästi oleks võinud teha mitte open world mängu, kus lihtsalt iga uus chapter algab autos ja pead kohale sõitma ja tapad need ära kes vaja, ja siis järgmine chapter algab taas oma kodust ja sõidad jälle sinna kohale kus vaja, või mis iganes).


Ma leian, et ülemaailmsed mänguhindajad on liiga helded selle mänguga olnud. Võib-olla on küsimus žanris, kuna selle ajastu mänge ei tehta palju, meenuvad ainult EA Godfatherid mis olid õudus kuubis (Ei ole Godfatheri seeria nime väärilised). Aga igatahes tüüpiline skoor on kuhugi sinna 7/8 out of 10. Üks hindajate pande, andis ka 4/10. Tundus kahtlane, aga tegelikult pean nõustuma.

See mäng rõhub välisele pakendile, ja seda nii otses kui kaudses mõttes.

Kelle inglise keel suus, siis siin on väga asjakohane hinnang kogu mängust:http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/reviews/article-1306504/Mafia-II-review-Wise-Dont-join-Mob.html?ito=feeds-newsxml

Ja paistab, et 2K on enamus raha promomisele pannud: http://www.softsailor.com/news/39316-2k-games-promotes-mafia-2-with-haircuts.html Kas ei tundu mitte hale?


KEEGI TEAB MILLAL RED DEAD PC-le tuleb? Polegi enam ammu midagi mänginud ja olid ootused, et Mafia 2 jätkab oma esimese osa nišši, et nö sellega, ei saa failida. Suur fail, suur suur fail. ÄRGE OSTKE.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.08.2010 16:38:35 vasta tsitaadiga

teen tankla röövimisi, hull jää on maas. ei sõitmine, autod, näiteks sõidad vastu parkinud autot - lumi tuleb autolt maha... see on kõik äge.
aga see tohutu videopõhine selline imala võitu stoori mis kaudselt käib mafia 1 ridu on jah väga väga ülepakutud. miks nad seda teed üldse läksid jääb nii arusaamatuks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stephan
HV vaatleja
Stephan

liitunud: 02.07.2010




sõnum 27.08.2010 16:44:39 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
ma arvan et mafiale tuleb mingi lisapakett kohe kindlasti. jummel, terve platvorm on ju olemas, lisa ainult tegevust.


See teeb kogu asja veel haledamaks, mängu on tehtud mingi 8 aastat ja ikka pole valmis?

Kus on esimesest osast tuntud free ride xtreme, mis lisas mänguaega päevadeks. Üldse tundus mulle MAFIA 1 omal ajal ja ka üldse kogu pikkuses, üks pikemaid mänge mida olen eales mänginud, võib-olla oli asi kohatises raskuses, oli seal ju raskemaid missioone, kus pidid mingi vormeliga sõitma ühest linna otsast teise ja seda aja peale.

See Mafia 2 on nii lõpetamata projekt kui võimalik. Kuidas on selline asi võimalik 2010 aastal? Keda kotib see mis juurde tuleb, 8 aastat on mängu tehtud. Mul olid ootused väga suured, on igasugust sodi mängitud, ise just arvasin, et vot see mäng jääb oma liistudele kindlaks ja tuleb midagi head. Mäletan kui mõne aasta eest lugesin, et need tsehhid kes seda esimest osa tegid, liitusid 2K meeskonnaga, arvasin, et vot ongi hea, nüüd saadi ühe suure mängutootja toe alla, rahad mängus, tuleb veel parem mäng kui esimene.

Täielik fail, kui tahetakse seda seeriat jätkata, siis esimene asi, lõpetakse 2K koostöö.

Olen lugenud ka 2K foorumis Mafia kohta arvamust, ja DIE HARD 1 osa FÄNNID on enamus pettunud ning postitavad stiilis: Kas oleks võimalik, et Mafia 3 teeks Rockstar games rather than 2K.

2K ja Mafia 2 thumbs_down.gif









KES POLE MÄNGU VEEL SOETANUD ja kellele masu aeg tunda annab, soovitan lugeda seda hinnangut siin ja siis mõelge, kas tahate raha kulutada või on sellega midagi targemat teha: http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-23-mafia-ii-review

Võib-olla hakkan juba pinda käima, aga tõsiselt, see mäng pole oma nime väärt ja raha samuti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 27.08.2010 16:55:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mängu on tehtud mingi 8 aastat ja ikka pole valmis?

näe järgmine vend kes tuleb jutuga et hoopis 8 aastat tehti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stephan
HV vaatleja
Stephan

liitunud: 02.07.2010




sõnum 27.08.2010 17:11:40 vasta tsitaadiga

Mida sa rolleyed seal nüüd siis?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 17:13:25 vasta tsitaadiga

Gamespotti ka mingid ahvid kogunenud, tavakasutajad panevad mängule 9 punni ''It was worth waiting''
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kri5to
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2008




sõnum 27.08.2010 17:16:17 vasta tsitaadiga

Keegi ütleks, missugune mäng siis teie arust viimase kahe aasta jooksul välja lastutest on parim?Absoluutselt kõiki uusi mänge laidetakse üle poolte inimeste poolt maha.

viimati muutis kri5to 27.08.2010 17:17:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 27.08.2010 17:16:51 vasta tsitaadiga

Stephan kirjutas:
Mida sa rolleyed seal nüüd siis?

Tahad öelda nüüd et mafia-le, mis lasti välja 28 august 2002, hakati kohe järge tegema v?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stephan
HV vaatleja
Stephan

liitunud: 02.07.2010




sõnum 27.08.2010 17:31:36 vasta tsitaadiga

Kaudses tähenduses.

Jutud 2st osast olid juba ammu, kuskil 2003-04 ja ma mäletan, et esialgu isegi pakuti, et tuleb kuskil 2006 lõpus või 2007 välja.

Ma ei aja siin mingit pada, jumaldasin esimest mängu, ja mäletan kuidas sai ikka uuritud millal tuleb ja kogu aeg aeg nihkus edasi, 2006...2007...2009...ja nüüd siis 2010 ja selline asi ongi siis või?

Ja enne kui siin keegi räägib mingist 2 aastast, ma ei mängi üldse nii palju mängegi, viimase 2 aasta jooksul mänginud vast ainult mingit call of duty ja medal of honour stiilis mänge, pole eriline mängur. Mafiat tahtsin just puht selle esimese nostalgia pärast juba. Ja noh, ei ole see, mida ootasin.

Promo on ka mängul kenasti tehtud vähemalt videotutvustustes. Ja ei, ma pole mingi reklaamiohver. Mafia 2 tundus selline, et ükskõik mis, selle proovin igal juhul ära, kuna esimene osa oli nii hea. Ja ei ütleks et kruttisin ootused ülevale, ise mõtlesin, et võib-olla graafik pole viimase peal, aga tühja sellest, põhiline oli ikka story ja see kestvus, ja nüüd siis hoopis vastupidi, väliselt kena, sisult kehv.

Mis mõte on inimesi lollitada selle linnaga, mängutegijaid kah, väliselt võib ju kena olla, aga kui vaadanud mida tehakse tänapäeval samade open world platvormidega, siis on Mafia 2 täielik fail.

Pealegi kui nüüd tagasi minna selle 1 osa juurde, siis oleks saanud ju sealt üle kanda kasvõi selle linnasüsteemi. Nüüd ehitati ja nähti vaeva uue linna väliseks iluks, aga midagi teha seal küll pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 17:35:04 vasta tsitaadiga

kri5to kirjutas:
Keegi ütleks, missugune mäng siis teie arust viimase kahe aasta jooksul välja lastutest on parim?Absoluutselt kõiki uusi mänge laidetakse üle poolte inimeste poolt maha.


AC2
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 17:36:58 vasta tsitaadiga

ot:
Uusi mänge üldiselt laidetakse üsna heade põhjustega maha. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IntZ-
Kreisi kasutaja
-IntZ-

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 17:39:33 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on ja jääb MAFIA I parimaks mänguks, mis eales tehtud. Sellist hasarti ja kaasakiskumist pole ma tajunud mitte üheski mängus. Mitte ligilähedalegi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 163, 164, 165  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.