Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 14.07.2010 12:17:06 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Pimetest - enamus ei suuda vahet teha, kui võõras ruumis, võõra muusikaga, klõpsutada kahte seadet vaheldumisi.
Kes rääkis võõrast ruumist ja võõrast muusikast? Valiidne pimetest võib vabalt toimuda oma kuulamisruumis ja kõriauguni selgeks õpitud muusikaga. Vaat et nii parem ongi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2010 12:25:30 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga kõik peaksid mingisuguseid plastjunne kasutama korralike kõlarite asemel sinuarvates? icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 14.07.2010 12:27:12 vasta tsitaadiga

Jah haritus ja võõrsõnad on toredad aga mõte oli selles, et kui need täpid kõrvuti on siis on vahe nähtav. Ehk siis silm on suuteline neid eristama kuid mälu pole suuteline, seda informatsiooni nii täpselt salvestama.
(Järgmine nädal saan kõrvuti panna 2 allikat - np 3k ja np 35k ja rahus kuulata... kui teadus alt ei vea ja platseeboeffekt kotti pähe ei tõmba siis saan rikkaks.)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 14.07.2010 12:27:28 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ühesõnaga kõik peaksid mingisuguseid plastjunne kasutama korralike kõlarite asemel sinuarvates? icon_lol.gif


pigem eksisteerib kuskil mõistlik hinna/kvaliteedi suhe. aga vaevalt meie oludes kellelgi olekski raha üle maksta, seega pseudoprobleemi
üle toimiv arutelu anyway icon_lol.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 14.07.2010 12:28:42 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ühesõnaga kõik peaksid mingisuguseid plastjunne kasutama korralike kõlarite asemel sinuarvates? icon_lol.gif
Kui sa viitsiks lugeda, kust see konkreetne teema alguse sai, siis sealt, kus ma väitsin, et kõlarid on kõige tähtsamad ja nendevahelised erinevused on kergelt kuuldavad enamusele. Sellele vastuseks tuli arvamusi, et ka signaaliallikad on väga tähtsad (kõige tähtsamad) ja 8k maksvate cd-mängijate vahel on väga suur kuuldav vahe jne. Ja et ruum on kõige tähsam. Ma kordan veel, et ruum on väga tähtis, kuid ma paigutaks selle siiski tavaoludes kõlaritele järgnevaks tähtsuse poolest, kuna enamasti ikka 2x2x2 kuubis kontserttehnikaga ei kuulata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 14.07.2010 12:29:35 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Jah haritus ja võõrsõnad on toredad aga mõte oli selles, et kui need täpid kõrvuti on siis on vahe nähtav.
No kuula siis kahte heliallikat korraga ja tee järeldusi icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2010 12:40:52 vasta tsitaadiga

ihvike, nujah, jälginud küll, aga ju siis läks lihtsalt meelest ära kust see alguse sai. icon_redface.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 14.07.2010 15:28:44 vasta tsitaadiga

Olen kindel et ma teeks teatud maani kõlaril ja kõlaril ja allikal ja allikal vahet ka pimesi, kuid mingist hetkest enam ei teeks vahet. Plast junni ja mõitsliku puitkõlari heli erinevus on suur ja seda kuuleks ka siis kui purjus ja pime olen. Aga kas kõlar mis sama allika taga on 10k või 25k hinnaga, võin juba hätta jääda. Hindan teget oma kuulmist ka üsna kõrgelt. Ei teagi kas põhjusega, kuid meeldib nii arvata vähemalt. Samas on elu seda tõestanud.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 14.07.2010 17:33:44 vasta tsitaadiga

Ka mina pean kõige tähtsamaks kõlarit ja väga heal ja väga heal kõlaril on ka vahe, iseloom.
Ei saa võrrelda kevlarist ja papist membraaniga kõlareid üks-ühele, sest nad pole lihtsalt seda. Põhimõtteliselt sama, aga sama ei ole.
Mul on toas nii kevlar kui papp olemas ja papp on arhailisema kõlaga (üksjagu juba sellepärast, et mul see kõlarikomplekt seda ka on) samas kui kevlar on väga aus, esitab nii nagu heli on ja ekstra "bassi" sinna ei viska, kus teda lihtsalt pole.

Ma olen kindel, et enamus ei kuule vahet mikroerinevuste puhul, aga nt marginaalsete bitierinevuste puhul on kasvõi bass tummine või kõrged taandatud ühtsele joonele.
Nii hull mees ma veel ei ole, et ostaks neid hollandlase 1500 eeguseid kaableid jm triviaalset äärmusliku maksimumi püüdmiseks. icon_smile.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2010 13:41:09 vasta tsitaadiga

Loomulikult on kõlarite puhul heliline vahe kõige suurem, aga nagu eespool öeldud on kett sama tugev kui tema nõrgim lüli. Lisaks veel fakt, et kui korralikult eeltööd teha (ja näiteks tellida kelleltki meistrimehelt head kõlarid), siis kehtib üldjuhul 80/20 reegel, st 20% raha eest on võimalik saada 80% tulemus, sealt edasi aga mida paremat tulemust tahta, seda kiiremini hinnakomponent kasvama hakkab. Mis tase kedagi konkreetselt rahuldab on aga sügavalt subjektiivne (st kui inimest rahuldab see 80%, siis on see tema jaoks ainuõige, ning teda hämmastab miks mingite ulmesummade juures räägivad audiofiilid, et 98% kõlab ikka tunduvalt kehvemini kui 99%).

Mis aga võimendite ja cd-mängijate erinevusesse puutub, siis kui ma oma süsteemi koostasin, siis kuna ma parema hinna/kvaliteedi suhte pärast ajasin taga vanakooli kvaliteetset võimu ja mingit korraliku samuti kasutatud hi-fi cd-mängijat, siis oli mul ühel ajahetkel kodus korraga kuulata 2 võimendit ja teisel hetkel 2 cd-mängijat. Ning minu kõrv eristas küll mõlemal juhul (sama hinna- ja kvaliteediklassi toodete juures) kordamööda kuulates erinevusi helis, võimendite puhul suuremaid ja cd-mängijate puhul väiksemaid, aga täisesti kuuldavaid. Ning kuna vähemalt teadlikult puudus mul eelnev eelistus markide suhtes, siis ei tohiks platseeboeffekt ka mingeid kuulmisluulusid tekitada. Tegu polnud küll pimetestiga, aga hetkel ei näe ma põhjust, miks eelistuse puududes oleks pidanud see minu hinnangut mõjutama (st ma ei kuulanud oma süsteemi vs mingi teine süsteem, kus puhas "kõrvade sissemängimine" ja alateadlik soov oma süsteemi paremaks hinnata oleks tulemust mõjutanud).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 15.07.2010 16:54:23 vasta tsitaadiga

No muidugi on vöimendite helidel vahe - aga sellisel juhul tuleb need vöimud testpingile saata ja mööteriistadega ühendada, sest töenäoliselt pole siis tegu "ideaalsete" vöimudega ja testpingil saab parima välja valida. Ideaalne vöimendi on totaalselt "läbipaistev", nii läbipaistev (ja töökindel), et selle olemasolu ei pane tähelegi. Sama signaaliallikate kohta. Digitaalsete süsteemidega on see häda, et igasugu resämplimised, mis näiteks Creativi leivanumbriks on, tekitavad paratamatult artefakte, kui just ei resämplita 44,1 -> 88,2 kHz või 48 -> 96 kHz. Head resämplerid teevad seda nii, et artefaktid on kuuldamatud, aga paraku paljud odavamad helikaardid ei tee resämplimist kuigi hästi (tarkvaraline resämpler aitab sellisel juhul).

Ruumist niipalju, et keskpärase kölari saab heas ruumis EQ abil üsna korralikult mängima (kölar on peaaegu miinimumfaasi seade, seega EQ+kölari faasinihked üldiselt tasakaalustavad teineteist), aga halba ruumi on väga keeruline korrigeerida - EQ abil see ei önnestu ja isegi keerukam DRC ei tohiks olla panaatseum, mis annab öigustuse kajatankis muusika kuulamiseks, vaid viimane lihv heas ruumis asuvale süsteemile. Parim ruum on ruumi puudumine - minu parim kuulamiselamus oli siis, kui seadsin oma süsteemi vabaöhulavale üles.

Papp vs. eksootika - parimates stuudiomonitorides on kasutusel paber. See vöib olla kevlari või süsinikkiu lisandiga, aga on siiski paber, see hämmastavalt hea, sadu miljoneid aastaid kestnud R&D tulemusena sündinud loodusliku komposiitmaterjali derivaat thumbs_up.gif Paber iseenesest ei lisa mingeid "värve", need tulevad kehvast R&D-st. Kevlarit, süsinikkiudu ja eriti metalle on palju raskem hästi mängima saada, vajalikud on väga keerukad ja ebaelegantsed filtrilahendused (või DSP, mis on elegantsem, aga siiski mitte ideaalne) igasuguste koonuse läbipaindumiste ja resonantside summutamiseks - ja päris lahti ei saa neist kunagi. Paberkoonuse saab disainida nii, et ta piltlikult öeldes filterdab end ise. Minul mängivad paberkesksagedused ilma LP filtrita, ca 5 kHz pealt kukuvad need ise umbes 12 dB/okt ära ja resonantsid jäävad 10 kHz ülespoole ning on kenasti kontrolli all. Ja mu paberkoonustega bassikaid ei pane tähelegi, sedavörd kontrolli all on madalad sagedused (kuigi filter vöiks siinkohal elegantsem ja elektrooniline olla, aga rattaehituse körvalt on finantsi ikka suht väheks jäänud).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.07.2010 18:52:47 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Ning minu kõrv eristas küll mõlemal juhul (sama hinna- ja kvaliteediklassi toodete juures) kordamööda kuulates erinevusi helis, võimendite puhul suuremaid ja cd-mängijate puhul väiksemaid, aga täisesti kuuldavaid. Ning kuna vähemalt teadlikult puudus mul eelnev eelistus markide suhtes, siis ei tohiks platseeboeffekt ka mingeid kuulmisluulusid tekitada. Tegu polnud küll pimetestiga, aga hetkel ei näe ma põhjust, miks eelistuse puududes oleks pidanud see minu hinnangut mõjutama (st ma ei kuulanud oma süsteemi vs mingi teine süsteem, kus puhas "kõrvade sissemängimine" ja alateadlik soov oma süsteemi paremaks hinnata oleks tulemust mõjutanud).
Jutuks hea küll, kuid järjekordne mitte mingisugust informatsiooni sisaldav anecdotal evidence.
On kindlaks tehtud, et inimesed eelistavad üldjuhul seda aparaati, mis mängib kõvemini. On samuti kindlaks tehtud, et pimetestis peab nivood paika ajama 0,1 dB täpsusega, vastasel juhul pole test teaduslik, kuna sellest suuremaid erinevusi kõrvad tajuvad. Sellise täpsusega nivoo paikaajamine käib üldjuhul ilma spetsaparatuuri omamata üle jõu.
Ehk kui pole korralik pimetest, siis pole midagi. See on lihtsalt teaduslik paratamatus ja mõistlik on sellega leppida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2010 23:56:07 vasta tsitaadiga

Teaduslikkus on säärane kahtlane mõiste. Teadlased võiks lõpuks aru saada, et nende ehitatud mõõteriist (need kõik tegelt) on samuti nende endi kogemusliku reaalsustaju vili. Kui see vili ületab mõningaid inimtaju parameetreid (näiteks võtab laiemalt sagedusala vastu, kui inimkõrv kuuleb), siis inimliku meeldivuse-mittemeeldivuse skaalal ta sama tõhusat tööd ei tee. Tegelikkust ei saagi nummerdada, vähemalt hetketeaduse seisukohalt mitte. Või mis see tegelikkus üldse on?

Edit: ja väita seda, et mingi fenomen meie osutite andmetel ei eksisteeri on ju parimal juhul lühinägelik?

Ja edit 2, teemasse ka: ei tõtta pimetestile, sest võimendite helierinevustest arusaamine nõuab minu juhtumil päevi. Taustaks mängiva tuttava materjali järgi saab aru, kas heli meeldib või mitte. Sama protsess korduvalt läbitud, samade kõlaritega. Midagi torkab kõrva ja millegi puudujäämine samuti.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja
HGtafka

liitunud: 09.07.2002




sõnum 18.07.2010 19:22:00 vasta tsitaadiga

Vahe ei pruugi kohe nii välja tulla, et kuulad ühte natuke...siis kuulad teist süsteemi ja teed oma järelduse. Vahest võtab aega, tajud vb nädala pärast, et midagi helis häirib, või midagi oleks nagu puudu, kui olid ennem teise süsteemiga pikemalt kuulanud.
_________________
www.osomesites.com - Kodulehe teenus madala kuutasuga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 18.07.2010 20:39:05 vasta tsitaadiga

Mõni audiotehnika vidin võib ka tihti liialt välimusele rõhuda, mistõttu ei pruugi hinnang objektiivne olla:

http://www.boingboing.net/2009/01/25/unusualmp3-speaker-thumb-300x450.jpg

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leopold
Kõige suurem sõber
Leopold

liitunud: 19.04.2005




sõnum 04.08.2010 14:16:53 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Mõni audiotehnika vidin võib ka tihti liialt välimusele rõhuda, mistõttu ei pruugi hinnang objektiivne olla:

http://www.boingboing.net/2009/01/25/unusualmp3-speaker-thumb-300x450.jpg


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
NAS
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 04.08.2010 20:36:17 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Mõni audiotehnika vidin võib ka tihti liialt välimusele rõhuda, mistõttu ei pruugi hinnang objektiivne olla:

http://www.boingboing.net/2009/01/25/unusualmp3-speaker-thumb-300x450.jpg


minu arust suts "soe" idee...
äkki jääksime inimesteks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005




sõnum 18.09.2010 16:03:12 vasta tsitaadiga

Teema päris unarusse vajunud. Väike thumbs_up.gif
Ise poetan kõrva ka siis varsti audiofiilide maailma, tulevane Yamaha AX-497 võimendi omanik. Esialgu saab antud isendit siis igivanade Sony põrandakõlarite ja LG keskuse riiulikõlaritega proovida.
Samas ei saaks ka öelda, et seni kehva kvaliteediga olen läbi pidanud ajama. LG mikrokeskus FA-162 (2x80W) üllatab väga korraliku heliga:

Paljud võibolla küsivad, LG ja hea heliga. Kuid jah, FA ja FB seeria üks peamisi looajaid on selline audifiil nagu Mark Levinson. Mees, kes on seotud sellise tipptegijaga nagu Harman. Rikkamad meie seast, kes omavad Lexust võivad ka nautida heli, mille loojaks just seesama isik.
Paari tuhande eelarve juures on see keskus kindlasti üks parimaid, lisaks heale helile ei saa üle ega ümber ka välimusest, mis on vapustav. Punane puutetundlik ekraan-nupud annavad pimeduses ümbritsevale romantilise hõngu icon_wink.gif Lärmakas ventilaator on üks väheseid miinuseid, madalal volumeel on puhuri undamist selgelt kuulda.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 18.09.2010 21:29:23 vasta tsitaadiga

Kui hind on paar tuhat, siis täitsa ok vast. Hinnalipik 4kilo puhul oleks kindlasti parem ikkagi võim + kõlarid. icon_smile.gif
Disain on kena.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HGtafka
Kreisi kasutaja
HGtafka

liitunud: 09.07.2002




sõnum 18.09.2010 22:32:01 vasta tsitaadiga

Harmani autostereo süsteem on küll stockist parem aga siiski ei midagi erilist ja audiophile grade tasemest on kaugel icon_rolleyes.gif Võibolla viimaste aastate jooksul toodetud mudelite heli on parem.
Keskus on alati üks viletsamaid valikuid üldse, paari tuhande eest kasutatult saab hea silma korral täitsa okei heli. Muusikakeskuse disainimisel võib küll kellegi audiofiili käpp sees olla, aga iga helisüsteem, mida nimetatakse muusikakeskuseks on tekkinud tänu kompromisside jadadele.

_________________
www.osomesites.com - Kodulehe teenus madala kuutasuga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005




sõnum 21.09.2010 17:53:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Keskus on alati üks viletsamaid valikuid üldse, paari tuhande eest kasutatult saab hea silma korral täitsa okei heli. Muusikakeskuse disainimisel võib küll kellegi audiofiili käpp sees olla, aga iga helisüsteem, mida nimetatakse muusikakeskuseks on tekkinud tänu kompromisside jadadele.


Vaevalt, et inimesed nüüd tõesti hea heli otsinguil muusikakeskuse oma esimeseks valikuks seavad. Muud funktsioonid on ka siin määravaks (kompaktus, CD mängija, FM, USB, äratus jne). Aga väita, et keskus nüüd viletsaim valik oleks, on erinevaid keskuseid ja mõne ebaõnnestunud isendi tõttu ei saa küll seda tooteliini surmale saata. Paari tuhande eest nüüd vaevalt, võimendi, kõlarid, CD-mängija saab. Vast saab aga head heli, raske uskuda.
Isa tegeleb mul tõsisemalt muusikaga. Produtseerimas stuudios oma loomingut, on on neil seal kasutuses Infinity Beta 20 riiulikõlarid: http://soundshop.ee/index.php?id=712 . Isa hinnangul on LG keskuse kõlarid paremad. Kui midagi jälle valmis saab, siis ikka käib minu juures kuulamas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.09.2010 23:55:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Isa hinnangul on LG keskuse kõlarid paremad. Kui midagi jälle valmis saab, siis ikka käib minu juures kuulamas
See nüüd ei näita veel, et nad igas asjas paremad on... Produktsiooni peab ikka kuulama auto-, tasku- ja köögiraadiost, sest lõpptarbijal pole alati Infinityt kodus icon_wink.gif Aga see selleks.
Keskuse eelised kenasti eelmises postis välja toodud thumbs_up.gif Lisaks veel see, et kui insenerimõte vähegi tootmisesse sekkunud, on sellised kombainid algusest lõpuni tasakaalus, st komponendid omavahel balanssi aetud - mis peaks ideaaljuhul tähendama parimat kvaliteedi/funktsionaalsuse/hinna suhet.
Aga see puhtalt teooria... Ise muusikakeskuse nime väärivat seadet viimati kaugetel 80ndatel omanud... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005




sõnum 24.09.2010 16:30:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi sellise firma kõlaritega kui Eltax.
http://www.eltax.com/
Ise netis veidi ringi vaadates jäi mulje, et koostekvaliteet pole küll kõige parem aga muidu selle hinna eest (madal) saab heli, mis täitsa talutav.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri503
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 24.09.2010 17:58:37 vasta tsitaadiga

Odav klassi cräpp.kui ei aja kõige kvaliteetsemat heli taga ja tahad nii odavalt läbi ajada kui võimalik siis kärab kah kuskile .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2010 18:22:51 vasta tsitaadiga

henri503 kirjutas:
Odav klassi cräpp.kui ei aja kõige kvaliteetsemat heli taga ja tahad nii odavalt läbi ajada kui võimalik siis kärab kah kuskile .


Päris nii julmalt ka ei lahmiks icon_biggrin.gif Äkki räägid üksikasjalikult oma kogemustest selle firma erinevate toodetega ja millega neid võrdlesid? Liberty seeria on pälvinud omas hinnaklassis omajagu respekti. Omasin Liberty 3 paari ja tegemist täiesti korralike tükkidega. Kastide koostekvaliteet oli hämmastavalt hea.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.