Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Defender MERCURY 35A märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.03.2008 12:46:04 vasta tsitaadiga

ellab kirjutas:

tsitaat:
Igal firmal oma head halvad küljed.
just, logitechil on see kvaliteet hea, aga a4techil ja defil - vaid hind icon_lol.gif

Mitut head asja sa siis tahad, aitab heast hinnast küll. icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ellab
HV vaatleja
ellab

liitunud: 24.02.2008




sõnum 21.03.2008 17:06:06 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif tihthipeale nendel toodetel isegi head hinda pole icon_smile.gif
_________________
Tallinna veekaru
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 00:49:40 Jees vasta tsitaadiga

Oli hea võimalus testida neid "imepille" Vähemalt kes venekeelt mõistab ja defi kodukat loeb on seal neid väga kiidetud.
Mis siis on neil "esile" tõstetud:

Mahe saund.
Disain.
Puukorpus. jne Tundub nali, eh?

Me kõik mäletame vanu häid Radiotehnika S-90 AC212(parim neist) elukaid. Papp, puu, vatt, kumm ja kondekad asjad/kaablid. Sai neid palju rägistatud ja enamus inimesi suhtub nendesse kui "odavatesse" peokõllidesse.(mis on suvilas sulatõsi) Asjatundlikumad mehed teavad, et omakohapealt on neil klassikutel väga häid omadusi (kui nad terved on.. kummidetailid tahtsid sigakiirelt lõhki minna ja legendaarsetele Estoniatele ülemiseriba osas muidugi ei saa vastu). Papp ja vatt ei moonuta niipalju kui sünteetilised odavad elukad ja alumine riba on tegelikult fantastiline. Olen ise hifi ehituse / kuulamise ja muu naljaga tegelenud ja isegi mõnekümnetonniseid kablasid ja pleiereid neil testind.. paljud ei usuks ka, mis häält heas korras radio 212 teeb.

Aga kus mul point. Need vandid vene def's on tehtud sama klassikalise põhimõtte järgi. Puu, papp kumm. Odav toide jah aga kui heas korras siis pole viga. Suurest nostalgiast testisin neid natuke ja (olles ise muusikaüliõpilane) tooksin mõned asjad välja saundist jne, mis mina arvan nendest:

Plussid:

Sai testitud väga hea Creative saundikaardiga. Kablad olid enda omad muidugi.(vandenhul vask) Jutt oli ilus.. papp puu jne. Jah - teatud asju oli meeldiv kuulata. Ausõna!

Mp3'e nö. moonutas ilusasti kuulatavaks. CD'd kuulates üllatas eriti ülemine riba. Kuigi maitse asi. Bassi ja ülemiseriba suhe on väga erakordne, hea kaardiga tuleb eriti välja. Bass ei löö üle nt. nagu mõnedel sama hinnaklassi logitechi elukatel. Ülemine riba oli kena.

Nõustun vene saidiga - kõla EI ole paha. Isegi üllatavalt hea omas elemendis. Mahe ja ei ole pealetükkiv.. (muidugi räägin sellest antud hinnaklassist). Kui aus olla - paljud ei usu vist, mis saundi sealt annab võluda. Võrdluseks oli mul olemas Logitechi haruldaselt õnnestunud 1500 eegune
Logitech 2.0 Speakers Z-10. Iseloom on neil kahel erinev. Mõnekohapealt on vene mudel parem! eriti tuleb välja kui kuulata tihedama ülemiseribaga muusikat.



Miinused:

Toitekas on juust jah. Õnneks ei mürista signaali (vanematel vist müristas). Usun, et peab nata siiski vastu, kui terve on.
Ülemine riba vajas modifikatsiooni mul kahjuks. Nimelt puusse pandult oli see nata lahti ja vibreeris bassiga häirivalt. Panin naeltega riba kastist 1 tolli väljapoole ja asi vask.




Kaablid mis kaasas on ei ole samal tasemel kõllidega. Enda kõrva järgi tegin kindlaks, et elukad väärivad vähemalt normaalseid vaskjunne vahele.

Nagu ikka, alumist otsa selle klassi kõllidelt ei maksa loota.. ei olnud kole aga rohkem ei kommenteeri.


Kokkuvõte:

Need kõllid on tegelikut üllatavlt mõnusa saundiga, kui on terved ja modifitseeritud. Enamusel ma usun, et vibreerib ülemine riba kuna puusse keeratud kruvid ei hoia alati hästi.

Väheke vaeva kablade ja asjadega, ning asi on vaeva väärt! Oli tegelikult suur üllatus, et asi polegi selline "saast" nagu on räägitud. Samas tehaspraaki on palju palju.. soovitada algajale ei tahaks. Parem juba samaklassi logi näss.
Aga veelkord - Kõla ei ole üldse paha. Papp puu jne mulle meeldib.

Kõlaosas annaks 7/10(!), tehnika 4/10. Isiklukult Minule olid antud kõllid lõbus üritus.
Mici sisendid mind Ei huvita. Pult kust nuppe keerata on mugav. Meeldib ka kõllide suurus.. vaatamata suurtele miinustele saab neist asja. RnB, ja muu sarnane pop sobis (minu setupiga) eriti ideaalselt.

Kes viitsib proovigu icon_wink.gif Mul oli lõbus.

[/img]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan07
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 04.12.2008 12:17:45 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif hea jutt...nii et ei tohiks karta selliseid asju rahvas icon_wink.gif
_________________
sa pole hea seni, kuni sa teisi paremaks ei tee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 12:43:02 vasta tsitaadiga

Oma vanadel defenderi kõllidel sain sahinast lahti, kui jootsin "mõnusas" koguses kondensaatoreid võimendi alaldi alalisvoolu poole peale. Sahin ja plärin jooksis trafost kõlli, kondekad silusid pinge kenasti ära.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 22.02.2009 14:41:02 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 13.03.2012 01:13:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007




sõnum 01.03.2009 15:16:05 vasta tsitaadiga

Et siis,kui ise ei hakka keevitama neid,on ost raha raiskamine?
Ja mis kaabeldusega need arvutile taha saak? See nn. aux punaneja ja valge pesa seal taga?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tegelane5
HV vaatleja
tegelane5

liitunud: 02.04.2005




sõnum 01.03.2009 21:59:33 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Oma vanadel defenderi kõllidel sain sahinast lahti, kui jootsin "mõnusas" koguses kondensaatoreid võimendi alaldi alalisvoolu poole peale. Sahin ja plärin jooksis trafost kõlli, kondekad silusid pinge kenasti ära.


Aga tee siis teistele DIY mod siia foorumisse.
Samas kõrged tunduvad olevat Visatoni omad?

_________________
Maailm oleks puhas ja süüta
kui poleks õllejogurtit
- Õ.Õ.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo06
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2005




sõnum 16.05.2010 15:15:23 vasta tsitaadiga

Mina ostsin antud kõlarid aastal 2006, kasutusel igapäevaselt, väga hea heli ja väga hea bass, algul poes ka mõtlesin mis häält need ikka teevad. Seoses tööga lasen suveti neid 6 päeva järjest praktiliselt täisvõimsusel töötada. Ühe korra on paranduses käinud tänu sellele et sõber need maha pillas ja siis ainult plärisesid. Remont 200.- ja töötavad jälle kenasti.
Väga suureks plussiks pean seda et neid on ime kerge kaasa võtta viskad spordi kotti ja viid kohale. Võtad kotist välja juhe läpaka taha teine ots seina ja bass mis sugune tuleb. Enamus tuttavaid ja kes neid kõlle kuulnud ja näinud imestavad, kuidas selline bass ja heli sealt tuleb. Mina olen igatahes väga rahul, sest aastal 2006 ostsin ma need 450.- nüüd vaatasin hind tõusnud 800.- peale icon_smile.gif Muidugi rääkin uutest kõlaridest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Defender MERCURY 35A mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.