Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Thunderbird märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.02.2010 17:45:59 vasta tsitaadiga

Leidsin vea ülesse... oma viga. Ei arvestanud sellega et konkreetses arvutis kus confimine aset leidis oli üks "võrku filtreeriv programm" töös. Ning täna mingil põhjusel jagasin matsu ära kui üritasin thunderist mail.ee kontot kasutades e'maili saata... ja see mind seenele saatis.

Ühesõnaga minu viga nagu arvata oligi. Tänud abistajatele... beer_yum.gif

Tea ainult kas hot.ee ei toeta vms kala aga kui panin - Use secure authentication ette linnukese ja üleval valikusse SSL/TLS siis saatis seenele ja ütles et mail.hot.ee ei toeta sellist värki. Niisama SSL/TLS on valitud samas ei kobise midagi aga võiks arvata, et siis ta ei "turva" ühendust saatmisel ...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2010 20:18:23 vasta tsitaadiga

angel, puhtalt SSL/TLS on piisavalt turvaline ja kogu ühendus käib siiski krüpteerituna.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006




sõnum 10.03.2010 20:34:44 vasta tsitaadiga

Selline jama tekkis, et peale kirja saatmist jääb lõputult ette aken, kus ta üritab kirja "Saadetud" kausta salvestada.
Kiri ise läheb teele küll, aga see aken jääb ette icon_confused.gif
Win7 64 ja Thunderbird 3.0.1
Oskab keegi kommenteerida? icon_smile.gif

_________________
M: Toyota Auris 2018
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2010 20:38:35 vasta tsitaadiga

Saadetud kaustale rebuild index oled proovinud teha?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006




sõnum 10.03.2010 20:43:08 vasta tsitaadiga

Nüüd proovisin, ei muutnud midagi.
_________________
M: Toyota Auris 2018
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2010 23:15:21 vasta tsitaadiga

Mul ka väike jama. Planet.ee e-mail on mul ja tahaks thunderbirdiga kirju ka saata. Vastu võtab ilusti, aga välja ei saada. Outgoing smtp server on pandud mail.neti.ee port 25. Erroriks ütleb mulle Login to server mail.neti.ee failed. Paroolid ja asjad on kõik õiged, aga ära saata ei lase.
Seaded sellised:


Kui ma use secure authentication ette panen linnukese, siis ei lase ka ära saata. Ütleb unable to authenticate to SMTP server.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2010 23:25:30 vasta tsitaadiga

Elioni avalik server ei tea sinu kasutajast mitte ööd ega mütsi, võta see linnuke ära ja peaks töötama
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2010 23:30:28 vasta tsitaadiga

Muidugi! doh.gif icon_biggrin.gif Töötab!
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 17.03.2010 16:59:40 vasta tsitaadiga

1) Vana thunderibird (2.xx) näitas all ribal mailide arvu erinevates kaustades.
Samuti näitas allribal, kui käis serveris meile otsimas.
3.03 ei tee seda teps mitte.
Kas on mingi võimalus, et uus suudaks sama teha?
2) Otsingusüsteem on läinud üliagaraks ja pakub liiga palju erinevaid variante.
Kas/kuidas saaks seda lihtsamaks teha? Võibolla olen tõesti tehnika jaoks vanaks jäänud icon_razz.gif
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2010 18:02:24 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
1) Vana thunderibird (2.xx) näitas all ribal mailide arvu erinevates kaustades.


View - statusbar on aktiveeritud?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 17.03.2010 18:07:49 vasta tsitaadiga

tsihh, ei icon_redface.gif
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2010 18:10:27 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
tsihh, ei icon_redface.gif


icon_smile.gif

Ja mis otsingusüsteemi puutub, siis vali sealt luubist mõni lihtsam kriteeriuum (näiteks subject, from) ja tuleb nagu vaja
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 17.03.2010 18:16:44 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
wfiles kirjutas:
tsihh, ei icon_redface.gif


icon_smile.gif

Ja mis otsingusüsteemi puutub, siis vali sealt luubist mõni lihtsam kriteeriuum (näiteks subject, from) ja tuleb nagu vaja

Mida ma ilma sinuta teeksin icon_biggrin.gif
Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.03.2010 10:35:51 vasta tsitaadiga

Kes ootab Contacts Sidebar laienduse uut versiooni, mis TB3 peal töötaks, siis sel laiendil pole enam erilist mõtet - contacts sidebar on TB3 sisse ehitatud, ainult et seda saab nähtavaks teha ainult uue kirja koostamise aknas: View - Contacts Sidebar või F9

Ja mis puudutab ainult NOD32 antiviiruse või ESET IS kasutajaid - Thunderbird 3 toega v4.2 versioonid ESET-i tarkvarast on olemas alates 10. märtsist eset.com kodulehel.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2010 19:18:07 Probleem Thunderbird 3.0.3 kontodega vasta tsitaadiga

Olen korduvalt kirunud seda uut versiooni, eelmine oli 2.x miski, mis toimis laitmatult...
Igatahes nüüd tuli tõsisem probla. Mul on vajalikke e-posti kontosid hetkel 13; ja 12 tk. on kenasti ühiskaustas. 3.0.3-ga igatahes praegu enam 13ndat kontot õigesti lisada ei õnnestu. icon_confused.gif
Ta raibe teeb konto jaoks uue eraldi peakausta, mille all on "inbox" ja "trash". Ma iial ei taha nii! Ja seadistustes pole haisugi asja parandamiseks.
Varem ikka tekkis konto nii, et kusagile uut kausta juurde ei tekkinud ja kõikide kontode kirjad tulid kõik peamisesse ühiskausta, mille nimi on mul "Postkast -> Inbox". (Inbox'i alamkaustad on mul osade kirjade filtreerimiseks, see ei ole hetkel oluline)

Enne oli siis nii (õigesti):

- Postkast
  -Inbox
    mingidkirjad
    tööd
    suvalised kirjad
  Drafts
  Sent
  Junk
  Trash
  Outbox


Nüüd aga ei saa ma enam uut kontot juurde panna, sest siis tuleb kõigist püüdlustest hoolimata ikka selline pask:

- Uuskonto@mingimail.xx
  Inbox
  Trash
- Postkast
  -Inbox
    mingidkirjad
    tööd
    suvalised kirjad
  Drafts
  Sent
  Junk
  Trash
  Outbox


Kuidas ma nii teha saan, et kõik endiselt sinna Postkast'i Inbox-i läheks, et ei tekiks mingit lollakat uut kausta sinna? icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.03.2010 21:21:16 vasta tsitaadiga

v2 puhul käis asi üsna sarnaselt, kui ma õigesti mäletan.
Konto sätted - serveri sätted - täpsemalt ja valid, millisesse POP3 kausta kirjad pannakse - kas konto omad eraldi, ühiskausta või kuhugi kolmandasse kohta.
Kehtib loomulikult vaid POP3 kontode korral.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2010 11:27:40 vasta tsitaadiga

Nojaa, juba proovitud, aga see ei toimi. Ikka on see f*cking eraldi kaust "Postkast"-ist ülalpool alles ja ma seda sealt ära ei saa kuidagi. icon_evil.gif
Ilmselt uue konto lisamisel on miski nõks...kuid kahtlen, sest ta igal juhul loob selle kausta. Algselt muidugi topib seal valikus IMAP-i mulle, kuigi konto on POP; muudan ise õigeks, aga ikka loob mulle soovimatu kausta.
Vanas versioonis sai konto lisamisel kenasti valida "Use global inbox", aga uues ei saa.
Närvid läbi sellise mõttetu asja peale. Ilmselt pean tagasi Thunderbird 2.x peale minema, sest ma mingil juhul ei soovi selliseid lollakaid lisakaustasid uutele kontodele. icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.03.2010 11:56:06 vasta tsitaadiga

Aasta lõpus oli samuti vaja vanast arvutist krirjad-kontod uude arvutisse üle tuua ja siis maadlesin samuti selle Thunderbirdiga, ja just sama asjaga, ainult ma ei taibanud seda versiooni süüks panna vaid oma oskamatuse arvele kirjutasin icon_smile.gif Lõpuks laadisin http://mozbackup.jasnapaka.com/ sellise abistaja ja sellega üle tuues jama ei ilmnenud. Lisaks sai sellega ilusti Firefoxi profiili üle tuua nii, et kõik järjehoidjad seades a'la salvestatud paroolid, vormid - kõik tuli üle, sai jätkata uues arvutis tööd ilma suurema konfimise ja ajuk.pita.
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2010 11:59:21 vasta tsitaadiga

Aga kas nii proovisid:
Tools -> accounts -> vajaliku konto "server settings" -> advanced -> inbox for different account ja vali sealt see konto kuhu alla tahad viia.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2010 12:25:45 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Aga kas nii proovisid:
Tools -> accounts -> vajaliku konto "server settings" -> advanced -> inbox for different account ja vali sealt see konto kuhu alla tahad viia.

Proovitud juba - see kaust passis ikka endiselt samas kohas edasi. Praeguseks kustutasin tolle konto, hetkel käin paraku selle kirju vaatamas netis, tülikas on nii.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.03.2010 19:11:42 vasta tsitaadiga

kontode sätted - konto tegevused - lisa e-posti konto - sisesta nimi ja aadress, parooli mitte - jätka - "peata" või "redigeeri" - "vastuvõttev" real vali POP3 - klõpsa "käsitsi seadistamine" - vali "serveri sätted" - täpsemalt - vali "üldine saabuvate kirjade kaust (kohalike kaustade kontos)", märgista "See server kaasatakse uute kirjade hankimisel" - Sobib - kuvatakse järgmine tekst/hoiatus:
tsitaat:
Kui soovid salvestada selle konto saabuvad kirjad mõne teise konto saabuvate kirjade kausta, siis ei ole selle konto saabuvate kirjade kaustas olevad kirjad enam ligipääsetavad. Kui sul on selles kontos kirju, siis kopeeri nad kõigepealt teise kontosse. Kui sul on filtreid, mis liigutavad kirju sellesse kontosse, siis peaksid need keelama või muutma nende sihtkausta. Kui mõni konto kasutab selle konto eriomadustega kaustu (Saadetud, Mallid, Mustandid), peaksid sa seadistama need kontod ümber kasutama mõne muu konto kaustu. Kas soovid kindlasti salvestada selle konto kirjad mõnda muusse kontosse?

Kui vastuvõetud kirju veel ei ole (selle välistasime parooli sisestamata jätmisega), siis klõpsa "Sobib" ja jätka, vastasel juhul "Loobu" ning kopeeri kirjad ära ja alusta uuesti "serveri sätted - täpsemalt".
Jätkamise puhul järgmiseks kontrolli ja vajadusel suuna ringi ka saadetud, mustandid, mallid jm kaustad.
Et kaoks kaustade sidebarilt sinna vahepeal tekkinud konto nimi, tuleb sidebari vaatelaadi korra muuta - teha ring peale või korra edasi-tagasi, st "targad kaustad" - "kõik kaustad" - "targad kaustad" või vastupidi ja ongi konto nimi kadunud.

Läbi proovitud, töötab.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2010 19:38:48 vasta tsitaadiga

Ka see ei aita! icon_eek.gif
See, kus on ...klõpsa "käsitsi seadistamine" - vali "serveri sätted" - täpsemalt - vali "üldine saabuvate kirjade kaust (kohalike kaustade kontos)"...
Siis (käsitsi seadistamisele klikkides) tuleb koheselt ette minu olemasolevate kontode loetelu (harilik "Tools -- >Account Settings" aken) ja samal hetkel luuakse see f*cking soovimatu omaette kaust taaskord sinna postkasti/inboxi kohale! icon_evil.gif
Seda: ...Kui vastuvõetud kirju veel ei ole (selle välistasime parooli sisestamata jätmisega), siis klõpsa "Sobib" ja jätka... ei ole mul olemas, seda lihtsalt ei tulegi üldse ette, kui OK klõpsan Account Settings-i lehel.
Kusjuures ma võin teha video sellest, kuidas mul konto tegemine ei õnnestu siin, siis näete ka, mis piix käib. :/

Video: http://www.sgm-ws.com/jama/
(väike, sest ei taha, et kõik mu kirju näeksid) icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.03.2010 20:06:59 vasta tsitaadiga

SGM kirjutas:
Ka see ei aita! icon_eek.gif
...
Siis (käsitsi seadistamisele klikkides) tuleb koheselt ette minu olemasolevate kontode loetelu (harilik "Tools -- >Account Settings" aken)

Jah, täpselt. Ma lihtsalt ei märkinud seda sinna, aga tabasid ju ise ära, kuhu järgmiseks minna tuleb - nagu videolt ka näha on.
tsitaat:

ja samal hetkel luuakse see f*cking soovimatu omaette kaust taaskord sinna postkasti/inboxi kohale! icon_evil.gif
Rahu, protsess alles pooleli!
tsitaat:
Seda: ...Kui vastuvõetud kirju veel ei ole (selle välistasime parooli sisestamata jätmisega), siis klõpsa "Sobib" ja jätka... ei ole mul olemas, seda lihtsalt ei tulegi üldse ette
See oli minu kommentaar eelneva hoiatuse kohta, vabandust, kui see segadust tekitas
tsitaat:
, kui OK klõpsan Account Settings-i lehel.
Kusjuures ma võin teha video sellest, kuidas mul konto tegemine ei õnnestu siin, siis näete ka, mis <b>piix</b> käib. :/

Video: http://www.sgm-ws.com/jama/
(väike, sest ei taha, et kõik mu kirju näeksid) icon_smile.gif

Ma vaatasin video lõpuni ja kõik paistis justkui OK, aga ei näinud seal kõige viimast pisikest "manipulatsiooni", millest oma postituse lõpus rohelisega kirjutasin - tuleb vahetada sidebari vaatereziimi sidebari päises olevatest noolenuppudest. Edasi-tagasi või ring peale. See on n.ö refreshi tegemiseks sidebarile, et see õiget pilti näitama hakkaks.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2010 20:22:47 vasta tsitaadiga

No nüüd vist sain asja korda. Kuigi enne (pärast videot tuli meelde) ka liigutasin neid nooli, aga miskipärast ei mõjunud.
Igatahes tänud, Dogbert, et suutsid kenasti mulle seletada ja kannatasid mu jamast-närvid-läbi oleku ära. icon_biggrin.gif Väärt tegelane!beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasta
HV vaatleja
pasta

liitunud: 15.01.2006




sõnum 31.03.2010 11:56:30 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, ma küll ei lapanud kogu seda foorumit läbi, äkki on keegi vastanu juba...
Ühesõnaga kas saab kuidagist thunderbirdi parooli alla panna, et kui avan tolle, siis küsib kõigepealt parooli programmi avamiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Thunderbird mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.