Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: NEXUS FLC-3000 (Socket LGA1366/775, AM3/2) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2010 11:50:08 Ülevaade: NEXUS FLC-3000 (Socket LGA1366/775, AM3/2) vasta tsitaadiga


Sai sellise asja Inteli emaplaadile installeerimisega siis tõsiselt tegeletud. Tegemist on siis jahutusega, mis peaks sobima Socket LGA775 ja LGA1366 socketile, mitte aga LGA1156-le. Kuna mulle toodi see jahutus just 1155 peale installimiseks, tuli teha natuke "teadust".

Jahutus on kenasti pakitud sellisesse läbipaistvasse karpi, et uue asjakese ihaleja saaks oma iluvidinat enne koju jõudmist vaadelda, samas kui karp lahti teha ja see AMD plaadile panna, pole erilist muret ja pole vaja teha muud kui kruvida külge Socket AM2/3 kinntusklambrid, jahutus alt sodiga määrida, paika vajutada ja unustada... inteli omanikel aga läheb asi siinkohal huvitavaks. nimelt tuleb inteli plaadile paigutamiseks kastist emaplaat välja monteerida, et saaks paika kruttida rakised, mille poldid käivad läbi emaplaadi. Põlve otsas on seda päris tülikas teha, kuna termopasta on libe ning plaat tahab sellest tulenevalt ühe kruviga juba kinni olles "jooksma" hakata, mis aga komponentidele kindlasti hea pole.

Minu seiklused algasid sellest, et esiotsa üritasin mõistatada, mismoodi saab olla nii, et kaasas olnud raami kinnitused on ca 3 mm seespool kui emaplaadil - ma nimelt proovisin esiotsa 775 socketi alusraami sinna alla kruttida. Kui see ei õnnestunud, otsisin toote spetsifikatsioonid välja ja leidsin, et antud toodet minu poole sattunud kooslusele ei eksisteeri. Probleemi lahendas haamer ja alasi, millel sai rakiste nurki siledamaks kopsides vajalikud 3 mm siiski kätte ning see jahutus istub nüüd LGA1156 socketil. Ehk siis AMD le võib tegemist olla küllaltki valutult instaleeritava asjakesega aga intel on "valu tagumikus" ja nii mõnedki plaadid võivad installatsiooni käigus haiget saada.

Maksis teine 650 krooni, minu meelest sellise ajuvõimlemise kohta liialt palju. Seda, kui vaikse asjaga tegelikult tegemist on, saab teada siis, kui ma olen emaplaadi korpusesse tagasi installeerimise lõptetanud.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2010 16:04:17 vasta tsitaadiga

Massilised kirjavead parandatud. icon_biggrin.gif
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2010 17:18:29 vasta tsitaadiga

ma alustasin sellega " tuunimist" eile õhtul ja lõpetasin 5 minutit enne postitamist kusjuures gigabyte i plaat on ni habras, et esimesel korral suutsin ta veidi viltu peale kruvida ning tuli selleks, et veenduda, kas plaat üldse elus on, kastist uuesti välja võtta, maha kruvida ja originaaljahutusega korra käima panna.. intel ja tema jahutid raisk. 5h jahutust vahetada ja "sobitada" on ikka lagi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meelis239
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007




sõnum 25.03.2010 17:53:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
intel ja tema jahutid raisk. 5h jahutust vahetada ja "sobitada" on ikka lagi.


Tegu ju pole inteli enda toodanguga (kui just Intel pole Nexuse emafirma). Vägagi tavapärane, et kolmandate osapoolte tehtud raud ei taha kokku sobida sellega, mida igaühel parasjagu tarvis.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 28.12.2003




sõnum 26.03.2010 01:34:23 vasta tsitaadiga

Temperatuure ootaks icon_biggrin.gif
Kas asi raha väärt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2010 07:56:07 vasta tsitaadiga

idles oli 32- 34 aga sealt puhuvad kaks 12x12 venti välja. kast pole minu oma õnneks ja on omanikule tagastatud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2010 08:00:57 vasta tsitaadiga

Sa pead kirja Nexusele saatma ,et läheb AM2 ja nende peale ka.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2010 08:04:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sa pead

ei pea ma midagi.
tsitaat:

läheb AM2 ja nende peale ka.

no lähebki ju ja ilma ajunssita erinevalt intelist.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: NEXUS FLC-3000 (Socket LGA1366/775, AM3/2)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.