Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, I-etapp, Triobet, 7.veebruar märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2010 12:59:53 vasta tsitaadiga

Avatud regamine II etapile -> HV kardisõiduvõistlused 2010 - II etapp Triobet Kardikeskuses (tagurpidi rajaga)

NB! II etapp toimub senise plaanitud 7-märts asemel 14.märtsil!

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.02.2010 15:04:31 vasta tsitaadiga

Mõne tunni jooksul tekib ka teema.

EDIT: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=443915&highlight=

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.02.2010 18:16:48 vasta tsitaadiga

Üks tähelepanek veel eilse võistluse kohta.
The Stig blokkis A-finaalis selliselt, et harvanähtavalt, kuid kindlasti mitte viimast korda meie sarjas on B-finaali kiireim ring kiirem A-finaali kiireimast ringist.
Peaks eelmise hooaja tulemustest vaatama, kas seda on ka varem juhtunud.
Edaspidi võiks seda veelgi juhtuda. Põhjus on lihtne: Tase ühtlustub. Kui varem olid A-finaalis kiiremad mehed, siis hetkel hakkab minema sinna suunda, et kes saab loosiga söödava kardi, teeb ka tulemuse.
Nagu Riivo77 juba eespool ütles: Võtaks eesmärgiks ka kehva kardiga tulemus ära teha. icon_idea.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 08.02.2010 18:57:44 vasta tsitaadiga

krt kui kart mulle hästi istub, siis ma võin sõita küll.... point aint selles, et siukeseid kordasi juhtub minupuhul väga harva....
selle kümnega oleks ma eile saanud oluliselt kiiremini sõita, aga esimesele kahele järgi kihutades ei saanud ma isegi mitte peaaegu ühtegi korraliku ringi, kuna pole nagu harjund liikuma kiire kardiga... ei suuda taltsutada lihtsalt... täpselt sama asi oli ka omalajal FKs 13 kardiga kui see mingi perjood omas hüüdnime "püstolkuulipilduja" siis oli sama olukorda, kus ajad olid kiired, aga kuna ühtegi täiesti korrektset ringi ei saanud teha, siis normaalsemat aega ei saanud...

aga kümps astuis nii kiiresti edasi eile, et aeroni ja zoomski oleks suht kerge vaevaga ära võtnud, aga mõtlesin, et ootan miski puhta hetke ära.... miskit kaks ringi üritasin zoomski seljataga trajektooridega mängides positsiooni saavutada, aga zoomski kattis hästi ja rada on ikka kuradi kitsas icon_biggrin.gif aga jah mõni ring jäi puudu....

samas võin ennast lohutada, et teist korda mul ilmselt enam see hooaeg kardiõnne pole.
aga jah, järgmine etapp võiks juba järgmine nädal olla, isu on suur võidu sõita icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2010 18:59:33 vasta tsitaadiga

Isu on mulgi suur icon_razz.gif

Aga regagem end siis ära II etapile thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=61

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2010 19:06:09 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:

aga jah, järgmine etapp võiks juba järgmine nädal olla, isu on suur võidu sõita icon_razz.gif



x2 thumbs_up.gif
Aga järgmine etapp lükati hoopis veel nädalake edasi icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Berserk
HV vaatleja
Berserk

liitunud: 24.07.2008




sõnum 08.02.2010 19:34:48 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:

Aga järgmine etapp lükati hoopis veel nädalake edasi icon_confused.gif


Jõuabki rohkem treenida icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 08.02.2010 19:39:09 vasta tsitaadiga

Pole mõtet omale ise halba kraesse kutsuda, mõeldes et ainult saanid loosiga tõmbad. Ma soovitan loosile üldse mitte mõelda ja mitte südamesse võtta, kui räime saad.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2


viimati muutis The Stig 09.02.2010 00:59:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 08.02.2010 22:35:04 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Pole mõtet omale ise halba kraesse kutsuda, möeldes et ainult saanid loosiga tõmbad. Ma soovitan loosile üldse mitte mõelda ja mitte südamessevõtta, kui räime saad.


Õige! Tuleb leppida olukorraga ja sellest võtta maksimum.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 09.02.2010 00:49:47 vasta tsitaadiga

no ma mõistan teid, aga olemuselt olen suhtkoht 100% realist ja ajalugu on näidanud, et igasugused taktikad selle loosiõnne osas ei toimi.... valin esimesena - crap, valin viimasena - extra crap, ei mõtle valmise peale - crap, mõtlen valimise peale - crap jne jne

seekord olin ikka väga üllatunud, kui loos õnnestus...
ahto veel peale sõitu küsis, et kuda ma alles poole sõidu pealt kiiruse ülesse sain.... ilmselt ili asi selles, et ma ei suutnud uskuda hästi algul, et hea kardi otsa sattusin icon_biggrin.gif (tegelt olin kinni rahva vahel icon_razz.gif)

samas ise ma nii suurte eesmärkidega pole, kui ülejäänud, niiet mul suht savi sellest loosiõnnest... peaasi, et fun oleks... ja siin kohal pean ütlema, et eelmine aasta nii põnevat ja tasavägist võistlust polnud(kui, siis ainult allstars)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 09.02.2010 01:01:47 vasta tsitaadiga

Lase siis kellelgi teisel enda eest loos võtta. Keiul näiteks kui ta kohal on.
Ja kui teda pole, siis Triobetis kenasid preilisid küll, kes selle töö teha võiks.
Ja katsu sa siis veel põruda, mees! icon_cool.gif

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 09.02.2010 01:14:54 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Lase siis kellelgi teisel enda eest loos võtta. Keiul näiteks kui ta kohal on.
Ja kui teda pole, siis Triobetis kenasid preilisid küll, kes selle töö teha võiks.
Ja katsu sa siis veel põruda, mees! icon_cool.gif

ehk siis pean Keiu jõuga kohale vedama ja ise mitte osalema loosimises... ja kui temal kah ei õnnestu, siis maitia mis saab icon_biggrin.gif

siiamaani on fortuuna mu tuttav, kes triobetis töötaja on... kvalis itsitas kahtlaselt, kui pidin kolme viimase pileti vahel valima.... parempolseim tõi number kolme vist.... iseenesest ülihea kart jälle, aga kvali viisid luhta tsihh ja taur21.... tsihh tuli otse selga üritades võidu sõita kvalis.... sinna läksid esimesed u. 7 ringi ja siis jäi kohe tauri ette... kvalist põhimõtteliselt ei saandki asjalikku ringi.... ja kui tuli võistlus, siis vaatas sõber freddy uuesti naerva näoga mulle otsa ja jälle oli tal 3 piletit käes... vasakpoolsem tõi hea kardi....

huvitav mis see keskmine oli icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2010 02:03:04 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
tsihh tuli otse selga üritades võidu sõita kvalis.... sinna läksid esimesed u. 7 ringi


Möhh? No offence aga mees kui sa magad rajal, siis ei pea teised sedasama tegema. Boksist välja sõites jätsin sulle ette ikka suhteliselt kena edumaa, mis aga millegipärast kokku kuivas. Ja nüüd olen mina süüdi, et sina selge eest vastu tulid ja ma ei olnud nõus üle iga paari ringi tiksuma mõnda sekundit selleks, et sina saaks rahus sõita?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 09.02.2010 02:11:15 vasta tsitaadiga

Kvalis antakse kiiremale vabatahtlikult teed. See on selline viisakus juba.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2010 03:35:00 vasta tsitaadiga

See on jah nii, et kui ikka ajasõidus kiirem mees taga on, siis tee talle ruumi ja pigem võta sappa, et midagi õppida. Sama asi kehtib, kui sulle ringiga tehakse. Üldiselt ise, nii palju kui märkasin, pidasid ahvid ennast rajal tavapäraselt hästi üleval ja mingit ülemäärast tõmblemist polnud. Ahtoga kah sai sel teemal paar sõna vahetatud ja mul jäi mulje , et tallegi "teenindus" meeldis icon_smile.gif

Ma eriti rõhutaks seda ajasõidus, sest seal võib hea eessõitja aidata kõvasti aega parandada ja seega tema igasugune tõkestamine on pigem endale karuteene tegemine ja samas pole see ka vähem oluline, kui ringiga tullakse. Ma mäletan möödunud aasta kestvusõidul (vist) kui mul 2x sama sõidu jooksul ringiga olnud mees "ära tegi" (1kord lendas selga kurvis ja teine kord pidurdas kinni täiesti vms) ja mul oli parasjagu käsil võitlus kohtade pärast... jättis hapu maitse suhu küll, kui suure vaeva järgi võidetud sekundid jälle ära nullitakse..

Suhtume rajal kaassõitjasse lähtudes elementaarsest printsiibist - kohtle teisi nii nagu tahaksid, et sind koheldaks..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 09.02.2010 08:49:50 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
m0nx kirjutas:
tsihh tuli otse selga üritades võidu sõita kvalis.... sinna läksid esimesed u. 7 ringi


Möhh? No offence aga mees kui sa magad rajal, siis ei pea teised sedasama tegema. Boksist välja sõites jätsin sulle ette ikka suhteliselt kena edumaa, mis aga millegipärast kokku kuivas. Ja nüüd olen mina süüdi, et sina selge eest vastu tulid ja ma ei olnud nõus üle iga paari ringi tiksuma mõnda sekundit selleks, et sina saaks rahus sõita?

no aegadest on näha, et ühe riongi sõitsid sama aega ja teine kolmandik sekundit kiiremini, niiet see pole teab mis selg ees vastu tulemine, selle nimi on ebapiisav vahe...põmst kui ma esimeses kurviś näen, et järgmine sõitja on kohe kuklas, siis see ońgi see, mis kiiruse maha võtab´, sest ma pean kohe sellega jaurama hakkama. ala. et kas on kiirem, kus leida koht kus mööda lasta jne...

aga jah, nagu aegadest näha, siis see oli ainult 4 ringi, niiiet elab üle vist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.02.2010 11:51:12 vasta tsitaadiga

Olgu siis eraldi ka ära öeldud, et "Parima Uustulnuka" arvestuses on juba esimese etapiga kõigile teistele jätnud tõsise märgi maha Tuutu III kohaga.

Suvalisel aff il ilma trennita oleks seda tulemust ületada tõeline väljakutse! thumbs_up.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, I-etapp, Triobet, 7.veebruar mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.