Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W760i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 16.11.2009 21:38:41 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus, kellel GPSiga probleeme on ?
Google maps leiab küll mu asukoha, aga mulle tundub, et ta ei kasuta selleks GPSi. Tracker ja wayfinder ei saa GPS ühendust. Hooldusteste tehes samuti ei suuda telefon satelliite leida. Oskab ehk keegi aidata ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 18.11.2009 20:03:41 vasta tsitaadiga

endal sama telefon ja mulle tundub, et see GPS on pigem selline lisa, mis nagu ei peagi korralikult töötama, lihtsalt taheti saada linnuke kirja, et selle telefoniga on headel=suureltühjalplatsilpäikeliseilmaga saada GPS ühendus üldsegi tööle, vähegi varjulistemas kohtades ei tööta tõesti. Ise kui kuskil mittevarjulises kohas mõned minutid mobiili külg taevapoole seista, siis ta ikka saab satelliidi kätte aga navigeerimiseks ei kõlba see ikka kuhugi, liiga tundlik ja aeglane. Google mapsi kasutades ta alguses lükkabki sisse interneti ja tõmbab kaardi alla ja asukoha arvutab GSM saatjate signaalide järgi kuidagi, seda ei leidnud kuskilt, et ta ei kasutaks seda GSM meetodit vaid ainult GPS satelliidi info.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Halls
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2009 22:58:21 vasta tsitaadiga

Kasutasin telefoni siis 12 kuud ja otsad ta mul andis. Eks kindlsti põhiliselt oma rumaluse tõttu. Funktsioone kasutasin kõiki(GPS, jälgja, sammulugeja, walkman, kaamera).
Tarkvara kippus alguses kokku jooksma suht tihti, kuid nüüd lõpus juba oli asi hea. Kõlarid on nõrgavõitu, aga see eest klappidega hea kuulata.
Mis ma selle telefoni omamisest õppisin on et, mina ja liug klapid ei sobi kokku eriti. Ei meeldi üksteisele lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W760i mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.