Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP sülearvutil pilt valge ja vahest triibuline märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 16.05.2009 22:06:10 HP sülearvutil pilt valge ja vahest triibuline vasta tsitaadiga

Pärat seda, kui olin arvuti edukalt suurest tolmust tühjaks teinud, panin masina kokku ja käima, kuid ette viskas valge ekraani, ning ei muud midagi. Kuid kui panna tava monitor taha, siis on kõik korras ja pilt kena, ning samas läpakas pilt vibeleb ja on jooneline. Kõik ühendused on kontrollitud mitu korda ja kõik on ok. Vana läpakaga tegin ka puhastust, ning asi kokku pannes tötas laitmatult. Kas on keegi, kes suudab aidata? Masinaks siis HP Pavilion DV5 1130en.

Läpaka pilt selline:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2009 22:14:48 vasta tsitaadiga

haggitu: Sama jutt, mille ma Sulle teise teemasse kirjutasin.
Et see emaplaat sai Sul juba läppari lahtivõtmisel kannatada ja Sul on nüüd kas mõni mikro-trükirada kusagil puriks või on mõni detail lahti tulnud jootest.

Selline viga on tõenäoliselt remonditav, iseasi, et kaua sellise vea otsimine aega võtab ja kui lihtne või kui keerukas on selle katkise koha remontimine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 16.05.2009 22:51:32 vasta tsitaadiga

kuid kuidas siis mul tava monitoris pilt on kena? Vaatasin, et lahti ei ole otseselt midagi, asju võtsin öahti ülima ettevaatlikusega ja ei pillanud jms. Kas miskit muud veel võiks viga olla? Kes sellist asja ja kus remontida võiks Tartus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2009 23:13:12 vasta tsitaadiga

Lihtne. m6lemal, nii sisemisel kui va"lisel on omaette skeemiahelad.
Ja sul on la"pparis kutu see osa, mis on seotud sisemise ekraaniga.
Olen sellist tyypi vigu remontinud, seet6ttu ka tean, et see on ysna tyytu viga nii ylesotsimiseks ja likvideerimiseks.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 16.05.2009 23:22:28 vasta tsitaadiga

Kuid kas välisel vaatlusel ma ise ei leiaks seda vigast kohta üles, et siis hiljem saaks kiiremini parandada? Palju küsisid selle tööt eest? Ja milline se vigastus välja võib näha? Kus või kes Tartus võiks seda teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2009 23:44:26 vasta tsitaadiga

Lihtsamal juhul peab Sul üsna hea suurendusega luup ja korralik tester olemas olema.
Lisaks siis veel väga terane silmanägemine.

Keerukamal korral pead teadma juba üsna üheselt, et milline skeemiosa millist üleannet täidab ja siis otsid, et mis kutu on, et seda ülesannet ei täideta.
Ja seda pead siis ka arvestama, et selline läppar on Koomas läppar. Ja et Koomas olija korral pole kunagi teada, et kas ta tuleb Koomast välja või ei tule.

Lõuna-Eesti tegijate kohta uuri kasutaja kännuämmelg käest. Tema on selline nutikas ja teadlik tegelane.
Ja kui tal endal kiire on, siis ehk oskab kellegi teise välja soovitada.

Mina muidu paiknen Tallinnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP sülearvutil pilt valge ja vahest triibuline
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.