Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade 24" Samsung SyncMaster 2493hm märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 06.11.2008 20:21:48 vasta tsitaadiga

][..][/quote]kas see põhim sama molu, mis Karvutis: http://www.klick.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&groupID=1334&action=viewPromotion&itemcode=019143
HV portaali tootevalikusse pole nad oma hinda andnud: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/92381/[/quote]
see päris see molu pole... kuid T240 oli vist üks neidt moludest, mille vahel valisin, ja mille suureks eeliseks oli see et väga suur ühendatavus(nuh eri juhtmeid saavb taha panna, scart jne...)

rlv kirjutas:
tsitaat:
ja see et: "kas toon on igas punktis neutraalne hall" sellest ma päris hästi aru ei saa, et mida ma ma peaksin täpsemalt jälgima/vaatama


Odavatel monitoridel on mõnikord selline probleem, et kui vaadata üleminekut valgelt mustale või vastupidi, siis omandab see riba mõnes kohas ehk mõne halltooni juures mingi tooni, näiteks lillaka, kollaka, sinaka vms. Kui sa seda ei näe, siis ilmselt on sellega kõik korras.

Edit:
Oleks kena, kui vaataksid ka heledate-tumedate toonide eristamise testi, soovitavalt ka vaikeväärtustega:
http://lcdtech.no-ip.info/en/tests/dynamic.range.htm
Minu praegune monitor näiteks eristab heledaid hästi (eristatav on juba tase 254), aga tumedatega on lood pigem halvad - ruudud muutuvad nähtavaks alles teisest reast ja eriti ei aita ka kalibreerimine.

Hallidel toonidel neid imelikke toonikesi küll pole, täiesti normaalne Hall..
tumeduste-heledustega nii et vastavalt kontrastile... kui Dynamic/sport esimese rea algus, teistega juba 1 rea lõpp või teise algus. heledused: Text/sport: esimese rea keskpaik umbes ja muudega juba hiljem, kuid Dynamic contrast-ga on kõige hullem selle kohapealt icon_mad.gif

Marie kirjutas:
kfl kirjutas:
qzxcs kirjutas:
[..]
kas see põhim sama molu, mis Karvutis: link
HV portaali tootevalikusse pole nad oma hinda andnud: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/92381/

Ise oleks peaaegu selle klick.ee pakutava Samsung T240 Hind: 4990.- ära ostnud , õige link HV lehel: T240 Rose Black , kuid nüüd seda ülevaadet sirvides olek see suur viga olnud, selliste suurde monitoride juures on pivot funktsioon ülitähtis omadus.


ainuke puudus Samsung 2493HM on kuidagi kahtlaselt suur voolutarve 100W icon_eek.gif , Samsung T240 on see ainult 55W icon_razz1.gif , kas erinevad paneelid

voolu tarve tal on jah nats suur, kuid nagu ennem mainisin T240-l väga hea ja rikkalik ühendatavus teiste aparaatidega(tänu scart jne augukestele)
kuid tolle paneelist ei oska rääkida... eriti ei usu et t200 ja t240-l samad paneelid, kui jah, siis võiksin sõbra käest küsida icon_wink.gif

wicked kirjutas:
qzxcs, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=304451 - võrdle kiirusi otse arvutis ja läbi monitori. Kui samsa on tõesti tubli 3 senti kokku hoidnud ja usb 1.1 hubi sisse pannud, siis pole peale klaveri-hiire mõtet sinna midagi muud ühendada..


kui mälu pulk on arvuti taga, siis AVG on 31.1MB/s (low-level Benchmark test)
ja kui monitori küljes, siis AVG ka 31.1...

lisaks spetsiaalselt proovisin sellelt filmi vaatamise jne uuesti üle... kuid tuli välja et mul varem olid juhtmed natuke kehvalt ühendatud vms, sest nüüd oli ilus pild, ja muudan siis esimest postitust icon_redface.gif

EDIT: oma dvd seadme saan kätte järgmise nädala algul, siis proovin ka selle tarvara ära.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 06.11.2008 20:48:53 vasta tsitaadiga

qzxcs kirjutas:
..... kuid nagu ennem mainisin T240-l väga hea ja rikkalik ühendatavus teiste aparaatidega(tänu scart jne augukestele) ....

Su monitoril pole ju mingit scart liidest, scart on ainult Tv tüüneriga mudelitel, su mudelil on D-sub, DVI, HDMI liides, samad liidesed ka T240-l, ainuke erinevus on see pivot funktsioon, sul suurem voolutarve ja kehvem välimus, tundub, et see 2493hm monitor on Samsung 245B järg, kõik sama, ka voolu tarve 100W, lisatud on ainult HDMI liides

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 06.11.2008 22:12:30 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
qzxcs kirjutas:
..... kuid nagu ennem mainisin T240-l väga hea ja rikkalik ühendatavus teiste aparaatidega(tänu scart jne augukestele) ....

Su monitoril pole ju mingit scart liidest, scart on ainult Tv tüüneriga mudelitel, su mudelil on D-sub, DVI, HDMI liides, samad liidesed ka T240-l, ainuke erinevus on see pivot funktsioon, sul suurem voolutarve ja kehvem välimus, tundub, et see 2493hm monitor on Samsung 245B järg, kõik sama, ka voolu tarve 100W, lisatud on ainult HDMI liides


vabandust aga ma mõtlesin t240hd icon_confused.gif
pilt siis kus scart jne: http://www.trustedreviews.com/images/article/inline/8498-img5413s.jpg
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 06.11.2008 22:27:13 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Mõningad soovitused.

Mait


Ülevaate ülevaade? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2008 22:41:03 vasta tsitaadiga

Dolph kirjutas:
koputaja kirjutas:
Mõningad soovitused.

Mait


Ülevaate ülevaade? icon_rolleyes.gif


Kui, siis ainult minupoolne. Kuid kindlasti edaspidi arvestab teema omanik sellega. Vähemalt ma loodan. icon_razz1.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 07.11.2008 21:12:07 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Dolph kirjutas:
koputaja kirjutas:
Mõningad soovitused.

Mait


Ülevaate ülevaade? icon_rolleyes.gif


Kui, siis ainult minupoolne. Kuid kindlasti edaspidi arvestab teema omanik sellega. Vähemalt ma loodan. icon_razz1.gif


eks ma ikka taha oma vigadest õppida icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 21.01.2009 18:34:17 vasta tsitaadiga

Jubedalt häirib selle monitori juures see, et HDMI ühendust kasutades ei oska kummut ise sleep mode minna, kui arvuti kinni paned. Muidu kärab küll
_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 25.01.2009 21:01:21 vasta tsitaadiga

OT : rohkem on juttu sellest et, kuidas ülevaade oleks võind teistmoodi olla, see peaks olema kõik PS'i teema.

btw, ise vaatan sama monitori poole, tundus kõige kenam, sellest hinnaklassist ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade 24" Samsung SyncMaster 2493hm mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.