Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia BH-604 Hi-Fi bluetooth kõrvaklapid. - Mitte ostmiseks! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 19.12.2008 14:43:52 Ülevaade: Nokia BH-604 Hi-Fi bluetooth kõrvaklapid. - Mitte ostmiseks! vasta tsitaadiga


Sai netist loetud ülevaateid ja üldiselt oli nende kõrvaklappidega jäädud rahule. Uurisin, kust saada ning leidsin ka vastava Eesti netipoe.

Kui kätte sain, oli karbi peal kenasti DJ pilt pandud.
Sisuks on kõrvaklapid ise, laadija, manual ja kandmiskott. Ei midagi üleliigset. Kuigi manual ei ole eesti keeles, leiab vastava nokia.ee kodulehelt.
Kõrvaklappide laadimiseks läheb maksimaalselt 1h ja 15min ning lubab kuulamisaega ka kuni 18h. Ülevaated ütlesid et nokia selle koha pealt liialdanud pole ja klapid ka sinna kanti peavad.
Välimus on suhteliselt kobakas. Ei tundu absoluutselt nõrgad kuigi läbilõhki nad peamiselt plastikust tehtud on. Kaalu pole ka palju. Samas on nad piisavalt laiad et tänaval nendega väga käia ei soovi.
Paaritamine arvutiga toimus ilma probleemideta kuigi mõned ülevaated kinnitasid vastupidist.

Minu suureks veaks oli see, et ma lugesin väga valesid ülevaateid või olid nende inimeste kõrvad kaua kaua pesemata. Muidugi ma pean kinnitama piisavalt korralikku bassi aga selgeid kõrgeid helisid, nagu koduleht väidab, nendest klappidest ära looda. Iga muusika kõrgemad helid muutusid ing. keeles grainy-ks. Ehk nagu enamus ülevaateid märkisid, pidi olema heli kristallselge. Ei aidanud helisätete, ega muude masinatega proovimine. Sama oli tulemus telefoniga. Ühesõnaga: kuulamatud. Et neid klappe muusika kuulamiseks kasutada, peab ikka väga madal nõudmine heli suhtes olevat. Ärritus oli nii suur et klimp tuli kurku raha pärast mis ma nendesse klappidesse maksin.
Kui keegi hakkab siin bluetooth võimekust süüdistama, siis pole vaja. BT on võimeline üle kandma selget CD kvaliteedis heli. Samuti ei jäänud asi minu bt adapteri võimaluste taha kuna klappide poolt nõutavad protokollid on töötavad ka minu arvuti peal.
Pole mõtet tulla plämama et traadita klappidest ei saagi midagi head oodata. Olin täiesti teadlik kui need omistasin kuid see milline krabin ja särin kõrgete helide puhul pidevalt läbi käib on ikka jube.

Järeldus: Ärge neid klappe omale muusika kuulamiseks ostke.

Positiivne on see, et pood kust ma nad ostsin, oli nõus ka PEALE kasutamist need klapid tagasi ostma ja lähengi saatma neid täna. (muidugi nad vaatavad uuriva pilguga üle ja alles siis tagastavad raha ning loodetavasti ei aeta midagi minu süüks)
Samuti oli üllatav nokia klienditugi kes pakkus mu küsimuse peale vastuvaidlemata pretensioonide arvu ja neid on kahe aasta jooksul vaid 4. Klienditugi lubas samuti isiklikult proovida sama telefoni ja klappidega.


Plussid:
Akuaeg
Ei jää tööle kui heli üle bt ei saadeta, e lülitab end välja selleks ajaks.
Ollakse nõus tagasi võtma
Nokia klienditugi

Miinused:
Muusika jaoks see ei ole ja tootekirjeldus on väga eksitav. Selgetest helidest me siin rääkida ei saa.


Edit: Nokia klienditugi: ""Niii tulemus on selline ...esmalt mul telefonis oli tarkvara 3.50 ja kvaliteet oli kohutav ...siis tegin tarkvara uuenduse kuni 06.10 nüüd töötab okey aga samas ei ole ideaalne ausalt öeldes aeg ajalt seline tszz heli..ütleme nii olen teiega nõus et see ei ole SELGE hiFi..kuigi siis proovisin N95ga seal on nii nagu peaks.Läbi bluetoothi kos PCga kõik ideaalne.""

Proovisin tarkvarauuendust oma telefonile kuid ütleb et 5.5 on kõige uuem. Lenovo s10e bluetooth on piisavalt killer et mitte olla asja põhjustaja.




Mitte ostmiseks. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 15:58:13 vasta tsitaadiga

Ei selgunud kust ostsid ja palju maksid?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeven
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2006




sõnum 19.12.2008 16:10:39 vasta tsitaadiga

Kuna ta mainis et need on "MITTE OSTMISEKS", siis ehk see kust ostis ja hind ei olegi tähtis:D
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 16:26:32 vasta tsitaadiga

zeven kirjutas:
Kuna ta mainis et need on "MITTE OSTMISEKS", siis ehk see kust ostis ja hind ei olegi tähtis:D

Tahaks ikkagi teada siis palju maksis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 19.12.2008 16:33:18 vasta tsitaadiga

1390 ja kohaks oli digiexpert.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triippriit
HV kasutaja
triippriit

liitunud: 31.05.2005




sõnum 19.12.2008 16:35:33 vasta tsitaadiga

Nokia klenditugi kirjutab selliseid joujou-stiilis kirju ? icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 16:36:55 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
1390 ja kohaks oli digiexpert.

Ouch icon_neutral.gif .Täitsa mõistan.Selle raha eest ei tohikski probleeme olla
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 19.12.2008 16:42:34 vasta tsitaadiga

triippriit kirjutas:
Nokia klenditugi kirjutab selliseid joujou-stiilis kirju ? icon_eek.gif

Tänan pildi lisamise eest, kesiganes seda ei teinud.

Triippriit, jah. Leian et ka miks mitte. Mulle meeldib probleemide lahendamisel isiklik lähtumine. Küll on eesti keel lonkav aga tunnistas asja viga. Samas ma ei saa aru miks temal arvutiga korralikult töötas, kuid minul eip. Kordan üle et bt on täiesti võimeline toetama klapi nõudeid. Kahju on võimalusest lihtsalt. Sest teisi full cup headphone ma ei leidnud v.a 3k-sed sonyd.

Üldiselt selline pohhuistlik suhtlus probleemi lahendamiseks (eeldan, kuna ma ei tea kas ta esitab selle defekti kellelegi või ei).. viimaseks lauseks: "Aga kahju küll." . See mind ei aita. Mulle oleks sobilikum kui ma saaks järgneva liini pealt tuleva kõrvaklapipaariga muusikat juba kuulata korralikult.

tsitaat:
On küll kahju, kuid see mind ei aita. Teatan et sain need poodi tagasi antud. Samuti ma sooviks infot, kas tehakse midagi selleks et selgitada välja, miks selline probleem tekkis ja kas ka selle lahendamiseks midagi tehakse. Mind kui klienti ei aita vaid see kui Teie ütlete et kahju küll aga ei tööta. Ma pigem ootaks järgnevat liini pealt tulevat kõrvaklapipaari, millel on probleem lahendatud ja ostaksin selle.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 19.12.2008 21:32:34 vasta tsitaadiga

ma olen mõelnud pikka aega osta juhtmevabu klappe. ega need 3-4 kilosed sennheiserid vist ka paremad pole ilmselt? on keegi proovinud? sellise review peale ei julge nagu enam tükk aega üldse selliste asjade poole vaadata icon_smile.gif juhtmega klappe ostsin viimati kuu tagasi, kõige odavama KOSS-i mingi 300 kr ja jube hea heli on...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 19.12.2008 22:56:32 vasta tsitaadiga

matik, oleneb mille jaoks juhtmevabad klapid. mul endal on tavalised wireless philips SBC HC8405, ja kuradima head asjad on. nad on juba mingi 5 aastat vanad mul aga töötavad hästi icon_eek.gif
parim nende juures see et neil käivad sees 2xAAA akud... saavad tühjaks, viskan uued sisse ja pelan edasi. seisavad väga hästi peas ja on mugavad kanda ka näiteks öö läbi kestvatel mänguseanssidel.
mobiiltelefoni juurde või üleüldse mobiilseks kasutamiseks muidugi ei sobi, kuna saatja tahab AC adaptriga seinast voolu saada.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 19.12.2008 23:17:19 vasta tsitaadiga

julm kodukas neil ikka
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 18:27:56 vasta tsitaadiga

Mul on sony TMR-RF850R juhtmevabad klapid, JUBEDA HELIGA. Ei soovita kellelegi juhtmevabu klappe, ilgelt tuleb müra sisse thumbs_down.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanamees
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 21.12.2008 02:03:37 vasta tsitaadiga

Kasutan Audio-Technica ATH-M30 klappe, väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega. Juhtmevabad klapid, mida proovinud olen, on kõik suht viletsad tundunud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 23.12.2008 19:36:23 vasta tsitaadiga

Hea et selline hoiatav ülevaade. Mõtlesin oma 590A-d välja vahetada, aga paistab et aastad lähevad, aga BT jaoks on üks ja ainult üks klapp - Plantronics 590A. Teised lihtsalt ei oska või ei suuda konkurentsi pakkuda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 25.12.2008 14:23:56 vasta tsitaadiga

Ma korra mõtlesin ka nende Plantronics asjade peale kuid selline kujundus pole seda raha väärt. Tuleb siiski piirduda vist juhtmega klappidega. Ei leia ka in-ear klappe mille aku vastupidavus oleks 10+ tundi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2009 14:42:21 vasta tsitaadiga

Huvitav, mina ise kasutasin neid klappe pool aastat, nii läpakaga kui telefoniga, ja ei oska mitte midagi halba öelda. Ei saa aru ausalt. Kuulan palju klassikalist muusikat, pole märganud, et kõrged kuidagigi sahiseksid-säriseksid. Oled sa kindel, et asi polnud nendes isendites?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 16.01.2009 14:43:45 vasta tsitaadiga

Mina ei tea. Kõik mis ma tean on ka siin kirjas ja võtsin õppust et sellist jama enam ei muretse. Nokia pole kunagi peale telefonite kvaliteediga hiilganud, kuid see.. Ma isegi ei taha enam rääkida'sellest
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2009 14:52:18 vasta tsitaadiga

Selge, kui halvad kogemused siis halvad kogemused icon_wink.gif Mul oli alguses samuti lauaaarvutiga probleemi, tuli välja et süüdlaseks oli usb port, milles mingi juhe nac lyhist tekitas. Läpakas tuli asjad õige nime all ära paaritada ja toimisid paremini kui N95 8GBga, millega helikvaliteet oli väga hea.
Olen nende klappide kohta lugenud rohkem häid kui halbu ülevaateid - üks asi mida võib öelda on, et tervikpilt ei ole ühe inimese kogemus. Tehnikamaailmas võivad selleks liiga paljud vahepealsed lülid jamasid tekitada, kõige parema pildi saab, kui loed kõik olemasoleva materjali + proovid omal käel.
Sinu puhul oli tulemus negatiivne - minul täiesti positiivne. Kellel on õigus? Ei kumbalgi? icon_wink.gif
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 16.01.2009 16:07:40 vasta tsitaadiga

Ei tasu minu arvamust vähem väärtustada. Jah ma olen enamusi ülevaateid lugenud ja ei saa isegi aru milles probleem on. Täheldasin vaid kolmes kohas sama probleemi kurtmist nagu mul, seega võib tegu olla täiesti mingi tehnilise tüüpveaga mis harva esineb. Aga ikkagi riski enam ei võta. See raha on liiga suur.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2009 16:45:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif arusaadav
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia BH-604 Hi-Fi bluetooth kõrvaklapid. - Mitte ostmiseks!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.