Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lenovo S10e (4080-4XG) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
theweirdon
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2006




sõnum 19.12.2008 23:49:46 Lenovo S10e (4080-4XG) vasta tsitaadiga


Kirjutaks siis sellest väikesest elukast (keegi vist ei ole veel ette jõudnud, vähemalt otsingus ei kohanud). Tänaseks omanud teda ca nädala ja piinata saanud omajagu, paigaldasin XP uuesti (lihtsalt põnevuse pärast ja ka seepärast, et tahtsin ketta kolmeks jagada), peale pandud Office, kaks spetsiaalprogrammi, Solidworks ja veel nipet näpet. Siiani ületamatuid raskusi ei ole kohanud, eriti just üllatas, et see pisike Atom protsessor suudab Solidworksi jooksutada icon_eek.gif .

Mida siis tema kohta öelda, hõmm, täidab täiesti oma eesmärki, on pisike ja kerge, ning võib kõikjale kaasa tassida, reaalselt peab aku 4-5 tundi, klaviatuur on täiesti adekvaatne, korpus kõvasti jäigem kui dell inspironil ja ketas mõnusalt suur, Wifi suudab kah sama hästi ülesse leida kui inspiron. Nuriseda võiks ehk nuppude ja touchpadi üle (jubedalt pisike), On/Off, Wifi, Nuovo, ja touchpadi nupud on täielik crap, kõvad ja tundetud. Klaviatuuri parempoolne kaks kolmandikku paenduvad alla kui peale vajutada, ekraan võiks olla suurema nurga alla seatav ja aku logiseb peasas. Kui piitsa anda läheb soojaks ja vendikas ei ole kõige vaiksem.

Samas tegu on täiesti eesmärgile pühendatud ja seda ka edukalt teeniva asjaga, pisike, kerge ja kasutatav igal pool.

Positiivne:

hind
ekraani reso (minu jaoks täiesti adekvaatne ja piisav, antud isendil on läikiv ekraan)
välimus
jäikus
klaviatuur üllatavalt adekvaatne (sellel isendil skandinaavia asetusega)
võimsus
aku iga
kaal
korpuse väline viimistlus (ei ole just kõige kriimualtim)

Negatiivne

nupud
soojuseraldus
puuteplaadi väiksus (aga ausalt siia ei mahu ka kuidagi suurem)
aku logiseb
ekraani nurga ebapiisav sedaistamisulatus

Üldkokkuvõttes on tegu minu meelest konkurendiga väikestele äriklassi läpakatele (Mac air, Delli XPS seeria...)
Arvatavasti ostab inimene enne sellise asja 6k eest kui raiskab 20+k nende peale ja saab vastu ainult veidi rohkem, aga iga inimene peab ikka oma vajduste õle ise järgi mõtlema, ning tegu on ODAVA asjaga.

Kasulik link mille leidsin XP installides

http://myeeeguides.wordpress.com/2008/11/15/winsetupfromusb-install-windows-xp-from-usb-flash-drive/

EDIT:

Andmed siis:

Protsessor Intel Atom N270 1.6GHz
Mälu 1024MB DDR2 533MHz
Kõvaketas 160GB 5400RPM
Videokaart Intel GMA 950
Ekraan 10.1'' 1024x576 LED Glare (läikiv)
Aku 6h 6-elemendiga
Kaal 1.25kg
Pordid ja lisaühendused 2x USB, 10/100 võrgukaart, 802.11b/g Wifi, Bluetooth, VGA väljund, veebikaamera, sisseehitatud mikrofon, kõlarid, mikrofoni pesa, ekspresskaardi pesa 34, SD/MMC/MS/MSpro mälukaardilugeja

Hind 5990 EEK

_________________
Mul on alati oma arvamus, tihti mõjutavad seda mitmed ebaloogilised tegurid,kuid ta on ikkagi minu oma! Miks ei võiks loll ise kah aru saada, et ta on loll!!!


viimati muutis theweirdon 20.12.2008 17:00:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 15:29:03 vasta tsitaadiga

Läpaka andmetest ja muust sellisest ei sõnakestki?
Väga poolik ülevaade. icon_sad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 20.12.2008 15:35:52 vasta tsitaadiga

Ei ole muret. Homseks on minu oma valmis.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 20.12.2008 16:25:32 vasta tsitaadiga

Täpne hind, Link müügikohale ja Läpaka parameetrid puudu, see on nagu kõige alus, sellest alustad, kõik muu on lisa.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theweirdon
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2006




sõnum 20.12.2008 16:53:42 vasta tsitaadiga

Tere

Parameetrid on puudu, kuna neid ei pidanud oluliseks, kui vähegi huvi asja vastu on olnud siis jooksevad need igalt poolt läbi, aga minu meelest on just puudu informatsioonist, et mis tegelikus elus taga võimalik on teha, mis on head ja mis halba, ostukoht ja hind ei ole vist eriti olulised sest et enam vähem igal pool on antud isendi müügihind sama 5990 eeku, mina ostsin küll photopointist, aga sama hind on flexis ja clickis, kui mina teda ostma hakkasin, siis kahtlesin tükk aega, et äki on tegu lihtsalt mänguasjaga, ja seda olengi üritanud öelda, et tegu on väga funktsionaalse asjaga, ei ole tegu lihtsalt mingi moehulluse ega tibiasjaga.

_________________
Mul on alati oma arvamus, tihti mõjutavad seda mitmed ebaloogilised tegurid,kuid ta on ikkagi minu oma! Miks ei võiks loll ise kah aru saada, et ta on loll!!!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 17:30:36 vasta tsitaadiga

Ja kas parameetrid ei anna siis asjast mitte mingit ülevaadet? Varsti on poes võib-olla sama aga hoopis parema riistvaraga läpakas müügil ja kes siis enam teab millisest sina ülevaate tegid. Teised kõik üritavad kõigest rääkida mis isendi puhul võimalik on, mille poolest sina erand oled?
Ostukoht ja hind on sellepärast vajalikud, et igat k*r*di asja ei müüda igas ettejuhtuvas poes ning hind annab ülevaate kui palju see asi enam-vähem väärt on, et iga suvaline müügimees teisi petta ei saaks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 20.12.2008 18:19:07 vasta tsitaadiga

Ei tea minu omal aku ei loksu, kui jõuga just ise ei liiguta. Seda ka, et Windows xp Home on hinna (5990kr) sees, vähemalt minul oli.
Mis mind häirib on see, et kui jahutama hakkab siis laseb täis pööretel. Näiteks kui filmi vaatama hakkan korra laseb täis pööretel ja siis vait ja jälle täis pööretel (nagu 2-5 sekundiste vahedega ja nii ca 2-3 korda). Ma ei tea kas arvuti viga või peabki nii olema...
HD film oli ja vaatasin üle vga kaabi lcd telekast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 20.12.2008 18:20:19 vasta tsitaadiga

Pihlakas kirjutas:
Ei tea minu omal aku ei loksu, kui jõuga just ise ei liiguta. Seda ka, et Windows xp Home on hinna (5990kr) sees, vähemalt minul oli.
Mis mind häirib on see, et kui jahutama hakkab siis laseb täis pööretel. Näiteks kui filmi vaatama hakkan korra laseb täis pööretel ja siis vait ja jälle täis pööretel (nagu 2-5 sekundiste vahedega ja nii ca 2-3 korda). Ma ei tea kas arvuti viga või peabki nii olema...
HD film oli ja vaatasin üle vga kaabi lcd telekast.

Aku loksub, kuna klamber aku küljes on väikseb ja luku ning klambri vahele jääb tühik mis tekitab o.5mm loksu. Parandasin sellega et liimisin paberiliistu akuklambri siseküljele et luku ja naga vahel poleks tühikut.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 30.11.2014 21:27:08 vasta tsitaadiga

kas sellel m-sata ssd jaoks?
või miskit võimalust lisaks tava sata-le?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 06.12.2014 09:38:02 vasta tsitaadiga



mSata kuulutati välja aastal 2009 kui see asi juba ammu toodetud oli icon_smile.gif

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lenovo S10e (4080-4XG)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.