Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G7 Laser Cordless Mouse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2006 12:50:59 vasta tsitaadiga

... tjah, kui ei unusta just teist akut laadijasse pista, siis erilist probleemi nagu pole, kuigi natike tüütu on küll ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2006 16:06:38 vasta tsitaadiga

Täpselt, et tüütu. Alguses peavad hästi, kuid aasta pärast? Samas ka seda, et g5 puhul saab kaalu orgunnida. Ning nali naljaks oli mul sellest palju abi. Enne oli hiir nagu tõstes viltu. Kiskus ühele poole minu käes. Sai ilusti tasakaalu. Kui toas väga palav ja käed higistama hakkavad ikka parem, kui ei kisu. Samas ka seda, et cw ajal sul järsku aku tühi. Ei pane tähele ka. Ja siis on 5sekunditki ilma hiireta juba suur aeg.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 02.10.2006 18:30:05 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
Täpselt, et tüütu. Alguses peavad hästi, kuid aasta pärast? Samas ka seda, et g5 puhul saab kaalu orgunnida. Ning nali naljaks oli mul sellest palju abi. Enne oli hiir nagu tõstes viltu. Kiskus ühele poole minu käes. Sai ilusti tasakaalu. Kui toas väga palav ja käed higistama hakkavad ikka parem, kui ei kisu. Samas ka seda, et cw ajal sul järsku aku tühi. Ei pane tähele ka. Ja siis on 5sekunditki ilma hiireta juba suur aeg.


Sai ka siis ostetud G7. No see et aku järsku tühjaks saab on bs. Esiteks ta hoiatab päris pikalt ette, kui tühjaks hakkab saama ja nagu eelpool mainitud on 2 akut antud hiirel. Eelnevalt omanud mx 700, mx 1000, jt - ühelgi hiirel pole aku tühjaks saanud põmaki. Kõik asjad olen jõdnud ära teha.

Aga jahh , hiir ise on hea, ning uskumatult hästi libiseb. Seniajani parim hiir mis on olnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthurio
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 02.10.2006 23:20:21 vasta tsitaadiga

Aasta hakkab siis vaikselt täis saama selle ostust. Õigemini küll 9 kuud alles aga siiski küllaltki pikk aeg möödas.
Hiir töötab perfektselt.
Akud on nagu uued.
Jalad on ikka sama libedad ja erilist kulumist ei tähelda.
Naudin ikka samasugust (16.-) nailonkiust matti, millele ligilähedastki pole veel näinud. Need kallid super hüper 200.- või kallimad matid on ikka paras piix võrreldes sellega.
Akude vahtamist ei pane tähelegi. Käib automaatselt ilma mõtlemata ja minuti pärast ei mäletagi enam icon_razz.gif Ja tõesti ta annab ju märku juba varakult ning liitium akudega ei pea üldiselt ootama kuni nad täitsa tühjaks saavad ... võib vabalt ka veidi varem ära vahetada ...

Kokkuvõttes ikka väga hea investeering ... kõige mugavam ja parem hiir mida ma katsuda olen saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 03.10.2006 02:29:25 vasta tsitaadiga

Nõustun 100% eespool kommenteerijaga icon_wink.gif

Lisasksin veel seda, et päris hea levimis raadius on ka sellel hiirel ( vähemalt 5 m.) vanematega olen saanud umbes 3-4 ringi....

See on muidugi jama, kuna ma olen nede back and foward nuppudega nii ära harjunud, siis sellel hiirel on ainult back nupp, aga anyway hiir on nö. mängu arvuti taga , siis ma temaga eriti netis ei surfa. Netis surfamise jaoks on mul mx 610.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2006 23:58:27 vasta tsitaadiga

Pole küll sama teema aga ostsin poest G1 ja karbist välja võttes hiirel juba vasak klõps ei töötanud, jääb sisse kui vajutad ja tagasi ei tule. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.10.2006 00:30:53 vasta tsitaadiga

virx, vut vut poodi tagasi siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 31.10.2006 14:19:24 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Njh oleks ta sul must/hall võtaks kohe ära aga kuna roheline siis jääb ära icon_rolleyes.gif
mdx ma sain eile teada et see carbon on us marketi jaoks väidetavalt? või on seda eestist ka saada?
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006




sõnum 31.10.2006 14:36:01 vasta tsitaadiga

Hiire välimus pole eriti hea. LANil laua peale ei jätaks icon_biggrin.gif
Ise oman Razer diamondbacki. Väga mugav, ilus, kerge, piisavalt nuppe, ei puhka, töötab matistatud klaasil/pleksil mida laseriga hiired ei tee.
Hiirel on teflon sussid ja minu vinüül kattega hiirematil libiseb väga hästi.

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play Escape from Tarkov
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Postiljon
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 23.02.2007 00:41:44 vasta tsitaadiga

Sai ka ostetud siis täna hommikul see...
välimuse kohta ei oska mina küll midagi halba öelda... selline futuristlik vms.. aga eks nad kõik uuemad hiired ole icon_smile.gif mulle meeldib...


+ Lagi pole
+ väljalülitamist ei toimu, et hiir ei maga ja oma säästu resiimilt tagasi tulles(Tuled ei põle hiirel) ei ole Samuti läägi liigutamisel, mis võib mängides takistuseks olla...
+ Libisemine on 5+
+ minu käele sobib ilusti...
+ väga sujuv liikumine ja täpne...
+ tööraadius on väga hea...
+ Software
- laadija võik olla võiksem icon_smile.gif läpaka kotti mahutades on suurus oluline icon_smile.gif... ega ta suur polegi aga võiks väiksem olla ma usun icon_smile.gif


kokkuvõtvalt... soovitan.. ei ole küll kogemust teiste kallite hiirtega aga no silma on jäänud veel üks 2 metall rulliga logitechi oma aga kogemused puuduvad sellega icon_smile.gif ostsin G7me mängimise eesmärgil ja muudeks asjadeks sobib 100ga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.02.2007 23:03:26 vasta tsitaadiga

Disain ja mugavus tunduvad mõnusad o evad sellel rotil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthurio
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 14.11.2007 15:30:46 vasta tsitaadiga

Raporteerin jälle. Teine aasta hakkab täis saama. Mulle tundub, et logitech pole veel tõsiselt võetavat konkurenti välja lasnud G7-le. Akud on _ikka_ nagu uued. Midagi kuskilt kulunud pole peale jalgade, mis on tõesti minimaalselt kulunud. Mulle tundub, et läikiv pealispind ja suured jalad olid tõeliselt head uuendused, mis lisavad hiire elueale palju juurde. Libiseb ikka paremini kui suvaline teine hiir, mida ma kasutanud olen. Olen siiani ikka väga rahul ja kasutan seda iga päev. Väärt toode.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 15.11.2007 12:33:43 vasta tsitaadiga

Mina olen ka väga rahul oma hiirega.

Vahepeal hakkas vasakpoolne scroll jamama, kuid hiljem garantiis selgus, et viga oli tolmus mis sinna vahele oli kogunenud.

Aga Ordi garantiis kiskusid vennad julmalt hiire laiali (selle asemel, et Logitechi volitatud garantiisse saata) ja keerasid uisud nässu, siis ma sellega nõus ei olnud. 2 nädalat hiljem sain Ordist tutika hiire asemele icon_wink.gif

Pakkusid mulle G-9 asenduseks, kuid mulle juhtmega hiired ei meeldi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2008 13:31:06 vasta tsitaadiga

Nii, olen nüüd peaaegu juba aasta seda hiirt kasutanud. Paar nädalat puudu.
Eespoolt lugedes märkasin, et mõnel kestab aku ainult 6-8h icon_lol.gif - Siis on mul ikka kõvasti vedanud. Mul peab aku vastu umbes 16h ehk vahetan seda kord päevas.
Mulle meeldiks küll rohkem see värv, mis neil kodulehel on, aga ka rohelisel polnud mitte midagi viga.
Spoiler Spoiler Spoiler

Alguses oli ka probleeme, et startupil läks automaatselt kuidagi hästi aeglaseks hiir, aga pool aastat hiljem avastasin, et see oli driveri viga icon_biggrin.gif
Logitech Setpoint on ka suht väärakas - ütleb, et update pole. Mina aga leidsin nende kodulehelt mitu aastat uuema update'i icon_biggrin.gif
Aga üldiselt olen hiirega väga rahul. Akude vahetamine võtab ka 2-3 sekundit aega. Ka käes on mugav ning siledal pinnal töötab ülihästi (siledaks pinnaks aastate jooksul ära kulunud puidust laud icon_biggrin.gif - siledaim asi mu elus) (100kr logitechi hiir hetkel jamab sellel).
Hiljuti hakkas küll hiir jamama, aeg-ajalt hangub/freezib kinni ja jätkab viimast tegevust, millele käsk anti icon_biggrin.gif ehk viisin isendi garantiisse ja loodan uue saada.
Ainuke võrdväärne vastane sellele hiirele võib olla MX Revolution, mille aku peaks kauem vastu pidama ning näeb seksikam, ei... sümpaatsem välja.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthurio
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 06.12.2008 23:13:47 vasta tsitaadiga

3. aasta siis ja midagi pole muutunud icon_biggrin.gif ... tänu siledale pinnale pole midagi koledaks kulunud, akud töötavad ikka nagu uued, teflonist jalad on ikka korralikud jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G7 Laser Cordless Mouse mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.