Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Animefriik
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2004




sõnum 24.08.2006 08:32:04 vasta tsitaadiga

Endal kogemus tööjuurest nüüdseks HP alla kuuluva Compaq sülearvutitega selline kogemus täiesti olemas, kuid ennem sai masinatel garantii kahjuks otsa. Nimelt tegu oli Presario 700 seeria masinga. Millel vahetati monitor, hdd x2, emaplaat x2, korpus x2. Aga jah abi ei saanud kusagilt ei ostjalt ega Kunglast, kust väidetigi, et see seeria ongi selline hädine.

Ja kasutatud läpaka ost on ikka paras loterii, sest mis liigub, see ka kulub. Sülearvutitel on monitorid väga õrn koht ja ka kõvaketas, mis on tavaliselt esimesed häivnema. Nii, et isiklikult eelistan odavamaid, kuid uusi aga muidugi IBM või nüüdseks Lenovo, sest nende masinatega ei ole siiani suuremaid hädasid olnud. Küll on kõvakettad läinud, aga midagi tõsisemat (andmed on alati alles jäänud).

Kuid eks igale oma, sest mõni näiteks ütleb Samsungi Sata kõvaketaste kohta, et saast, aga minul 2x250Gb juba 2 aastat sees olnud ja pole mitte midagi juhtunud. Samas on palju, kel rõõmsalt Maxtori kettad sees ja probleemi pole, aga mina Maxtorit kasutada ei julge liiga kurvad kogemused sellest.

Aga see lugu näitab seda, et eestis klient e ostja on tühi koht ja ise loll, kui poest vigase seadme saab. Elioni klienditeenindusest ei hakka rääkimagi!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2006 09:22:11 vasta tsitaadiga

Animefriik kirjutas:
Samas on palju, kel rõõmsalt Maxtori kettad sees ja probleemi pole, aga mina Maxtorit kasutada ei julge liiga kurvad kogemused sellest.


Üks ja sama maxtori kõvaketas on kuuendat aastat sees icon_biggrin.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2006 09:56:14 vasta tsitaadiga

Animefriik kirjutas:

Ja kasutatud läpaka ost on ikka paras loterii, sest mis liigub, see ka kulub. Sülearvutitel on monitorid väga õrn koht ja ka kõvaketas, mis on tavaliselt esimesed häivnema. Nii, et isiklikult eelistan odavamaid, kuid uusi aga muidugi IBM või nüüdseks Lenovo, sest nende masinatega ei ole siiani suuremaid hädasid olnud. Küll on kõvakettad läinud, aga midagi tõsisemat (andmed on alati alles jäänud).

... keegi ei käse osta garantiita lapatsit st. paljudel äriklassi mudelitel on ka veel järelturult ostes piisavalt garantiid alles, ning nii palju, kui olen endale ja teistele n. IBM T seeria masinaid soetanud on suurem osa neist ikka üllatavalt heas korras, ning ma pole veel kuulnud, et IBM -i hooldus oleks kedagi koininud st. kui lapatsil garantii kehtiv, siis on ette tulnud, et tehakse isegi emaplaadi vahetus suisa ootetööna icon_smile.gif
Totu user kirjutas:
Üks ja sama maxtori kõvaketas on kuuendat aastat sees icon_biggrin.gif

... ega kogu Maxtori toodang siis automaatselt saast pole n. enda praktikas, pole Maxtor üldsegi kuidagi eriliselt silma paistnud, samuti elavad kõik need IBM kettad, mis siin kunagi jõudsalt otsi andsid st. kui sa just kuskil hoolduses ei tööta on põhja peanevaid järeldusi üsna raske teha ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 24.08.2006 10:04:58 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru . . .
NC vs NX
EVO vs PRESARIO
kallis vs odav

-laptop ei ole erit hea mänguriist
-kui korpuse peal on kleeps designed for microsoft windows icon_rolleyes.gif

minu meelest on see klassikaline näide sellest et inimene on ostnud enda jaoks vale toote . . .
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2006 10:31:53 vasta tsitaadiga

IcemanXIII kirjutas:
minu meelest on see klassikaline näide sellest et inimene on ostnud enda jaoks vale toote . . .

... eks see olegi üks peamine põhjus, miks inimesed pettuvad. Rahapuudusel, võib ju olemasoleva summa maksta sissemaksuks ja ülejäänud järelemaksu/liisinguna st. kui juba ~10k sisse maksta, siis pole enam laenujääk nii suur, et sellega hakkama ei saaks, kuid mis peamine, saaks ikka lapatsi, mis ehk kui ei täidagi kõiki ootusi, siis vähemalt vastab elementaarsetele nõudmistele ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.08.2006 11:36:38 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

läpakas max 4 (loe: NELI) korda kokku jooksnud


läpakate puhul tarkvara osa on ebaoluline. loeb ikka rohkem füüsiline vastupidavus.
kuidas sul värvi kulumisega on? klahvide kulumisega? ekraanihingedega? akuga? jne jne...

No ma ütleks selle K7600 kohta, et füüsiliselt on ta igastahes vastupidav. Mu K7600 on pea-aegu 2a vana. Korpusel on paar pisemat kriimu ainult, värv on korras, klaviatuurid on välimuse poolest nagu uued. Hinged on korras st. ekraan ei laperda igatpidi, vaid püsib ilusti paigal. Ainuke läbi osa on aku, mille üle ma ka ei imesta, kuna Athlon XP M pole eriti vähese voolutarbega protsessor.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.08.2006 11:37:37 vasta tsitaadiga

ega enamus arvuti ostjatest ei saa aru, mida ta ostab icon_smile.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 30.08.2006 14:40:02 vasta tsitaadiga

samas minu meelest on mõttekam osta ikkagi pigem mingi eriti odav nö hea nimega (HP/IBM/DELL) läpakas (st hinnaga alla 10k), kui hakata ostma mingeid 12-14k maksvaid keskmiseid variante, mis pole ei liha ega kala.
ideaalvariant onmudiugi osta mõni äriklassiläpakas, mis on lihtsalt ehitatud vastupidama, aga nende hinnad on veidi kõrgemad üldjuhul ju.
Kasutatud asjaga (kui garantiid ei juhtu olema), on alati võimalik, et tekib mingi jama... see dacia vs mersu debatt, et kui su vanal ja kvaliteetsel mersul ikka midagi katki läheb, siis on suurem rahaline jama kaelas.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.08.2006 18:30:27 vasta tsitaadiga

mina sain oma nx6110 celeron prose nüüd pentium m 740 vastu vahetatud ja usun, et kui aja jooksul nõudluse kasvades mälu ka lisan, siis teenib see aparaat mind veel paar head aastat kindlasti. korpus on küll igatahes tugevam kui mõnel amilo jurakal.
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 03.09.2006 13:25:54 vasta tsitaadiga

see hp nx business seeria on puhas reklaami trikk...nimi ei tee asjast veel äriklassi icon_wink.gif
aga noh peab tõdema, et sulle sattus tõeliselt õnnetu eksemplar või oli viga mõnes teises asjas, mida hoolduses ei osatud kontrollida(laadija vigane, mõni metali puru korpuse.. vahel jne) ja kui neil korra toimiski siis peale transporti lõhkus see viga uuesti arvuti ära...muidugi on olemas ka selliseid isendeid, millesse kuidagi on sisse sattunud hästi palju praak juppe, kas seeria viimased laptopid vms ja siis võidki hulluda garantii vahel joostes

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freya
HV vaatleja
Freya

liitunud: 12.06.2006




sõnum 24.09.2006 11:15:34 vasta tsitaadiga

Osteti see sama läpakas Photopointist ja Windowsi ei olnud peal.
Kui XP Professional peale lasti siis arvuti väitis, et kõvaketast ei ole :?
Mida te asjast arvate ?

_________________
The Sword Freya - Freya tactic
------------------------------------
Ma tean, et ma ei tea midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 24.09.2006 11:42:37 vasta tsitaadiga

SATA ketas icon_wink.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT373
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2008




sõnum 23.11.2008 17:47:18 vasta tsitaadiga

Nagu kirjutisest aru saada on tegemist mitte töökindlate läpakatega. See tähendab, et varuosasid peaks neile leiduma.
Endal on sama firma läpakas, aga nx6310 ja vaja oleks puuteplaadi all olevat klahvilülitit. Äkki keegi teab, kust seda leida võiks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 23.11.2008 23:03:55 vasta tsitaadiga

TT373 kirjutas:
Nagu kirjutisest aru saada on tegemist mitte töökindlate läpakatega. See tähendab, et varuosasid peaks neile leiduma.
Endal on sama firma läpakas, aga nx6310 ja vaja oleks puuteplaadi all olevat klahvilülitit. Äkki keegi teab, kust seda leida võiks?

Hea on siis olla üks vähestest, kellel kestab see läpakas endiselt ilma ühegi viperduseta juba kolmas (või käib juba neljas?) aasta icon_biggrin.gif
tee ostuteema foorumisse või kasuta otsingut. seda mudelit on siin jupitatud küll.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2008 20:23:14 vasta tsitaadiga

Olen samuti üks õnnelikest, kellel nx6110 hästi töötab. Ja loodan väga, et see ka nii jääb.
Võtsin ta välja ja kasutasin teda lumetormi ajal, olen tema peal mänginud kõige nõudlikemaid mänge, mida videokaart lubab ja kõik on toiminud ilusti.

Kaks asja, mis võiksid paremad olla on ekraani reageerimiskiirus (netis surfates ja ka mängudes vahel udune) ja aku kestvus (2 tundi miinimum ekraanivalgustusega jääb liigagi tihti filmivaatamiseks väheks)

Üldiselt olen rahul, ju on mul vedanud thumbs_up.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.