Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Piranha kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 14.01.2008 16:45:27 Re: Ülevaade: Razer Piranha kõrvaklapid vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Razer logo LED

....

//Kohe kui usb juhtme sisse panin hakkas LED tööle, õnneks icon_biggrin.gif



Mul on kuu aega tagasi Photopointist * ostetud Razeri klapid, aga mõned päevad tagasi kustusid LED-id ära ja viisin täna klapid garantiisse.
Näis kui kiiresti nad vea leiavad või välja vahetavad. Igatahes, nende poolt lubatud kolm päeva tagasisaamiseni....isegi see kolm päeva vanade klappide juures tagasi...see on tõeline piin. Mitte et ma väga vajaks neid LED-e kuulamise jaoks aga põhimõte on et kui lubatud, siis töötagu. icon_razz.gif


*offtopic...täiesti haige, et nende kodulehel ei ole infot garantiitingimuste kohta.

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 14.01.2008 17:12:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ei lugenudki välja et kas need on siis tavalised stereo klapid?


Tavalised stereo klapid jah.

tsitaat:
ja kuidas ruumilise heliga toime tuleb( eax, 3d)


Nii nagu peakski, kui heli peaks vasakult poole tulema siis kuuled ka, et vasakult, kui paremalt siis samamoodi jne.

tsitaat:
Mul on kuu aega tagasi Photopointist * ostetud Razeri klapid, aga mõned päevad tagasi kustusid LED-id ära ja viisin täna klapid garantiisse.
Näis kui kiiresti nad vea leiavad või välja vahetavad. Igatahes, nende poolt lubatud kolm päeva tagasisaamiseni....isegi see kolm päeva vanade klappide juures tagasi...see on tõeline piin. Mitte et ma väga vajaks neid LED-e kuulamise jaoks aga põhimõte on et kui lubatud, siis töötagu. icon_razz.gif


Imelik asi on veel see, et mul on 2 Razeri logoga ledi ilusti sinised(vasakpoolne ja see koht kus saab heli tugevust vahetada) aga parempoolne on rohekas-sinine icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 14.01.2008 20:31:36 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Imelik asi on veel see, et mul on 2 Razeri logoga ledi ilusti sinised(vasakpoolne ja see koht kus saab heli tugevust vahetada) aga parempoolne on rohekas-sinine icon_confused.gif


huvitav, mul oli ka sedapsi. Kas disainivärk või mingi praakpartii seal firmas? icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004




sõnum 15.01.2008 01:48:51 vasta tsitaadiga

Nohjah, kui LED ei põle või ei ole sinist värvi siis on heli ju 2x viletsam. icon_smile.gif
Enda Plantronics headset on täpselt sama ehitusega. Pooldan ka kõrvadele toetuvaid klappe - mugavamad!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 15.01.2008 01:54:14 vasta tsitaadiga

Ma ei tea minu arust tunduvad sellised imelikud .. ja endale sellise raha eest neid ei ostaks.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2008 14:29:47 vasta tsitaadiga

Osta kui peened klapid tahes, aga need mis "mõnusasti" kõrva ümber ei mahu ei saa kunagi sellist helipilti edastama kui on suurte memraanidega suletud klapid. Nii sama jooksu või ratta trenni on nad hääd kaasa võtta (eelistaks juba nööpe), aga tõsisem musa kuulamine või mängimine on küll ressursside raiskamine.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slyder776
HV vaatleja
slyder776

liitunud: 21.09.2007




sõnum 22.01.2008 13:04:50 vasta tsitaadiga

[quote]kõrvaklappidega ei olnud kaasas drivereid, see tähendas, et ma ei saanud Razeri logot ka särama panna

Mul on sama jama lahti ,kuid ainult hiirega.Kuu tagasi sai soetatud hiir Razer Copperhead.Driverid, käsiraamat ja muu stuff oli koik olemas , kuid kui ühendasin hiire USB'sse siis Razeri logo lihtsalt põles ehkki oleks pidanud aeglaselt kustuma ja uuesti põlema minema!(kust ma seda tean ? Sõber ostis ka samasuguse gamerite hiire ja tal koik funktsioneeris nagu vaja)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 25.01.2008 12:37:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kõrvaklappidega ei olnud kaasas drivereid, see tähendas, et ma ei saanud Razeri logot ka särama panna

Mul on sama jama lahti ,kuid ainult hiirega.Kuu tagasi sai soetatud hiir Razer Copperhead.Driverid, käsiraamat ja muu stuff oli koik olemas , kuid kui ühendasin hiire USB'sse siis Razeri logo lihtsalt põles ehkki oleks pidanud aeglaselt kustuma ja uuesti põlema minema!(kust ma seda tean ? Sõber ostis ka samasuguse gamerite hiire ja tal koik funktsioneeris nagu vaja)

Minu teada on ainult Deathadderil see funktsioon, et kustub ja hakkab uuesti põlema, Copperheadil põleb niisama.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2008 14:24:14 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Minu teada on ainult Deathadderil see funktsioon, et kustub ja hakkab uuesti põlema, Copperheadil põleb niisama.
Eksid. Copperhead vilgub ka.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slyder776
HV vaatleja
slyder776

liitunud: 21.09.2007




sõnum 27.01.2008 15:41:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eksid. Copperhead vilgub ka.

Sellest siis ka küsimus.Kuidas seda viga parandada ? Või viia garantiisse ja oodata?Ehkki garantiivärk mind eriti ei võlu,sest kunagi ei tea millal sa oma toote tagasi saad!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2008 20:57:33 vasta tsitaadiga

ei see on tootja poolne asi...ma ei ole kindel kuid äkki saab ka tarkvaraga ära keelata selle vilkumise
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slyder776
HV vaatleja
slyder776

liitunud: 21.09.2007




sõnum 30.01.2008 22:12:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mul on sama jama lahti ,kuid ainult hiirega.Kuu tagasi sai soetatud hiir Razer Copperhead.Driverid, käsiraamat ja muu stuff oli koik olemas , kuid kui ühendasin hiire USB'sse siis Razeri logo lihtsalt põles ehkki oleks pidanud aeglaselt kustuma ja uuesti põlema minema!(kust ma seda tean ? Sõber ostis ka samasuguse gamerite hiire ja tal koik funktsioneeris nagu vaja)

Ei te ei saanud aru õigesti , ma just tahan ta vilkuma panna , proovisin mitmeid firmware update ja muidugi ka uusimaid drivereid, kasu ZERO. Helistasin poodi kust ostsin ,öeldi et läheb aega kuni 2 nädalat ;S
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roltz-
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2008




sõnum 04.10.2008 17:43:46 vasta tsitaadiga

Kuidas välishelidega on kas laseb neid sisse ? näiteks. kui pesumasin vms kuskil 10 m kaugusel undab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Piranha kõrvaklapid mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.