Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139, 140, 141  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 00:18:47 vasta tsitaadiga

Kas see "sina" seal lauses olen mina? Mina olen oma seisukohta juba selgitanud pikalt.
Minu meelest õiguspädev inimene ütleks,et ToSi rikkumine ja pigem hoidu, aga kui me kõik prakitkas teame, et tegelt midagi ei juhtu (100% ei tea ju), siis pole see vb määrav, et asi juriidiliselt kena pole.
Teistpidi ka, kui ametlik esindaja on kinnitanud, et on ok, siis ilmselt ei ole õiguslikku alust (vähemalt sellelt inimesel kellel kinnitus on) asju ära võtta. (oled ju andnud endast parima et navigeerida seda tagurlikku olukorda ning sul ettevõtte esindaja luba olemas)
See on täpselt selline olukord, mis ei peaks olema. Seadet ostes sa tegelikult nõustud ToSiga ja kõik inimesed kellel ei ole seda ametlikku suppordi vastust, on tegelt kaitseta (loe: Sony armul).
Isegi kui Sony kunagi midagi ei tee,siis ei peaks ta panema inimesi olukorda, kus nad peavad valetama. See pole õige ja ma kahtlustan, et Valve jagab seda arvamust. Sellest ka ban.
Tegelt ka, see oli mingi Mängukast OÜ, kelle ToS kedagi ei koti, sest tal on 10 kasutajat ning keegi ei oota, et nad elavad järgmise madalseisu üle.
Tegemist on globlaalse konglomeraadiga, kes üritab teenida tulu. Neile teatavasti ei kehti eriti reeglid ja moraalieetiliselt on see üks kaheldav kamp.

Olgu siinkohal mainitud, et ma ise vist ikka ostaks, kui tunneks, et seade/ teenus sobib, lihtsalt hinges lepiks, et noh, kui kunagi võetaks ära, siis see oli risk mille võtsin.
Ilmselt praktikas siiski väike risk, aga ikkagi risk mida ei peaks üldse olema.

In other news. Majora's mask as native app icon_smile.gif

Link


Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 16.05.2024 01:13:04 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
beastbeats, veel üks Sony fanboy kes lugeda ei oska... hea et teid siin ainult 2 tükki on. Sirvi veidi üles ja näed, et ma tsiteerisin selle lausega SKG-d.

Sirvi ise või said juba aru millist “paska” sa ajad okse.gif
Reaalsus on, et bravuurika signatuuri taga peitub üks sisutühi clown.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 02:40:37 vasta tsitaadiga

beastbeats, mida iganes, vahuta aga edasi. icon_lol.gif Loomulikult on oma mõtete väljendamise asemel lihtsam isiklikuks minna, ja tundub, et see on ka ainus, mille sa selgeks oled saanud.

SKG, tuleta mulle meelde, mis keel on ainult sinule teadaoleva Playstationi ametliku Eesti klienditoe suhtluskeel ja anna mulle ametliku Playstationi Eesti klienditoe aadress. Lisaks näita mulle PSN konto avamise lehel koht, kus ma oma PSN konto Eesti residendina avada saan. Kui on olemas ametlik Eesti klienditugi, siis peab olema võimalik ametlikult avada ka Eesti PSN konto. Tänud juba ette.

Edaspidise peaga vastu seina jooksmise asemel õpi hoopis järgnev lõik pähe, sest see on sinuga chattinud ANONÜÜMSE klienditeenindaja otsese tööandja ametlik ToS, rõhk on sõnal "ametlik":
tsitaat:
3.1. All information provided during Account creation, and during the use of your Account, must be accurate and complete. We reserve the right to suspend, terminate or restrict any Account (including as stated in Section 12.2 of this Agreement) that uses or was created using false information, or that we determine was created or used for a purpose that violates this Agreement.

Sony Corporation keelab OMA AMETLIKUL KODULEHEL PSN konto avamisel esitada IGASUGUSEID valeandmeid. Kui seda keeldu poleks, poleks ka seda lõiku.

Case closed.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 02:46:05 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, tuleta mulle meelde, mis keel on ainult sinule teadaoleva Playstationi ametliku Eesti klienditoe suhtluskeel ja anna mulle ametliku Playstationi Eesti klienditoe aadress. Lisaks näita mulle PSN konto avamise lehel koht, kus ma oma PSN konto Eesti residendina avada saan. Kui on olemas ametlik Eesti klienditugi, siis peab olema võimalik ametlikult avada ka Eesti PSN konto. Tänud juba ette.

Edaspidise peaga vastu seina jooksmise asemel õpi hoopis järgnev lõik pähe, sest see on sinuga chattinud ANONÜÜMSE klienditeenindaja otsese tööandja ametlik ToS, rõhk on sõnal "ametlik":
tsitaat:
3.1. All information provided during Account creation, and during the use of your Account, must be accurate and complete. We reserve the right to suspend, terminate or restrict any Account (including as stated in Section 12.2 of this Agreement) that uses or was created using false information, or that we determine was created or used for a purpose that violates this Agreement.

Case closed.

Kui sa soovid klienditoega suhelda, siis mailiaadress on eelnevates postides korduvalt läbi käinud. Eesti residendina võid valida riigiks Soome, korduvalt öeldud. Võibolla on kunagi valikus ka Eesti, aga hetkel pole ja eelnev on workaround, mida tootja ise soovitab. Kui sa inglise keelest aru said, siis spetsiaalselt sai täpsustatud, ega sellega ei riku kasutustingimusi ega pole ohtu konto peatamiseks.
ToS-is võid sa ju näpuga järge ajada, kuid nagu näha, see nõue ei kehti aadressi vaid nime ja sünnikuupäeva kohta. See, et klienditeenindaja on anonüümne ei mängi mingit rolli, vaid loeb sõnumi sisu. Hetkel üritad sina (ja Scart) sõnumitoojat diskrediteerida, tuues välja etnilisust, vanust, palgataset jms. Hale.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 03:10:18 vasta tsitaadiga

SKG, hetkel Eestit valikus pole, hetkel pole Sony Playstationi jaoks Eestit olemas, hetkel pole ametlikku Eesti kliendituge ja sa tead seda, kuid üritad jätta muljet nagu oleks, mis on HALE, hetkel on Sony Tos-is järgmine lõik:

tsitaat:
3.1. All information provided during Account creation, and during the use of your Account, must be accurate and complete. We reserve the right to suspend, terminate or restrict any Account (including as stated in Section 12.2 of this Agreement) that uses or was created using false information, or that we determine was created or used for a purpose that violates this Agreement.


Anonüümse klienditeenindaja poolt isiklikult sinule, (kes sa ilmselt Iirimaal asudes ja kasutades iirimaa klienditeenindust, valetasid klienditeenindajale, et kolisid tagasi Eestisse) antud luba valeandmeid esitada, ei oma mingit rolli seni, kuni Sony ametlik ToS keelab PSN konto loomisel valeandmete esitamise.

Edit:
Kolm päeva kannatlikku selgitamist (isegi Scart jäi sinu vastu soliidseks, mida sinu ja sinu mõttekaaslase beastbeatsi kohta kahjuks öelda ei saa) ja sa pole siiani mõistnud, millest on tegelikult jutt.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 16.05.2024 03:12:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 03:14:25 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, hetkel Eestit valikus pole, hetkel pole Sony Playstationi jaoks Eestit olemas, hetkel pole ametlikku Eesti kliendituge ja sa tead seda, kuid üritad jätta muljet nagu oleks, mis on HALE, hetkel on Sony Tos-is järgmine lõik:

tsitaat:
3.1. All information provided during Account creation, and during the use of your Account, must be accurate and complete. We reserve the right to suspend, terminate or restrict any Account (including as stated in Section 12.2 of this Agreement) that uses or was created using false information, or that we determine was created or used for a purpose that violates this Agreement.


Anonüümse klienditeenindaja poolt isiklikult sinule, kes sa ilmselt Iirimaal asudes ja kasutades iirimaa klienditeenindust, valetasid klienditeenindajale, et kolisid tagasi Eestisse, antud luba valetada ei oma mingit rolli seni, kuni Sony ametlik ToS keelab PSN konto loomisel valeandmete esitamise.

Taas mõtled sa asju välja. Eesti jaoks on Sony-l eraldi PlayStation Support. Täiesti ametlik klienditugi.
Vaata nüüd hoolikalt, kuhu ma meili saatsin. Ei kasutanud Iirimaa klienditeenindust, vaid Eesti oma. Valeandmete punkt ToS käib siiski ainult nime ja sünnikuupäeva kohta, see on nüüdseks samuti välja selgitatud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 05:01:44 vasta tsitaadiga

SKG, ei mõtle ma midagi välja. Playstation.com country selektoris on ainult kaks E tähega riiki, Equador ja El Salvador. Kumb neist on Eesti ja kas seal saab inglise keelt mitte oskav eesti elanik ametlikku eesti keelset tuge?

SKG kirjutas:
Valeandmete punkt ToS käib siiski ainult nime ja sünnikuupäeva kohta, see on nüüdseks samuti välja selgitatud.

Sony ametlikus ToSis pole märgitud, et see käib ainult nime ja sünnikuupäeva kohta ning välja pole absoluutselt midagi selgitatud, sest tegu on ühe (1) klienditeenidaja vastusega (mis räigelt konfliktib ametliku ToS-iga ja on nii juriidiliselt kui faktiliselt väär) ühele (1) kliendile "Playstation eesti klienditoest", mida Playstation.com veebilehe andmetel pole üldse olemas, nagu pole ka Eesti PSN konto loomise võimalust Eestis, ilma milleta ei saa näiteks väljaspool Playstationi infrastruktuuri osta ja mängida ametliku PSN konto olemasolu nõudvaid mänge. Mitte väga ammu ei saanud Playstationi mänge osta isegi Eestis väljastatud pangakaartidega, selle asemel kasutati neid playstationi maksekaarte ja ka need olid mõeldud riikidele, kus on Playstationi tugi. Eestis kaartide eest ostmiseks oli vaja ennast jälle kuhugi teise riiki valetada, sest Eesti tuge ja Eestile mõeldud kaarte polnud... Ma ei tea, kas need kaardid täna veel vajalikud on, aga müüakse neid tänagi. Kas see oli ja on seesama Playstationi ametlik tugi Eestis, millest sa siin pidevalt räägid ja kuidagi aru ei taha saada, et reaalses elus pole seda Eesti tuge kunagi olnud?

Üldiselt on asi juba tragikoomiline. Sa eirad ametliku Sony Playstationi ToS-i olemasolu ja seal olevaid nõudeid, mis on reaalselt olemas ja nähtavad kõikidele, eirad fakti, et Palystationi ametlikul lehel pole olemas sellist riiki nagu Eesti, et Eestis ei saa teha Eesti PSN ontot, aga samas jahvatad lugejatele kilomeetrite kaupa lugusid Playstationi ametlikust toest Eestis, mida reaalses elus ei eksisteeri, mida pole Playstationi ametlikul kodulehel ja mida keegi peale sinu pole näinud... vähemalt pole ma märganud, et keegi peale sinu sellest teadlik oleks. Kuidas sul need asjad nii targupidi läinud on? icon_lol.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 08:31:19 vasta tsitaadiga

SKG, kas AMETLIK Eesti jaoks eraldi playstation support klienditugi ei peaks siis vastama kohalikus keeles? Muul juhul pole ju kohalik ametlik tugi vaid üleüldine regional support vms.

Kuna pole konto pisidetailidega kursis siis kuidas üldse EU's selle konto teemaga on - saan aru, et Eesti väike ja ei lähe niiväga korda aga EU's 27 riiki ja teatavasti residendid võivad elada, töötada jne. millises riigis tahavad ehk siis kui elan Saksamaal ja Kolin Prantsusmaale siis kas pean tegema uue Parantsusmaa konto või saab lihtsalt andmetes riigi ära muuta ja muud vahet polegi? Pole loogiline, et teoreetiliselt ringi liikudes peab olema 27 kontot, et mitte "valetada" andmetes icon_confused.gif Teisalt võib olla olukord kus aastas mõned kuud töötan mujal - a'la olen laevakapten kes kaks kuud sõidab mööda maailmameresid ja siis paar kuud kodus - aga tahaks pleikari kaasa võtta ja mängida, mis saab?

Sesmõttes, et tegelt ma nendes andmete õigsuses ei näe eriti muud mõtet kui näiteks kinnitatud vanuses kus see võib mängida rolli kas on mingisugusele adult contentile ligipääs või mitte.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 16.05.2024 09:00:42 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni te siin jaurate, kas PSN töötab või mitte, mängisin mina Stellar Blade'i. icon_smile.gif
PSN-st ostetud kusjuures.
P.S Isegi kui peategelane oleks karvane õllekõhuga hippie, oleks see ikkagi hea mäng. icon_biggrin.gif


viimati muutis sukelduja 16.05.2024 09:07:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 16.05.2024 09:08:39 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kuna pole konto pisidetailidega kursis siis kuidas üldse EU's selle konto teemaga on - saan aru, et Eesti väike ja ei lähe niiväga korda aga EU's 27 riiki ja teatavasti residendid võivad elada, töötada jne. millises riigis tahavad ehk siis kui elan Saksamaal ja Kolin Prantsusmaale siis kas pean tegema uue Parantsusmaa konto või saab lihtsalt andmetes riigi ära muuta ja muud vahet polegi? Pole loogiline, et teoreetiliselt ringi liikudes peab olema 27 kontot, et mitte "valetada" andmetes icon_confused.gif Teisalt võib olla olukord kus aastas mõned kuud töötan mujal - a'la olen laevakapten kes kaks kuud sõidab mööda maailmameresid ja siis paar kuud kodus - aga tahaks pleikari kaasa võtta ja mängida, mis saab?

Sesmõttes, et tegelt ma nendes andmete õigsuses ei näe eriti muud mõtet kui näiteks kinnitatud vanuses kus see võib mängida rolli kas on mingisugusele adult contentile ligipääs või mitte.
psn konto riiki vist vahetada ei saa. see on varieerunud ajas ja olenevalt sellest, kas teed seda konsoolilt või veebist aga hetkel ei tohiks saada.
riik mängib ka rolli selles, kas on mingisugusele contentile ligipääs või mitte icon_biggrin.gif

sukelduja kirjutas:
Niikaua kuni te siin jaurate, kas PSN töötab või mitte, mängisin mina Stellar Blade'i. icon_smile.gif
niikaua kui jaur on käinud, mängisin helldivers 2 icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.05.2024 10:03:32 vasta tsitaadiga

See viimane teemakäsitlus on nii pikk ja lohisev olnud, et ma sain selle ajaga uuesti Fallout 4 main story läbi mängitud PS5 peal. Teemakäsitlus meenutab Deathloopi, sest ma võiksin vanduda, et viimased 3 lehekülge on nagu copy-paste icon_biggrin.gif Mängus osalejad peavad vist teisi nurkasid proovima, sest samamoodi jätkates jõuate samasse punkti tagasi - algusesse.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 10:30:34 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, ei mõtle ma midagi välja. Playstation.com country selektoris on ainult kaks E tähega riiki, Equador ja El Salvador. Kumb neist on Eesti ja kas seal saab inglise keelt mitte oskav eesti elanik ametlikku eesti keelset tuge?

SKG kirjutas:
Valeandmete punkt ToS käib siiski ainult nime ja sünnikuupäeva kohta, see on nüüdseks samuti välja selgitatud.

Sony ametlikus ToSis pole märgitud, et see käib ainult nime ja sünnikuupäeva kohta ning välja pole absoluutselt midagi selgitatud, sest tegu on ühe (1) klienditeenidaja vastusega (mis räigelt konfliktib ametliku ToS-iga ja on nii juriidiliselt kui faktiliselt väär) ühele (1) kliendile "Playstation eesti klienditoest", mida Playstation.com veebilehe andmetel pole üldse olemas, nagu pole ka Eesti PSN konto loomise võimalust Eestis, ilma milleta ei saa näiteks väljaspool Playstationi infrastruktuuri osta ja mängida ametliku PSN konto olemasolu nõudvaid mänge. Mitte väga ammu ei saanud Playstationi mänge osta isegi Eestis väljastatud pangakaartidega, selle asemel kasutati neid playstationi maksekaarte ja ka need olid mõeldud riikidele, kus on Playstationi tugi. Eestis kaartide eest ostmiseks oli vaja ennast jälle kuhugi teise riiki valetada, sest Eesti tuge ja Eestile mõeldud kaarte polnud... Ma ei tea, kas need kaardid täna veel vajalikud on, aga müüakse neid tänagi. Kas see oli ja on seesama Playstationi ametlik tugi Eestis, millest sa siin pidevalt räägid ja kuidagi aru ei taha saada, et reaalses elus pole seda Eesti tuge kunagi olnud?

Üldiselt on asi juba tragikoomiline. Sa eirad ametliku Sony Playstationi ToS-i olemasolu ja seal olevaid nõudeid, mis on reaalselt olemas ja nähtavad kõikidele, eirad fakti, et Palystationi ametlikul lehel pole olemas sellist riiki nagu Eesti, et Eestis ei saa teha Eesti PSN ontot, aga samas jahvatad lugejatele kilomeetrite kaupa lugusid Playstationi ametlikust toest Eestis, mida reaalses elus ei eksisteeri, mida pole Playstationi ametlikul kodulehel ja mida keegi peale sinu pole näinud... vähemalt pole ma märganud, et keegi peale sinu sellest teadlik oleks. Kuidas sul need asjad nii targupidi läinud on? icon_lol.gif

Sa mõtled asju välja - "kasutasid Iirimaa klienditeenindust". Ei, Eesti oma kasutasin. See et sina või keegi teine Baltimaade kasutajatoest teadlik pole, ei muuda fakti, et see on olemas.
Eksid jälle või siis ei pane suures tuhinas tähele - keegi ei eira, mis on PSN ToS'is kirjas:
SKG kirjutas:
Seda ei eita keegi, et see seal kirjas on.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11465877#11465877

Kuid see on konfliktne reaalsusega. Sellepärast oligi tarvis, et Sony täpsustaks. Ja nad tegid seda. PS5 kasutamine Eestis on igati legaalne. Teise riigi alla registreerimine konto loomisel ei riku kasutajatingimusi. Sony on seda kinnitanud. Nii lihtne see ongi. Et see fakt sinu maailmapildiga ei sobitu ja sa seda ignoreerida soovid, ütleb palju.

Auron kirjutas:
SKG, kas AMETLIK Eesti jaoks eraldi playstation support klienditugi ei peaks siis vastama kohalikus keeles? Muul juhul pole ju kohalik ametlik tugi vaid üleüldine regional support vms.

Võibolla vastavadki, aga ma alustasin nendega vestlust automaatselt inglise keeles. Võibolla ei vasta, ei tea, aga fakt on see, et neil on spetsiaalne Baltimaade kasutajatugi eestlastele mõeldud kontaktaadressiga.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 16.05.2024 10:33:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 10:34:26 vasta tsitaadiga

Tegelikult on kogu see teema üks surnud ring. Ühed ja samad teemapunktid käivad pidevalt läbi. Vahel harva tekib või kukub mõni punkt tehnoloogia arengust sõltuvalt juurde või ära, aga seda juhtub korra 5-10 aasta tagant.

Regiooni on lubatud vahetada küll, aga teatud aja x jooksul y korda (korra aastas või nii). Xboxil ja Nintendol vähemalt saab. PS kohta pole nii täpselt uurinud. Iseasi, kas kogu kontol olev kraam sellega kaasa tuleb.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 10:38:50 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Valeandmete punkt ToS käib siiski ainult nime ja sünnikuupäeva kohta, see on nüüdseks samuti välja selgitatud.

Sellega nõus päris ei ole. Minu olen ise eksperdina pidanud oma sõnu sööma litsentsi küsimustes, sest tuli jurist ja ütles, et sorry, päris nii ei ole ning samamoodi ei saa kindel olla, et selle klienditeenindaja sõna siin on enemat kui pehmendav asjaolu, mis õigustab rikkumist.
Faktiliselt sõlmid seadet ostes lepingu ja kuni sellel pole poolte poolt kinnitatud lisa/muudatus vms, kehtib algne leping ehk antud juhul avalik ToS.
Ei, Sony ilmselt ei tee midagi kunagi ,aga see ei muuda olukorra olemust.

Aga taaskord, minu vaates võiks vabalt leppida, et sitt olukord, osadel on praktikas õigus, teistel põhimõtteliselt õigus ja läheks eluga edasi. Ilmselt see olukord jääb kas selliseks ja Sony loobub PC-le asjade toomisest või PSN konto nõudmisest. Aga mine tea, vb teeb oma regiooni, mis oleks väga kena. Raha paneb rattad käima ja eks aeg näitab, mis täpselt saab. Seni saavad inimesed kindalasti kenasti konsoole osta ja mängida sõltumata sellest vastuolust.

Foxxx, oh, ma olen suga nõus! beer_yum.gif
Ma ise olen vahepeal mänginud tublisti Songs of Conquesti ja Dota 2/SC2. Good shit.

E: SKG järgmises postituses viidatud emailile on viidatud ka Miterassa veebis: https://www.miterassa.ee/et/tingimused/playstationi-toodete-garantiiremont

E2: Täna kell 17 aegu saab teada, kas Kõuts of Sushimäni saab Eestis osta, kahtlustan, et mitte.

E3: In other news icon_smile.gif link
tsitaat:
"For prosperity. For liberty. For democracy. For frend," the developer tweeted earlier today.

"Im frend," PlayStation UK responded, and just this once I won't break out the anti-brand quasar cannon, primarily because I don't have to because the Helldivers 2 community has already replied to loudly remind PlayStation that nobody's forgotten the whole PSN debacle was its idea. You don't just become frend overnight, Sony.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 16.05.2024 12:13:53, muudetud 8 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 10:41:19 vasta tsitaadiga

Asi, mida ei pidanud eksisteerima icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 16.05.2024 10:51:14 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Regiooni on lubatud vahetada küll, aga teatud aja x jooksul y korda (korra aastas või nii). Xboxil ja Nintendol vähemalt saab. PS kohta pole nii täpselt uurinud. Iseasi, kas kogu kontol olev kraam sellega kaasa tuleb.
xboxil oli riigi muutmine lubatud mõni aeg tagasi kord 6 kuu jooksul, täna on kord 3 kuu jooksul. võimalik, et satub mingisse kontrolli ja on konto ajutiselt suspended aga see võimalus on minimaalne. mängud ja teenused (jutu järgi ka 3rd party omad) võivad mitte töötada kui uues riigis ei toetata.
teistega omal kogemust ei ole.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 10:57:09 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
E: SKG järgmises postituses viidatud emaili taga on: https://www.miterassa.ee/et/tingimused/playstationi-toodete-garantiiremont

Hea tähelepanek thumbs_up.gif
tsitaat:
Juhul kui toode on vigane/rikkis palun pöördu otse Sony Playstationi ametliku klienditoe poole aadressil support@ee.playstation.com

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 14:48:09 vasta tsitaadiga

SKG, see on ju riistvara garantii ja ei tegele konto asjadega, ma sügavalt kahtlen, et seal saab luua "ametliku" PSN konto, millega näiteks saaks Steamist osta PSN tuge nõudvaid mänge... ja kas ongi nii, et ametlik Playstationi tugi käib Sonyl maili kaudu? Päriselt kah? Miks pole ametlikust Eesti toest ühtegi silpi Playstationi kodulehel? Miks sul ametlik playstationi tugi põranda all on? icon_biggrin.gif Äkki lõpetad selle tsirkuse ja tunnistad, et Eestis ametlik Playstationi tugi puudub, on ainult riistvara garanti, ilma milleta oleks Eesti territooriumil PS riistvara müümine ebaseaduslik. Isegi sinu Sony tippjuristi mõõdus klienditeenindaja andis sulle kontodega tegeleva klienditoe asemel riistvara garantiiga seotud meiliaadressi... sest muud pakkuda pole.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 14:59:56 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, see on ju riistvara garantii ja ei tegele konto asjadega, ma sügavalt kahtlen, et seal saab luua "ametliku" PSN konto, millega näiteks saaks Steamist osta PSN tuge nõudvaid mänge... ja kas ongi nii, et ametlik Playstationi tugi käib Sonyl maili kaudu? Päriselt kah? Miks pole ametlikust Eesti toest ühtegi silpi Playstationi kodulehel? Miks sul ametlik playstationi tugi põranda all on? icon_biggrin.gif Äkki lõpetad selle tsirkuse ja tunnistad, et Eestis ametlik Playstationi tugi puudub, on ainult riistvara garanti, ilma milleta oleks Eesti territooriumil PS riistvara müümine ebaseaduslik. Isegi sinu Sony tippjuristi mõõdus klienditeenindaja andis sulle kontodega tegeleva klienditoe asemel riistvara garantiiga seotud meiliaadressi... sest muud pakkuda pole.

Sulle ikka meeldib asju välja mõelda. See on Sony Playstationi ametlik klienditugi, mis muuhulgas, tegeleb ka küsimustega kui konsool on rikkis/vigane. Esimene kontakt on alati chat või email. Nagu enamus teistel suurfirmadel. Sealt edasi saad sa omale case/ticketi numbri ja juhatatakse edasi, mis vaja teha. Ainuke, kes siin põranda all on, oled sa ilmselt ise, kui selline asi üllatusena tuleb icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.05.2024 15:02:53 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Vondur kirjutas:
SKG, see on ju riistvara garantii ja ei tegele konto asjadega, ma sügavalt kahtlen, et seal saab luua "ametliku" PSN konto, millega näiteks saaks Steamist osta PSN tuge nõudvaid mänge... ja kas ongi nii, et ametlik Playstationi tugi käib Sonyl maili kaudu? Päriselt kah? Miks pole ametlikust Eesti toest ühtegi silpi Playstationi kodulehel? Miks sul ametlik playstationi tugi põranda all on? icon_biggrin.gif Äkki lõpetad selle tsirkuse ja tunnistad, et Eestis ametlik Playstationi tugi puudub, on ainult riistvara garanti, ilma milleta oleks Eesti territooriumil PS riistvara müümine ebaseaduslik. Isegi sinu Sony tippjuristi mõõdus klienditeenindaja andis sulle kontodega tegeleva klienditoe asemel riistvara garantiiga seotud meiliaadressi... sest muud pakkuda pole.

Sulle ikka meeldib asju välja mõelda. See on Sony Playstationi ametlik klienditugi, mis muuhulgas, tegeleb ka küsimustega kui konsool on rikkis/vigane. Esimene kontakt on alati chat või email. Nagu enamus teistel suurfirmadel. Sealt edasi saad sa omale case/ticketi numbri ja juhatatakse edasi, mis vaja teha. Ainuke, kes siin põranda all on, oled sa ilmselt ise, kui selline asi üllatusena tuleb icon_lol.gif


Fine, aga saada sinna eestikeelne email sama küsimusega, ja vaatame mis ütlevad thumbs_up.gif

Aeron kirjutas:

E2: Täna kell 17 aegu saab teada, kas Kõuts of Sushimäni saab Eestis osta, kahtlustan, et mitte.


Mida siin oodata on, ei saa ju. Steamis ei ole võimalik Tshushimat osta ega ka Helldiversit, ega ka mitte ühtegi järgmisena Sony poolt välja antavat mängu sellel platformil, kui oled Eestis. Ka võtit ei saa aktiveerida, btw.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 16.05.2024 15:04:56 vasta tsitaadiga

Korralik saaga siin käima tõmmatud icon_lol.gif

Ei tea miks Steam selle lükke tegi, kui Sony support ju tegelt suppordib Eestit ja siis vist ka teisi riike. Kas nad võtsid seda Sony ToS'i liiga tõsiselt juriidiliselt neile, kui nad võiks ka suppordist üle uurida /s

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 15:29:14 vasta tsitaadiga

SKG, näita mulle näpuga see ametlik koht, kus ma saan luua eesti PSN konto eesti keeles ja kus ma saan eesti keeles abi, kui mul on küsimusi konto kohta. Seni kuni sa seda ei tee, pole Eestis PSN tuge. Miterassa tegeleb AINULT riistvara garantiiga, sealt PSN tuge ei saa, nii et seda ära enam paku.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.05.2024 15:31:48 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Ei tea miks Steam selle lükke tegi, kui Sony support ju tegelt suppordib Eestit ja siis vist ka teisi riike. Kas nad võtsid seda Sony ToS'i liiga tõsiselt juriidiliselt neile, kui nad võiks ka suppordist üle uurida /s


Sest Eestis ei saa teha PSNi kontot, mis on Helldivers 2 ja Ghost of Tshushima jaoks nõutud, ilma kontota mäng tööle ei lähe. Kuna kontot teha ei saa, ei saa ka Steam siia neid mänge enam müüa. Põhimõtteliselt on 3/4 planeedist hetkel vähemalt Steamis kõigist uutest Sony mängudest ilma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 16.05.2024 15:36:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ghost of Tshushima


Panin plaadi sisse ja mängisin. Mingit kontot ei teinud.
Oot, Steam? Neid konsoolimänge saab siis arvutis ka mängida?

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link


viimati muutis von Wu 16.05.2024 15:38:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 15:43:33 vasta tsitaadiga

Vahepeal mainin veel, et EPIC tegi sama lükke.
Kõuts of Sušimän = content not available in your region.
URL: https://store.epicgames.com/en-US/p/ghost-of-tsushima

Seega Epic on ka sama meelt kui Valve-gi, et toetage palun korrektselt oma regioone ja siis räägime edasi.
Või siis ärge nõudke oma lollakat klienti.

Ehk siis vähemalt avalikult on asi ikkagi selle sama ToSi ja kliendi nõude taga.
Sony võib pakkuda maaalust või maapealset supporti, aga asjad on korras, siis kui kasutajad saavad ToSi järgi korrektselt toodet kasutada ilma igasuguste vastuoludeta.

Ükski suppordi email või Miterassa lehe viide seda ei muuda.
Selles mõttes võiksid konsoolisõbrad austalt reaalsuselt otsa vaadata, et väga suurele osast planeedist, see mis on, ei ole ok.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139, 140, 141  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.