Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 635, 636, 637 ... 641, 642, 643  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
2%
 2%  [ 2 ]
2-3
26%
 26%  [ 24 ]
4-6
32%
 32%  [ 30 ]
7-10
21%
 21%  [ 20 ]
11-15
3%
 3%  [ 3 ]
16-20
3%
 3%  [ 3 ]
21-30
2%
 2%  [ 2 ]
31-40
4%
 4%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 0 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 3 ]
hääli kokku : 91

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.05.2024 13:17:12 vasta tsitaadiga

Seda saab iga autoga ka ilma pudelita teha
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 12.05.2024 14:13:20 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Seda saab iga autoga ka ilma pudelita teha


Paneb käe põlvele ja bioloogiline roolilukk läheb peale icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2024 14:18:00 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Seda saab iga autoga ka ilma pudelita teha


Saab, aga autokoolides ei õpetata põlvega rooli hoidma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.05.2024 14:19:09 vasta tsitaadiga

Autokooli ei mindagi õppima
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 12.05.2024 14:47:39 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Autokooli ei mindagi õppima


Tõsi. Autokool lihtsalt kinnitab inimese enda teadmist, et ta on maailma parim, kiireim, nutikaim ja ohutuim juht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.05.2024 14:58:58 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Kus autokoolis sa käisid?
Tavaliselt minnakse sinna lube saama, sõiduoskus on ju eelenvalt ikkagi omandatud.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 12.05.2024 15:03:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
This Lehhus thread is giving me cancer.

A mispärast pole siis eraldi Lehhuseteemat eriti elitaarsele seltskonnale? VM++ vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 12.05.2024 15:04:29 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
Betamax kirjutas:
This Lehhus thread is giving me cancer.

A mispärast pole siis eraldi Lehhuseteemat eriti elitaarsele seltskonnale? VM++ vms icon_rolleyes.gif


Liiga vähe homosid siin foorumis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2024 17:41:53 vasta tsitaadiga

salatoimik, plaan veel elada... Mingi 130 aastaseks peaksin elama, siis proovin, pauguga minna.

Muidu jah saanud põlvega alati hakkama, kui vaja pudelil/mahlal kork maha kiskuda (uued värdaanid, mis ette jäävad ja nina kriibivad, peab teise käega hoidma). Esimest korda pikemalt lasin, siis vanade joontega kohas tahtis lambi minema vurada kuhugi icon_lol.gif

Mingit Opeli kaubikut kunagi tavlel kasutasin, siis sellel too joone teavitus ainult lõugaski thumbs_up.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2024 18:52:04 vasta tsitaadiga

Ühe käe ja jalaga sõber saab roolis söödud, joodud, sms id kirjutatud..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2024 19:14:16 vasta tsitaadiga

Auto ise sõidab ju, jalgu ja käsi pole üldse vaja. Ometigi nii mõnedki jäsemetega inimesed suutnud USA-s mitu oma teslat mahakandmisele sõita.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 14:41:37 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/autoomanikud

tsitaat:
Täna hommikul astus üles ERR Terevisioonis Rahandusministeeriumi asekantsler Evelin Liivamägi ja tutvustas automaksu uut versiooni.
Suurimad muudatused maksueelnõus on laiendada registreerimismaks kõigile sõidukitele peale maksu kehtestamist ühekordselt. Ehk samas summas tuleb maksu maksta nii juba Eestis oleva sõiduki omanikuvahetuselt kui siia toodud sõiduki esmakordsel registreerimisel. Registreerimistasu makstakse ühekordselt ühe sõiduki kohta.
EAOL lisab siin omapoolseks kommentaariks, et paljudelt tänastelt autoomanikelt võtab selliselt maksu kehtestamine ära valdava osa auto väärtusest. Tundub nagu oleks riigipoolne soov jätta inimesed oma tänaseid sõidukeid kasutama, sest auto vahetamine muutub kahes suunas kallimaks - vanade sõidukite hinnatõus jääb pigem tänaste omanike kanda ja uute sõidukite hinnatõus jääb ostjate kanda. Sisuliselt vähendatakse uute sõidukite saadavust, mis tegelikkuses töötab vastu nii väljaöeldud kliimaeesmärkidele, kui ka jätab inimesed kasutama vähemturvalisi ja rohkem saastavaid sõidukeid.
Teine muudatus on vanusekomponendi arvestamine ka ettevõtte- ja tarbesõidukitel. Kuna EAOL ei ole veel jõudnud tutvuda uue maksuseaduse eelnõuga, siis hoiame kommentaarid edasiseks.
Evelin Liivamägi tõi välja, et maksu eesmärk on muuhulgas ka välistada Eesti romulaks muutmine. Siiski tundub, et just seda antud maksuseadus enim teeb. Kõndides tänaval näeme me erinevaid sõidukeid, kuid valdav osa neist jääb oma vanuselt 25 aasta sisse. Registreerimistasu kehtestamisega hakkab eestlasele auto maksma rohkem, seega enamus meie autopargist leiab oma lõpu meie romulas ja selle kasutamatud detailid prügimäel. Riigist välja müüa meil enam oma sõidukeid ei ônnestu.
Plaanitav automaks ennekõige surub inimesed kasutama vähemturvalisi sõidukeid ja me jäämegi välismaa autoprügilaks, mille aiataga hoitakse elus sõidukeid, mis peaks juba kuuluma romulasse.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 14:46:01 vasta tsitaadiga

Viid oma premiumroika kaalule ja ostad perele jalgrattad ning kastiratta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 14:57:19 vasta tsitaadiga

mis need premium kastiratta margid on?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.05.2024 15:04:03 vasta tsitaadiga

See hala on ikka selgelt ülepaisutatud. Jah meil on probleem raskete ja võimsate sõidukitega aga hakata siin nutma, kuidas eesti muutub nüüd kohe prügilaks ... Näide, minu auto regamismaks on 1200 eur, see on 4% praegusest turuväärtusest, ok, see tuleb järgmisel omanikul ilmselt, kas kinni maksta või loobun müügi nimel mina sellest. Kuna see summa on selline teinekord isegi alla tingimisruumi, siis ma selles väga suurt probleemi ei näe. Uue auto ostmisel läheb regamistasu aga juba auto hinna sisse ja selle tulemusena tõuseb igakuine liisingumakse mõnikümmend eurot. Jah, suurte ja võimsate masinate ajastu saab paratamatult läbi nende jaoks, kes siiamaani automaksu puudumisel on saanud seda endale lubada, aga keegi jala käima ei hakka. Siseriiklik järelturg saab ka hoo sisse, uute autode ostjad maksavad regamistasu ära, järgmine ring seda enam maksma ei pea. Jääb ära ka roigaste import, sest maksu tõttu ei ole see enam tasuv tegevus. Ma ei ole selle maksu pooldaja, aga ma tajun selle vältimatust. Ma muidugi mõistan ka neid, kellelt nüüd midagi järsku ära võetakse, sest konkreetse auto pidamine muutub ootamatult kalliks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 15:33:05 vasta tsitaadiga

Usun küll, siin tundub neid huvilisi mitmeid olema. Iga teine post kastiratta kohta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 15:45:51 vasta tsitaadiga

Kastirataste teema icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=849036
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 16:37:51 vasta tsitaadiga

Sandra Särav jõuab kaugele icon_idea.gif Nii sorava jutuga inimest väga ei teagi icon_rolleyes.gif
https://vikerraadio.err.ee/1609328321/uudised
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 13.05.2024 18:21:31 vasta tsitaadiga

Lasin roostekohtadele vähe spreid peale, peaks saama nüüd aastaks jälle ülevaatuse, eks selle teema valguses tuleb järgmine aasta paksem kiht lasta icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.05.2024 23:01:32 vasta tsitaadiga

Soovitage mingit nobedat luukpära, pikkus kuni 4,2 m ja ökonoomne. Bensiinimootoriga.
Hinnaklass kuni 1500€. Kohe ostma ei hakkaks, aga oleks hea mõni mudel välja otsida.

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 13.05.2024 23:20:59 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
See hala on ikka selgelt ülepaisutatud. Jah meil on probleem raskete ja võimsate sõidukitega aga hakata siin nutma, kuidas eesti muutub nüüd kohe prügilaks ... Näide, minu auto regamismaks on 1200 eur, see on 4% praegusest turuväärtusest, ok, see tuleb järgmisel omanikul ilmselt, kas kinni maksta või loobun müügi nimel mina sellest. Kuna see summa on selline teinekord isegi alla tingimisruumi, siis ma selles väga suurt probleemi ei näe. Uue auto ostmisel läheb regamistasu aga juba auto hinna sisse ja selle tulemusena tõuseb igakuine liisingumakse mõnikümmend eurot. Jah, suurte ja võimsate masinate ajastu saab paratamatult läbi nende jaoks, kes siiamaani automaksu puudumisel on saanud seda endale lubada, aga keegi jala käima ei hakka. Siseriiklik järelturg saab ka hoo sisse, uute autode ostjad maksavad regamistasu ära, järgmine ring seda enam maksma ei pea. Jääb ära ka roigaste import, sest maksu tõttu ei ole see enam tasuv tegevus. Ma ei ole selle maksu pooldaja, aga ma tajun selle vältimatust. Ma muidugi mõistan ka neid, kellelt nüüd midagi järsku ära võetakse, sest konkreetse auto pidamine muutub ootamatult kalliks.
Probleemi ei näe ka Kaja pensionäridest vanemad, kui nüüd veidi lõõpida.

Minu auto hinnast moodustab registreerimismaks ERRi kalkulaatori järgi ca 200%. Maapiirkondades on vaestematel inimestel selliseid autosid palju, aga eks linnahärradele on sellest suva, neil pole probleemi maksta.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 23:22:05 vasta tsitaadiga

von Wu, Alfa? icon_razz.gif
https://www.auto24.ee/soidukid/4046571

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 23:35:49 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
See hala on ikka selgelt ülepaisutatud. Jah meil on probleem raskete ja võimsate sõidukitega aga hakata siin nutma, kuidas eesti muutub nüüd kohe prügilaks ... Näide, minu auto regamismaks on 1200 eur, see on 4% praegusest turuväärtusest, ok, see tuleb järgmisel omanikul ilmselt, kas kinni maksta või loobun müügi nimel mina sellest. Kuna see summa on selline teinekord isegi alla tingimisruumi, siis ma selles väga suurt probleemi ei näe. Uue auto ostmisel läheb regamistasu aga juba auto hinna sisse ja selle tulemusena tõuseb igakuine liisingumakse mõnikümmend eurot. Jah, suurte ja võimsate masinate ajastu saab paratamatult läbi nende jaoks, kes siiamaani automaksu puudumisel on saanud seda endale lubada, aga keegi jala käima ei hakka. Siseriiklik järelturg saab ka hoo sisse, uute autode ostjad maksavad regamistasu ära, järgmine ring seda enam maksma ei pea. Jääb ära ka roigaste import, sest maksu tõttu ei ole see enam tasuv tegevus. Ma ei ole selle maksu pooldaja, aga ma tajun selle vältimatust. Ma muidugi mõistan ka neid, kellelt nüüd midagi järsku ära võetakse, sest konkreetse auto pidamine muutub ootamatult kalliks.


Vaade oma mätta otsast icon_smile.gif Kusjuures hetkel on asi puhas udu. Milline tuleb tegelik reeglistik, ei tea ilmselt ka austet maamõõtjast rahandusministrilaadne toode.
Siseriiklik järelturg ei saa hoogu sisse, enamus aparaate peab registreerimismaksu maksma, ka need õnnetud kes mingist esindusest teise/kolmanda ringi liiparipilli võtavad (jajah, esindus maksab. Ja paneb selle hinnale otsa)
Liisinguga asjade ostmisest ei viitsi isegi alustada. Kui raha pole, siis ei osta. Aga see on hoopis teine teema, mitte siia...
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.05.2024 23:53:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minu auto hinnast moodustab registreerimismaks ERRi kalkulaatori järgi ca 200%. Maapiirkondades on vaestematel inimestel selliseid autosid palju, aga eks linnahärradele on sellest suva, neil pole probleemi maksta.


Mis pagana auto see on selline ?

tsitaat:
Siseriiklik järelturg ei saa hoogu sisse, enamus aparaate peab registreerimismaksu maksma


Jah, ÜHE korra tõesti ja see võib valus olla küll. Aga edasi läheb asi juba naturaalselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 14.05.2024 00:14:17 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Minu auto hinnast moodustab registreerimismaks ERRi kalkulaatori järgi ca 200%. Maapiirkondades on vaestematel inimestel selliseid autosid palju, aga eks linnahärradele on sellest suva, neil pole probleemi maksta.


Mis pagana auto see on selline ?
2008, 1920kg täismass, 200g CO2/km NEDC, kalkulaatoris regamismaks 1953€.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 635, 636, 637 ... 641, 642, 643  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.