Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  3D printerid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
disorder
Kreisi kasutaja
disorder

liitunud: 12.09.2008




sõnum 01.04.2024 18:06:36 vasta tsitaadiga

https://blog.prusa3d.com/printables_bands_94865/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005




sõnum 02.04.2024 13:18:41 vasta tsitaadiga

Olen ise tellinud sealt küll. Toimetasid kiirelt ja pakk liikus paari päevaga kohale.

Pakiautomaadi asukoha kommentaari soovitan panna seepärast, et mu pakk saadeti Stockmanni juurde, kuigi mu aadress on Nõmmel. Samas linnas ehk pole viga, aga kui Tartu asemel pakk Tallinnasse tuleb, siis ehk problemaatiline. (Kuigi võin pmst ka ise sellega aidata kui mure tekib)

204810 kirjutas:
jt234 kirjutas:
Soomest võib ka tellida. Saadavad küllalt kirelt. Viimati tuli pakk DPD automaati, seega soovitaks soovitud asukoha kuhugi kommentaari kirjutada.

Capricorn: https://www.an-cadsolutions.fi/


Olete ise tellinud?
Lihtsalt kirjutan tellimuse kommentaari, et soovin pakki eestisse?

Või mida täpsemalt kirjutada?
Nad inglise keelt oskavad?

Või targem enne küsida, kas saadate eestisse?
Lihtsalt endal on vaja teatud juppe ja koguaeg otsi kuskilt lombi tagant.
See soome pood tundub hea laoseisuga.



Lecktorisse võib ka otse kirjutada. Tal on päris palju kraami kohal olemas mille laoseis veebipoes ei kajastu. Lisaks saab lisada soovitud tooted tema tellimusse kui ta tootjate käest tellib.

caramis kirjutas:
d3t kirjutas:
caramis kirjutas:
udumees kirjutas:
Kas keegi teab, seda PTFE toru Eestist ka saab kuskilt mõistliku hinna eest?

pole kohanud. olen ennatlikult Hiinast tellinud

3D printerite juppe leiad nagu alati Eestis Lecktori käest, tal on hetkel ca 240 toru alles - https://lecktor.com/et/v0-misc/541-241-ptfe-tube.html

Lecktor on tore leht ja hinnad on pigem mõistlikud va. rihmadel, aga seda mida vaja, see on tihtilugu otsas. praegu olen jännis sellega, et kuskohast tellida normaalne kerge preloadiga MGN12H 400+mm rail koos cartiga.

_________________
Dima oli siin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
datas0ft
HV vaatleja
datas0ft

liitunud: 25.06.2007




sõnum 06.04.2024 23:18:57 vasta tsitaadiga

Krt, firma on tootnud printereid juba 10a ja pole suutnud veel kvaliteedi kontrolli tööle panna icon_evil.gif

Ostsin Creality K1 Max. Noh peaks ju tipp mudel olema. Aga võta näpust. Või noh näppude ja ajuga peab töötama, et masin tööle saada.
Esmalt oli self check ajal, et ei suuda emaplaadi jahutiga ühendust saada. See aga undab kui hull. Noh ajasin siis masina selfcheck bypass reaga usb pulgalt tööle. Siis aga selgub, et laua soojus on kõikuv a 200-900 kraadi. Noh, tirisin otsa lahti ja ühendasin ühe teise laua termistori külge. Asi toimib nagu vana mees. Kiskusin siis silikoon katted üles ja üllatus üllatus. Lauale juhtmete külge jootmise ajal on vennike suutnud termistori juhtmed kokku sulatada. No pole sõnu kuidas nii saab.
Aga vot emaplaadi jahutus vent on nüüd vait. Eks vaatan edasi. Igatahes 715 euro tugriku eest (tegelikult on hetkel 775), lõbu kui palju icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 23:45:43 vasta tsitaadiga

Ise olen ka sama pilli piilunud ja Qidi x-max 3'e. Ostma kohe pole veel tormanud, kuna ülevaadetest jäänud arusaam, et mõlemal masina oma vigasid.

Kas sa ostsid oma masina Eestist või välismaalt?

datas0ft kirjutas:
Krt, firma on tootnud printereid juba 10a ja pole suutnud veel kvaliteedi kontrolli tööle panna icon_evil.gif

Ostsin Creality K1 Max. Noh peaks ju tipp mudel olema. Aga võta näpust. Või noh näppude ja ajuga peab töötama, et masin tööle saada.
Esmalt oli self check ajal, et ei suuda emaplaadi jahutiga ühendust saada. See aga undab kui hull. Noh ajasin siis masina selfcheck bypass reaga usb pulgalt tööle. Siis aga selgub, et laua soojus on kõikuv a 200-900 kraadi. Noh, tirisin otsa lahti ja ühendasin ühe teise laua termistori külge. Asi toimib nagu vana mees. Kiskusin siis silikoon katted üles ja üllatus üllatus. Lauale juhtmete külge jootmise ajal on vennike suutnud termistori juhtmed kokku sulatada. No pole sõnu kuidas nii saab.
Aga vot emaplaadi jahutus vent on nüüd vait. Eks vaatan edasi. Igatahes 715 euro tugriku eest (tegelikult on hetkel 775), lõbu kui palju icon_biggrin.gif

_________________
Ei ole nii lolli inimest, kes ei oskaks teist õpetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
datas0ft
HV vaatleja
datas0ft

liitunud: 25.06.2007




sõnum 07.04.2024 11:50:07 vasta tsitaadiga

Ei, mul käsi ei tõuse Eesti liigkasuvõtjatele kümnist maksma. Konkreetne isend tuli creality eu veebipoest. Aga kiiremini oleks sama hinnaga saanud rootslaste 3dprima poest (tõesti 3 päevaga kohal). K1C on 569, mis bambuga võrreldes on hea hind, kui sa ise pisut näppudega tööd ei karda ja lugeda oskad.

Aga õnneks pole sellest lühises juhtmetega laua termo andurist siiski rohkem kahjustusi emaplaadile (isegi korralikult disainitud, kaitsed peal). Võtsin laua maha, kiskusin silikoon kaitsed lahti ja asendasin juhtmed. Tagasi 300 kraadise autodele mõeldud silikooniga. Kõik toimib nagu reklaamid ütlevad (Lidari eemaldasin ja AI-d ei kasuta).

Estnx kirjutas:
Ise olen ka sama pilli piilunud ja Qidi x-max 3'e. Ostma kohe pole veel tormanud, kuna ülevaadetest jäänud arusaam, et mõlemal masina oma vigasid.

Kas sa ostsid oma masina Eestist või välismaalt?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 14:25:59 vasta tsitaadiga

Mul Elegoo Neptune 4 Pro'ga küll väga positiivsed kogemused. Ostsin algajana oma esimeseks printeriks ja kõik töötab otse karbist nagu reklaamitud.
Ainult paar korda on prinditav asi liikuma hakanud alusel, aga see pakun minu oskamatusest tingitud.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 16:24:09 vasta tsitaadiga

olen vaadanud seda K1 isendit. tagantjärgi olen omale siiski suurema aparaadi ehitanud ja kogemusi kõvasti saanud hoopistükis vist Vene/Hiina tootja Flying Beari isendiga. Reborn 2 tellisin toona 380€ eest EU laost kust minuni jõudis see nädalaga, hetkeseisuga alla 500€ eest ei saa neid enam kuskilt. tegu 325x325x350mm prindiruumiga, coreXY ja kinnine raam. printeri efektiivne Z on nüüd 380mm, Voron Stealthurneri CPAP jahutusega prindipea, kahe kütteelemendiga Bambu X1C hotend milles kasutan MK8/V6 otsikuid, CANBUS prindipea juhtimine, prindijahutuse jaoks liigutab õhku Huawei robottolmuka turbiin, süsteemi juhib Raspberry Pi 3B+ läbi Mainsaili veebiliidese, BTT Microprobe sensor, BTT EBB36 canboard + BTT U2C, BTT SKR Mini E3V3 MCU.

kokkuvõtvalt - üle 4a tagasi hakkasin 3D-printerite kohta vaikselt uurima, 2023 oktoobris ostsin kasutatud Ender 3 Neo, 2023 novembris ostsin Flying Beari ja nüüdseks on Bambu papp alla pandud ja kõvasti kogemusi teenitud. filamenti olen lasnud läbi mingi 8 kilo, proovinud erinevaid hotende (Ender, V6, Volcano, X1C, JZ V6), erinevaid toolheade ja nüüd on asi sealmaal, kus on veel tarvis XY kinemaatika välja vahetada ja saab XY tööala 325 pealt 360 kanti ajada ja viimasena tuleb valmis teha kolmeteljeline Z kinemaatika Annex Engineeringu 350x350x12 prindiplaadi jaoks mis vajab hetkeseisuga ka veel kütteelementi ja seda pealmist prindilehte ka.

hobi kasvas veits üle ootuste suureks icon_biggrin.gif

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
datas0ft
HV vaatleja
datas0ft

liitunud: 25.06.2007




sõnum 17.04.2024 23:52:29 vasta tsitaadiga

Ei, ma ei nurisenud aga imestama pani, et üks firma, kes ei ole väike ja ka mitte madalal tasemel kasutajate seas, ei saa 10 aastaga kvaliteedi kontrolli tööle. Kui nn töö masinaks võtta siis peaks arvestama vist, et kuu poolteist läheb enne kui rivis on. Samas tundub siiani näppides, et väärt riistapuu. Vahetan veel hotendi microswiss flowtech vastu, et lihtsamini tüüsi vahetada. Samuti on micro omad kvaliteetsemad. edasi tuld ainult.

EDIT:

Käima sain nagu peab. Täiesti oma makstud raha väärt kui ei pea paljuks pisut näppida. Paar kilo juba läbi kah lastud (erinevaid materjale kokkuvõtvalt).

Muudatrus, mille tegin on Micro-SWISS hotend. Ikkagi parem kui see nende uuendatud versioon. Lisaks isetetehtud silikoon puksidel laud. Pisut tundlikum ja pehmem kui originaal plastik puksidel. Jah kaotasin körguses 2 mm.

Kui nüüd vörrelda vööreldamatut siis Bambu jääb alla ... samas ei ole mul mitmevärvilisust (mis bambul tundub perfektne) ja kiiruski mõned minutid parem. Aga enne pesb näppima. Ei ole nagu iföön, et kqarbist välja ja for dumbuser.

Mukle meeldib!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2024 00:55:06 vasta tsitaadiga

tore kui näppida meeldib. ma sain täna enda printeril CANBUSi viga lahendada mis ise kaua ei võtnudki, aga kogemata vajutasin "update" nupule ja siis lendas normaalselt sõnnik ventikasse. lisaks hostile tuli järgi uuendada MCU mis oli veel lihtne, aga CANi toolheadi uuemale versioonile saamine oli normaalne cancer no. kokku läks 3h, millest 2.5h läks kännipea funktsionaalsuse taastamise alla. vanaks hakkan jääma vist icon_biggrin.gif
_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  3D printerid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.