Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 824, 825, 826 ... 853, 854, 855  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2024 16:11:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Valiti julgeolekut jah (minagi valisin), aga mitte poliitikuid, kes jätavad rääkimata tõe, ehk sisuliselt valetati maksetõusude ja uute maksude kohta, elik peeti elektoraati lammasteks. Ilmselt nii mõnedki reformikad ja gruz200 valija tunnevad end petetuna.
Sotsid on jäänud vähemalt sotsideks, sealt midagi maksumaksja ega ettevõtja toetuseks polegi midagi loota.

No aga julgeolek oli sundvalik. E200, sotsid ja RE. Kaks esimest välistasid EKRE-ga koostöö.

Ja nii oligi, tehtud. Isamaa osutus karjaks lollpeadeks ja see kajastus nende toetuses. Nad ei vaevunud hiljem isegi peretoetuste lõppmenetlusel kohal olla vaid läksid Keski ja EKRE-ga koos lällama
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 16:22:30 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
tsitaat:

Jahjah, "Lugege mu huultelt..."


Olgem täpsed, see valitsus, kust see lause pärineb, ei tõstnud makse, praegune valitsus pole seda öelnud. Vahet pole, et ütleja oli sama inimnene.


Olgem täpsed, praegune valitsus on öelnud Võrklaeva isikus, et praegune valitsus ei tõsta makse, vaid hoopis langetab neid.

Esimene kord kui ma siin sellele absurdsusele tähelepanu juhtisin, hakati vaidlema, et nii ongi.
Tundub et konsensus on vahepeal muutunud? Või saan millestki valesti aru? Nüüd juba ollakse nõus nentima, et ikkagi maksud tõusevad?


degrass kirjutas:
Ma olen päris kindel, et kui nad suurelt reklaaminud oleksid, et maksud t6usevad, oleks neil 5% künnisega raskusi tekinud.


degrass kirjutas:
igale normaalsele inimesele pidi selge olema, et kusagilt peab raha kohustuste katteks tulema.



Miski nende kahe väite vahel ei klapi.
PS miks siis sotsidel 5% künnisega raskusi ei tekkinud? Nemad olid ainukesed kes ei varjanudki, et kavatsevad makse tõsta.

Ega sa ometi ei taha öelda, et sotside valijad olid ainukesed normaalsed inimesed? Et reformarite sihtgrupp olid ebanormaalsed, kellele ei saa tõtt näkku öelda ja peab valetama? Hmmmm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 16:32:10 vasta tsitaadiga

Kui uuel aastal tuleb võrdne tulumaksuvaba osa kõigile ja tulumaks muutub, siis minu otsene maksukoormus langeb, selles mõttes, et peale palgapäeva laekub rohkem kontole, ja kätte jääb rohkem isegi koos praeguse automaksuga plaaniga. Käibemaksu rolli ei viitsi arvutada. Keskmise palga saajal muidugi mingit kasu sellest pole. Ja aktsiisitõusud viivad kogu kasumi riigile tagasi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 16:35:25 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
RE valisin p6hjusel, et nemad ei hakka t6enäoliselt puudujäägi katteks juurde laenama.?
Tubli, said õigesti aru. Reffid pole kunagi laenanud ega ka laena. Kõik riigivõlg Eestis on stringi martini võetud aga riik ei saand sellest midagi, sest lendmart võttis selle ära ja lendas siis koo prigoozhiniga suure lähkrusse saaki jagama. Võta nüüd see teadmine ja mine valgusta ruttu ka teisi inimesi, et tõde maailma jõuaks.


laurx kirjutas:
degrass, see on mingi sama asi, et " kütte hind tõusis viis senti!" KARTELLLLLLL, KOOOORIVAD! MU***ID! kalkuleerimata seda, et isikliku tarbimise pinnal on tõus senisest näiteks kuuspaki / kahe paki suitsu võrra / kolme stati kohvi võrra kuus.
Kuidas sa elu ja ilma näinud, kõva hariduse ja intelligentsiga inimene niilihtsast asjast aru ei saa, et kuuspaki jagu tõuseb paagitäie hind. Teatavasti aga liigub igasuguse energiakandjate hinnatõus ka kõikidesse muudesse kaupadesse ja kuu lõikes ei suurene kohe kindlasti kogu väljaminek ainult paari suitsupaki jagu.


laurx kirjutas:
kuradi, mu 1,8 66kw diisel maksaks soomes saastemaksu/teemaksu jämedalt 900€ aastas.

Ära seda ust küll lahti tee mis on Soomes või Rootsis. Kui tahad rääkida automaksust seal siis räägime ka palkadest ja sellest kuidas Soomes 1500 teeniv inimene maksab tulukat ainult paar prossa ja niisurt tulukat kui meil maksab inimene kes teenib 4000 ja peale. Seda kuipaljude asjade pealt saab maha arvata + esmatarbekaupade väiksem käibekas jne.

laurx kirjutas:
meil, kes me nii hirmsasti tahtsime põhjamaaks oma mingi 750 tuhande palgatöötajaga peaks riigi poolt pakutav tausta olema?e

Heaoluriikides ja põhjamaades on astmeline tulukas tehtud põhjusega. Lihtsalt tuimalt ei jõua madalama palga teenija kõikde seda kinni taguda ja muutub ise abisaajaks. Aga asjast juba rääkides siis Soomes on per avaliku sektori töötaja 9 erasektori töölist maksumaksjat - meil on 4. Ehk siis bürokraatiamasin on täiesti ülemõistuse Eestis ja lõppu ei paista. Kahjuks on sedasi, et keegi peab ju väärtusi looma ja makse maksma, et "merevahu uurijad" saaks paisuda nagu pärmipeal.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 16:39:34 vasta tsitaadiga

Natuke OT, aga kuidas Soomes sotsiaalmaksuga on st. kas see on tööandja või töötaja maks? St. kas brutopalka vaadates on Eesti ja Soome palgad võrreldavad või peaks seal mingit koefitsenti rakendama?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.03.2024 16:40:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

PS miks siis sotsidel 5% künnisega raskusi ei tekkinud? Nemad olid ainukesed kes ei varjanudki, et kavatsevad makse tõsta.

Ega sa ometi ei taha öelda, et sotside valijad olid ainukesed normaalsed inimesed? Et reformarite sihtgrupp olid ebanormaalsed, kellele ei saa tõtt näkku öelda ja peab valetama? Hmmmm icon_rolleyes.gif


5% on metafor. Ma usun, et inteligentse inimesena sa m6istad seda.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:04:54 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Tanel, kui ma 6ieti aru saanud olen, oled sa majandust 6ppinud. Hoolimata erakondlikust eelistusest, peaksid sa m6istma, et päeva l6pus peavad väljaminekud olema sissetulekuga kaetud.


Sinna alla käib ka väljaminekute vähendamine, mitte ainult sissetulekute suurendamine. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:18:58 vasta tsitaadiga

Misasi, jõuluvana vä?
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:19:29 vasta tsitaadiga

degrass, absoluutselt.
Aga miks sa eeldad, et teised erakonnad ei suudaks adekvaatse info olemasolul enne valimisi pakkuda välja lahendusi.
Praegu ju enne valimidi vassiti, tehti nägusid (huuli) ja ülbelt anti ja antakse siiani mõisya, et nemad on parimad eksperdid, kuigi viimases kahes valitsuses peaministripartei oldud ja kogu majandus ja kindlus on alla käinud.
See kuradi reformikommude silmakirjalikkus, ülbus ja valelikkus ajabki kõige rohkem siibrisse. Uusi valimisi oleks vaja, praegusteks sigadusteks pole mandaati antud.

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 19.03.2024 17:22:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:22:52 vasta tsitaadiga

Valitsus on nagu alkohoolikust issi kellel palka kärbiti.. kui laps(valija) küsib, et kas jätad nüüd joomise maha.. ei pojake, sina hakkad nüüd vähem sööma.
Mingeid reaalseid kärpeid pole tehtud peale laste söögiraha ära võtmisega ja maksude tõstmisega, ehk lapsed saavad veel vähem süüa.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:25:22 vasta tsitaadiga

Pigem riigiaparaat paisub edasi.
Vaata kasvõi näiteks RE kontrolli all olev kliimavärdministeeriumi töökuulutusi, kuidas on palgatud erinevaid asekantslereid, nõunikke jms puuke.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:30:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Pigem riigiaparaat paisub edasi.
Vaata kasvõi näiteks RE kontrolli all olev kliimavärdministeeriumi töökuulutusi, kuidas on palgatud erinevaid asekantslereid, nõunikke jms puuke.

See on kasvav valdkond...kliima icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 19.03.2024 17:31:39 vasta tsitaadiga

See on pigem kiimaministeerium.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 19.03.2024 17:32:28 vasta tsitaadiga

Kliima soojenedes asjad paisuvadki. Elementaarne füüsika.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 17:36:21 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat kirjutas:

PS miks siis sotsidel 5% künnisega raskusi ei tekkinud? Nemad olid ainukesed kes ei varjanudki, et kavatsevad makse tõsta.

Ega sa ometi ei taha öelda, et sotside valijad olid ainukesed normaalsed inimesed? Et reformarite sihtgrupp olid ebanormaalsed, kellele ei saa tõtt näkku öelda ja peab valetama? Hmmmm icon_rolleyes.gif


5% on metafor. Ma usun, et inteligentse inimesena sa m6istad seda.


Ei, ma ei ole nõus sinuga seda demagoogilist ringtantsu mängima. Sina pole poliitik, mina pole poliitik. Meil pole kummalgi sellest hämast mitte mingit kasu oodata. Ärme keeruta. Räägime faktidest.

Sina: reform ei saanud valijatele maksudest rääkida, sest muidu neid poleks valitud
Mina: sotsid rääkisid maksudest, ometi neid valiti.

Nii on. Jah. Mina olen, vabandage väljendust, nii enda kui sinu arvates suhtkoht intelligentne (seda kirjutatakse nii) olend ja aimasin väga hästi, et rahandusega ei ole nii korras kui reform püüdis seda esitleda. Ja kuna "valgete jõudude" poolt oli tarvis valida, aga reformi poolt eri põhjustel käsi ei tõusnud, alates nende käitumisest, retoorikast ja lõpetades kohaliku ringkonna esinumbriga, siis tõesti, valisingi sotse seekord just sellepärast et nägin, et nemad on ainsad kes ei valeta mulle parajasti näkku minu enda raha eest. Ilmselt ei olnud ma üksi.

Jätkan populaarsuse nimel valetavate poliitikute jälestamist, ükskõik mis nad teevad ja mis eesmärkidel. Suhtun sügava kahtlusega ka inimestesse kes nende õiguse nimel seda teha pidevalt džotile viskuvad. Kui sa ei suuda oma poliitikat inimestele maha müüa siis äkki sa oledki kaotuse ära teeninud.

Ja jätkuvalt - ma ei taha arutada selle teema kontekstis, kas ja milliseid makse on õige tõsta. See on täiesti eraldi teema. Selle üle võib ka arutada. Aga kui asjast iseenesest, kuid siin ma räägin ainult poliitkultuurist. See, et teema mille kohta valetati, olid just maksud, on täiesti intsidentaalne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2024 18:01:54 vasta tsitaadiga

Sotside valimise siiras mõte oli EKREIKE välistamine. Erakonnad, kes ütlesid eelisseisus välja, et nemad EKRE-ga küll diili ei tee jäid võitu.
Majandusteemade positsioon ei olnud kuidagi nii kõrgel kui mõni seda näidata üritab.
See ei oma täna sisulist arutelu mõtet, sest eeldused olid enamustel teised.
//
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 18:11:18 vasta tsitaadiga

Magic, ma pigem arvan, et sotside valijad on ainukesed, kes valivad maailmavaate järgi ilma kombineerimata. Ekre valijal rusikas taskus, et krdi kaja, Isamaa valija reformi ei taha aga kaabut ka ei kanna, reformi valija valib inertsist, sest on 20 aastat nii teind ja kedagi teist ka ju pole. Noor hipster vaatab, et E200 on siuke lahe. Võimalik variandid. Ja loomulikult on ka nende parteide valijate hulgas maailmavaatelisi valijaid. Aga sotsidel on neid minu arvates kõige suurem hulk.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 19.03.2024 20:35:47 vasta tsitaadiga

2 miljonit võidaks, kui jätaks ära e-residentsuse reklaamikampaania, täiesti arutu kulutamine. Üleüldse on EISA (hääldada: ei saa) kulud kahtlased ajal, kui meil raha päriselt ei ole.

Lisaks selgus, et kogu e-residentsuse Eestile toodud rahaline "kasu" on udujutt:
https://www.err.ee/1609279107/e-residentsuse-vaidetavaid-edunaitajaid-on-voimatu-kontrollida

Paraku ei usu ma, et praegune valitsus on suuteline mingeid adekvaatseid kärpeid tegema. Esiteks peaks vahetuma rahandusminister.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2024 21:49:31 vasta tsitaadiga

ok icon_lol.gif
Seal ikka väga teravad kriidid koos jah.
Algusest peale olnud see täiesti umbluu...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 21:59:20 vasta tsitaadiga

Hea viis kõiksugu aferistidel rahasid keerutada.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005




sõnum 19.03.2024 22:16:30 vasta tsitaadiga

netcat,
tsitaat:


greaper kirjutas:
tsitaat:

Jahjah, "Lugege mu huultelt..."


Olgem täpsed, see valitsus, kust see lause pärineb, ei tõstnud makse, praegune valitsus pole seda öelnud. Vahet pole, et ütleja oli sama inimnene.


Olgem täpsed, praegune valitsus on öelnud Võrklaeva isikus, et praegune valitsus ei tõsta makse, vaid hoopis langetab neid.

Esimene kord kui ma siin sellele absurdsusele tähelepanu juhtisin, hakati vaidlema, et nii ongi.
Tundub et konsensus on vahepeal muutunud? Või saan millestki valesti aru? Nüüd juba ollakse nõus nentima, et ikkagi maksud tõusevad?



No Võrkvaev on absoluutne nähtus, see vend on harjunud ajama mesijuttu, mida tema meelest bossid kuulda tahavad ja nüüd kui ta ise nn "boss" on, siis ta lihtsalt laliseb seosetult.

degrass,
tsitaat:

Mis mind kogu selle diskursuse juures hämmastab, on inimeste soov pigem v6laorjuses l6petada, kuid peaasi et maksud ei t6useks. Seet6ttu on minu silmis täiesti absurdne hakata RE süüdistama valetamises, kui igale normaalsele inimesele pidi selge olema, et kusagilt peab raha kohustuste katteks tulema. Kui me kokku hoida ei soovi, siis t6usevad maksud. Lihtne.



Teatud maksutõusud on täiesti omal kohal, aga mind isiklikult häirib see, et hetkel käib mingi paaniline möllamine, krt hunnik aastaid keerame riigi rahandust piixu ja nüüd päevaga lahendame ära. Liiga palju tehakse korraga ja täiesti ajuvabalt lahmides.
Automaks-Iseenesest ok maks, aga väga lonkab, miks täismassi pealt maks? Mitu autot sõidab pidevalt täismassiga, miks mitte liita täis ja tühimass ja võtta keskmine? Co2 arvutamine samamoodi, vana diisel ameeriklane mis rämedalt saastab on põhimõtteliselt maksuvaba, aga natsa uuem sellel on co2 näitu vaja veel korrutada mingi valemiga, mis siis, /uuem ja vanem co2 arvutus systeem), ajuvaba. Miks ei võiks olla nii, et alla 25 000 maksvad autod on aastamaksuga 50 eurot, 25 kuni 50 000 maksvad aastamaksuga 75 eurot, 50 kuni 100 000 autod maksuga 250 eurot ja üle 100 000 maksvad autod maksuga näiteks 2500 eurot. Elektrikatele, gaasikatele ja hybriididele soodusmaksumäär, ilusti arusaadav, ei aja närvi ja motiveerib rohelisema auto ostmisele.
Suhkrumaks, mida see 20 senti muudab? Pange need sossa soolad ja pepsid jms jura sellise maksuga, et hind oleks 3 kordne. 4 euri pudelist ei tapa, aga paneb mõtlema, kas seda on ikka iga päev vaja näost sisse ajada.
Kodu aluse maamaksu soodustuse kaotamine ja lisaks räme maamaksutõus, no mida kuradit. Tahate hirmsasti maksustada, siis maksustage välismaalaseid, kes siis maid kokku ostavad julmalt, jätke omad inimesed rahule (praeguse süsteemi peale).
Selline suvaline tõmblemine ja konveieri lahendused ajavad ainult närvi.

_________________
I am patient with stupidity but not with those who are proud of it.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.03.2024 22:36:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Suhkrumaks, mida see 20 senti muudab? Pange need sossa soolad ja pepsid jms jura sellise maksuga, et hind oleks 3 kordne. 4 euri pudelist ei tapa, aga paneb mõtlema, kas seda on ikka iga päev vaja näost sisse ajada.


https://www.err.ee/1609273305/suhkrumaksuga-touseb-pooleliitrise-limpsi-hind-ule-20-sendi

tsitaat:
Magustatud jookide maks üksi mõistagi probleemi ei lahenda, kuid see on üks viis, kuidas lapsi kui hinnatundlikku gruppi suunata tervislikemate valikute juurde," ütles Riina Sikkut.


Mis on tervislik alternatiiv? Naturaalne mahl, mille hind on röögatu? Vesi? Poest pudeli hind samas klassis või kõrgem suhkrustatud jookidega. Kogu selle tsirkuse tulemus on, et toote kontrollimiseks moodustatakse juurde järjekordne komisjon, hunnik kontrolöre ning lisandub veel persetäis bürokraatiat. Ja nii need kulud kasvavad. Edasimüüja aga paneb 20 sendi asmel poes hinnale otsa x2. Täpselt nii, nagu KM'ga läks.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 22:39:26 vasta tsitaadiga

Vesi on tervislikum. Meie kraanivesi on üldiselt joodav. #äraolevaene.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.03.2024 22:42:10 vasta tsitaadiga

Pangu kasvõi 5x otsa, täiesti suva. Äkki muutubki naturaalne mahl siis selles vaates odavaks ja hakatakse seda tarbima rohkem.
Vesi ikka oluliselt odavam poes ja seda tuleb pealegi kraanist pm tasuta.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 22:58:44 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Vesi ikka oluliselt odavam poes ja seda tuleb pealegi kraanist pm tasuta.


Asulates enamasti siiski päris tasuta ei tule, küll aga mõõdetakse seda kuupmeetrites, liitrite asemel. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 824, 825, 826 ... 853, 854, 855  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.