Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 16:59:59 vasta tsitaadiga

Kui pole krüptoga kunagi tegelenud aga tahaks midagi teha - kust hakata seda endale selgeks tegema? Aktsiates olen juba sees ja midagi investeerimisest jagan.
BTCC praegu tipus ja loll nagu osta aga samas siin kõvad spekulandid ütlevad, et läheb veel üles seega why not äkki midagi seemneks sinna panna. Aga ma tahaks rohkem krüptost aru saada ja teada saada, mingit loogikatki... Seega, palun soovitage kust alustada.

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 08.03.2024 17:24:57 vasta tsitaadiga

ot:
https://liigalihtne.ee/

Tavaliselt jah kui ATH hakkavad ilmuma välja inimesed kas nüüd oleks hea osta.
Praegu küll pakun 50:50. Pigem oodata ~40% kukkumist vms.
Viimane kukkumine oli ju ka 69k pealt 15k peale.
Pakun, et kui tulebki 150k ära vms siis kukub mingi 40k peale tõenäoliselt järgmise bear marketiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.03.2024 19:03:06 vasta tsitaadiga

Kui ikka uusi bitcoine nõudluse vastu kaevandada ei jõuta ja on vähe müüjaid, siis on ka hind tuliselt kõrge.
Pigem on praegu odavam etherit osta. Hiljem võib osa ethereid bitcoinideks vahetada kui mingi paar päeva kukub. Ja siis kui veel paar päeva kukub, tasub osta. Ja siis kui ei tõuse tasub süüdistada valitsust või naabreid.

Legendaarne video, kes pole veel näinud:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 08.03.2024 22:00:41 vasta tsitaadiga

Eks paljudel oma "legendaarsed" lood olemas, kes krüptoga varakult tegelesid. Mul oli üks hetk ligi 50 miljonit DOGE. Kui mul oleks õrna aimu olnud, et üks hetk maksab 1 DOGE 15 senti, siis ma praegu siin ei pasundaks vaid naudiks varajast pensionipõlve kuskil soojal maal. icon_biggrin.gif
Enam vähem sama teema oli AMD aktsiaga, mille täna müümisel oleksin multimiljonär. Müüsin küll ligi 50% kasumiga, ostuhind oli kunagi alla 2€/tk. Täna oleks kasum >10 000%.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 23:17:12 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kui pole krüptoga kunagi tegelenud aga tahaks midagi teha - kust hakata seda endale selgeks tegema? Aktsiates olen juba sees ja midagi investeerimisest jagan.
BTCC praegu tipus ja loll nagu osta aga samas siin kõvad spekulandid ütlevad, et läheb veel üles seega why not äkki midagi seemneks sinna panna. Aga ma tahaks rohkem krüptost aru saada ja teada saada, mingit loogikatki... Seega, palun soovitage kust alustada.


Krüpto väärtus on täpselt nii kõrge kui on parasjagu huvi selle omamise vastu. Müntide kogus on lõplik erinevalt rahast ja saadavust tekitab ainult hinnatõus ja vastupidi, kui tahad müüa midagi väärtusetut siis iga müügitehing alandab hinda.

Kui tahaks midagi teha.. nt kasumlikult kaubelda siis peadki ennustama sedasama globaalset huvi kes ja miks seda hindab, kuidas mõjuvad igasugu uudised ja suurte tegijate ja ametiasutuste väljaütlemised entusiasmi või hirmu jne.

See et mingi karvane käsi kuskil ette kirjutab palju millegi kurss homme on, taolist juttu võib rahus ignoreerida.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 08.03.2024 23:29:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Krüpto väärtus on täpselt nii kõrge kui on parasjagu huvi selle omamise vastu. Müntide kogus on lõplik erinevalt rahast ja saadavust tekitab ainult hinnatõus ja vastupidi, kui tahad müüa midagi väärtusetut siis iga müügitehing alandab hinda.

Kui tahaks midagi teha.. nt kasumlikult kaubelda siis peadki ennustama sedasama globaalset huvi kes ja miks seda hindab, kuidas mõjuvad igasugu uudised ja suurte tegijate ja ametiasutuste väljaütlemised entusiasmi või hirmu jne.

See et mingi karvane käsi kuskil ette kirjutab palju millegi kurss homme on, taolist juttu võib rahus ignoreerida.


Ma ju sellest siin aegade algusest rääkinud, aga ikka on mingid ülesüstinud vennad siin, kes räägivad, kuidas BTC ise oma kurssi ja liikumist määrab icon_biggrin.gif

Siis ju hakkadki loogiliselt mõtlema, et kus ja mis siin maailmas valesti läks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2024 02:45:31 vasta tsitaadiga

hentz, suuremad ostud toimuvad iga 4 aasta järel kui monthly RSI korraliku bullpacki teinud on. Hetkel hakatakse pigem väljatulekut planeerima. 2026 oleks alles järgmine kord kui midagi soetama hakata (riskide maandamiseks).
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 12:52:28 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
...

Krüpto väärtus on täpselt nii kõrge kui on parasjagu huvi selle omamise vastu. Müntide kogus on lõplik erinevalt rahast ja saadavust tekitab ainult hinnatõus ja vastupidi, kui tahad müüa midagi väärtusetut siis iga müügitehing alandab hinda. ...


Palju sul walletis bitcoine on?

Üks hea video - bitcoin vs gold vaidlus:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2024 13:17:38 vasta tsitaadiga

elukaz, krüpto vastu tegelikult huvi aina kasvab, inimesi tekib ainult juurde, kes huvi tunnevad ja siis jääb küsimus, kes seda küll ometi müüb? Miks peaks üldse midagi nii kuuma teemat nagu krüpto kunagi müüma ja kohe nii palju, et iga tsükkel ca 80-90-100% langeb. Ei ole ju kuidagi loogiline, et asi mille vastu kogu maailm huvi tunneb, ühtäkki toimub selline kolossaalne hinnalangus, et kuhu kaob aeg-ajalt huvi krüptot absoluutselt "mitte omada". Olen endiselt arvamusel, et ükski long ega short ei mõjuta kunagi krüpto hinda, vaid seal taga on süsteem, millest meil aimugi pole.

Ma panen uuesti Steve-i video, mida paar lehte tagasi küll postitasin aga juhuks kui kellelgi jäi kahe silma vahele. Natuke pikk on aga väärt kuulamist.
https://youtu.be/bTp5NKBvHR8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2024 14:20:40 vasta tsitaadiga

Seal on vahe, kas on lihtsalt huvitav või on reaalnee soov omada. Mitte jälgida või kaubelda või suuri sõnu teha vaid oma rahakotiga kinnitada.

See huvi on krüpto ainus tagatis, mingi muu reguleerimine on loodud feilima sest emissiooni piir on ees.

Kuidas sa nt hoiad hinda kunstlikult madalal kui orderbookid autmaatselt tühjaks ostetakse poole kõrgema hinna juures? Sry et videot ei vaata, kerge eelarvamus et mingi soolapuhe icon_biggrin.gif

Üks muutuja on muidugi veel, kui paljudel on ligipääs vabale kauplemisele. Suurte sanktsioonide all toimuks tehingud nö käest kätte ja hind võib samal ajal olla 1000x (lisa suvaline kogus nulle) erinev. Ehk hinda kui sellist ei olegi vaid see on natuura asendaja. Kuskil võib olla ametlik kurss aga ametlik kauplemine puudub sest see on nt keelatud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 16:30:55 vasta tsitaadiga

Kui juhtub, et euroopas kõik riigid lähevadki 2-3% SKP-st sõjalisele eelarvele, siis maksude stabiliseerimiseks on tavainimesel üks eeter või bitcoin lausa inflatsioonide/stagnatsioonide/pensinäride maksustamise eest -- kaitseingel. Juhul kui hind on kõrge või kunagi samakõrge või kõrgem..

Igal inimesel pidavat olema üks kaitseingel. Las olla ka üks krüptoraha ingel.

Stalin on surnud. Ei ole keelatud, lubatud (läbi proksi). Kui Dubaisse pääsed veel, siis ei ole keelatud..


viimati muutis mina634 09.03.2024 19:47:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2024 17:28:53 vasta tsitaadiga

mina634, iga inimene või asutus esindab ainult iseennast ja annab sellist infot, mis talle parasjagu kasulik on. Keegi ei muretse teie finantsseisu pärast. Mida Seilor tegelikult seal videos üritab meile selgeks teha, et ärge laske pankadal ennast röövida, las mina teen seda (ühel päeval). Vend lihtsalt võtab enda osa valja, teised jäävad pika ninaga järele vaatama. Nii see ükskord läheb.

viimati muutis virx 10.03.2024 02:02:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 19:41:39 vasta tsitaadiga

Mul kõik plussis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma lõpetan youtube vaatamise ära. Tänapäeval on AI ja seal saab teha mida tahab ja..
jälle uurisin võltskodukat (RU-CENTER) ja võlts michael saylori youtube kanal

_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 09.03.2024 20:12:57 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
krüpto vastu tegelikult huvi aina kasvab, inimesi tekib ainult juurde, kes huvi tunnevad ja siis jääb küsimus, kes seda küll ometi müüb? Miks peaks üldse midagi nii kuuma teemat nagu krüpto kunagi müüma ja kohe nii palju, et iga tsükkel ca 80-90-100% langeb. Ei ole ju kuidagi loogiline, et asi mille vastu kogu maailm huvi tunneb, ühtäkki toimub selline kolossaalne hinnalangus, et kuhu kaob aeg-ajalt huvi krüptot absoluutselt "mitte omada". Olen endiselt arvamusel, et ükski long ega short ei mõjuta kunagi krüpto hinda, vaid seal taga on süsteem, millest meil aimugi pole.

Ma panen uuesti Steve-i video, mida paar lehte tagasi küll postitasin aga juhuks kui kellelgi jäi kahe silma vahele. Natuke pikk on aga väärt kuulamist.
https://youtu.be/bTp5NKBvHR8


virx kirjutas:
Mida Seilor tegelikult seal videos üritab meile selgeks teha, et ärge laske pankadal ennast röövida, las mina teen seda (ühel päeval). Vend lihtsalt võtab enda osa valja, teised jäävad pika ninaga järele vaatama. Nii see ükskord läheb.


virx, Ma olen su jutuga päri. Vaatan su lingitud video ära pärast, sai eesti subtiitrid panna (ma inglise jutust ei tonka).

Vaatasin eile ära.
Kullast ja makromajandusest - Mait Kraun | Bitcoin Eesti podcast #19 https://www.youtube.com/watch?v=BwCJw4iOGV0
Seal saates mainis vist seda videot (saab eesti subtiitrid panna) "Principles for Dealing with the Changing World Order by Ray Dalio" https://www.youtube.com/watch?v=xguam0TKMw8

Kuigi ka mul on osa rutsi bitcoinis, aga erinevatest kohtadest loetud/vaadatud videote põhjal olen praegu järgmisel arvamusel. Kas keegi oskab ära põhjendada kuidagi mu arusaama ilma et kohe lambist vett peale tullakse laskma???

1. Olen nõus, et BTC on noor ja arenev raha ja seepärast on "mingi volatiivsus" mõistetav.
2. Vaadates tulevikku siis peakski oma natuke vaba raha kuhugi sättima, osa krüptosse, osa kulda vms. Ilmselt meil siin Eestis CBDC eest pääsu pole ja see aeg pole mägede taga kui just mingit kardinaalset pööret ei tule. Siin sellised ette-taha kummardajad võimul kes kõik alla neelavad mis kuskilt kõrgemalt tuleb (isegi siis kui pole kohustuslik). Pole sellist seisukohta nagu osad riigid ja osad USA kubernerid on välja öelnud, et CBDC on kuritegelik ja sularaha peab jääma. Fakt on see, et keskpangad on CBDC arendusse summasid alla matnud ja niisama nad seda ei jäta.
3 Olen nõus, et BTC kood on turvaline ja läbikammitud ja suurema lekke/jama korral saab asja tagasi pöörata.
4. Põhimõte peab paika, et piiratud kogus 21 mil ja inflatsiooni ei tohiks olla.
5. Mis mind kõige rohkem häirib BTC juures on see, et pole nagu "aus raha". Koodikirjutajana poleks ma mingil juhul teinud seda jälitatavaks ja läbipaistvaks. Teades "kontonumbrit" saab igaüks su rahalist seisu vaadata. Mis see teiste asi peaks olema palju mul kontol on thumbs_down.gif . Lisaks kõikvõimalike tehingute jälitamise võimalus.... kõlab nagu täiuslik CBDC mis keskpankade märg unistus.
Selle viimase punkti peale lähevad paadunud BTC pooldajad alati millegipärast väga närvi, samas vastust/põhjendust v mingit mõttekäiku sellele küsimusele ei saa icon_lol.gif .
Kui ma oleksin ausa raha teinud siis pigem sellise nagu Monero, aga nagu näha seda blokitakse valitsuste jms poolt.

Lõppkokkuvõtteks pole ju teada kes selle krüpto õnge vette viskas. Selleks võivad olla vabalt keskpangad, et katsetada ja vaadata tulevase CBDC käitumist reaalses elus. USA on samuti väljapääsmatus olukorras ja pankroti lähedal, vbla on krüpto nende viimane õlekõrs.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 20:44:55 vasta tsitaadiga

Ütleme, et sul on 65 000 000 € eest bitcoine. Mis pärast pead sa youtubes kõigile näitama, et sa oled rikas?
Keda kotib või huvitab, et sa oled rikas. Ja eriti kui sa seda ei reklaami!!
Sa võid oma miljoni kontost osa krüptovääringu-raha viia teise walletisse ja sealt vahetada teistesse vääringutesse või lasta eurodeks. Kes sind ikka vahib, jälgib. Kui sul on vahetuses ainult natuke?
jah, miks mitte hoida osa väärtust moneros? vahetusfirmasi on terve hunnik, kes seda aksepteerib. Lased kõike vahetusi, mida tahad vahetada eurodeks, läbi monero ja kohe on vahelüli sinu miljonitest nagu pühitud.

Kullakangid. Jah, kui sul on need kodu seifis ja naabrid ei tea.
Hõbe on ka hinnas varsti.
Lase käia.

_________________
soome.fi


viimati muutis mina634 09.03.2024 20:50:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 09.03.2024 20:52:59 vasta tsitaadiga

mina634,
tsitaat:
Ütleme, et sul on 65 000 000 € eest bitcoine. Mis pärast pead sa youtubes kõigile näitama, et sa oled rikas?

Las eputavad, paljudele meeldib tähelepanu tõmmata, ego ja elustiil selline.

tsitaat:
Keda kotib või huvitab, et sa oled rikas. Ja eriti kui sa seda ei reklaami!!

BTC puhul pidi ilma reklaamita nägema palju on kui "konto nr" teada.

tsitaat:
Sa võid oma miljoni kontost osa raha viia teise walletisse ja sealt vahetada teistesse vääringutesse või lasta eurodeks. Kes sind ikka vahib, jälgib. Kui sul on vahetuses ainult natuke?

BTC kontolt teisele BTC kontole on mõttetu, ikka jälitatav. Asja põhimõte ongi ju krüptoga inflatsioonis ja ebaausa fiati eest põgeneda. EURO on veel täna olemas, aga millisesse eurosse sa vahetad kui CBDC tuleb?

tsitaat:
jah, miks mitte hoida osa väärtust moneros? vahetusfirmasi on terve hunnik, kes seda aksepteerib.

Kui 100% teaks, et kuhugi ei kao siis thumbs_up.gif

Hõbe on oksüdeeruv jne, laidan maha. Vaata seesama ära, seal hõbedast ja plaatinast juttu.
Kullast ja makromajandusest - Mait Kraun | Bitcoin Eesti podcast #19 https://www.youtube.com/watch?v=BwCJw4iOGV0

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 21:05:39 vasta tsitaadiga

Puhast bitcoini raha ei jälitada. Kui sa narkoga või väljapressimisega ei tegele, siis pole ka vaja moneros jälgi peita.

Aga jälle kordan, lased vahetuse või eurode jaoks osa teise walletisse ja seal teed vahetuse ära. Keegi ei vahi sinu väiksemat kontot.

LISA: vaatasin kuidas krüptomiljonärid teevad - põhiväärtusi hoiavad riistvara walletis ja vahetuse ja kaupluse bitcoine hoiavad nutitelefoni walletis.

_________________
soome.fi


viimati muutis mina634 09.03.2024 21:09:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 09.03.2024 21:07:51 vasta tsitaadiga

mina634, Asi on põhimõttelises privaatsusele vee peale tõmbamisega. Kas ainult kurjategija kel midagi varjata tahab privaatsust. Ka tavainimesele peaks privaatsus olema inimõigus, aga koguaeg antakse selles gramm-grammi haaval järgi ja nii see kaotataksegi.
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.03.2024 21:19:54 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
mina634, Asi on põhimõttelises privaatsusele vee peale tõmbamisega. Kas ainult kurjategija kel midagi varjata tahab privaatsust. Ka tavainimesele peaks privaatsus olema inimõigus, aga koguaeg antakse selles gramm-grammi haaval järgi ja nii see kaotataksegi.

Ja mis siis kui sinuga seostatakse bitcoini aadressi? Kes sinult selle ära võtta saab kui sa ise ei anna?
Ja miks sa üldse arvad, et monero on piiratud? ei ole, selle võrk toimib ikka edasi..

_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 09.03.2024 21:35:00 vasta tsitaadiga

Jah, aga monero turuosa ja kogukapital on täna veel väike. Niisama mõte, et hea tahtmise juures saavad keskpangad monero ära osta, ei peagi mingit võrku ründama vaid ostavad saadaoleva monero ära, summa pole suur ju iseenesest icon_rolleyes.gif .
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 10.03.2024 13:34:50 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Jah, aga monero turuosa ja kogukapital on täna veel väike. Niisama mõte, et hea tahtmise juures saavad keskpangad monero ära osta, ei peagi mingit võrku ründama vaid ostavad saadaoleva monero ära, summa pole suur ju iseenesest icon_rolleyes.gif .

Kelle käest suurkorporatsioonid saavad monero ära osta? Tead konkreetset nime?

LISA: kui BTC läheb 100 000 peale, et mis see dogecoin hind jääb samaks või?
Ostan doge kokku..

_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.03.2024 13:50:37 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Sellist longimist pole aastaid olnud. Shortsqueeze?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.03.2024 14:37:02 vasta tsitaadiga

1000 BTC= 65 000 000€
_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 14:49:47 vasta tsitaadiga

Minu tõehetkeni jääb ca 13-16% veel minna...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.03.2024 15:10:13 vasta tsitaadiga

Pakun, et tuleb mingi 100k blowoftop vms icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.