Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 20:43:19 vasta tsitaadiga

Vondur, kas sa ei soovi aru saada? Räägid pidevalt mööda. Esmalt oli "MS EULA", millest polnud sõnagi juttu, see oli su enda väljamõeldis. Nüüd on "ilma nende osaluse ja loata võtmeid müüa ja osta ei tohi", mis on samuti su enda fantaasia. Viimast korda - sellist toodet pole Microsoftil olemas, et ostad lihtsalt viieeurose Windowsi võtme ja kujutad ette, et see ongi nüüd retail litsents. Kui need on hangitud varastatud kaardiadmeid kasutades või kuskilt firmast VL litsentsid pihta pandud, see ei tee seda kuidagi legaalseks.

Täiesti eri asjad, ma ei tea kuidas neid saab üldse võrrelda eraisiku füüsilise mängu edasimüügiga.

OEM litsents kuulub riistvaraga kokku. Saab edasi müüa, kuid koos arvutiga, sest Microsoft ei ole kohutstatud seda re-aktiveerima kui näiteks emaplaati vahetad. Retail Windows litsentsiga võid aga arvutit lugematu kordi vahetada ja re-aktiveerida.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 21:06:32 vasta tsitaadiga

Kui piraatlus ja kasutatud plaadimängud on mängu tootja jaoks samal pulgal, siis miks PC mängudel Denuvo vms DRM on aga konsoolimängudel pole keegi EA Online Pass laadset süsteemi teinud?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 22:53:22 vasta tsitaadiga

Veidi geniaalset huumorit ka.

Konsoolid vs PC vs... muruniiduk icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Konsoolid vs PC vs... WiFi ruuter icon_lol.gif
Hardware hacker runs GTA Vice City on a router with a little help from an eGPU and Debian Linux
https://www.tomshardware.com/video-games/retro-gaming/hardware-hacker-runs-gta-vice-city-on-a-router-with-a-little-help-from-an-egpu-and-debian-linux
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.03.2024 22:57:40 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Kui piraatlus ja kasutatud plaadimängud on mängu tootja jaoks samal pulgal, siis miks PC mängudel Denuvo vms DRM on aga konsoolimängudel pole keegi EA Online Pass laadset süsteemi teinud?


Sest kui viimati prooviti, hakkasid urkad nagu Gamestop selliselt vastukampaaniat tegema, et loobuti. Meenutame, et kui mängu letihind plaadikujul on 60 või 70 raha, siis sellest publisherini/stuudioni jõuab 25%. Ülejäänu kõik läheb vahepealsetele liigutajatele ja pood ise koorib vähemalt sama palju vahelt kui publisher saab. Digitaalse ostu puhu läheb 100% summast miinus maksud otse tootjale. Tänasel päeval on aeg aga küps uue katse jaoks, sest igasugune 2nd hand plaatide keerutamine on väljasurev nähtus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 05.03.2024 23:22:18 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Kui piraatlus ja kasutatud plaadimängud on mängu tootja jaoks samal pulgal, siis miks PC mängudel Denuvo vms DRM on aga konsoolimängudel pole keegi EA Online Pass laadset süsteemi teinud?
https://en.wikipedia.org/wiki/Online_pass
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 23:37:52 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Vondur, palun viidet kus ma ütlesin et AKS illegaalne.
Lisaks olen mina eelkōige konsoolimängude müüki promonud. Kui sa väidad, et ma olen kasutanud varastatud krediitkaarti nende soetamiseks siis tekitab mul tõsiselt see küsimuse su pea seisukorras.


Sa said valesti aru, see mäng mida sa ostad on juba varastatud või selle ostuks on kasutatud varastatud krediitkaarti/raha.

Also, rääkides võtme site-idest, siis neid ei tasu ka kõiki ühte moodi võtta. Mulle nt meeldib Eneba.
Põhjus on üsna lihtne, nad vähemalt üritavad. Info: https://voltcave.com/is-eneba-legit/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 23:59:52 vasta tsitaadiga

Aeron, Kas nagu ka Sinu kasutatud riistvara või kõik põhimõtteliselt, mis Sa uuena ei osta ametlikust esindusest on varastatud? icon_biggrin.gif Või Euronics kust on päris enamik minu PS5 mänge varastab mänge? icon_biggrin.gif

Uut informatsiooni tuleb ikka lademetes PC masterace poolt icon_biggrin.gif

Scart, Ja Steam ei taha mitte midagi?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 00:36:37 vasta tsitaadiga

Foxxx, kas sa päriselt ei saa aru või trollid?
Kui sa lähed a la okidoki.ee-sse ja ostad sealt mignit random vennalt mängu, siis sul ei ole tegelikult aimugi kust tema selle sai!
Ta võib vabalt ollagi mingi pettur vend, kes kratib endale varandust kokku ja müüb odavalt okidokis pahaaimatutele. Jah, sama kehtib igasuguse kasutatud kraami ostul. Vb selle pärast mulle HVst meeldibki osta, et üks mure vähem (mis PC rauda puutub).

Scart, Foxxx, Steam võtab 30% viimased 100a.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 00:45:25 vasta tsitaadiga

Aeron, Kui Sa lähed ostad riistvara, siis on sama teema. Mis Su jutu point on? Arvad, et igaksjuhuks ei peaks me üldse kasutatud asju ostma? Ära siis osta kasutatud riistvara, ega midagi muud, kui öösiti unega probleeme tekib. Miks Sa arvad, et HV on puhas? Mille põhjal selline otsus?
Mina rääkisin uuest peast mängu ostminest ja selle edasimüümisest. Käsi südamel, ma ei varasta mänge.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 01:14:39 vasta tsitaadiga

Ma ju just ütlesin ,et igasuguse kasutatud kraamiga on see teema paratamatult olemas. HV puhul mulle meeldib see ,et enamik inimesi kellelt ostan on valideeritud ja hinnatud ning tihtipeale tegelikult kuidagi pidi tuttavad ka. Väike Eesti.
Kogu selle asja point oli, et sarnaselt AKSile või Enebale, sa täpselt ei tea kunagi, kellelt sa kasutatud asja ostad ja seega mingi moraalne highground ei ole õigustatud. Veel enam, et tööstusele on 2nd hand tarkvara kindlasti kahjulikum.
Või siis maakeeli, kui hakkad kritiseerima AKSi või sealseid võtmeid, siis peaks enne mõtlema 2nd hand asjade olemusele, muidu on asi väga silmakirjalik.
... ehk siis kokkuvõtvalt, 90% mängudest on digitaalsed, hangeldamine on 10% mängude osas mõeldav (kuigi tööstusele kahjulik ja potentsiaalselt kuritegevusele kaasa aitav), aga kuna jätab kõrvale 90% sortdimendist, siis ma ei kasutaks seda, et argumenteerida keskmise konsooli mängu hinna mõttes.
Äärmisel juhul võime arutada seda, et lahutame tuimalt konsooli ja pc mängude hinnavahest 10%, mis toob vahe 70% pealt 60% peale ja suures pildis väga palju ei muuda.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 01:35:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Digitaalse ostu puhu läheb 100% summast miinus maksud otse tootjale.

Allikat sellele väitele?

Report: Steam's 30% Cut Is Actually the Industry Standard
A breakdown of how much every major retailer takes from the sale of a game.

https://www.ign.com/articles/2019/10/07/report-steams-30-cut-is-actually-the-industry-standard

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.03.2024 01:38:29 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
Digitaalse ostu puhu läheb 100% summast miinus maksud otse tootjale.

Allikat sellele väitele?

Report: Steam's 30% Cut Is Actually the Industry Standard
A breakdown of how much every major retailer takes from the sale of a game.

https://www.ign.com/articles/2019/10/07/report-steams-30-cut-is-actually-the-industry-standard


Mis ajast Steam konsoolidel on?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 01:46:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
Digitaalse ostu puhu läheb 100% summast miinus maksud otse tootjale.

Allikat sellele väitele?

Report: Steam's 30% Cut Is Actually the Industry Standard
A breakdown of how much every major retailer takes from the sale of a game.

https://www.ign.com/articles/2019/10/07/report-steams-30-cut-is-actually-the-industry-standard


Mis ajast Steam konsoolidel on?

Vahet pole, digitaalsed ostud PC-l või konsoolil, selgita oma väidet.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 06.03.2024 02:01:03 vasta tsitaadiga

SKG, tundub, et sina ei saa pihta, mida ma sinult üldse küsin ja selgitada üritan, sa vist ei suuda kunagi aru saada, et moraalsest küljest on nii PS plaatide müük kui OEM võtmete müük mõlemad hall ala ja ühte tegevust kaitsta ning teist kiruda on silmakirjalik... kuid aitab mulle selleks korraks, mina loobun. Lihtsam on õpetada eeslit Playstationi kasutusreeglitest aru saama, kui konsloolimeestele midagi selgitada.

P.S.
Ega te Foxxxiga juhuslikult sugulased pole? icon_biggrin.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 09:26:38 vasta tsitaadiga

Maisaaaru mis second händ plaatide pärast jagelemine see siin käib - eluaeg on olnud see, et olgu see muusika CD, mäng või tarkvara siis korraga omanikke on üks ehk kuulad, mängid kasutad ära ja kui enam pole vaja installid maha ja võid müüa järgmisele ja see on täiesti legaalne - mäng (me ei räägi platvormidest nagu steam) ei ole seotud konkreetse inimesega vaid on 1 litsents per üks inimene KORRAGA - see kes see inimene on on ebaoluline.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:06:39 vasta tsitaadiga

Auron, Osa seltskonda üritab siin vist väita, et see, et PC peal see ära kaotati, on erakordselt hea tarbijale. Sest nii saab ju rohkem osta asju, või siis on meil kõik siin mängustuudio omanikud. icon_biggrin.gif


Aeron, Ma ei ole viidanud, et ma olen mingi suur moraalijünger, aga minu tegevuses ei ole ka mitte midagi illegaalset. Sina hakkasid soiuma, kuidas sisuliselt mängutööstuse algusest toiminud kasutatud mängude turg ei lase Sul öösel magada, sest me ei tarbi piisavalt.



Bottom line - kuna konsoolil saab ja on legaalne müüa ja osta kasutatud mänge, siis see PC on odavam lihtsalt enam ei tule ühegi arvutusega kokku kui reaalne kulu uue mängu pealt tuleb maksimaalselt 30 eurot (ostes uues mängu poest ja müües see uuesti maha) Ostes ja vahetades (ja, ka see on reaalselt toimiv asi) tuleb see hind veel madalam. Mõnel juhul 0 kuluga, väga harva tuluga.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.03.2024 11:13:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Vahet pole, digitaalsed ostud PC-l või konsoolil, selgita oma väidet.


Ahsoh. Ma ei teadnudki, et kui Sony või MSi konsooli kasutaja ostab nende platformide epoest omale digitaalse mängu, läheb raha veel lisaks Gamestopile ja Amazonile ja Walmartile icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:15:28 vasta tsitaadiga

Auron, kunagi öeldi ka, et eluaeg on elavhõbeda tarbimisega melanhooliat ja süüfilist ravitud, õnneks on aeg edasi läinud icon_smile.gif

1. Nali naljaks, aga ega tegelikult probleemi ise-enest ei olegi muus, kui et osadel oli mingi illusioon, et keyshop on halb ja 2nd hand on hea ning neile oli vaja siis selgitada, et:
a. ka füüsilise plaadi päritolu võib olla kriminaalne
b. 2nd plaadi ostes sa tegelikult mängutöösturile mitte sentigi ei anna ja nende vaates on see võrdeline piraatlusega (on ka uurimustöid mis näitavad, et piraatlus on net-positiivne, nii et et vb halvem kui piraatlus isegi)

Rebel mõte vahele: rääkides konkreetselt mõjust gaming tööstusele, siis isegi kriminaalselt hangitud võti on mängutootja vaates müüdud mäng, nii ,et neile net positiivne, ühiskonnale tervikuna mitte siiski.

2. Teine nüanss on see, et kuidas see 2nd hang mängude hangeldamine mõjustab seda vaidlsust siin ja selle juures on alljärgnevad tahud olulised:
a. Jah, füüsilist plaati saab osta ja müüa ja sellega oma kulu alla poole viia, aga ainult 10% mängudest täna on füüsiliselt saadaval ning see tegevus ise vs mängu alllaadimine ja mängimine on oluliselt ebamugavam
b. Kuna sa 9-t mängu 10st ei saa selliselt hankida, minule tundus kummaline selle argumendi kasutuselevõtuna konsooli tugevuseks, kuna pmt töötab ainult üksikute suuremate mängude puhul ja tõenäoliselt nende puhul on PC peal samamoodi kättesaadaval.

Sellega vist sai asi kokkuvõetud.
Ühesõnaga kasutame keyshope edasi ja seda kõikide platvormide üleselt, lihtsalt natuke hoolikamalt valime oma keyshope (Eneba nt) , et mitte panustada kuritegevusse.
Plaatidega hangeldamine on osati olemas, aga mulle tundub, et valiidne ainult üksikute usecase-ide puhul, kus inimene tõesti tahab mängida ainult a la iga-aastast COD_i või Fifat ja platvormide võrdluses ma seda eraldi konsooli plussiks ei tooks. (minu arvamus senise info pealt, olen avatud parematele mõtetele)
Seega need arvutused ,mis sai tehtud platvormi TCO osas 7 aasta lõikes peavad paika kõigi use case-ide puhul, mis ei sea eelduseks, et inimene tarbib ainult igaastaseid hitmängude iteratsioone.

Foxxx, sa oled minu probleemist saanud valesti aru. Ma loodan, et eelnev selgitus on parem kui eelmised, aga et veel põgusalt edasi anda, siis ma lihtalt tahtsin öelda, et hangeldamine ongi ok (ega meie lõppeesmärk ei ole iga hinna eest mängutööstuist kaitsta), aga oluline on aru saada, et hangeldamine mõjutab otseselt negatiivselt nende inimeste tasu, kes mängu arendasid ja kui sina midagi naudid, mis keegi on sulle hoole ja armastusega teinud, siis oleks kena, kui see tänu jõuaks kuidagi nendeni ka. Selles mõttes on keyshop kindlasti parem, et isegi kui võti on varastatud (oht mida aitab vähendada natuke hoolikam ostuprotsess), siis vähemalt mängu tootjani jõuab mingi kopikas. Ehk siis jah, osta ja vaheta kui tahad, aga tule rääkima, et see on kuidagi moraalsem ja parem mängutööstusele. Aktsepteeri siis et kotid sellega arendajat ja mine eluga edasi.

Ning ei, see ei ole selle arguemendi raames oluline meede, kuidas hinda alla poole viia, kuna 9t mängu 10st nii ei saa (iga aasta üha vähem). See kehtib ainult teatud use case-ide puhul ning nende suurte mängude puhul on PC peal tõenäoliselt sama võimalus olemas.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 06.03.2024 11:38:27, muudetud 10 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:17:29 vasta tsitaadiga

Scart, Kas kohalikus Euronicsist ostes läheb raha kõigile kolmele Gamestopile, Amazonile ja Walmartile? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.03.2024 11:30:25 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Scart, Kas kohalikus Euronicsist ostes läheb raha kõigile kolmele Gamestopile, Amazonile ja Walmartile? icon_biggrin.gif


Euronicsist ostes jõuab tootjani 25% mängu hinnalipikust. Me oleme seda juba viisteist aastat teadnud siin muidu. Tootja saab 25%, tarne saab 50% ja müüja saab 25%. Eriti muidugi meeldivad Gamestopile ja teistele returnid. Mängur ostab uue plaadi 70ga, mängib ära ja toob tagasi, Gamestop annab talle 20 raha ja võtab plaadi tagasi ja siis müüb kuue kümpiga uuesti järgmisele ning seda niikaua, kuni asi on nii ribadeks, et sobib ainult rentaliks. Päris äge viis teha ühe plaadiga 200-300 raha ja siis rentalitega veel hoorata pappi selga lisaks kuni plaat lõpuks lihtsalt ära sureb. Sel ajal mängu tootja naeratab, suunurgas veri, ja laseb arendajaid lahti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:38:57 vasta tsitaadiga

Aeron, Sinu lemmik Metacriticu top 10.. 2024..

https://www.metacritic.com/browse/game/ps5/all/current-year/metascore/?platform=ps5&page=1

1. https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps5-mangud/5021290098404/final-fantasy-vii-rebirth-playstation-5-mang - Puudub PC peal
2 - tõesti ainult digitaalselt, 14 eurone kaardimäng. Steami ja PS store vahe on 1 euro
3. https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps5-mangud/711719570219/the-last-of-us-part-ii-remastered-playstation-5-mang - Puudub PC peal.
4. https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps5-mangud/3391892028973/tekken-8-playstation-5-mang
5. https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps5-mangud/5055277052356/like-a-dragon-infinite-wealth-playstation-5-mang
6. https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps5-mangud/5055277052516/persona-3-reload-playstation-5-mang
7. https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps5-mangud/3307216265115/prince-of-persia-the-lost-crown-playstation-5-mang
8. Ka odavam indiemäng, hinnavahe steami ja ps store vahel 45 senti.
9.Ka midagi, ma pole päris kindel mis see on.. Hinnavahe 5 senti PS store kasuks võrreldes Steamiga.
10. https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/ps5-mangud/711719578611/helldivers-2-playstation-5-mang

Scart, Cry me a river, aga ometigi jätkuvalt müüakse plaate.. Miks? Ise müümine tundub nii lihtne ju.. Miks ei ole digitaalsetes poodides 75% mängud odavamad.... see tundub ju nobrainer sinu arvutuste kohaselt. Turg jookseks tormi selle peale kui ka 50% mängude hinnad kukuks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:40:38 vasta tsitaadiga

1. Võta nüüd PC top ka ette ja vaata, mitu mängu PS5 peal nendest olemas on
2. Kasuta hinna võrdluseks AKSi vms

... ja siis räägime uuesti.

Foxxx kirjutas:

Scart, Cry me a river, aga ometigi jätkuvalt müüakse plaate.. Miks? Ise müümine tundub nii lihtne ju.. Miks ei ole digitaalsetes poodides 75% mängud odavamad.... see tundub ju nobrainer sinu arvutuste kohaselt. Turg jookseks tormi selle peale kui ka 50% mängude hinnad kukuks.


Aga on ju. Seda need keyshopid ongi. Kauplevad endale kuskilt kilo hinnaga võtmeid kokku ja saavad parem hinna kuna, kuna tõenäoliselt võtavad otse kanalist kui saab ja erilist kulu ei ole.
Need poed, kes müüvad füüsilist ka eelisatavad müüa sarnase hinnaga, sest muidu jääb füüsiline kaup lattu seisma. Also, maailmas on piisavalt palju piisavalt teadmatut tarbijat, kes ostab iga hinnaga, seega saab müüa kallimalt.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 06.03.2024 11:43:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:46:58 vasta tsitaadiga

Aeron, Milleks? Sa tahtsid tõestada, et PS5 mängudel 10st mängust 1 ainult tuleb plaadil... Kuidas ma täpsemalt PC topist võttes seda leian?

Sa pead suutma lõpuks otsustada, mida Sa üldse tõestada tahad, sest, mina ausalt varsti enam ei saa aru mida Sa üritad tõestada.


Edit: Ma ei näe ka keyshopides mängudele 75% soodsamaid hindu millest Scart räägib.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:52:14 vasta tsitaadiga

Foxxx, hahahahahahahahahah
Naljamees, otsustasid, et parim viis kuidas vastupidist minu väitele tõestada on valida välja aasta parimate mängude top ning vaadata kas sealt on split sama.
Isegi sellest polulaarsest poppurriist oli tulemus 2/10st ja needki tulevad varsti PC peale.
Kas konsooli poole peal on mingi probleem statistikaga või milles asi on?
Mitu korda peab samale tabelile viitama?


See tabel on tehtud 2024 märtsi alguses vaadates peale värsketele reliisidele ja nende saadavusele/hindadele SEL AJAHETKEL.


Meenutan, et siin teemas on konsooli vennad aastatid tagunud uute eksklusiivsete mängude trummi, kui ühte olulist konsooli kogemuse nurgakivi.
Selle pärast ma ka ülaltoodud tabelis vaatan ainult värskeid mänge ja nende saadavust/hindu.
Kui me liigume vanemate mängude peale, siis läheb kõik veelrohkem katki PC kasuks, sest need hinnatasemed on veelgi madalamad tihtipeale vs konsoolid.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 06.03.2024 11:55:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 11:53:24 vasta tsitaadiga

Aeron, Mida Su tabel nüüd näitab täpsemalt, et odavaid Indie mänge on palju? Minu Top 10 näitas Sulle selgelt, et kui me räägime mingi mõõdupuu järgi parimatest mängudest, siis neid on väga kenasti füüsiliselt saada. PS store on samamoodi täis mingeid 5 - 10 euroseid mänge, millest keegi pole kuulnud ja mida keegi ei mängi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.