Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2024 14:58:34 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

... see on küll üks krub video tbh. Me oleme konsooli 3ndal eluaastal umbes ja vähemalt teist sama palju on veel minna ...
Minu jaoks olid aga veel kuvem see video:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis neis vidotes nii kurba on. Kas tuleb üllatuseks, et üle 1000 euro maksev videokaart suudab enam kui 450 maksev konsool.

Kui 9-nda põlvkonna konsoolidelt 120fps oodata, siis peab ikka väga naiivne olema. Hea, et veel 8K peal ei testinud, sest karbil on ju kirjas! doh.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 09.02.2024 15:45:33 vasta tsitaadiga

ps5 on juba üsna vana ja selle gpu jääb alla ka rx7600 või rtx4060, mis on 300 raha või veidi alla.
kirjutasin juba, et gpu-del on hinna osas diminishing returns aga tulemusi vaadates ega väga vist ei olegi, kui 300 raha eest saab sama või veidi parema fpsi ja 1000 raha eest ~3x suurema icon_razz.gif

konsoolidel 120fps-ist midagi suurt oodata ei ole mõtet. jätkuvalt on ju 60fps pigem stretch goal ja 30fps põhiline target.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2024 17:26:32 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Mis neis vidotes nii kurba on. Kas tuleb üllatuseks, et üle 1000 euro maksev videokaart suudab enam kui 450 maksev konsool.

Gamersnexuse viimased sõnad võtavad hästi kokku, its at the level of a medium/high end pc from 4 years back if you disregard raytracing. Ja see oli tänaseks juba aastaid tagasi...
1060GTX 6 GB on 2016 aasta kesktaseme kaart ja see on see level, mis meil on 2020-2027 "cutting edge gaming" platvormil icon_smile.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 09.02.2024 17:31:00 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Seega kui sa tahad rääkida sisust, siis ärme jää suvalistesse näidetesse kinni vaid räägime siis nendest asjadest, mis on erisuste aluseks. Pole vahet mida üks või teine dev konkreetselt tegi või ei teinud. Vaatame suuremat küsimust...

Mis see suurem küsimus on?
Tõin sulle 2 lihtsat näidet, kuidas mängutootja/levitaja saab seda paljukirutud järelturgu piirata.
Miks seda siis laialdaselt ei praktiseerita?
Mängutööstus on aru saanud, et kokkuvõttes mõjuks see tööstusharule tervikuna halvemini; kui praegune järelturg.
Sa tahad asju jubedalt üldistada (ja teedki seda); samas räägid pidevalt "mina" / indiviidi vaatevinklist icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2024 17:46:01 vasta tsitaadiga

Üldistamine käibki nii, et sa võtad mingi probleemi tükkideks, leiad sinna mingi lahednuse, mis SINULE tundub kõige mõistlikum ning siis, et asi oleks robustsem, viskad teistele hambusse.
Mis puudutab järelturgu, siis minu arvamus oli, et inimesed kes toodavad väärtust võiks saada selle eest palka ja minu arvates järelturg seda ei toeta.
Selles küsimuses ei oluline, et kes mida teinud on, enne on vaja printsiipe arutada. Kas sinu arvates on aus, et inimesed teevad aastaid tööd, et sulle meelelahtust toota ja sina tarbid seda nt mitusada tundi ja nemad hästi tehtud töö eest samas tasu ei saa?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2024 20:34:43 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG kirjutas:

Mis neis vidotes nii kurba on. Kas tuleb üllatuseks, et üle 1000 euro maksev videokaart suudab enam kui 450 maksev konsool.

Gamersnexuse viimased sõnad võtavad hästi kokku, its at the level of a medium/high end pc from 4 years back if you disregard raytracing. Ja see oli tänaseks juba aastaid tagasi...
1060GTX 6 GB on 2016 aasta kesktaseme kaart ja see on see level, mis meil on 2020-2027 "cutting edge gaming" platvormil icon_smile.gif

Miks peaks mingi suvalise tüübi arvamus üldse korda minema? Keskmist konsooliomanikku ei koti sellised asja absoluutselt. See tundub rohkem PC gamingu teema, et pidevalt peab FPS näit ekraani nurgas jooksma ja enne graafikasätteid timmida, et rahus mängida saaks.

Dirt-i mängin ise ka, pilt on superkena ja sujuv. Pole isegu huvi tundnud, mis seadetel see jookseb, sest ma naudin mängu. Kas peaksin nüüd kuidagi midagi teisiti tegema, et mingi juutuuber ütles midagi? Peaksin ka kurb olema?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 09.02.2024 23:07:07 vasta tsitaadiga

SKG, mõttetu üldse proovida nendele siin seletada. Tuleb üks sama jama vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 09.02.2024 23:58:22 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, olgem nüüd ausad, ka sinule millegi seletamine on enam-vähem aja raiskamine, sest sinu vastus on samuti üks ja sama. icon_lol.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2024 09:17:44 vasta tsitaadiga

SKG, tead, kui ma aus olen siis mind ka enam ei koti eriti. Vanasti kottis, sest mängud disainiti rohkem konsooli järgi, aga tänapäeval tegelikult pc ei eriti ole piiratud konsooli poolt. Aga samas muidugi mida aeg edasi... Põhimure on vist cpu, mis piirab AI ja füüsika arengut mängudes enim...

Vähemalt oleme 30 fpsist edasi läinud 60 või vrr peale ja hdd selja taha jätnud!

hkurujo88r, kui sul võrdlus punkti pole ja võtadki, et see mis antakse, on parim, mis on, siis oledki õnnelik inimene. Katsu ka edaspidi teadmiste kasvamist vältida ja sinu status quo säilib! Mõtlen seda siiralt, hea koht kus olla!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 10.02.2024 11:34:42 vasta tsitaadiga

Ma väga hästi kursis. On mängimiseks lauaarvuti, läpakas, legion go, nintendo, oculus, ps4-5. Kõigel oma võlu. Kõige sitem nendest legion go, mis oli täiesti mõttetu ost.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.02.2024 11:39:30 vasta tsitaadiga

PC peal oleks mängimine täitsa tore kui mingeid logine ja update nii tihti uuesti tegema ei peaks. Tüütu, tuleb jälle klaviatuur ja hiir kuskilt välja otsida thumbs_down.gif
Tuleb vist ikka mingi konsool uuesti ligi võtta, et laps ilma tõrgeteta mängida saaks.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2024 11:58:15 vasta tsitaadiga

See on suht illusioon mulle tundub.
1. Konsooli asjad (mängud, süsteem) uuendavad sama tihti.
2. Driveri uuendused saab lasta taustal teha (enamasti ainult GPU) ja see pole kunagi pmt selline update mida on vaja kohe teha. Saab ka ilma uuenduseta.
3. Kui PC peal kasutad GOGi või offline mode-i, siis isegi mängude uuendusi ei pea ära ootama. MP puhul on kogemus sama - kui platvorm uueneb, siis kõik peavad uuenduse alla laadima.

Minu 13a laps ei tea uuendustest midagi ja igapäevaselt toimetab PC-ga. Ainuke asi mida ta minult paluma peab on arvuti aeg, mida panen äpist ja admin õigus, kui midagi uut tahab installida, sest ma ei ole teda adminiks lasknud oma arvutis.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.02.2024 12:09:00 vasta tsitaadiga

No mul alles hiljuti viskas EA jälle kasti ette et midagi vaja vajutada ja siis uuesti sisse logida kuigi sealt valitud, et keep me logged in vms.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2024 12:11:13 vasta tsitaadiga

Nja, natuke imperfektsioone on küll, isegi kui paned "keep me signed in", siis EA eriti vahest nagu unustab ära. Harva, aga juhtub.
Seal on vist mingi iga 30 päeva tagant peab korraks parooli panema reegel ka, mis iseenest on turvalisuse mõttes ei ole halb reegel.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 10.02.2024 14:54:26 vasta tsitaadiga

Driveritega jah niiet ei pea uuendama kui kõik töötab ideaalselt ja alles uuendad kui on vajadus. Enda jaoks muidugi läksid konsoolid juba pea 20a tagasi ajalukku lihtsalt põhjusel.....Mulle FPS vms mängimine puldiga on võimatu ja proovi sihti täpselt ja lased nagu narkomaan kelle pilt ujub ees. Pult on sobilik ainult sidescrolleritele, sõitmise mängudele jne mis ei vaja kiiret täpsust. Muidugi on ka konsoolid "mustad kastid" millele ei saa installida oma soovitud softi vms. Sest lõppeski konsooliajastu mulle igaveseks ja tsiteerin tuntud ütelust "PC master race"
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2024 00:44:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Foxxx kirjutas:
PC gamerid võiks ka selles osas õppust võtta, äkki siis ei oleks vähegi normaalsed GPUd millega UW-d jooksutada müügil 1000+ euro eest.


Nagu konsoolimehed, kui PS5 maksis kaheksa sotti esimesed 18 kuud ja isegi siis oli saadavust korra kuus? icon_lol.gif GPU'd on kallid, sest täpselt sama räni veab kive, mida müüakse AI kiirendamise eesmärgil mitukümmend korda kallimalt, seega saadavus ja võimalused on piiratud.

EDIT: muuseas, aitäh Sony. Helldivers 2 nõuab sisselogimisel Sony kontot, mis mul on olemas, aga mis sisse ei logi ja parooli reseti email ei saabu. 40 euri well spent thumbs_up.gif


Hea, et kiibikriis mõjutas ainult konsoole icon_lol.gif sest ometigi GPU-d ei olnud sama probleemi otsas?

Ma müüsin kasutatud 3070 maha 1200 või 1300 euro eest... enam täpselt ei mäletagi. See kindlasti kajastas, et saadavus oli hea ja hinnad olid GPUdel väga madalad.

Ja ma praegu saan aru, et kui sul ei ole palju klotsi, osta konsool? Sest noh.. AI?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.02.2024 02:51:42 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
PC peal oleks mängimine täitsa tore kui mingeid logine ja update nii tihti uuesti tegema ei peaks. Tüütu, tuleb jälle klaviatuur ja hiir kuskilt välja otsida thumbs_down.gif
Tuleb vist ikka mingi konsool uuesti ligi võtta, et laps ilma tõrgeteta mängida saaks.


Eks turvalisus on jah, pettumust valmistav teema. Nii palju parem on ikkagi lasta platformi provideril hoida sinu krediitkaarti infot notepadi failis kusagil lahtiste portidega serveris ja seejärel olla paar kuud üldse offlines, sest kogu MP on maas kuni platformi provider oma 90ndatesse jäänud softi praegusesse sajandisse toob thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2024 04:03:17 vasta tsitaadiga

Kui lähtuda sellest, et 9-nda põlvkonna konsoolide GPU on umbes "samas augus", mis RX 6600(XT)/RTX 3060, siis Steami jaanuari videokaartide TOP 10-s on esimesel kohal RTX 3060. Irooniline, arvestades mõningaid eelnevaid sõnavõtte.

#1 NVIDIA GeForce RTX 3060
#2 NVIDIA GeForce GTX 1650
#3 NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU
#4 NVIDIA GeForce GTX 1060
#5 NVIDIA GeForce RTX 2060
#6 NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti
#7 NVIDIA GeForce RTX 3070
#8 NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
#9 NVIDIA GeForce RTX 3050
#10 NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU

TOP 10-s jäävad pooled GPU-d kõnealustele konsoolidele alla, ainult 3 GPU-d mis ületavad ja ülejäänud 2 on samas augus.

RTX 4090 ja RTX 4080 jäävad topis alles ~30-ndale ja ~40-ndale kohale.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online

sõnum 11.02.2024 15:24:44 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kui lähtuda sellest, et 9-nda põlvkonna konsoolide GPU on umbes "samas augus", mis RX 6600(XT)/RTX 3060, siis Steami jaanuari videokaartide TOP 10-s on esimesel kohal RTX 3060. Irooniline, arvestades mõningaid eelnevaid sõnavõtte.


Kas sa oskad tuua näieks ka mõne tehinika asjade topi kus see teistmoodi oleks ? See on üsna loomulik , et paar eelnevat põlvkonda domineerivad enim kasutatud asjade nimekirja.
Või võtame näiteks praegu kasutuses olevate PS5 ja PS4 numbrid
PS5 50m+
PS4 117m+
PS3 87m+
PS2 158m+

... irooniline ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2024 20:29:10 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, loe eelnevaid poste, siis mõistad konteksti, hetkel räägid mööda. Samuti võrdled õunu ja apelsine oma vahel - hetkel kasutuses olevaid vs ajaloo jooksul müüdud. Valed numbrid pealegi.

Steami kasutajate jaanuarikuu videokaartide ränkingus on enamus kaarte nõrgemad kui see, mis on 9-nda generatsiooni konsoolides.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online

sõnum 11.02.2024 22:14:54 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
SirAskAlot, loe eelnevaid poste, siis mõistad konteksti, hetkel räägid mööda. Samuti võrdled õunu ja apelsine oma vahel - hetkel kasutuses olevaid vs ajaloo jooksul müüdud. Valed numbrid pealegi.

Steami kasutajate jaanuarikuu videokaartide ränkingus on enamus kaarte nõrgemad kui see, mis on 9-nda generatsiooni konsoolides.


Need numbrid näiteks toodud ja need on saadud härra Google käst. Süüdista teda kui need valed on.
Ma üritasin sulle ütelda, et mis iganes sa väitsid. Su väide on täis arutlus ja loogika vigu.

Need numbrid ilusasti ära, et igaüks kellel on olemas tehnika asi ei hakka ostma selle järge.Sinu teooria järgi peaks iga 3060 omanik kohe 4060 ostma. Sa külle ei ütle seda otse, aga kogu su teksti sisu kaotaks mõtte kui see nii ei oleks.
Selleks, et mingi tehnika asi turul domineerima hakkaks kulub teatud aeg.
4060 tulekuga ei kadunud 3060 müügilt ja seda müüakse ka täna. On täiesti loogiline, et rohkem müüdud toote kasutajaid on rohkem.

Kui sa kasutad mingit väidet oma arvamuse õigustamiseks, siis kehtib see mõlema osapoole kohta. Seda, et PS põlvkondade eluiga on pikem kui GPU-de oma ei tähenda , et PS ei tohi kasutada vastuväitena. Ma küll numbreid ei tea, aga täiesti reaalne on , et isegi täna on PS4 kasutajaid rohkem kui PS5 kasutajaid.
Kui sa ütled, et steami topi gpud on samas augus praegu kasutuses olevate konsoolidega ja sa kasutad selleks mitme põlvkonna GPU-sid, siis ignoreerid sa totaalselt fakti , et PS5 pole ainuke kasutuses olev konsool.
Seega kui sa tahad pädevat ja tõsielt võetavat võrdlust peaksid su andmed sisaldama kõiki konsooli põlvkondasid.
See oli seletus miks ma need numbrid enne siia kirjutasin.

Mu küsimus oli.
tsitaat:
Kas sa oskad tuua näieks ka mõne tehinika asjade topi kus see teistmoodi oleks ? See on üsna loomulik , et paar eelnevat põlvkonda domineerivad enim kasutatud asjade nimekirja.


Sa ignoreerisid seda täielikult. Tõenäoliselt on palju lihtsam jahvatada õuntest ja apelsinidest kui mu küsimusele vastata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2024 22:32:33 vasta tsitaadiga

Pc on ikka etem sest saab muud asja ikka ka teha kui mängida, ta on praktilisem kui telekamäng. thumbs_up.gif telekamängu ostavad need kes ainult mängida tahavadki
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 02:59:05 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
SKG kirjutas:
SirAskAlot, loe eelnevaid poste, siis mõistad konteksti, hetkel räägid mööda. Samuti võrdled õunu ja apelsine oma vahel - hetkel kasutuses olevaid vs ajaloo jooksul müüdud. Valed numbrid pealegi.

Steami kasutajate jaanuarikuu videokaartide ränkingus on enamus kaarte nõrgemad kui see, mis on 9-nda generatsiooni konsoolides.


Need numbrid näiteks toodud ja need on saadud härra Google käst. Süüdista teda kui need valed on.
Ma üritasin sulle ütelda, et mis iganes sa väitsid. Su väide on täis arutlus ja loogika vigu.

Need numbrid ilusasti ära, et igaüks kellel on olemas tehnika asi ei hakka ostma selle järge.Sinu teooria järgi peaks iga 3060 omanik kohe 4060 ostma. Sa külle ei ütle seda otse, aga kogu su teksti sisu kaotaks mõtte kui see nii ei oleks.
Selleks, et mingi tehnika asi turul domineerima hakkaks kulub teatud aeg.
4060 tulekuga ei kadunud 3060 müügilt ja seda müüakse ka täna. On täiesti loogiline, et rohkem müüdud toote kasutajaid on rohkem.

Kui sa kasutad mingit väidet oma arvamuse õigustamiseks, siis kehtib see mõlema osapoole kohta. Seda, et PS põlvkondade eluiga on pikem kui GPU-de oma ei tähenda , et PS ei tohi kasutada vastuväitena. Ma küll numbreid ei tea, aga täiesti reaalne on , et isegi täna on PS4 kasutajaid rohkem kui PS5 kasutajaid.
Kui sa ütled, et steami topi gpud on samas augus praegu kasutuses olevate konsoolidega ja sa kasutad selleks mitme põlvkonna GPU-sid, siis ignoreerid sa totaalselt fakti , et PS5 pole ainuke kasutuses olev konsool.
Seega kui sa tahad pädevat ja tõsielt võetavat võrdlust peaksid su andmed sisaldama kõiki konsooli põlvkondasid.
See oli seletus miks ma need numbrid enne siia kirjutasin.

Mu küsimus oli.
tsitaat:
Kas sa oskad tuua näieks ka mõne tehinika asjade topi kus see teistmoodi oleks ? See on üsna loomulik , et paar eelnevat põlvkonda domineerivad enim kasutatud asjade nimekirja.


Sa ignoreerisid seda täielikult. Tõenäoliselt on palju lihtsam jahvatada õuntest ja apelsinidest kui mu küsimusele vastata.

Ei süüdista Googlet, need arvud on ju konsoolide kõigi aegade müüginumbrid, selles mõttes õige. Aga tõlgendus/eeldus oli see, nagu kõik need konsoolid oleks hetkel ka kasutuses. Täiesti kohatu võrrelda Steami aktiivsete kasutajate andmetega. Õunad vs apelsininid.

Loe nüüd teemat väheke eespoolt ja saad ka kontekstist aru. Jah, vanu konsoole on veel kümneid miljoneid kasutuses, aga... Võrreldi just viimaseid konsoole ja RTX 4080/4090 kaarte. Ja et PS5 on "at the level of a medium/high end pc from 4 years back if you disregard raytracing".
Irooniline on see, et hetkel on Steami kasutajate kõige populaarsem GPU "samas augus", mis PS5/XSX ning RTX 4090/4080 on vastavalt ränkingus kohtadel 29 ja 37, jaanuar 2024 seisuga, ainult 0,93% ja 0,75% kasutajatel.
Need, kes ostavad täna, 2020 aasta konsooli, omavad võimsamat mänguaparaati, kui üle poole tänastest Steami kasutajatest. Nii et, konsooliomanikel pole vast midagi häbeneda icon_smile.gif

Siidiuss kirjutas:
Pc on ikka etem sest saab muud asja ikka ka teha kui mängida, ta on praktilisem kui telekamäng. thumbs_up.gif telekamängu ostavad need kes ainult mängida tahavadki

Konsooliomanikel arvuteid polegi?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.02.2024 10:38:42 vasta tsitaadiga

SKG, ära pahanda, aga sinust on saanud konsoolileeri Scart... icon_neutral.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.02.2024 13:49:53 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Üldistamine käibki nii, et sa võtad mingi probleemi tükkideks, leiad sinna mingi lahednuse, mis SINULE tundub kõige mõistlikum ning siis, et asi oleks robustsem, viskad teistele hambusse.
Mis puudutab järelturgu, siis minu arvamus oli, et inimesed kes toodavad väärtust võiks saada selle eest palka ja minu arvates järelturg seda ei toeta.
Selles küsimuses ei oluline, et kes mida teinud on, enne on vaja printsiipe arutada. Kas sinu arvates on aus, et inimesed teevad aastaid tööd, et sulle meelelahtust toota ja sina tarbid seda nt mitusada tundi ja nemad hästi tehtud töö eest samas tasu ei saa?

Kus ma olen väitnud, et autor ei võiks saada väärilist tasu enda loomingu eest?
Eetika seisukohast tuleks vaadata ka medali teist külge - kuidas mängu tootja enda töötajatesse suhtub, politiilised seisukohad jms.
Mis need printsiibid on, mida sa arutada sooviksid?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.