Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2024 21:41:18 vasta tsitaadiga

Müüsin veel oma fondi osakuid maha, sest graafik rühib jätkuvalt üles ja müüa on ikka siis mõttekas, kui graafik üleval on. Põnev teema icon_smile.gif Kahe aasta jooksul kokku ostetud Robur fondi osakud.
Midagi jätsin alles ka, aga hetkel muutsin ostmise väiksemaks, sest siis pole väga mõtet osta, kui graafik üleval on. Ost käib mul automaagiliselt muidu - iga kuu teatud kuupäeval teatud konstantse summa eest. Huvitav, kas keegi veel sellel põllul toimetab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.01.2024 22:08:50 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Müüsin veel oma fondi osakuid maha, sest graafik rühib jätkuvalt üles ja müüa on ikka siis mõttekas, kui graafik üleval on. Põnev teema icon_smile.gif Kahe aasta jooksul kokku ostetud Robur fondi osakud.
Midagi jätsin alles ka, aga hetkel muutsin ostmise väiksemaks, sest siis pole väga mõtet osta, kui graafik üleval on. Ost käib mul automaagiliselt muidu - iga kuu teatud kuupäeval teatud konstantse summa eest. Huvitav, kas keegi veel sellel põllul toimetab?

Mis ajast Robur fondi osakud krüptodega seotud on?

Ma saan sekundiga viia oma hedera usdc peale kui arvan, et kukkumist on vaja kindlustada. Nii, et ülekandmise kulu on väga väike, mõned hbarid ainult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2024 09:50:56 vasta tsitaadiga

Krüpto juurest ma Robur fondideni jõudsingi ja need on palju stabiilsemad ja muide, ka usaldusväärsemad icon_wink.gif
Samas, graafikud käivad sama moodi üles ja alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 14.01.2024 14:45:39 vasta tsitaadiga

Krüptorahad on huvitavamad. Indeksi fondi otsas istudes tuleb uni peale.
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2024 15:25:32 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Krüptorahad on huvitavamad. Indeksi fondi otsas istudes tuleb uni peale.


Fondidega peaks saama ka kaubelda, siis on huvitavam vast..

Index ongi sobilik siis, kui pappi palju, ja tahad rahulikult mohitot juua. icon_smile.gif

Vahepeal ma olin copy-trade peal OKX-s krüptoga ka. Siis keegi targem (loodetavasti), kaupleb sinu eest, ja on ka huvitav jälgida. Iga hommik on üllatus, mis vahepeal juhtunud. Kuna palju copy tradereid on Kaug - Idast, sealt Taiwan-Hiina-Korea-Jaapan kandist, ja neil hakkab päev varem, toimetavad nad ka varem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 14:38:23 vasta tsitaadiga

Polnudki varem aru saanud, miks just 15,5k peale kukkusime. Logarütmis on asjad kohe selged, pole seal kunagi varem mõõtnud eusa_wall.gif

Kaldus joon on pandud vastu kehasid. Kõige täpsem punane joon (pildil ülemine), mis viib naeruväärse 15,555 peale on ka võetud kehadest.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tegin sama mõõtmise ka Binances (eelmine oli joonte rohkuse tõttu mujal tehtud). Binances tuli numbriks 15494.8 ehk siis 0.33% täpsusega. Täpselt niipalju jäi ülespoole, et 100X long aktiveerida (teadjatele) icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 16:30:25 vasta tsitaadiga

UrmasP, lõpeta krüptode alafoorumis OT ja suundu oma investeerimistekstiga õigesse kohta: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 19:44:33 vasta tsitaadiga

Logarütmikus tunduvad olema kõik vastused. Tõsta kolmurga sees olevad kõrgused joone peale, kus on breakout ja voila, kogu bitcoini science. 65K tipp tehti ainult kehadest ja 69K oli täispikkuses.
Spoiler Spoiler Spoiler


Selgituseks, miks kolmnurka täissuuruses ei mõõdeta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna tegemist on juba nii pika ajavahega siis võime võtta ka Weekly ja ainult ühe mõõdu kujundist, asetame selle joone peale ja saame ~67,6K ehk ainult 2% tipust allpool.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 20:18:43 vasta tsitaadiga

virx, sa ette ka oskad joonistada, või ainult tagantjärgi?
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 20:20:18 vasta tsitaadiga

Tõmba ikka graafik kõrgemaks, 100k ja miljon on päris lähedal sedasi thumbs_up.gif

Numbrid mida linearis naljalt sirge kriipsuga kätte ei saa.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 20:40:33 vasta tsitaadiga

Dreamlover, alles avastasin logarütmiku. Olemasolust olin teadlik aga kunagi ei pööranud tähelepanu.

ETH logarütmis dollari pealt põhi.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 15.01.2024 20:58:30 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
alles avastasin logarütmiku. Olemasolust olin teadlik aga kunagi ei pööranud tähelepanu.

ETH logarütmis dollari pealt põhi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav, kas sa oled esimene siin maailmas, kes selle avastas, või ülejäänud "mustlased" ennustasid puusse toillega eelnevalt ? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 21:11:04 vasta tsitaadiga

Kui me siin juba neid kolmnurki tõmbame ja logarütmikust nii palju räägime, tõmbaks siis viimase kolmnurga ka ära ja vaatame kuhu see viib...

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 21:26:32 vasta tsitaadiga

virx, oli ju 49 juba ära, kuhu ta järgmisena viib?
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 21:53:56 vasta tsitaadiga

Dreamlover, hetkel on võimatu midagi ennustada, sest me pole veel peamise joone alla kukkunudki...küsimärgid, et kus see tipp olema saab. Samuti on 51K võimalik kui teeme full triangli ära, kus kõik mõõdud tippudest mõõdetuna. Tundub, et kehades on oluliselt tihedamini aga full ei ole ka vale...niikaua kui seda kuidagi välja mõõta saab.

Spoiler Spoiler Spoiler


Full triangli näide.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 15.01.2024 23:39:28 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Dreamlover, hetkel on võimatu midagi ennustada, sest me pole veel peamise joone alla kukkunudki...

Kle ole nüüd nii tore poiss ja hakkabi neid peamisi joonealuseid ennustama lõpuks, mis sa jändad siin!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2024 09:32:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi võiks selgitada, mis asi on logarütm ja logarütmik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2024 10:28:31 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
mina634 kirjutas:
Krüptorahad on huvitavamad. Indeksi fondi otsas istudes tuleb uni peale.


Fondidega peaks saama ka kaubelda, siis on huvitavam vast..

Index ongi sobilik siis, kui pappi palju, ja tahad rahulikult mohitot juua. icon_smile.gif

Vahepeal ma olin copy-trade peal OKX-s krüptoga ka. Siis keegi targem (loodetavasti), kaupleb sinu eest, ja on ka huvitav jälgida. Iga hommik on üllatus, mis vahepeal juhtunud. Kuna palju copy tradereid on Kaug - Idast, sealt Taiwan-Hiina-Korea-Jaapan kandist, ja neil hakkab päev varem, toimetavad nad ka varem.


Kuidas läks copy-trading?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2024 12:59:39 vasta tsitaadiga

Natuke jäin copy tradiga plussi vast. Siis oli langev turg ja oli raskem võita kah.

Igal copy traderil on oma stiil ja iseloom. Kui leiad hea traderi, kes ei lähe hulluks, on kõik hästi. Ma nüüd pole vaadanud, aga kui see asi seal OKX-s algas, siis paljud traderid tundusid ka nooremad ja algajad. Vb nüüd tõusval turul ja kogenenumana, paremad välja sõelutud on asi tulusam.

Saab vaadata ka traderi kohta asju ja eelmiseid tehinguid. Kui liiga kehvasti läheb lead traderil, siis kukub välja. Mida paremini traderil läks OKX-s, seda rohkem follow tradereid sai ta lubada. Alguses oli 500, siis 650 ja 1000. Enamasti on aga see jama, et parimatel ei ole vabu kohti ja keegi lahkuda ise ka ei tahtnud. Siis tehti nii, et pead ikka midagi kaasa tegema, lihtsalt follow ja kohta kinni hoida enam ei saanud.

Tuleb vahest passida, et kui mõnel paremal traderil vaba koht tekib, siis kohe followed. See märge, et OKX teatab sind vabast kohast, see ei juhtu nii kiirelt, enne võeti vaba koht ära alati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2024 16:14:37 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Natuke jäin copy tradiga plussi vast. Siis oli langev turg ja oli raskem võita kah.

Igal copy traderil on oma stiil ja iseloom. Kui leiad hea traderi, kes ei lähe hulluks, on kõik hästi. Ma nüüd pole vaadanud, aga kui see asi seal OKX-s algas, siis paljud traderid tundusid ka nooremad ja algajad. Vb nüüd tõusval turul ja kogenenumana, paremad välja sõelutud on asi tulusam.

Saab vaadata ka traderi kohta asju ja eelmiseid tehinguid. Kui liiga kehvasti läheb lead traderil, siis kukub välja. Mida paremini traderil läks OKX-s, seda rohkem follow tradereid sai ta lubada. Alguses oli 500, siis 650 ja 1000. Enamasti on aga see jama, et parimatel ei ole vabu kohti ja keegi lahkuda ise ka ei tahtnud. Siis tehti nii, et pead ikka midagi kaasa tegema, lihtsalt follow ja kohta kinni hoida enam ei saanud.

Tuleb vahest passida, et kui mõnel paremal traderil vaba koht tekib, siis kohe followed. See märge, et OKX teatab sind vabast kohast, see ei juhtu nii kiirelt, enne võeti vaba koht ära alati.



_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2024 22:02:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas keegi võiks selgitada, mis asi on logarütm ja logarütmik?


Linearis joonistatakse iga järgmine skaalajoon liites eelmine väärtus, logaritmis korrutades. Vastavalt sellele saab linearis joonistada negatiivseid väärtusi, logaritm ei jõua kunagi nullini.

Sirge tõus linearis on võrdne väärtuse tõus ajas, sirge logaritmis on progresseeruv kasv. Kui ühes graafikus tõmbad sirge siis teises on seesama joon kõver.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 17.01.2024 00:46:39 vasta tsitaadiga

Mida arvab Satoshi Nakamoto?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2024 12:38:35 vasta tsitaadiga

Opollo tahab long-term ennustust. Refainisin natuke joonist. Nüüd on 69K tipp mõõdetud teistmoodi, mis on isegi loogilisem viis...alguses tegime kolmnurgas madalama kõrguse ära, pikem ja viimane jääb tulevikus teha. Kes tahab sama asja teeb omale Binances Weekly chartis, saab natuke teised numbrid. Hetkel tegin Geminis.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 18.01.2024 12:40:14 vasta tsitaadiga

virx, kuhu poole me võtame siis nüüd? icon_biggrin.gif
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 18.01.2024 15:15:31 vasta tsitaadiga

Sõltub.

Kui langeb sinna 41000 kanti siis tuleb sinna otsa langus tõenäoliselt 38000 kanti ja siis kuni poolitamiseni tiksub külgsuunas ja siis ülesse.
Kui peaks nüüd lõpetama selle kuu 44-46000 vahemikus, siis tuleb otsa kohe 50k ja edasi.

Pikem perspektiiv on nagunii ülesse. Siit enam tagasiminekut ei ole. Kõik kes arvavad, et endiselt kukub 0. doh.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.