Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 222, 223, 224  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 11.11.2023 13:38:31 vasta tsitaadiga

jeesus188, lastetoitu ostnud ei ole, aga nende kampaaniad on sellised, et kõik võib erinev olla, mis kategooria alla läheb.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2023 16:27:56 vasta tsitaadiga

Hiid, thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005




sõnum 11.11.2023 18:41:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Teil on kusagil mingi tõsine sõnnikuprobleem?

Just täna sai käidud, 15 kotti toodud, paar aastat mureta, piimapurk pealekauba /kasvuhoone 28 ruutu..

_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2023 20:29:26 vasta tsitaadiga

Keegi teab selliseid komplekte, kust saab?
Sisuliselt erineva suuruse, värvi, eesmärgiga erinevad trükiplaadi laadsed asjad, milledel erinev eesmärk ning käib omavahel magnetitega kokku (klemmid külgede peal). Erinevate eesmärkide saavutamiseks on jaotatud küljed värvide kategooriasse ning osadel trükiplaatidel ka mikrolülitid jne.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.11.2023 20:36:38 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi selline, EKON-01. Moodsal ajal polegi näinud.

https://i0.wp.com/www.accelerista.com/wp-content/uploads/2017/12/konstruktor.png?w=917&ssl=1
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2023 21:15:19 vasta tsitaadiga

somnambuul, see ikka väga vana icon_lol.gif
Poisil lasteaias nägin, hunnik juppe oli juba lännu, kuid paistis väga hariv asi iseenesest olevat. Vente, dioode jne jama ühendab ja mässab, mõtlesin midagi sihipärast multifunktsionaalselt otsida turult, kuid kas lahjad joont jällitavad robotid või ainult vii juhe punktist A => B ja vsjo.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 11.11.2023 21:56:58 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Keegi teab selliseid komplekte, kust saab?
Sisuliselt erineva suuruse, värvi, eesmärgiga erinevad trükiplaadi laadsed asjad, milledel erinev eesmärk ning käib omavahel magnetitega kokku (klemmid külgede peal). Erinevate eesmärkide saavutamiseks on jaotatud küljed värvide kategooriasse ning osadel trükiplaatidel ka mikrolülitid jne.


https://www.oomipood.ee/en/product/116_qst_elektroonika_plokk_konstruktor_fm_raadio_15_osa_16_projekti?src=homepage

https://www.oomipood.ee/product/200_qst_elektroonika_plokk_konstruktor_40_osa_34_projekti

https://www.amazon.com/Snap-Circuits-SC-300-Electronics-Exploration/dp/B0000683A4

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2023 22:13:55 vasta tsitaadiga

Ühe leidsin - link

Teine vaja ka veel üles leida icon_lol.gif

Sold OUT, yo viimane link jäi ka endal silma. Mugav lahendus, samas kaablitega trükkplaadil jännates saab sama asja ära tehtud.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.11.2023 14:50:01 vasta tsitaadiga

Ehk hoopis mingi Arduinol põhinev komplekt, kui juba dioode ja vente ühendab nagunii?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 17:52:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
netcat kirjutas:
laurx kirjutas:
netcat, vihmaveerennid? Eemalejuhtimine? Meil on niiskust ja sooja aastas juurde tulnud. Pole külma enam. Kui nad multši jäänustes elavad, ongi parem olla neil. Tuhaplokist suuri maju ei tehtud, otsi viga sealt, kuhu vihmavesi katuselt jookseb.


Anna nüüd andeks aga 12 korteriga majale mina üksi katust ehitama ei hakka.

Ma kuue korteriga maja katuse pesin ja värvisin täitsa üksi. Vihmaveerennid vahetasime vennaga dino korvist..


Oma raha eest? Need kuus korterit olid kindlasti übertänulikud sulle. Paraku terve maja mulle ei kuulu ja selline filantroop ma ka ei ole, et jaksaks terveid kortermaju kellelegi kingituseks renoveerida. Tõsi imelikud soovitused sul ikka. Järgmiseks peaksin ehk oma 90 korteriga linnamajale liftid ehitama?

Jutujätkuks, probleemseima toa ühest seinast sai prooviks tapeet maha kistud ja nüüd olen väga pettunud, ühtegi elukat seal taga ei olnud ja midagi muud ebameeldivat samuti mitte. Tapeet oli täiesti korralikult ja puhtalt seinas, isegi vanu kihte polnud all. Oleks võinud selle vist samahästi ka kiskumata jätta. Selle eest samas toas teisel seinal, pruugib vaid seinal rippuva maali taha vaadata ja jeerum mis sibamine seitsmes ilmakaares lahti läheb. No ei ole keset kuiva seina raamis oleva pildi taga mingit veeleket ega niiskust, mida likvideerima minna. Mida kuradit nad seal kükitavad, selmet duširuumis vanni all elada, mina ei tea.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 18:15:15 vasta tsitaadiga

Jobannõi..
Kuue korteri peale jagasime lõpuks paigalduseraha.
Nüüd tõmbad teised seinad ka maha, pahteldad ja värvid.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 18:20:17 vasta tsitaadiga

Miks, <ropp sõna kustutatud>, sa arvad, et keegi teine sealt majast on a) huvitatud mingitest renoveerimiskulutustest b) soovib nii selle raha kui töö delegeerida just _mulle_? Võta aru pähe, kui see oleks nii siis ei käiks ma oma isiklikke majapidamismuresid siin kurtmas, eks ole?

Ei pahtelda ja värvi, kusjuures. Selle koha küll värvin, sest see jääb edaspidi seinakapi taha. Pahteldada pole täiesti siledat tsementkrohvitud seina mingit mõtet. Seisis seal suvaline tapeet 20 aastat ideaalselt kinni, seisab ka värv. Aga toas nähtavale jäävatel seintel on praegu tapeet ja kui sealt seda eemaldades mingeid jälke üllatusi ei ilmu, saab ka edaspidi olema tapeet. Juba selle paari paani eemaldamisel pidin kuulama hirmsat hädakisa kuidas nii ilusat enam ei müüdagi ja mis kõik icon_smile.gif Nüüd olen paha ka veel et seal taga ei olnudki neid satikaid kelle pesa hävitamise olin juba präänikuks lubanud...


viimati muutis netcat 13.11.2023 18:29:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 18:25:01 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Miks, <ropp sõna kustutatud>, sa arvad, et keegi teine sealt majast on a) huvitatud mingitest renoveerimiskulutustest b) soovib nii selle raha kui töö delegeerida just _mulle_? Võta aru pähe, kui see oleks nii siis ei käiks ma oma isiklikke majapidamismuresid siin kurtmas, eks ole?


See, et sulle tahaks delegeerida võib usutav olla. Pahatihti kipub ju nii olema, et kõik arvavad, et võiks ja teeks, aga kui asi tegudeni peaks jõudma, siis ei viitsi keegi asja eest vedada.
Ühistus on muidugi kohati veel nüanss, et ei saada aru kust ühistu raha tuleb ehk nii kaua kiidavad takka kuni oma rahakotti kergendama ei pea.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 18:28:02 vasta tsitaadiga

Meenutab kunagisi argumente inimestega, kes ei elanud katuse aluses korteris, et miks nemad peaks katuseremonti panustama icon_lol.gif No tõesti, jobannõi icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 18:36:06 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Meenutab kunagisi argumente inimestega, kes ei elanud katuse aluses korteris, et miks nemad peaks katuseremonti panustama icon_lol.gif No tõesti, jobannõi icon_biggrin.gif



Ma "panustan" igakuiselt korteriühistu remondifondi ja hooldusfirma tasudesse. Mulle tundub, et need pole väiksed, kuid ega nii väikse maja peale palju kokku ei tule ka muidugi. Seni tundub et selle kirve raha eest saan selle et suvel niidetakse paar korda muru ja mõned aastad tagasi vahetati välisuks. Aga sa leiad et ma peaks ise, üksinda, majale uue katuse ehitama ja äkki ka keldris torud ära vahetama, kuna kedagi teist ei huvita?

Ma olen mõnikord unistanud sellest, et kui mul oleks piiramatult raha, siis laseks lihtsalt teatud asjad ära teha ja kaevaku või kohtusse kui ei meeldi. Aga ei ole.
Ja kui üks inimene leiab, et on vaja teha ja enamik leiab, et pole, siis jääb asi tegemata, miks sellest on tõesti nii raske aru saada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 18:36:09 vasta tsitaadiga

Depresiivika 12-korterises sai alumise naabriga nii kaubale et üks tõi materjali ja teine klopsis paika. Poleks alla läbi tilkund oleks vist pidand üksi tegema.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 18:52:05 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Depresiivika 12-korterises sai alumise naabriga nii kaubale et üks tõi materjali ja teine klopsis paika. Poleks alla läbi tilkund oleks vist pidand üksi tegema.


No seal on sellised tüübid, et kui ma värvisin esimese korruse trepikoja seinad ära, kuna see oli nagu sealaut, korraliku silikaatvärviga, kuni teise korruseni ja pool pange jäi järgi ning ütlesin teise korruse mehele, et mul jäi värvi järgi, soovid ehk ise jätkata enda juurest? Siis ta ütles, et pole vaja ja järgmised 10 aastat oli see koridor endiselt sealtkohast alates nagu sealaut. Inimene ei viitsinud seda teha isegi kui tasuta värvi pakuti. Katust nihuke ka remondib ilmselt alles siis kui tuul on selle ära viinud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 13.11.2023 23:41:15 vasta tsitaadiga

Küsimus.

Auto kuulub liisingule.
Mina olen vastutav kasutaja.
Soovin sõbrale anda autot ajutiseks kasutamiseks.

Kas võin seda teha omal käel, annan lihtsalt kirja kaasa?

Seaduse leidsin:
Eestis registreeritud sõiduki juhil, kui ta ei ole selle sõiduki omanik või tema nimi ei ole kantud sõiduki registreerimistunnistusele sõiduki kasutajana, peab kaasas olema omaniku või registreerimistunnistusele kasutajana kantud juriidilise isiku või füüsilisest isikust ettevõtja poolt väljaantud sõiduki kasutamise volikiri, kui omanik ei ole kaassõitja. Volikiri võib olla lihtkirjalik, kui seadus ei nõua ametlikult kinnitatud volikirja.

Natuke tekitab segadust aga tunduks et mul on õigus ilma liisingu firmaga läbi rääkimata anda auto edasi kasutada kuna olen vastutav kasutaja?.

_________________
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 23:58:19 vasta tsitaadiga

Riigipiires võib
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 23:58:50 vasta tsitaadiga

Liisingufirmalt pead küsima. Lepingus on suure tõenäosusega vastav punkt sees, et päris suvalt ei tohi autot kasutada anda. Ja üht- või teistmoodi sina vastutad saba ja sarvedega, kuna liising ja kasko ning kindlustus sinu nimel.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2023 00:06:19 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Seaduse leidsin:
Eestis registreeritud sõiduki juhil, kui ta ei ole selle sõiduki omanik või tema nimi ei ole kantud sõiduki registreerimistunnistusele sõiduki kasutajana, peab kaasas olema omaniku või registreerimistunnistusele kasutajana kantud juriidilise isiku või füüsilisest isikust ettevõtja poolt väljaantud sõiduki kasutamise volikiri, kui omanik ei ole kaassõitja. Volikiri võib olla lihtkirjalik, kui seadus ei nõua ametlikult kinnitatud volikirja.

Natuke tekitab segadust aga tunduks et mul on õigus ilma liisingu firmaga läbi rääkimata anda auto edasi kasutada kuna olen vastutav kasutaja?.

1. Selle tsitaadi järgi võivad edasi volitada (mitteomanikud) vaid juriidiline isik või füüsilisest isikust ettevõtja, mitte aga füüsiline isik.
2. Mul on kuri kahtlus, et leidsid mingi väga vana versiooni liiklusseadusest... praegu kehtivas on kirjas nii:
tsitaat:
(1) Juhil peavad mootorsõiduki juhtimisel olema kaasas juhiluba või muu juhtimisõigust tõendav dokument, mootorsõiduki registreerimistunnistus ja selle haagise registreerimistunnistus või haagise registreerimistunnistuse koopia, mille on tõendanud selle väljastanud asutus, ja muud dokumendid, mida nõuab seadus. Eestis registreeritud mootorsõiduki või selle haagise puhul võib registreerimistunnistuse asendada koopiaga.

Põhimõtteliselt siis saad anda teisele isikule auto sõita lihtsalt, ilma volikirjata, vaid registreerimistunnisuse pead kaasa andma.
3. Kui aga Eestist välja tahetakse selle autoga sõita, siis on vaja omaniku kirjalikku nõusolekut
tsitaat:
Lisaks käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud dokumentidele peab juhil kaasas olema mootorsõiduki omaniku poolt väljaantud mootorsõiduki kasutamise kirjalik nõusolek, kui juht soovib Eestis registreeritud sõiduautoga või kuni 3500-kilogrammise täismassiga veoautoga sõita Eestist välja mitte Euroopa Liidu liikmesriiki ja tema nimi ei ole kantud mootorsõiduki kasutajana sõiduki registreerimistunnistusele.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 14.11.2023 01:01:04 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Keegi teab selliseid komplekte, kust saab?
Sisuliselt erineva suuruse, värvi, eesmärgiga erinevad trükiplaadi laadsed asjad, milledel erinev eesmärk ning käib omavahel magnetitega kokku (klemmid külgede peal). Erinevate eesmärkide saavutamiseks on jaotatud küljed värvide kategooriasse ning osadel trükiplaatidel ka mikrolülitid jne.


https://teaduspood.ahhaa.ee/tootekategooria/tehnoloogia/elektroonikakomplektid/

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2023 15:19:55 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
kjaups kirjutas:
Keegi teab selliseid komplekte, kust saab?
Sisuliselt erineva suuruse, värvi, eesmärgiga erinevad trükiplaadi laadsed asjad, milledel erinev eesmärk ning käib omavahel magnetitega kokku (klemmid külgede peal). Erinevate eesmärkide saavutamiseks on jaotatud küljed värvide kategooriasse ning osadel trükiplaatidel ka mikrolülitid jne.


https://teaduspood.ahhaa.ee/tootekategooria/tehnoloogia/elektroonikakomplektid/


Neid peaks eBay's vahetevahel samuti liikuma: https://en.wikipedia.org/wiki/Gilbert_U-238_Atomic_Energy_Laboratory icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2023 15:43:25 vasta tsitaadiga

Etz, et saaks jõuludeks pimedas särama... icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2023 04:57:34 Kruvikeeraja magnetiseerimine vasta tsitaadiga

Kuidas magnetiseerida vahetatavate otsikutega kruvikat, mis on oma tõmbe kaotanud ja ei hoia otsikuid enam küljes?
Proovisin kõvakettamagnetiga. Tõmbasin ühes suunas, nagu peab, proovisin nii ühe kui ka mitu korda. Kruvikat ennast väestada ei saa. Otsikuid saab, aga nende tõmme jääb nõrgaks ja nad püsivad kruvikeerajas piiripealselt.
Veidigi värinat, ja nad kukuvad sealt ära. 15 cm pikkune tavakruvikas võtab 1 magnetitõmbega sellise jõu, et
hoiab neidsamu otsikuid ka tugeval raputamisel.

Pildil musta peaga on väe kaotanud kruvikas. Mugav asi, ei taha ära visata. Kui magneetida ei saa,
proovin teisi variante, nagu otsikute "laiendamine" teibiga jne.
Rohelise peaga kruvvar on see, mishästi magneetub.

Spoiler Spoiler Spoiler


Sama probleemiga on sugulase akukruvikeeraja. Hiina toode, seega varuosi ei leidu. Aga aku on heas seisus ja
pelgalt puuduva magnetjõu pärast asja ära visata on jama.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 222, 223, 224  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.