Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2023 16:32:34 vasta tsitaadiga

millised võiks täna olla parimad super-budget nööpklapid? tavalised juhtmega ja võivad ka olla ilma ANC'ta...aga hea heliga, hästi kõrvas püsivad ja hea hinnaga (ütleme kuskil nii 30-40e max). kunagi sai kasutatud mingeid xiaomisid, millel heli oli vägagi korralik aga see oli juba aastat 5 tagasi ning täna enam ei tea mis need täpsemalt olid ja kas selliseid enam üldse toodetakse. tol ajal need maksid ~25e ja heli poolest ei jäänud alla 3 korda kallimatele. ka koostekvaliteet oli üsna viisakas.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2023 17:36:35 vasta tsitaadiga

Soundmagic EC10?, mind rahuldavad - ei pea ennast mingiks heligurmaaniks ega kõrvaklappide asjatundjaks, sai kunagi suht suvaliselt valitud
https://www.whathifi.com/soundmagic/e10c/review
https://www.hinnavaatlus.ee/1209228/soundmagic-e10c-must/

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2023 18:00:29 vasta tsitaadiga

7Hz Salnotes Zero https://www.amazon.de/-/en/dp/B0B76YF5CY/
Truthear x Crinacle Zero https://www.amazon.de/-/en/dp/B0B7DS1QHZ/
Truthear x Crinacle Zero RED https://www.amazon.de/-/en/dp/B0C5QWMGM6/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2023 21:21:54 vasta tsitaadiga

väga hea, uurin neid variante lähemalt. osad muidugi seal juba hinnaskaalast natuke väljas aga siiski enamvähem õige klass
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2023 23:44:36 vasta tsitaadiga

sony xmid olid ikka päris kehva heli esitlusega icon_neutral.gif
nagu tõsiselt kehvad

kui paremat pole kuulnud, siis ei oska hinnata ehk icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2023 00:19:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nagu tõsiselt kehvad

'oma kõrv on kuningas'
nii ehituselt (sest iga in-, on-, ega over-ear ei pruugi sobituda) ning kuulamisharjumuselt.
Minule laenatud/prooviks võetud klapid on olnud kehvemad kui minul kasutusel olevad ja sama tagasisidet olen saanud teistelt kes sama toodangut proovida võtnuks.

Üle interneti on tegelikult klappe väga raske soovitada. Pigem valigu seda kui mängukonsooli - mingu poodi, proovigu kumma toodangu pult paremini pihku istub. Kui mäng (ehk siis sound) on hea aga kätel (kõrvadel, ehk siis sul endal) on ebamugav, siis millist varianti eelistad eks ..

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2023 00:31:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sony xmid olid ikka päris kehva heli esitlusega icon_neutral.gif
nagu tõsiselt kehvad

kui paremat pole kuulnud, siis ei oska hinnata ehk icon_rolleyes.gif

Kõrvaklappide eelistus on väga subjektiivne. Esiteks maitse on erinev, teiseks kahe inimese kuulmine võib väga erinev olla. Kõrva kujust tulenevad resonantsid, vanus, kuulmiskahjustus jms. Kaks erinevat kõrvaklappide mõõtmissüsteemi saavad erinevaid tulemusi. Hiljuti oli suur draama kuidas ühed mõõtjad kritiseerisid teisi, sest nad ostsid erineva mõõtmissüsteemi:
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/resolves-b-k-5128-headphone-target-you-can-try-the-eqs.43209/

Mulle sobib XM3 hästi. Ma arvan, et mõõtmistest on moonutuste graafikud need, mida vaadata - mida madalamad moonutused, seda rohkem headroomi ekvalaiserit kasutada, et enda maitse järgi kõla paika timmida.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 07.09.2023 13:28:38 vasta tsitaadiga

100-200eur. eest ka mõned ülepea käivad BT kõrvaklapid saaks?
300 on vähe liig, et Sonysid osta. icon_confused.gif
kas need on väga hull ost? icon_rolleyes.gif https://www.pcmag.com/reviews/urbanista-los-angeles

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2023 13:59:31 vasta tsitaadiga

möödun jõulude ajal soovis õepoeg klappe ja valis need
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=Sennheiser+HD+450BT
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2023 15:32:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
100-200eur. eest ka mõned ülepea käivad BT kõrvaklapid saaks?
300 on vähe liig, et Sonysid osta. icon_confused.gif
kas need on väga hull ost? icon_rolleyes.gif https://www.pcmag.com/reviews/urbanista-los-angeles


Mul on JBL klappe mitu paari. Üldiselt olen rahul, aga samas eriline melomaan pole.
Midagi sellist võiks vast üsna ok valik olla kui lisatingimusi ei sea
https://www.hinnavaatlus.ee/2617360/jbl-tune-720bt-sinine---juhtmevabad-ule/
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2023 13:28:48 vasta tsitaadiga

Millised over-the-ear noise-cancelling kõrvaklapid kontorisse töö tegemiseks parimad on?

Primaarne mürasummutuse osa, tarbitav sisu tavaline keskmine meedia + võiks ka kõnede toetus olla norm.

Ideaalis akudeta ja kaabliga, ent silmaringi mõttes võib jagada infot kõigi variantide kohta.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2023 18:11:38 vasta tsitaadiga

Aktiivsed wireless noise cancelling klapid pole nii võimekad, et juhtmega aktiivset komponenti töös hoida. Saad palju kehvema kogemuse kui juhet kasutad. Pigem juba hea passiivse isolatsiooniga kinnised klapid lihtsalt kui juhet tahad kasutada.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2023 22:27:34 vasta tsitaadiga

Juhtmega võib vabalt tähendada ka USB Type-C-d, näiteks.

Aga kuulan ära ka juhtmevabad variandid.

Võiksid olla pigem hea bang for buckiga.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.11.2023 22:58:23 vasta tsitaadiga

Anna tooli kirjutas:
tsitaat:

nagu tõsiselt kehvad

'oma kõrv on kuningas'
nii ehituselt (sest iga in-, on-, ega over-ear ei pruugi sobituda) ning kuulamisharjumuselt.
Minule laenatud/prooviks võetud klapid on olnud kehvemad kui minul kasutusel olevad ja sama tagasisidet olen saanud teistelt kes sama toodangut proovida võtnuks.
sa peaksid ühes meie klapitestis osalema, avardaksid oma maailma icon_razz.gif
skyTronic kirjutas:
libe kirjutas:
sony xmid olid ikka päris kehva heli esitlusega icon_neutral.gif
nagu tõsiselt kehvad

kui paremat pole kuulnud, siis ei oska hinnata ehk icon_rolleyes.gif

Kõrvaklappide eelistus on väga subjektiivne. Esiteks maitse on erinev, teiseks kahe inimese kuulmine võib väga erinev olla. Kõrva kujust tulenevad resonantsid, vanus, kuulmiskahjustus jms. Kaks erinevat kõrvaklappide mõõtmissüsteemi saavad erinevaid tulemusi. Hiljuti oli suur draama kuidas ühed mõõtjad kritiseerisid teisi, sest nad ostsid erineva mõõtmissüsteemi:
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/resolves-b-k-5128-headphone-target-you-can-try-the-eqs.43209/

Mulle sobib XM3 hästi. Ma arvan, et mõõtmistest on moonutuste graafikud need, mida vaadata - mida madalamad moonutused, seda rohkem headroomi ekvalaiserit kasutada, et enda maitse järgi kõla paika timmida.
seetõttu me tegimegi semude keskis klapitesti
meil olid erinevad klapid ja enamvähem klapivõim

üldiselt pole vahet isegi algsel muusikakvaliteedil, kui võimendus on piisav, siis on väga selge pilt, mis klapp kõlbab ja mis mitte

mingid 90€ bt klapid olid heli poolest ikka selgelt üle nondest xm klappidest, ehk olid xm4'd äkki küll

sita klapi referents oli Sennheiser HD 215 icon_lol.gif

pildil on klapid hinnangulises järjestuses vasakult paremale
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2023 23:39:06 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

mingid 90€ bt klapid olid heli poolest ikka selgelt üle nondest xm klappidest, ehk olid xm4'd äkki küll


Olen intrigeeritud, et mis 90€ klappidest jutt on.
Kusjuures mingi teema pidi olema, et XM4 pidi viletsam kui XM3 olema. Ise XM3-edega väga rahul. Eks üks põhjusi ole ka muidugi, et päeva lõpuks panen Youtubest või Spotifyst tapeedi mängima ja sedasi on maa ja ilm. No lihtsalt pole viitsimist/aega enam klapivõimude ja juhtmetega jännata.

Aga miks ma teemasse üldse tulin, ongi XM3 kirstunael - voice chätiks need ei kõlba, sest BT 4.2, ehk mikrofoni käivitamisega on bitrate kuskil 2006. aasta nuputelefoni helina kandis.

Võtan vastu u 100€ kandis wireless gaming klapisoovitusi. Nõudmisteks siis hinnakategooriale vastav helikvaliteet ning pulgaga nina all istuv mikrofon. Kallimatel mõtet ei näe ja odavamad kipuvad e-prügi olema. Vt allpoolt.

Ja äkki keegi näeb seda posititust ja jätab ostmata: Turtle Beach Stealth 600 (xboxi versioon) on e-prügi. Hea, et saiaraha eest sain aga kahetsen sedagi. Helikvaliteet u 10€ prismast ostetavate klappide kategoorias, mugavus käib-kah, wifi ühendus ei vedanud kõrvaltuppa välja, windowsist heli reguleerida ei saa, klappide peal on 2 helirullikut, mis teevad midagi aga 0 loogikaga. Mikrofon saast. Ning läks ainult 11 kuud 1x nädalas 3-4h kasutamist kuni võru raksuga pooleks läks. Prügi.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2023 01:02:03 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Anna tooli kirjutas:
tsitaat:

nagu tõsiselt kehvad

'oma kõrv on kuningas'
nii ehituselt (sest iga in-, on-, ega over-ear ei pruugi sobituda) ning kuulamisharjumuselt.
Minule laenatud/prooviks võetud klapid on olnud kehvemad kui minul kasutusel olevad ja sama tagasisidet olen saanud teistelt kes sama toodangut proovida võtnuks.
sa peaksid ühes meie klapitestis osalema, avardaksid oma maailma icon_razz.gif
See et juhtmega klapid teevad paremat heli, muidugi usun, aga mina nende peale üle ei lähe.
Isegi mängides, kus heli tarvis Dolby äpp, ei suuda pult ja klapid koostööd teha - üks neist hakkab hakkima. Pult juhtmega taha ja asi timm. Klappidele aga juhet taha ei aja enam.

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2023 15:54:24 vasta tsitaadiga

Mul on kasutada 8 paari klappe ja ükski neist ei ole "päris kehva heli esitlusega", kaasa arvatud XM3.

Ega te Sony klappi (millist täpsemalt?) voice call protokolliga ei testinud SBC / aptX asemel?

XM3 sageduskarakteristikast on näha, et nende kõla on keskmisest "tumedam". Mulle see just sobib. XM3 on ainuke mudel, mida kasutan ilma ekvalaiserita.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2023 13:38:45 vasta tsitaadiga

Sony ei kasuta oma mürasummutavates aptX, neil on mingi oma analoog codec LDAC: https://www.sony.net/Products/LDAC/ aga jah tõsi, voice chatis kasutavad SBC ja sellega on tõesti üsna jube tulemus. LDACiga on minu meelest täitsa bueno. Mul endal kasutusel XM4 variant. Kallemaid ja eraldi võimendatavaid klappe ei ole proovida saanud ja selle tõttu võib arusaamine olla veits vildakas.

Olgu muu, mis on, aga rongi-, bussi- ja lennusõidu muudavad need klapid küll märgatavalt meeldivamaks.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2023 18:55:54 vasta tsitaadiga

Mu XM3 ühendub Windowsiga kas Voice või Music BT profiiliga. Vahepeal ühendub Voice ja jääb sellesse kinni. Sellel on telefonikõne kvaliteet, madalad ja kõrged helisagedused ära lõigatud. Ja see kehv heliprofiil on siis kogu süsteemil - spotify, youtube, whatever. Ei usu, et see SBC-ga seotud on. SBC peaks okei kvaliteediga olema võrreldes Voice call profiiliga.

XM4 alates on jah aptX tugi kaotatud. XM3 ongi vist üks laiema BT codecite toega klappe.
XM3: SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC
XM4: SBC, AAC, LDAC
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmls
HV vaatleja
hmls

liitunud: 31.08.2010




sõnum 10.11.2023 16:38:17 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Millised over-the-ear noise-cancelling kõrvaklapid kontorisse töö tegemiseks parimad on?

Primaarne mürasummutuse osa, tarbitav sisu tavaline keskmine meedia + võiks ka kõnede toetus olla norm.

Ideaalis akudeta ja kaabliga, ent silmaringi mõttes võib jagada infot kõigi variantide kohta.



Soovitan proovida: Sony XM5, Sennheiser Momentum 4 (P.S, super heli aga mikrofon ei ole eriline asi), Bose 700.

Bose 700 oli väga hea kõne, XM5 ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 15.11.2023 12:40:16 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Mu XM3 ühendub Windowsiga kas Voice või Music BT profiiliga. Vahepeal ühendub Voice ja jääb sellesse kinni. Sellel on telefonikõne kvaliteet, madalad ja kõrged helisagedused ära lõigatud. Ja see kehv heliprofiil on siis kogu süsteemil - spotify, youtube, whatever. Ei usu, et see SBC-ga seotud on. SBC peaks okei kvaliteediga olema võrreldes Voice call profiiliga.

XM4 alates on jah aptX tugi kaotatud. XM3 ongi vist üks laiema BT codecite toega klappe.
XM3: SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC
XM4: SBC, AAC, LDAC


Kas see ei ole kõikide bluetooth klappide probleem ? Ma ei ole kunagi süvenenud. Ise kasutab BT ainult discordi jaoks ja see rikub iga BT klapi helikvaliteedi ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2023 14:29:22 vasta tsitaadiga

Väidetavalt Ankeri Soundcore klapid olla suurepärased.
Nii ANC kui heli/kõne poole pealt.
Review: https://www.rtings.com/headphones/reviews/anker/soundcore-space-q45-wireless
Ma olen vb imelik aga minu maitsele on need natuke tuhmid kuidagi ja bass tundub ebatäpne/udune.
Aga vb 100 € juures nii ongi. Mul muidu igapäevased on Sennheiser HD 6xx, mis on JVC võimu taga või siis kui kõrvad on väsinud, siis on sellised veidrad asjad:
https://www.pcgamer.com/panasonic-soundslayer-wiggs/
... mis -ma pean tunnistma- on vähem halvad kui arvasin. Ma ei tea miks nad mulle meeldivad kui aus olla. Väga mugavad on tööks ja saab asjad tehtud, aga ühtegi muusikalist elamust vist küll ei paku.
E: kuulasin korraks ja tead, tegelt pole väga viga, kõrged on suht ok, keskmist on ka kuulda, bassi on vähe.



RandomHero kirjutas:
libe kirjutas:

mingid 90€ bt klapid olid heli poolest ikka selgelt üle nondest xm klappidest, ehk olid xm4'd äkki küll

Olen intrigeeritud, et mis 90€ klappidest jutt on.
Kusjuures mingi teema pidi olema, et XM4 pidi viletsam kui XM3 olema. Ise XM3-edega väga rahul. Eks üks põhjusi ole ka muidugi, et päeva lõpuks panen Youtubest või Spotifyst tapeedi mängima ja sedasi on maa ja ilm. No lihtsalt pole viitsimist/aega enam klapivõimude ja juhtmetega jännata.
Aga miks ma teemasse üldse tulin, ongi XM3 kirstunael - voice chätiks need ei kõlba, sest BT 4.2, ehk mikrofoni käivitamisega on bitrate kuskil 2006. aasta nuputelefoni helina kandis.
Võtan vastu u 100€ kandis wireless gaming klapisoovitusi. Nõudmisteks siis hinnakategooriale vastav helikvaliteet ning pulgaga nina all istuv mikrofon. Kallimatel mõtet ei näe ja odavamad kipuvad e-prügi olema. Vt allpoolt.
Ja äkki keegi näeb seda posititust ja jätab ostmata: Turtle Beach Stealth 600 (xboxi versioon) on e-prügi. Hea, et saiaraha eest sain aga kahetsen sedagi. Helikvaliteet u 10€ prismast ostetavate klappide kategoorias, mugavus käib-kah, wifi ühendus ei vedanud kõrvaltuppa välja, windowsist heli reguleerida ei saa, klappide peal on 2 helirullikut, mis teevad midagi aga 0 loogikaga. Mikrofon saast. Ning läks ainult 11 kuud 1x nädalas 3-4h kasutamist kuni võru raksuga pooleks läks. Prügi.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2023 14:45:22 vasta tsitaadiga

Mul reisil kasutamiseks ka ühed Soundcore Q45'd. Out-of-box oli heli tõesti üsna tuhm, aga nende äppi kasutades õnnestus see märksa paremaks sättida.
Kuna kasutan neid üsna harva, siis selle hinna eest igati OK, pole ka väga kahju kui peaks nendega reisil midagi juhtuma.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2023 16:06:20 vasta tsitaadiga

Tekkis "huvitav" leid endal. Pole praktiliselt olemas open-end täissuuruses wireless klappe.
Redditit jne kammides tuli välja, et üsna nišš.

Nimelt natukene juhtmed segavad. Ei vaja müra summutist.
Nii Sony xm3 kui ka JBL jne kinnistega on kogemus, et pikalt lihtsalt kõrvad ei jaksa. Kuumenevad üle ning umbne. Avatud bäkk mulle sobib.
Hea heli on oluline, aga arusaadav, et Hi-Fi päris ei pruugi saada.
https://store.hifiman.com/index.php/deva-pro.html - üks selline näidis on. Kahjuks hetkel normaalse hinnaga Eestisse ei saa vist.

Soovitus on olnud, et osta wireless DAC ja mini-juhtmega ühendada klapi külge/enda külge icon_biggrin.gif

Kellelgi veel kokkupuuteid?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmls
HV vaatleja
hmls

liitunud: 31.08.2010




sõnum 16.11.2023 18:08:26 vasta tsitaadiga

10+ aasta kogemusega ütleks et mine kas SonyShopi või ValiHelisse ja mine kuula open back kõrvaklappe. Valik: Sennhiser HD600/650/660 HD800, HifiMan, Bayerdynamic. Siin kirjeldada heli krakteristikuid ja muud ei ole mõtet. Oma kõrv on kuningas ja võiks olla mingi normaalne heli allikas (ok võim, ok dac).

Tõenäosus et kklapi sisesed daci/võim toidab avatud klapid korralikult ära on suht väike. Pigem mingi portable DAC/AMP kombo + avatud klapid.

Samas, HifiMan on firma kes oskab üllatada. Ma soovitaks proovida neid kusagil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.