Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Esmamulje Starfieldist:
Väga viis
12%
 12%  [ 9 ]
Hea
24%
 24%  [ 18 ]
Käib kah
20%
 20%  [ 15 ]
Alla keskmise
28%
 28%  [ 21 ]
Täielik käkk
14%
 14%  [ 11 ]
hääli kokku : 74

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 02.09.2023 10:54:27 vasta tsitaadiga

Olen mingi 12h mänginud.
FOV muutmist seadetest ei leidnud jah. 5900X ja 3070-ga 4k, keskmistel sätetel jookseb minu meelest päris hästi isegi linnas. Puusalt 40fps kandis, midagi häirivat pole. Mäng ise tundub esialgu suht möh. Isegi esimesel ööl ei viitsinud unetut ööd teha icon_biggrin.gif Tavaliselt ikka uue mänguga esimesed paar ööd magamata. Ülevaadete põhjal läheb hiljem põnevaks, mul pole läinud. Paljud asjad toored. Menüüdes lappamine näiteks.
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2023 11:18:14 vasta tsitaadiga

Olen mänginud mingi 2-3h ja 4090 + 10900k + 32GB rami. 4k reso + kõik seaded põhjas, jookseb ilusti 60fpsi. Mingites ekstreemsemates situatsioonides kisub fpsi korraks 50 peale ainult thumbs_down.gif
P.S. resolution scalingu (DLSS), film graini ja motion blurri lülitasin välja, ei meeldi need asjad.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 02.09.2023 13:08:05 vasta tsitaadiga

miks DLSS välja lükkad ? icon_biggrin.gif väiksemad elektriarved ei meeldi ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2023 13:20:19 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
miks DLSS välja lükkad ? icon_biggrin.gif väiksemad elektriarved ei meeldi ?

Teeb pildi kehvemaks, NV on elekter odav beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 02.09.2023 13:39:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saa space travelist siiani aru. Valid missiooni üritad panna set course aga see on inactive valik. Mismoodi siis üldse saab neid missioone teha, kui sinna lennata ei lase? Mingi lähima suvvalise süsteemi sain valida aga seal pole midagi teha.


_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.09.2023 13:59:45 vasta tsitaadiga

Minu esimesed tunnid, 4K jne

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2023 16:27:34 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Bethesda suutis jälle huvitava olukorra tekitada.
Piraadid mängivad ja need kes mängu ostsid peavad ootama mängu ametlikku väljatulekut.
Peab ka vist nädalavahetusel korra pilgu peale viskama.

Täpsustad ehk? Ma pole eriti jälginud. Mingi DRM teema jälle?
Dj-E kirjutas:
Tundub, et see mäng on nõuetelt oma ajast ees ja ülepingutatud kuna kui paljudel ikka on RTX4090, et seda mängu nautida? Mingit super kogemust sellest mängust enamus ei saagi. Eks nüüd hakkab neid vigu kah vaikselt ilmuma ja lõpuks on tegu Redfall 2-ga. Hype läheb üle, inimesed pettuvad ja mäng ununeb... icon_rolleyes.gif

4090 ja 7800X3D, et saada 100fps kätte...1080p peal icon_neutral.gif . Isegi sellisel juhul on 0,1% ja 1% low 30-50fps kandis mingitel hetkedel.

Mingi sub 60fps enamusel ei ole midagi mida loeks meeldivaks elamuseks. Tegu ikkagi osaliselt fps'ga (vähemalt combatis).
Lisaks texture sätet graafikasätetes ei eksisteeri. Juba kaeveldakse, et graafikasätted ise on nö black box.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2023 16:32:10 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Ma ei saa space travelist siiani aru. Valid missiooni üritad panna set course aga see on inactive valik. Mismoodi siis üldse saab neid missioone teha, kui sinna lennata ei lase? Mingi lähima suvvalise süsteemi sain valida aga seal pole midagi teha.


See on galaktika kaardi vaade, erinevad täpid on erinevad päikesesüsteemid. Sol on päike ja alpha centauri meile lähim päikesesüsteem, et siis sinna lennata, hiire kursoriga liigutad ringi kursorit ja siis x nupuga liigud sinna.
Alguses igale poole vabalt liikuda ei saa, ma ise suht alguses ja päris piiratud veel liikumine.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2023 16:37:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Bethesda suutis jälle huvitava olukorra tekitada.
Piraadid mängivad ja need kes mängu ostsid peavad ootama mängu ametlikku väljatulekut.
Peab ka vist nädalavahetusel korra pilgu peale viskama.

Täpsustad ehk? Ma pole eriti jälginud. Mingi DRM teema jälle?

Ma võin täpsustada! Kuna mäng tuleb ametlikult välja 6.09, siis need, kes ostsid kallima versiooni sellest mängust said mängu mängida juba 01.09!
Paraku 01.09 lasti välja sellest mängust ka pira versioon, mis on siis põhineb sellel samal 01.09 versioonil. Bethesda pole kunagi erilist DRM kaitset kasutanud oma
mängudes. Seega need, kes ostsid odavama originaal versiooni mängust peavad endiselt ootama... aga pirajad saavad juba mängida.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2023 18:53:29 vasta tsitaadiga

IceUul, Ok tänud selgituse eest.

HUB GPU optimiozation video kah. Paistab, et puudu on veel native HDR tugi (Xboxil olemas) lisaks sellele, et puudub nö fine grain texture säte ja FOV slaider.


Link


EDIT:

Väidetavalt suur mõju jõudlusele on muutmälu ribalaiusel (RAM bandwidth). See annab suure eelise prosede osas DDR5 mälu kasutavatele prosedele. Eriti Inteli 13 seeria kuigi ma pole näinud veel teste AMD 2:1 režiimis 8000 vms kiirusega.
See poleks üllatav, kuna sama mootori vanemal versioonil põhinevad mängud olid samuti tundlikud mälu ribalaiuse suhtes a'la FO4.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 02.09.2023 19:58:39 vasta tsitaadiga

Space combat on nagu star conflict ei tasu anda rahi. Esma muljetel jätan oastmata. Need live striimid on ka igavad ikkagi single player. Kui ma otsutsan ka osta siis jääb kasutult vedelema.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antiw
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2016




sõnum 03.09.2023 04:36:14 vasta tsitaadiga

Kohati annab mõnusa vana hea Morrowind jne vibe peale. Story peale on ikka rohkemalt panustatud, et ses suhtes ei pea 3a ootamama kuni hardcore fännid plekki nagu FO76 peale taovad, et päris mäng valmis saaks.
NPC küsimustes ja vastuses on valikuid piisavalt ja erinevusi vastustes on ka tunda.

Kus aga annab nuriseda on graafika... Enamus main kohad on väga hästi tehtud aga siis teinekord tuled oma paadist välja, teed paar sammu ja vaatab vastu Morrowind, seekord mitte story aga oma pildiga?! icon_biggrin.gif
Ei tahaks uskuda, et Unreal5 on väga ära rikkunud oma võimalustega aga... no kui mingi osa on hästi tehtud ja siis järgmine hetk on minecrafti kartulipõld vastas... jääb silma, pole midagi teha.

See selleks, äkki asi lihtsalt väheses rummis, varsti blurib rohkem ja storyt siiani naudin...

Kui niisama lennata meeldib, siis ideaalne oleks ilmslet 4K OLED. Muidu ei oskaks puudust tunda aga kui juba korra oled proovind icon_biggrin.gif...
Reaalselt IPS glow ja black is grey ei seganud enne kui paremat tunda sain ja eriti annab siin tunda.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2023 05:06:28 vasta tsitaadiga

Tekstuurid jah kohati väidetavalt madala kvaliteediga (ja sätetes puudub võimalus määrata eraldi tekstuuride kvaliteeti). Kindlasti high res texture pakk üks graafilisi mode mis välja tuleb. Või siis teadlikult VRAM tõttu jäetud see kavaliteet selliseks. Muidugi see võimaldab Bethesdal tulevikus müüa järjekordset re-release suurte uuendustega - 16x detail icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antiw
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2016




sõnum 03.09.2023 05:13:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Tekstuurid jah kohati väidetavalt madala kvaliteediga (ja sätetes puudub võimalus määrata eraldi tekstuuride kvaliteeti). Kindlasti high res texture pakk üks graafilisi mode mis välja tuleb. Või siis teadlikult VRAM tõttu jäetud see kavaliteet selliseks. Muidugi see võimaldab Bethesdal tulevikus müüa järjekordset re-release suurte uuendustega - 16x detail icon_smile.gif



Jap proovisin 1440p peal high, ultra, ultra native (no fsr). Mingid kohad nagu täiesti tegemata jäetud, mitte mingit vahet pole, starcraft on minecraft icon_biggrin.gif

Aga no need hetked harva silma jäànd siiani ja enamasti, kui korra pausi sisse olen teind - keegi saadab video vms - enamus aja tasandab silm ise need vead ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.09.2023 06:27:34 vasta tsitaadiga

Üks asi, mis endale täna pinda käima hakkas oli, et ükskõik kuhu sa oma laevaga ei lenda... MAA PEAL LIIGUD AINULT JALGSI.. icon_neutral.gif ülitobe.. lihtsalt EI VIIIITSIIII joosta igasse nurka kus iga "huvi" pakkuv objekt asub 500m kaugusel ja kops jookseb kokku iga 30m pealt.. ning siis kohale jõudes "SCAN", palju õnne, see oligi kõik, mis see koht pakkus icon_lol.gif kopp.gif
NoMansSkys oli selles suhtes ikka kõik üsna suurepärane, ei mingeid loading screene, sõida otse kosmosest planeedile ning seal saad ühest huvitavast kohast teise sõita mitme erineva sõiduki abil kui tahad.
Planeedil olevad kohad on senimaani samasugused nagu NoMansSkys icon_lol.gif aint, et Starfield pidi olema käsitisi üles ehitatud (8+aastat hiljem).. väiksed instanced AGA ÜLIHUVITAVAD.. MY FUCKING ASS! Vaevu 6p10st mäng, üle 10h mänginud nüüd.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2023 06:43:13 vasta tsitaadiga

HDTanel, Ülevaadetest paistab, et üks ja sama bioom (ehitised, vaenlased jms) on kopeeritud ja kleebitud erinevatesse kohtadesse/planeetidele. Isegi vaenlased on samadel positsioonidel. Ainuke erinevus on ümbritsev keskkond kus nad asuvad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.09.2023 06:51:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Vaatan kohe ülevaated ka ära, kampaaniat piisavalt mängitud, et spoile vist väga ei tohiks saada. MENÜÜ ON KOHUTAV btw.. TÄIESTI KOHUTAV. Tahad local kaarti näha... holy jesus.. click and hold, et väljuda jne. Kaart ise ka mingi täpiline pilt nagu oleksid rusikaga näkku saanud ja näed tähtesi.
Aga tähtede vaheline seiklus on minu jaoks siin loading screenide vaheline seiklus. Saan missiooni, avan menüü, avan kaardi, zoomin välja, zoomin välja, zoomin välja, vajutan uue tähesüsteemi peale, vajutan õige planeedi peale, vajutan planeedil oleva instance peale, travel, YOU ARE OVER ENCUMBENERED. Panen kõik aknad kinni, viskan hunnik sitta maha ja avan menüü, avan kaardi, zoomin välja, zoomin välja, zoomin välja, vajutan uue tähesüsteemi peale, vajutan õige planeedi peale, vajutan planeedil oleva instance peale, travel, Kohal.
Äge icon_lol.gif how the fuck keegi 8-10p andis sellele.. rämedalt kinni makstud asutused.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Outenter
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 03.09.2023 08:29:02 vasta tsitaadiga

Kui HDTanelile mäng ei meeldi siis on ilmselt tegemist hea mänguga icon_biggrin.gif Aga eks see olegi selline maitse asi - need kellele meeldivad 6 aastatele tehtud mängud ei oska nautida natuke vanematele tehtud mänge ja vastupidi. Minu jaoks on Zelda ja Sonic midagi sellist mille võlust mina aru ei saa.
Eks see kaardi lugemine ole jah natuke keeruline kui puuduvad päriselulised kogemused. Peab ikka rohkem ekraani tagant ära käima.
Täiesti laheda välimusega topograafiline kaart ju. Tugevalt lihtsustatud, et ka ühiskonna rumalam osa oskaks seda lugeda.

Mina kavatsen paar kuud oodata enne kui ostan selle mängu - et lastehaigused oleks juba selleks ajaks väljaravitud kui mina seda mängima hakkan.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2023 09:13:40 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt proovin seda talvel, ehk on siis ka palju asju juba parandatud.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2023 10:09:42 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Planeedil olevad kohad on senimaani samasugused nagu NoMansSkys icon_lol.gif aint, et Starfield pidi olema käsitisi üles ehitatud (8+aastat hiljem).. väiksed instanced AGA ÜLIHUVITAVAD.. MY FUCKING ASS! Vaevu 6p10st mäng, üle 10h mänginud nüüd.

Ma arvan, et siin on üks suur probleem. Millegipärast kipuvad kõik võrdlema seda mängu No Man Sky-ga, Elite Dangerousi, Starcitizeni vms. kosmose mänguga.
Mina aga võrdleks seda hoopis Fallout 4 ja Skyrimiga, sest see on sama mootori edasi arendus ja sama meeskonna toodang. Fallout 76 tehti teiste inimeste poolt.
Tegu on ikkagi SPACE RPG-ga, mitte kosmose simulaatoriga, seega õiged võrdlused peaks olema Outer Worlds ja Mass Effect. Keegi pole kordagi rääkinud, et
see on NoManSky konkurent, selgelt öeldud, et see on Skyrim/Fallout in space. Tore, et üldse teistest kosmose mängudest mõned asjad üle võeti.
Mass Effect oli ka loading screenide kogum ja tühjade igavate planeetide kogum! Outer Worlds (sama meeskond, kes tegi Fallout NV) oleks ilmselt
mäng, mis on kõige sarnasem sellele. Mul tekkis Starfieldi mängides täielikult Fallout 4-ja ja Outer Worlds tunne.


Ma annaks 8/10-st, miinused tulevad hoopis imelikke minor bugide pärast, kohmaka menüü ja see, et tegu on kontollerile optimiseeritud mänguga. Klaviatuuri ja hiirega on kuidagi
imelik mängida, oleks eelistanud DLSS ja Ray Tracingu võimalust ja joysticku supporti. Plussid ka mõned: Parim Bethesda mäng, graafiliselt (4k ja seaded põhjas) ja heliliselt väga vapustav
toode.

Kokkuvõttes: kellele meeldis Skyrim, Fallout, Outer Worlds ja Mass Effect... need ilmselt pettuma ei pea, kes ootasid aga mingit muud mängu... võivad pettuda.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 03.09.2023 10:24:18 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:

oleks eelistanud DLSS ja Ray Tracingu võimalust


Ma olen aru saanud et tegemist on pigem AMD first mänguga ja nvidia support mängutootja poolt on pigem "afterthought" hetkel?

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2023 10:49:34 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
IceUul kirjutas:

oleks eelistanud DLSS ja Ray Tracingu võimalust


Ma olen aru saanud et tegemist on pigem AMD first mänguga ja nvidia support mängutootja poolt on pigem "afterthought" hetkel?

Jah, kuna AMD on ka xboxi riistvara tootja. Küsimus on, kas üldse tuleb.
Minu meelest on suurim probleem, et see mäng tundub nagu XBOXi eksulsiiv, mis on PC peale ka välja tulnud.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 03.09.2023 11:46:51 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:

Minu meelest on suurim probleem, et see mäng tundub nagu XBOXi eksulsiiv, mis on PC peale ka välja tulnud.

Ilmselt sa väga kaugel tõest ei ole. XBOXile oli heavy hitterit vaja ja kuna MSi egiidi alt välja lastav kraam on see "play anywhere - XBOX/PC" siis täiesti plausibiilne et tehti PC peale port lihtsalt

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.09.2023 12:03:25 vasta tsitaadiga

"xbox eksklusiiv" 30 fpsi... nomaitea icon_smile.gif

pigem ikka tüüpiline Bethesda laiskus ja ülelubamine

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2023 12:30:36 vasta tsitaadiga

Kui mõni kommerts ülevaadete tegija annab hindeks alla 8, siis peab tegemist olema saastaga. Kui alla 7, siis täieliku saastaga. Ma ei tea, miks nad üldse kümne palli süsteemi kasutavad, kui saaks 1-3 või 1-5 hakkama. Mõned hakkavad seal veel komatama. eusa_wall.gif

Kuna Starfieldi puhul ilmselt päris saastaga tegu pole, siis pole ka midagi imestada, et 8+ hindeid antakse.

Iseküsimus on muidugi see, miks keegi lõpptarbijatest neid hindeid tänapäeval üldse tõsiselt võtab. icon_lol.gif

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.