Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  G-920 rool ja pedaalid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
See teema on määratud kustutamisele pärast 06.08.2023 13:54:15
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 29.07.2023 21:04:16 G-920 rool ja pedaalid vasta tsitaadiga

Äkki on kellelgi kogemusi G-920-ga. Piduripedaal jumala kange ja suru täiesti jõuga peale, et Logitechi rakendus näitaks, et vajutad pidurit ja siis ka läheb see vaevalt veerandi peale. Komplekt poest ostetud ja paar korda kasutatud.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2023 21:16:48 vasta tsitaadiga

Tere

Kontoritool paneb alt minema jah? Logitech on mõelnud välja vaese mehe loadcelli , ehk siis progressiivse pidurdamise. Mida kõvemini vajutad seda rohkem pidurdab. Piduripedaali sisse pandi üks kummijunn ja sellepärast tundubki asi raske.

Minu soovitus on see, et leia lahendus toolile ja harju ära. Pärast enam muud ei taha.

Muidu võta pedaalikomplekt lahti (youtube) ning võta kummijunn välja.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 29.07.2023 21:33:31 vasta tsitaadiga

aff kirjutas:
Tere

Kontoritool paneb alt minema jah? Logitech on mõelnud välja vaese mehe loadcelli , ehk siis progressiivse pidurdamise. Mida kõvemini vajutad seda rohkem pidurdab. Piduripedaali sisse pandi üks kummijunn ja sellepärast tundubki asi raske.

Minu soovitus on see, et leia lahendus toolile ja harju ära. Pärast enam muud ei taha.

Muidu võta pedaalikomplekt lahti (youtube) ning võta kummijunn välja.


Ja..a no mängides ma kahe jalaga pidurit päris ei vajuta ju. Ja isegi käega vajutades pedaalile läks ta vaevu poole peale. Mängudes sees on pidur pandud ka maksimum tundlikusele, aga selline tunne, et nagu pidureid polekski. Vaatasin ise ka Yotubest, et võetakse mingi kummijupp seest ära kuid kas see deadzone ei mõjuta hiljem mängudes? Kui aus olla siis päris lammutama ei taha pedaale hakata kuna siiski on veel praktiliselt aasta ja 7 kuud garantiid. Ja enne kui mul eelmine G-920 komplekt jamama hakkas siis seal nagu polnud piduriga probleeme. Hetke seisuga ütlen küll, et ärge G-920 poole isegi mitte vaadake, aga mis peaks alternatiiv olema sellele komplektile ei oska ma tõesti öelda.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2023 22:36:42 vasta tsitaadiga

Müüakse ka pehmemaid vedrusid piduripedaali jaoks. Muidugi, kui lahti ei taha kiskuda, siis jääb see variant ära, aga ega seal mingi raketiteadus see ei ole.

Kui sidurit ei kasuta, siis saab selle pidurina käituma panna (oleneb mängust muidugi).

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2023 22:45:45 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/en/entertainment/controllers/steering-wheels/3362934001940/pedals-thrustmaster-t-lcm-pro

seal on kõik olemas, vedrud jne.

Hoida jala all ja igapäevaselt nö harjutada, et kumm sees pehmemaks läheks. See g920 g29 pedaal ongi selline, Tuleb tugevamalt ja järsemalt vajutada, vajadusel pane jalanõud jalga. Läheb pehmemaks.

Polegi midagi teha, kas harjutada kummi või see välja võtta.

PS : ja ikkagi on tegemist nö nupuga pedaaliga Potentiometer. Seega deadzone seal rolli ei mängi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2023 03:06:51 vasta tsitaadiga

Oli sama pettumus sellega ja lahenduseks see


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.07.2023 03:49:24 vasta tsitaadiga

Niff ma vaatasin ka seda videot enne kui postituse tegin, aga aitäh kõigile kes vastasid. Esimene G920-l läks nihu kaabel mis läheb pedaalidesse sisse ja sellel komplektil ma ei täheldanud seda pidurite jama. Aga jah kui garantii korras sain uue komplekti siis märkasin esmajoones seda piduri jama. Kus juures enne postituse tegemist mõtlesin, et saadan tagasi garantiise koos veakirjeldusega. Aga jah väga õrn on see pedaalide kaabel, seal plastiku juures kust kaabel sisse jookseb võiks olla mingi kummipaksendus nagu on muudel kaablitel, hiirtel jne. Esimestel pedaalidel andiski kaabel otsad. A ju tuleb siis see julla alles hoida kui pedaalide lammutamiseks läheb, sest hetkel garantii...loodan, et kuskil pole garantii kleepsu või muud mingit imeliku asja mis tuvastaks, et seade on avatud.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 30.07.2023 08:33:56 vasta tsitaadiga

Ei olnud kleepsu minu arust. Ma puurisin mõned augud kummijullasse, et saaks kergema vaevaga vajutada. Lisaks tõstsin vedrud ringi: piduri vedru sidurile, siduri vedru gaasile ja gaasi oma pidurile. Sellega sai siduri ja gaasi veidi raskemaks, mis originaalis on liiga kerge käiguga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.07.2023 13:54:15 vasta tsitaadiga

Võtsin kiskusin ka siis pedaalid lahti ja eemaldasin selle neljakandilise kummividina, muidugi panin kruvika otsa kummikinda tüki, et ei tekiks kruvidele kriime ja jälgi. Tegin ka pisikese testi rallimänguga ja kõik oli timm. Aga jah poleks uskunud, et selline pisike jublakas võib kogu asja ära rikkuda. Loodan, et kui midagi juhtub siis õnnestub asi garantii alla saada kui esialgne olukord pedaalidel taastada.
Igatahes suured tänud teile kes te vastasite, tore on näha, et on abivalmis foorumlasi. thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
See teema on määratud kustutamisele pärast 06.08.2023 13:54:15
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  G-920 rool ja pedaalid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.