Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 949, 950, 951 ... 983, 984, 985  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2023 20:15:12 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:


Kui aus olla siis kõigi ülearuste köögimasinate vihkajana mitmendat aastat mõtlen, et vot just seda munakeetjat oleks mul vaja. Pea mitte kunagi ei õnnestu gaasipliidil pehmet muna keeta, ükskõik kui vähe tal keeda lasen ikka läheb liiga kõvaks. Kuna söön igal hommikul muna ei jääks see vidin ka niisama seisma. Aga kuna olen koi, siis pole täinud osta. Alati on targematki rahaga teha
proovi minu meetodit, lihtsalt pead vee temperatuuri jälgima
munakollane kipub kergemini kõvaks minema, kui munavalge - seega, et saaks munavalge õigesti küpsetatud, on temp ja aeg olulised ning peale seda kindlasti jäävette, kuna muidu munakollane järelküpsemisega läheb ikka kõvaks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2023 20:48:57 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Also, sai joodud üks Fentimansi hipsterilimonaad siin vahepeal ja maitses ootamatult valesti. Mitte nii nagu varemalt. Just selline imelik nüanss nagu oleks kunstmagustajat pandud. Ei andnud rahu, otsisin pärast pudeli taarakotist välja ja koostist lugema. Näe krt ei olnudki enam puhta suhkruga maitsestatud, tõsi, aspartaami ei tundunud olevat aga ilmselt suhkru vähendamise egiidi all oli sinna steviat sokutatud. No krt kas nad aru ei saa et see rikub suhkrulurri maitse ära? Pangu siis lihtsalt vähem suhkrut et on vähem magus, see vale maitse ei tee asja mõnusamaks.

Nagu Düšess ammu-vanasti, väga hea.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2023 23:14:58 vasta tsitaadiga

Grusiinid oskavad pirnilimonaadi teha, jah. Konkreetset maitsnud pole, ent Gruusias käies olid kõik joodavad ja mitmed väga head.

Eestis muidu nüüd Värska Vurtsvasser on muarust väga hea limonaadiasendus. Muidu mineraalvett ja limonaadi joon harva, ent soovi korral asendan pigem sellega edaspidi, vast.

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2023 23:43:12 vasta tsitaadiga

Ma joon viimasel ajal seda https://varska.ee/toode/piparmundi-laimimaitseline-varska-mineraal/
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 00:01:12 vasta tsitaadiga

Vurtsvasserid: https://varskavesi.ee/et/varska-vurtsvasser/
Mango-Passioni ei meeldi, teised head.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.07.2023 00:01:46 vasta tsitaadiga

Sõin just Selveri ühepajatoitu
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 08:49:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

Kus kirsi cocat müüakse?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 06.07.2023 10:25:59 vasta tsitaadiga

Piiril või siis https://realkeskus.ee/et/brand/77-coca-cola
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 10:41:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

Kus kirsi cocat müüakse?

Rocca Al Mares on mingi magusapood, kus müüakse kõiksugu ameerikamaa nänni. Ei mäleta, mis selle nimi oli. Mingi Candyshop vms.
Realiseerimiskeskuses oli vist kah, kuigi seal pole ammu käinud.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 10:59:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
netcat kirjutas:



proovi minu meetodit, lihtsalt pead vee temperatuuri jälgima


Ma ei ole hommikuti mingil laborandi tasemel enne kohvi et mässata jäävee ja temperatuuri jälgimisega. Minu suurim saavutus kohe ärgates on kallata kohvivesi filtrisse ikka pärast kohvi asetamist sinna, ja veenduda et peale vee kastrulisse laskmist ja muna sinna asetamist ikka tuli alla ka sai mitte lihtsalt muna vees ei ligune.
Peale hommikusööki ma võiks neid trikke teha aga siis pole enam vaja.. icon_smile.gif

rmc kirjutas:


Eestis muidu nüüd Värska Vurtsvasser on muarust väga hea limonaadiasendus. Muidu mineraalvett ja limonaadi joon harva, ent soovi korral asendan pigem sellega edaspidi, vast.


Toetaks Värskat hea meelega aga kahjuks ei meeldi need. Need veed kus soolase Värska sisse on mingi puuvilja maitse pandud on ka kahjuks kohutavad.

rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif


Kas mõni nendest ka ainult naturaalse suhkruga oli? Dr. Pepper aastaid mingi kunstmagustajate kokteil olnud - vähemalt see mis Eestis müüakse.
Nvm: https://realkeskus.ee/et/karastusjoogid-energiajoogid/10166-coca-cola-kirsi-maitseline-330ml.html

tsitaat:
vesi ; värvaine: karamell E150d; hapestajad: fosforhape, naatriumtsitraat; magusained: aspartaam ​​ja atsesulfaam-K; looduslikud maitseained (sh taimeekstraktid, kofeiin).


Jääb ära.

napoleon kirjutas:
Ma joon viimasel ajal seda https://varska.ee/toode/piparmundi-laimimaitseline-varska-mineraal/


Hädaga võib juua, aga jällegi, soolaka maitsega vee ja teiste maitsete segu tundub imelik. Eriti vist laim on see mis on imelik.
Mündiga vetest olen viimasel ajal pruukinud Neptunase vurtsuvett.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.07.2023 11:36:24 vasta tsitaadiga

Kahe käega nõus - Vurtsvasseri joojad pole õiged inimesed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.07.2023 12:00:32 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

napoleon kirjutas:
Ma joon viimasel ajal seda https://varska.ee/toode/piparmundi-laimimaitseline-varska-mineraal/


Hädaga võib juua, aga jällegi, soolaka maitsega vee ja teiste maitsete segu tundub imelik. Eriti vist laim on see mis on imelik.
Mündiga vetest olen viimasel ajal pruukinud Neptunase vurtsuvett.

Mul jäi kunagi Indias käies meelde, et nad palavaga lisavad just magusatele asjadele soola. Nagu arbuusile näiteks. Arvestades kuuma ilmaga tekkivat sooladefitsiiti tundub päris mõistlik olema.
Ma asendasin ise kõik pudelis mulliveed koduse mulliveemasinaga. Kui maitset juurde tahan, siis panen siirupi juurde. Eriti hea on koduse valekirsisiirupiga.

rmc kirjutas:

Kui aus olla siis kõigi ülearuste köögimasinate vihkajana mitmendat aastat mõtlen, et vot just seda munakeetjat oleks mul vaja. Pea mitte kunagi ei õnnestu gaasipliidil pehmet muna keeta, ükskõik kui vähe tal keeda lasen ikka läheb liiga kõvaks. Kuna söön igal hommikul muna ei jääks see vidin ka niisama seisma. Aga kuna olen koi, siis pole täinud osta. Alati on targematki rahaga teha

Munakeetmine käib puhtalt timeriga. Mul on induktsioonpliidil isegi munakeetmise programm olemas, kuigi pošeeritud muna tuleb minu maitse jaoks sellega tehes natuke liiga hüübinult.
Aga kui tahad silma järgi muna keeta, siis vast olekski mõtet pošeeritud muna teha. Pealegi jääb ära koorimise vaev. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 12:10:14 vasta tsitaadiga

Pošeeritud muna on tore asi aga see pole ikka see. Hommikune pehme keedumuna, kus valge on parajalt õrn, kuid nii kõva et kannatab ilusti ära koorida, ja kollane veel keskelt pooleldi vedel. Mmm.
Kahjuks pean selle tegemiseks maale sõitma, elektripliidil pole miskipärast probleem aga vot gaasiga läheb alati viltu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.07.2023 13:07:44 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Pošeeritud muna on tore asi aga see pole ikka see. Hommikune pehme keedumuna, kus valge on parajalt õrn, kuid nii kõva et kannatab ilusti ära koorida, ja kollane veel keskelt pooleldi vedel. Mmm.
Kahjuks pean selle tegemiseks maale sõitma, elektripliidil pole miskipärast probleem aga vot gaasiga läheb alati viltu

Kui läheb liiga kõvaks, siis võta järgmine kord 10 sekundit ajast maha.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 14:15:32 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vurtsvasserid: https://varskavesi.ee/et/varska-vurtsvasser/
Mango-Passioni ei meeldi, teised head.


Proovisin ka kunagi ja suur pettumus. Mustika oma on lihtsalt lillaks värvitud õunalimonaad, enamiku koostisest moodustab õunamahl, rabarberi-vaarika puhul samuti.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 14:37:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

Kus kirsi cocat müüakse?


Viimsi Selveris oli täitsa olemas eile. Veidi üllatusin ja korra (heade mälestuste pealt) kaalusin, ent purgi CC eest 1,5€ küll maksta ei kavatse icon_lol.gif

netcat kirjutas:
rmc kirjutas:


Eestis muidu nüüd Värska Vurtsvasser on muarust väga hea limonaadiasendus. Muidu mineraalvett ja limonaadi joon harva, ent soovi korral asendan pigem sellega edaspidi, vast.


Toetaks Värskat hea meelega aga kahjuks ei meeldi need. Need veed kus soolase Värska sisse on mingi puuvilja maitse pandud on ka kahjuks kohutavad.

rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif


Kas mõni nendest ka ainult naturaalse suhkruga oli? Dr. Pepper aastaid mingi kunstmagustajate kokteil olnud - vähemalt see mis Eestis müüakse.
Nvm: https://realkeskus.ee/et/karastusjoogid-energiajoogid/10166-coca-cola-kirsi-maitseline-330ml.html

tsitaat:
vesi ; värvaine: karamell E150d; hapestajad: fosforhape, naatriumtsitraat; magusained: aspartaam ​​ja atsesulfaam-K; looduslikud maitseained (sh taimeekstraktid, kofeiin).


Jääb ära.


1) Oled neid minu viidatuid konkreetselt proovinud? Mulle ei meeldi ka selline kombo, nagu räägid, ent need veed meeldivad. Kui gaas välja läheb, siis hakkab häirima.
2) Ei vaadanud koostist, hind hoidis eemal ostust. Kui satun, võin vaadata, kas sama, mis RK-s või muu.

kyrvas kirjutas:
Kahe käega nõus - Vurtsvasseri joojad pole õiged inimesed.

icon_lol.gif
Nagu ikka, siis maitse üle...

Tavalist mineraalvett jood? (NB! seejuures, et joodavad on muarust vaid mustika, õuna ja vaarika-rabarberi).

sukelduja, su tsitaat läks katki. Polnud minu sõnad icon_razz.gif
Aga netcat võiks gaasi puhul jah aega vähemaks võtta. Gaas on intensiivsem.

M00t kirjutas:
rmc kirjutas:
Vurtsvasserid: https://varskavesi.ee/et/varska-vurtsvasser/
Mango-Passioni ei meeldi, teised head.


Proovisin ka kunagi ja suur pettumus. Mustika oma on lihtsalt lillaks värvitud õunalimonaad, enamiku koostisest moodustab õunamahl, rabarberi-vaarika puhul samuti.

Mustika omas on mustikat ja õuna vastavalt 13% ja 37%, jah, ent värvituse osas seal värvi olla ei tohiks vist. Sesmõttes ongi need ka ülilahedad, et pole midagi lisatud. Mineraalvesi ja mahl(ad) + gaas. Maitse osas mulle sobib - mustikavesi ei meeldiks, ent see maitseb nagu mustsõstra oma ning meeldib.
Õuna-põhi mulle ka sobib - hoiab hinda normaalsena (kuigi ise ostan vaid soodukaga) & muarust rabarberi-vaarika puhul oleks oht liigseks magususeks. Agajah, maitseasi.

Muarust täpselt parajad, sellised, mida võiks ise teha, ei ole tehisliku maitsega & mineraalvett muidu ei tarbiks (v.a. väga-väga-väga harva), selles kombos OK, abiks ikka.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 15:39:46 vasta tsitaadiga

Ainus "mullivesi mahlaga" mis mulle maitsenud on, oli kirsi Schörle kus oli reaalselt mingiteist protsenti kirsimahla. Muidugi niipea kui selle avastasin ja tuvastasin et see kõlbab juua kadus see müügilt ära.
Kunagi, veel enne kui iga saunatagune hakkas oma võilillevarre limonaadi turustama, oli hipsterijookide riiulites selline roheline koonusjas pudel gaseeritud õunamahlaga. Mitte mingi vusser vaid 100% mahl, vähemagus. Mingi inglise toode. See oli ka joodav, nagu kaine inimese siider.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.07.2023 17:29:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
õunamahl 25% ja kirsimahl 12%

See Schörle samamoodi õunamahl pigem.. kõik need vurtsid ja schörled samasugused enamjaolt õuna maitsega.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.07.2023 18:40:03 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
libe kirjutas:
netcat kirjutas:



proovi minu meetodit, lihtsalt pead vee temperatuuri jälgima


Ma ei ole hommikuti mingil laborandi tasemel enne kohvi et mässata jäävee ja temperatuuri jälgimisega. Minu suurim saavutus kohe ärgates on kallata kohvivesi filtrisse ikka pärast kohvi asetamist sinna, ja veenduda et peale vee kastrulisse laskmist ja muna sinna asetamist ikka tuli alla ka sai mitte lihtsalt muna vees ei ligune.
Peale hommikusööki ma võiks neid trikke teha aga siis pole enam vaja.. icon_smile.gif
aga proovi üks õhtu teha, võibolla hakkab meeldima icon_cool.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 07.07.2023 03:58:23 vasta tsitaadiga

Kas olete juba hommikust võtt?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 07.07.2023 07:58:01 vasta tsitaadiga

ainus vesi, mida nädalas plokk läheb on vytautas - kõik maitseveed thumbs_down.gif
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2023 20:55:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
6 July 2023 EFSA shares its conclusions on the peer review of glyphosate with the European Commission and Member States to inform the decision they will take about whether to keep glyphosate on the EU list of approved pesticide active substances. EFSA publishes a factsheet and a press release, summarising the conclusions. The full conclusions are expected to be published by the end of July 2023 and the background documents relating to the risk assessment and peer review are expected to be published between the end of August and the middle of October 2023.

https://www.efsa.europa.eu/en/topics/topic/glyphosate

EFSA did not identify any critical areas of concern in its peer review of the risk assessment of the active substance glyphosate in relation to the risk it poses to humans and animals or the environment. A concern is defined as critical when it affects all proposed uses of the active substance under evaluation (e.g. pre-sowing uses, post-harvest uses etc.), thus preventing its approval or renewal.

In 2022, the European Chemicals Agency (ECHA) carried out a hazard assessment of glyphosate and concluded that it did not meet the scientific criteria to be classified as a carcinogenic, mutagenic or reprotoxic substance. EFSA used ECHA’s hazard classification for the purposes of the EU risk assessment on glyphosate.


Video: https://twitter.com/EFSA_EU/status/1676959187958657026

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2023 21:31:03 vasta tsitaadiga

ainus vesi, mida nädalas plokk-paar läheb on SULIKO - kõik maitseveed thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.07.2023 15:54:48 vasta tsitaadiga

https://kitchen-joy.eu/products/?lang=en

promos praegu 1 karp 2,39€, kui osta 2tk

sitaks hea kraam ja mõistlik ports

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2023 01:57:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mustika omas on mustikat ja õuna vastavalt 13% ja 37%, jah, ent värvituse osas seal värvi olla ei tohiks vist. Sesmõttes ongi need ka ülilahedad, et pole midagi lisatud. Mineraalvesi ja mahl(ad) + gaas. Maitse osas mulle sobib - mustikavesi ei meeldiks, ent see maitseb nagu mustsõstra oma ning meeldib.

Koduleht paneb villast neil ikka. Poes ongi mustsõstra oma. Tunduski veits kahtlane.

SKG kirjutas:
tsitaat:
6 July 2023 EFSA shares its conclusions on the peer review of glyphosate with the European Commission and Member States to inform the decision they will take about whether to keep glyphosate on the EU list of approved pesticide active substances. EFSA publishes a factsheet and a press release, summarising the conclusions. The full conclusions are expected to be published by the end of July 2023 and the background documents relating to the risk assessment and peer review are expected to be published between the end of August and the middle of October 2023.

https://www.efsa.europa.eu/en/topics/topic/glyphosate

EFSA did not identify any critical areas of concern in its peer review of the risk assessment of the active substance glyphosate in relation to the risk it poses to humans and animals or the environment. A concern is defined as critical when it affects all proposed uses of the active substance under evaluation (e.g. pre-sowing uses, post-harvest uses etc.), thus preventing its approval or renewal.

In 2022, the European Chemicals Agency (ECHA) carried out a hazard assessment of glyphosate and concluded that it did not meet the scientific criteria to be classified as a carcinogenic, mutagenic or reprotoxic substance. EFSA used ECHA’s hazard classification for the purposes of the EU risk assessment on glyphosate.


Video: https://twitter.com/EFSA_EU/status/1676959187958657026


Kui glüfosaadi teema huvi pakub, siis peaks huvi pakkuma ka meie kohaliku teadlase teemakohane teadusest pakatav info: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11044942#11044942
Kui see, aga, huvi ei paku, siis on huvi vast pigem ühekülgse info vastu, vaid :]
Ebateaduslik.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 949, 950, 951 ... 983, 984, 985  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.