Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  GSM security märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 18.06.2023 17:49:45 GSM security vasta tsitaadiga

Ei leidnud esmapilgul sarnast teemat kuhu sarnane küsimus oleks võibolla võinud maanduda, seega tegin uue teema ja mis seal ikka. Mul üks seesugune GSM plönn on olemas ja toimib hetkel kenasti link .See 3G pidi kunagi kinni minema või äkki juba on suletud Tartus? Kas see moodul võib mingi hetk mul seetõttu ka toimimise lõpetada, kuna mingid võrgud topitakse kinni? Hetkel see asi häiresse mineku korral teeb kõne määratud numbrile, kui häiresse läheb. Paneks ühte garaazi veel sellise, ent ei julge enne tellida, kui kindlat teadmist pole, et see asi mul ka nii 10+ aastat vähemalt ikka toimida suudab siin kohalikus võrgus. Teab keegi pakkuda, kas sellised jubinad jäävad ikka toimima ka pikema aja jooksul?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 18.06.2023 19:27:56 vasta tsitaadiga

3G ei puutu GSM-i puhul asjasse. Pead uurima, kas 2G võrk sinu operaatoril piirkonnas jääb alles. Nad vist üldiselt ei plaani seda veel lähiajal sulgeda.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 18.06.2023 20:48:39 vasta tsitaadiga

Seal mul pole mingit kindlat "minu operaatorit", suvalist kõige odavamat kõnekaarti olen seal kasutanud, kõige soodsam sedasi, kas laed poole aasta jooksul kolm eurot peale või siis ostad euro eest üldse uue kõnekaardi, pin kood tuleb maha võtta ainult ja ülejäänud seaded jäävad samaks seadmes sees. Liitumisel mingi püsilepingu alusel pidi paar euri kuus igal juhul minema kaardi üleval hoidmine, odavamalt ei anna keegi. See "lähiajal" on ka muidugi selline asi, mis ei ütle otseselt midagi, mõne jaoks on lähiajal kolm päeva, teises olukorras võib lähiajal ka 30 aastat olla. Seega seal vidinal ilmselt 2G lahendus peab ka olemas olema ning no 10 aasta jooksul ikka see 2G kuhugile kaduma ei hakka ja võiksin arvestada selle toimimisega? Tartus krat alles aasta lõpus vist sulgevad selle võrgu siin, et kui peale sulgemist see vidin mul edasi töötab, alles siis vist oleks mõtet teine lisaks tellida, muidu pärast see hiina ime ei tööta ikkagi peale aasta lõppu ja siis raiskan niisama raha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 21.06.2023 16:43:43 vasta tsitaadiga

GSM kestab kindlasti veel tykk aega, 3G keeravad paari aasta jooksul kõik kinni, Telia juba sulgeb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2023 15:05:16 vasta tsitaadiga

Oletan millegipärast, et see päev kui 4G kinni pannakse saabub varem kui see päev kui 2G kinni pannakse. Kriisiolukorraks on mingit lollimapoolset sidet vaja, mis pole ülemäära pirtsakas ehk toimib igas seadmes.
Aga noh, elektroonika pole asi mida isalt pojale pärandatakse seega ma selle pärast ei muretseks mis 10 või 30 aasta pärast saama hakkab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 23.06.2023 16:06:54 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Oletan millegipärast, et see päev kui 4G kinni pannakse saabub varem kui see päev kui 2G kinni pannakse. Kriisiolukorraks on mingit lollimapoolset sidet vaja, mis pole ülemäära pirtsakas ehk toimib igas seadmes.
Aga noh, elektroonika pole asi mida isalt pojale pärandatakse seega ma selle pärast ei muretseks mis 10 või 30 aasta pärast saama hakkab.


Kriisiolukorraks pead ise valmistuma, telekommunikatsioonifirmad päris kindlasti ei soovi selleks miljoneid oma raha kulutada. Küll aga võib loota, et osad nende kliendid vajavad ka edaspidi seda süsteemi. Kasvõi näiteks kaugloetavad elektriarvestid või turvafirmade alarmseadmed. Kui sellised süsteemid ühel päeval ümber tehakse, ei ole GSM-i säilimiseks enam mitte mingeid shansse.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 23.06.2023 21:11:17 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif sa saad 5 aastat hoiatusi, , mine põleta midagi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 26.06.2023 18:50:28 vasta tsitaadiga

Et kokkuvõtvalt, kui see asjandus teeb tavakõnesid, siis toimib see asi ka ilmselt 2G võrgus ja ei paista kusagilt otsast veel, et 5+ aasta jooksul keegi sellel mingeid kanaleid kinni krutiima hakkaks? Tellin teise veel millalgi sel juhul.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 02.07.2023 12:24:48 vasta tsitaadiga

new1 kirjutas:
Et kokkuvõtvalt, kui see asjandus teeb tavakõnesid, siis toimib see asi ka ilmselt 2G võrgus ja ei paista kusagilt otsast veel, et 5+ aasta jooksul keegi sellel mingeid kanaleid kinni krutiima hakkaks? Tellin teise veel millalgi sel juhul.

telli rahulikult, see punn kooleb enne ära, kui GSM lukku läheb
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  GSM security
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.