Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269, 270, 271  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.06.2023 18:46:37 vasta tsitaadiga

vipsik, milleks se postitus vajalik on?
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipsik
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2023




sõnum 04.06.2023 18:53:54 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
vipsik, milleks se postitus vajalik on?

Sest see inimene ei ole aus nagu ka sina ei ole.
Aus inimene on selline, tegin trenni, panin aineid, tegin tulemust, aga arst ütles, ei ära enam tee nii, sain aru, lõpetasin sellise tegevuse.
Aga tulla rääkida oma trenni videodest jne kus panin kemmi, see on teiste petmine, sest teised arvavad, et tegemist on ausa spordipoisiga.
Ausus eelkõige, alati võib eksida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.06.2023 19:10:53 vasta tsitaadiga

vipsik, kui sul on probleem testosterooni kasutamisega, siis kirjuta sellest, kasutades viiteid, miks see halb on. Kui sul on moraalne probleem, v6id ka sellest kirjutada, miks sa arvad, et see halb on. Rünnata lambist inimest, kuna sa oled temast teisel arvamusel on n6me ja labane.
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.06.2023 19:19:56 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Kuulsid jah? Debiilik oled icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2023 19:21:52 vasta tsitaadiga

Normaalne sa ei ole, kui sa oma lausesse ekre tood.

vipsik kirjutas:
degrass kirjutas:
vipsik, kui sul on probleem testosterooni kasutamisega, siis kirjuta sellest, kasutades viiteid, miks see halb on. Kui sul on moraalne probleem, v6id ka sellest kirjutada, miks sa arvad, et see halb on. Rünnata lambist inimest, kuna sa oled temast teisel arvamusel on n6me ja labane.

Mina olen kulturist ja sina oled debiilik, kõik on sellega öeldud, karju oma ekre möginat edasi, sa oled labane idiooot.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipsik
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2023




sõnum 04.06.2023 19:31:29 vasta tsitaadiga

Aga teeme testi, kõik HV foorumis olevad mehed, öelge ausalt kui palju te suudate rinnalt suruda? Valem oli selline, iga mees peaks suutma suruda 1.5 korda oma kehakaalust. Kui kaalud 100kg, siis peaksid suruma 150 kilo. Tunnistage kui palju te siis suruda suudate, kui tervislikult te elata ja jätame poliitika kõrvale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 04.06.2023 19:32:56 vasta tsitaadiga

mees, sa ei tea kui kiiresti ma löön.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2023 19:51:58 vasta tsitaadiga

Ja see näitab seda , kui kiiresti sa suudad puid laduda ühest äärest teiseni ilma kartuleid keetmata?


vipsik kirjutas:
Aga teeme testi, kõik HV foorumis olevad mehed, öelge ausalt kui palju te suudate rinnalt suruda? Valem oli selline, iga mees peaks suutma suruda 1.5 korda oma kehakaalust. Kui kaalud 100kg, siis peaksid suruma 150 kilo. Tunnistage kui palju te siis suruda suudate, kui tervislikult te elata ja jätame poliitika kõrvale?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.06.2023 20:56:29 vasta tsitaadiga

vipsik, on kaks p6just, miks Eestis anda valimistel oma hääl EKRE poolt: A) tulenevalt oma majanduslikest huvidest, kuna sinu heaolu s6ltub Helmede perekonna v6imulolekust, B) sa oled imbetsill, kuna sa ei suuda aru saada ega kontrollida mis iba nad sulle jälle ajavad.
Ma ei oska öelda, mis näitaja see 60kg rinnalt surumine on. V6imalik, et 5000a tagasi see andis sulle mingi eelise. Tänapäev k6rgelt spetsialiseerunud ühiskonnas tööle saamiseks sellest ei piisa. Sa ei saa isegi töötuabiraha, kuna selle saamiseks pead lugeda ja kirjutada oskama.
Ainus koht, kus sa rinnalt 60kg surumisega neile kasulik olla saad, on järjekordsel demonstratsioonil Toompeal, sest plakati hoidmine on füüsiliselt raske tegevus. Kuidas see sinu majandusliku heaolu parandab, ei oska ma kahjuks öelda.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipsik
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2023




sõnum 04.06.2023 21:11:58 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
vipsik, on kaks p6just, miks Eestis anda valimistel oma hääl EKRE poolt: A) tulenevalt oma majanduslikest huvidest, kuna sinu heaolu s6ltub Helmede perekonna v6imulolekust, B) sa oled imbetsill, kuna sa ei suuda aru saada ega kontrollida mis iba nad sulle jälle ajavad.
Ma ei oska öelda, mis näitaja see 60kg rinnalt surumine on. V6imalik, et 5000a tagasi see andis sulle mingi eelise. Tänapäev k6rgelt spetsialiseerunud ühiskonnas tööle saamiseks sellest ei piisa. Sa ei saa isegi töötuabiraha, kuna selle saamiseks pead lugeda ja kirjutada oskama.
Ainus koht, kus sa rinnalt 60kg surumisega neile kasulik olla saad, on järjekordsel demonstratsioonil Toompeal, sest plakati hoidmine on füüsiliselt raske tegevus. Kuidas see sinu majandusliku heaolu parandab, ei oska ma kahjuks öelda.

Ei viitsi kapo töötajaga siin maadelda, tooda oma ekre kakat edasi. Mul on kahju Tanelist, kunagi isegi kohtusin temaga, acta päevil. Aga nüüd on inimesest saanud tegelane kelle foorumis jagelevad kapo töötajad ja ta peab leppima sellega ja neile isegi meelt mööda olema, mis on nii ajukas. Mingid pooletoobised jahuvad kogu elu mingist ekrest ja sa pead ainult jah jah taga kiitma neid idioote.

degrass kirjutas:
vipsik, EKRE teema v6tsid sina üles. Vanden6uteooriatele ja trollimiseks on eraldi teema, kuid selleks pead oluliselt rohkem maksma, kui 2€

Mul on Tanelist kahju, ta nägi nii palju vaeva, et ehitada HinnaVaatlus leht võrdlemaks kust saab midagi odavamalt ja lõpuks mandus tema foorumi poliitiliseks jagelemiseks kus tal enam õiguseid ei ole. Kogu leht muutus mingiks apartheidilikuks sõimamiseks millel pole mingit sisu. Mingi kapp seltskond lendas sisse, lahti enam ei saa ja peabki lõputult olema poliitiline, isegi mängu teemades jne.


viimati muutis vipsik 04.06.2023 21:33:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2023 21:17:50 vasta tsitaadiga

vipsik kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul on üle 500 treeningvideo tehtud, aga enamus on privaatsed ja enda jaoks tehtud, et kritiseerida ja parendada oma tehnikat ning dokumenteerida arengut.

Treeningvahendite kinnihoidmist mingi kõrvalise tegevusega vihkan ise ka.


Ma kulutasin selle vastuse jaoks 2 eurot, kohe mind kustutatakse ära, ma tean, aga ma tean kes sa oled. Sa oled see vend, kes oli fitnessi foorumis suur staar, alguses käisid tegemas rannamasinatel tipse, aga siis hakkasid kasutama steroide, näiteks testosterooni, ja sinu lihaskasv hakkas meeletult paisuma, alguses oli 70 kilone ja siis korraga üle saja kilo. Iga video mis tegid, raskused tõusid eks, äge. Üks päev läksid arstile ja sinu kehaline testosterooni tootmine oli null (ise sa sellest fitness.ee blogis ka kirjutasid) ja siis paugust lõpetasid ka oma kulturismi ära. Sa pole kunagi olnud naturaalne sportlane ja sinu tulemused kehaehitajana on null.
Ma arvan, et sa ei peaks andma mitte kellelegi mingit nõu kuidas teha sporti või ehitada keha. Keemikuid on palju, aga kui keemia hakkab tervisele, siis nad lõpetavad ja sulavad kokku.

Inimesel peab ikka eriline kadedus või isiklik vimm olema, et sellist jama ajada icon_lol.gif

tsitaat:
Sa oled see vend, kes oli fitnessi foorumis suur staar...

Tänud komplimendi eest, et mind staariks pidasid icon_cool.gif

Sul on need "faktid" segi nagu pudru ja kapsad. Aga olgu, aitan sind veidi.
tsitaat:
...alguses käisid tegemas rannamasinatel tipse...

Ei, alguses (2009-2010), esimesed 10 kuud tegin trenni kodus ja siis Aia tänava Reval saalis - Eestis elades, aga seda sa ju tead isegi kui mu blogi lugesid.

tsitaat:
...aga siis hakkasid kasutama steroide, näiteks testosterooni, ja sinu lihaskasv hakkas meeletult paisuma...

"Steroide", mitmuses? Testosteroon, ja siis? Ei paisinud meeletult icon_lol.gif aga jällegi, tänan komplimendi eest, väga raske trenniga sai lihast kasvatatud, ainult madal kogus testot ise ei tee midagi.

tsitaat:
...alguses oli 70 kilone ja siis korraga üle saja kilo...

70 kilo? icon_lol.gif Ohhjeebus, teismelisena? 90-ndate lõpus sõjaväe komissariaadis olin 82kg juba ja see kaal püsis väga kaua. 2010 olin korraks 78kg.
100-kg piir purunes vist alles 2014-2015 paiku, võibolla alles 2016, ei mäleta.

tsitaat:
Iga video mis tegid, raskused tõusid eks, äge.

Kahjuks nii lihtne see siiski polnud. Aga arengu jaoks raskused peavadki tõusma, selle nimi on progressive overload.

tsitaat:
Üks päev läksid arstile ja sinu kehaline testosterooni tootmine oli null (ise sa sellest fitness.ee blogis ka kirjutasid)...

Äkki siiski vaatad üle, mida ma tegelikult kirjutasin. Kui oleks null, see on eluohtlik juba.

tsitaat:
...siis paugust lõpetasid ka oma kulturismi ära.

Enda arvates pole kunagi kulturismiga tegelenud ja aktiivsema tegevuse lõpetasin alles 2017.

tsitaat:
Sa pole kunagi olnud naturaalne sportlane ja sinu tulemused kehaehitajana on null.

Et siis elu aeg steroide pannud? icon_lol.gif Sa räägid ju endale vastu nüüd ("aga siis hakkasid kasutama steroide"). Aga selles on sul õigus - sportlane pole ma kunagi olnud ja kulturism ei ole sport, vaid pigem meeste iludusvõistlus.

tsitaat:
Ma arvan, et sa ei peaks andma mitte kellelegi mingit nõu kuidas teha sporti või ehitada keha. Keemikuid on palju, aga kui keemia hakkab tervisele, siis nad lõpetavad ja sulavad kokku.

2011 aastast on mul Eesti Olümpiakomitee kutsetunnitus vastaval alal (mida pole lihtne saada), nii et arvan, et võin veidi treeningu nõu anda küll icon_cool.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.06.2023 21:25:12 vasta tsitaadiga

vipsik, EKRE teema v6tsid sina üles. Vanden6uteooriatele ja trollimiseks on eraldi teema.
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt


viimati muutis degrass 04.06.2023 21:51:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipsik
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2023




sõnum 04.06.2023 21:36:23 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
vipsik kirjutas:
SKG kirjutas:
Mul on üle 500 treeningvideo tehtud, aga enamus on privaatsed ja enda jaoks tehtud, et kritiseerida ja parendada oma tehnikat ning dokumenteerida arengut.

Treeningvahendite kinnihoidmist mingi kõrvalise tegevusega vihkan ise ka.


Ma kulutasin selle vastuse jaoks 2 eurot, kohe mind kustutatakse ära, ma tean, aga ma tean kes sa oled. Sa oled see vend, kes oli fitnessi foorumis suur staar, alguses käisid tegemas rannamasinatel tipse, aga siis hakkasid kasutama steroide, näiteks testosterooni, ja sinu lihaskasv hakkas meeletult paisuma, alguses oli 70 kilone ja siis korraga üle saja kilo. Iga video mis tegid, raskused tõusid eks, äge. Üks päev läksid arstile ja sinu kehaline testosterooni tootmine oli null (ise sa sellest fitness.ee blogis ka kirjutasid) ja siis paugust lõpetasid ka oma kulturismi ära. Sa pole kunagi olnud naturaalne sportlane ja sinu tulemused kehaehitajana on null.
Ma arvan, et sa ei peaks andma mitte kellelegi mingit nõu kuidas teha sporti või ehitada keha. Keemikuid on palju, aga kui keemia hakkab tervisele, siis nad lõpetavad ja sulavad kokku.

Inimesel peab ikka eriline kadedus või isiklik vimm olema, et sellist jama ajada icon_lol.gif

tsitaat:
Sa oled see vend, kes oli fitnessi foorumis suur staar...

Tänud komplimendi eest, et mind staariks pidasid icon_cool.gif

Sul on need "faktid" segi nagu pudru ja kapsad. Aga olgu, aitan sind veidi.
tsitaat:
...alguses käisid tegemas rannamasinatel tipse...

Ei, alguses (2009-2010), esimesed 10 kuud tegin trenni kodus ja siis Aia tänava Reval saalis - Eestis elades, aga seda sa ju tead isegi kui mu blogi lugesid.

tsitaat:
...aga siis hakkasid kasutama steroide, näiteks testosterooni, ja sinu lihaskasv hakkas meeletult paisuma...

"Steroide", mitmuses? Testosteroon, ja siis? Ei paisinud meeletult icon_lol.gif aga jällegi, tänan komplimendi eest, väga raske trenniga sai lihast kasvatatud, ainult madal kogus testot ise ei tee midagi.

tsitaat:
...alguses oli 70 kilone ja siis korraga üle saja kilo...

70 kilo? icon_lol.gif Ohhjeebus, teismelisena? 90-ndate lõpus sõjaväe komissariaadis olin 82kg juba ja see kaal püsis väga kaua. 2010 olin korraks 78kg.
100-kg piir purunes vist alles 2014-2015 paiku, võibolla alles 2016, ei mäleta.

tsitaat:
Iga video mis tegid, raskused tõusid eks, äge.

Kahjuks nii lihtne see siiski polnud. Aga arengu jaoks raskused peavadki tõusma, selle nimi on progressive overload.

tsitaat:
Üks päev läksid arstile ja sinu kehaline testosterooni tootmine oli null (ise sa sellest fitness.ee blogis ka kirjutasid)...

Äkki siiski vaatad üle, mida ma tegelikult kirjutasin. Kui oleks null, see on eluohtlik juba.

tsitaat:
...siis paugust lõpetasid ka oma kulturismi ära.

Enda arvates pole kunagi kulturismiga tegelenud ja aktiivsema tegevuse lõpetasin alles 2017.

tsitaat:
Sa pole kunagi olnud naturaalne sportlane ja sinu tulemused kehaehitajana on null.

Et siis elu aeg steroide pannud? icon_lol.gif Sa räägid ju endale vastu nüüd ("aga siis hakkasid kasutama steroide"). Aga selles on sul õigus - sportlane pole ma kunagi olnud ja kulturism ei ole sport, vaid pigem meeste iludusvõistlus.

tsitaat:
Ma arvan, et sa ei peaks andma mitte kellelegi mingit nõu kuidas teha sporti või ehitada keha. Keemikuid on palju, aga kui keemia hakkab tervisele, siis nad lõpetavad ja sulavad kokku.

2011 aastast on mul Eesti Olümpiakomitee kutsetunnitus vastaval alal (mida pole lihtne saada), nii et arvan, et võin veidi treeningu nõu anda küll icon_cool.gif

Ma pole kade, sest sa ju panid kemmi, lihtsalt ütlen, et sinu trennisoovitused ei ole õiged. Kui oled aus inimene, saad sellest aru, kui ei ole, räägid kadedusest.
'Kui tahad, siis valeta, aga netis kõik olemas ja iga inimene kes on kulturismiga tegelenud, saab ju aru mida sa väidad. Interneti arhiiv on ka olemas, fitnessi portaalis on sinu blogi kõik loetav, milleks eitada?
Ära fantaseeri mulle suhu sõnu mida pole öelnud, ma väidan et kasutasid steroide, mida kasutasid, seda tead ainult sa ise. Kui hakkas tervisele, lõpetasid treeningud. Milleks koguaeg valetada elus?

2011 aastast on mul Eesti Olümpiakomitee kutsetunnitus - jaga seda tunnistust. kõigepealt peaks käima ülikoolis ja lõpetama kehakultuuri teaduskonna ja siis saab mingi treeneri tunnistuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2023 22:37:02 vasta tsitaadiga

vipsik kirjutas:
Ma pole kade, sest sa ju panid kemmi, lihtsalt ütlen, et sinu trennisoovitused ei ole õiged. Kui oled aus inimene, saad sellest aru, kui ei ole, räägid kadedusest.
'Kui tahad, siis valeta, aga netis kõik olemas ja iga inimene kes on kulturismiga tegelenud, saab ju aru mida sa väidad. Interneti arhiiv on ka olemas, fitnessi portaalis on sinu blogi kõik loetav, milleks eitada?
Ära fantaseeri mulle suhu sõnu mida pole öelnud, ma väidan et kasutasid steroide, mida kasutasid, seda tead ainult sa ise. Kui hakkas tervisele, lõpetasid treeningud. Milleks koguaeg valetada elus?

2011 aastast on mul Eesti Olümpiakomitee kutsetunnitus - jaga seda tunnistust. kõigepealt peaks käima ülikoolis ja lõpetama kehakultuuri teaduskonna ja siis saab mingi treeneri tunnistuse.

Midagi on katuse all ikka lahti kui sul see nii südamel on, et lausa 2 eur eest VM postitusõiguse ostsid, et isiklikult rünnata.
Miks see üldse asjasse puutub, kes mida tarvitab? Kui minu soovitustes on midagi valesti, viita sellele konkreetselt, olen avatud mõistlikule kriitikale.
Kui ma pole aus, mida ma valetanud või eitanud olen, palun viita konkreetselt? Vastasel juhul on su jutt tühi. Päris tõsised süüdistused, peaks ütlema.
Hakkas tervisele? Minu tervis on korras olnud, nii et treeninguid pole seganud, õnneks. Samuti nii väike TRT doos ei hakka tervisele. Aktiivsema treeningu lõpetasin 2017, kuna muutus elukoht, töökoht ja peres sündis laps.
Sina oled siin hetkel ainuke, kes valesid levitab ja fantaseerib.

vipsik kirjutas:
kõigepealt peaks käima ülikoolis ja lõpetama kehakultuuri teaduskonna ja siis saab mingi treeneri tunnistuse.

Ei, nii see küll ei käinud 2010-2011.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 04.06.2023 23:40:42 vasta tsitaadiga

ot:
Tundub et vipu on arvuti ligi pääsenud. Kurat kus on sanitaride silmad?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2023 00:22:31 vasta tsitaadiga

Kummaline tõesti icon_confused.gif
Topeltkonto.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2023 07:42:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga teeme testi, kõik HV foorumis olevad mehed, öelge ausalt kui palju te suudate rinnalt suruda?

kaalun 110kg, rinnalt surun 60kg, ühe korra icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 05.06.2023 08:30:56 vasta tsitaadiga

kaaludes 93 kg -
surusin lamades 115 kg
kükkisin 200kg x1 ja 190kg x3x3

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 05.06.2023 16:50:47 vasta tsitaadiga

Hetkel 139kg, rinnalt vaevaga 60kg ja ühe korra.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.06.2023 16:53:55 vasta tsitaadiga

Kuidas ohutult üksi maxi proovida? Kükipuris?
EDIT: kükipuuris thumbs_up.gif


viimati muutis Alari A. 05.06.2023 18:11:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2023 17:30:43 vasta tsitaadiga

Kükipuur või half rack, näiteks.
Ükskõik mis harjutuse 1 rep max proovimine pole potentsiaalse vigastuse tõttu kunagi ohutu.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2023 17:55:36 vasta tsitaadiga

Mingi 8-9a tagasi nõks alla 80kg ja 110kg horisontaal rind.
Proovisin ka 115kg, kuid see jäigi prooviks, sisuliselt õlad ja rinnakorv said kannatada raskuse all.
Edaspidi rinnalt 60kg valudes, rööbaspuud ei kannatanud teha.

Tänaseks 84kg, aastas max 10 korda jõusaali, horisontaal seeria max 80kg, üle selle lõpetan valudes.

Mis selle vinguviiuldaja mõtte on? Sterroide antud perioodil ei tarbinud, jõusaal oli 4-6x nädalas, üle päeva jooks (kui aeg lubas).

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 05.06.2023 18:10:04 vasta tsitaadiga

Numbrid, numbrid. Kükk, lamades surumine kui ka jõutõmme on kõik suhteline - küki puhul kui madalale lähed ja pausi hoiad, surumisel samuti pausi hoidmine all. Jõutõmme vast kõige objektiivsem, kuigi sumo tõmbele ise kaasa ei ela icon_biggrin.gif

Enda numbrid eelmisest aastast:

1. Kükk, ass2grass, 180kg
2. lamades surumine, 160kg, väike paus
3. jõutõmme, tavaline, 275kg

Kaal ~85kg, eesmärgid olid suuremad, aga tuleb passi vaadata, vigastused on tihedamad ning paranevad kauem. TRT peal.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 05.06.2023 19:29:46 vasta tsitaadiga

Tundub et vipsik oli lihast kasvatamas, kui teistele mõistust jagati.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 00:09:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Suveks lisategevust endale. Maja taga vabanes veidi ruumi, laps teatud plastikkolast valja kasvanud lopuks.
https://www.marbosport.eu/product-eng-29321-Stationary-pull-up-bar-with-racks-dip-station-MS-U116-2-0-Marbo-Sport.html


Muide, see firma saadab nii raskeid asju Eestisse ainult €9.99 eest icon_eek.gif
Mul oli veidi plaanimist, et asi moistliku hinnaga siia saarele saada, aga on juba teel.

Sain kätte, panin kokku.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269, 270, 271  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.