Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2225, 2226, 2227 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 05.01.2023 11:12:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Arvatavasti saab nii pulti kui box-i resettida ja siis saad nad omavahel uuesti linkida.


Mõlemad puldid resetitud, boxile tõesti algseadistust pole peale lastud aga kahtlane, kas see mõjuks..
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwert123
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2023 11:21:08 vasta tsitaadiga

Huvitav nali on see, et viisin vanematele prooviks paar Mi Stick 4k-d ja uued kasutajad ütlevad et äpp töötab kiiremini kui Telia boksis? Speccide poolest Telia boks justkui võimsam? 4 boxi neil laos tagasi igatahes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2023 11:32:17 vasta tsitaadiga

murrasurra, seal boxis peaks mingi Ruvido app olema, proovi tollega pulti siduda
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 05.01.2023 14:11:30 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
murrasurra, seal boxis peaks mingi Ruvido app olema, proovi tollega pulti siduda


Ruwidoga on selline nähtus, et seob ära esimese puldi. Kõik seaded paneb paika, teleka hääljuhtimine ja nupud hakkavad toimima aga teist pulti enam siduda ruwidoga ei saa. Selle ruwidoga suutsin asjad ajada nii kaugele, et lõpuks ei töötand kumbki pult enam. Puldid taas resetti ja sain esialgse kombo tagasi, ehk siis temaga kaasasolnud pult teeb kõike, teine pult ka aga boxi sisse-väljalülitust ei tee.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 05.01.2023 14:55:23 vasta tsitaadiga

murrasurra kirjutas:
bladerunner kirjutas:
murrasurra, seal boxis peaks mingi Ruvido app olema, proovi tollega pulti siduda


Ruwidoga on selline nähtus, et seob ära esimese puldi. Kõik seaded paneb paika, teleka hääljuhtimine ja nupud hakkavad toimima aga teist pulti enam siduda ruwidoga ei saa. Selle ruwidoga suutsin asjad ajada nii kaugele, et lõpuks ei töötand kumbki pult enam. Puldid taas resetti ja sain esialgse kombo tagasi, ehk siis temaga kaasasolnud pult teeb kõike, teine pult ka aga boxi sisse-väljalülitust ei tee.


Ruwido IR äpp Telia Android digiboksis seadistab ainult Telia Android digiboksi originaalpulti, muid pulte selle äpiga ei seadista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 05.01.2023 15:00:09 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Karm, kui ainult androidi boksid alles jäävad. Salvestustega toimetamine on seal ikka puhta peesse keeratud.

x2

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 06.01.2023 11:44:19 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
alpha kirjutas:
Karm, kui ainult androidi boksid alles jäävad. Salvestustega toimetamine on seal ikka puhta peesse keeratud.

x2

Minu pere põhimõtteliselt ainult salvestusi vaatabki ja ei ole nagu ühegi probleemi otsa veel sattunud. Mis probleem teil salvestustega on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.01.2023 12:49:57 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
peab meeldima. kirjutas:
alpha kirjutas:
Karm, kui ainult androidi boksid alles jäävad. Salvestustega toimetamine on seal ikka puhta peesse keeratud.

x2

Minu pere põhimõtteliselt ainult salvestusi vaatabki ja ei ole nagu ühegi probleemi otsa veel sattunud. Mis probleem teil salvestustega on?
Probleem on sellega, kuidas on salvestused organiseeritud, võreldes tavalise boksiga. Just see salvestuste kolimine sisuleidja alla. Järje pidamine, mis vaadatud ja mis mitte, on ikka päris keeruliseks tehtud. Otse kavast järelevaadates ei ole probleeme.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.01.2023 13:12:20 vasta tsitaadiga

Veel hiljuti oli otsing tiguaeglane. GO3 enda alla võtmine oli ilmselt korralik möödapanek icon_lol.gif
Enne seda ei lääginud ükski asi. Lisaks tekkisid katkemised järelvaatamisega.
Ehk kui neil mõte jätta see android, siis küll sitt lugu. Arrise töökindlus ja stabiilsus on küll kordades parem.

Lisaks siis tekib teema miks maksta go3/apollo/Elisa elamus tasemel asja eest sellist hinda icon_mad.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 06.01.2023 13:31:29 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
JazZ kirjutas:
peab meeldima. kirjutas:
alpha kirjutas:
Karm, kui ainult androidi boksid alles jäävad. Salvestustega toimetamine on seal ikka puhta peesse keeratud.

x2

Minu pere põhimõtteliselt ainult salvestusi vaatabki ja ei ole nagu ühegi probleemi otsa veel sattunud. Mis probleem teil salvestustega on?
Probleem on sellega, kuidas on salvestused organiseeritud, võreldes tavalise boksiga. Just see salvestuste kolimine sisuleidja alla. Järje pidamine, mis vaadatud ja mis mitte, on ikka päris keeruliseks tehtud. Otse kavast järelevaadates ei ole probleeme.

No see on juba harjumuste küsimus. Ma pole kunagi viitsinud "Salvestused" nupuni kerida, see oli nii kaugel üleval viimasel ajal. Sisuleidjani jõudmine võtab vähem klikke ja see peab ju ise meeles kus maal su järg on, seega minu meelest on parem lahendus. Kui saaks selle sisuleidja veel kuidagi mingi eraldi nupu alla mäppida, siis oleks 5+
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.01.2023 16:31:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel on täheldanud, et salvestuste heli on täielik piix?
Olen seda ka varasemalt märganud aga nüüd R2 aastahitti tagantjärgi vaadates kurtis juba naine ka, et nagu oleks läbi padja lastud heli..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.01.2023 18:01:57 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
alpha kirjutas:
JazZ kirjutas:
peab meeldima. kirjutas:
alpha kirjutas:
Karm, kui ainult androidi boksid alles jäävad. Salvestustega toimetamine on seal ikka puhta peesse keeratud.

x2

Minu pere põhimõtteliselt ainult salvestusi vaatabki ja ei ole nagu ühegi probleemi otsa veel sattunud. Mis probleem teil salvestustega on?
Probleem on sellega, kuidas on salvestused organiseeritud, võreldes tavalise boksiga. Just see salvestuste kolimine sisuleidja alla. Järje pidamine, mis vaadatud ja mis mitte, on ikka päris keeruliseks tehtud. Otse kavast järelevaadates ei ole probleeme.

No see on juba harjumuste küsimus. Ma pole kunagi viitsinud "Salvestused" nupuni kerida, see oli nii kaugel üleval viimasel ajal. Sisuleidjani jõudmine võtab vähem klikke ja see peab ju ise meeles kus maal su järg on, seega minu meelest on parem lahendus. Kui saaks selle sisuleidja veel kuidagi mingi eraldi nupu alla mäppida, siis oleks 5+
Vanas on ju ka selgelt näha, kus maal järg on. Aga kui näitab 14 Maahommikut, siis küll seda väga heaks süsteemiks ei saa pidada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.01.2023 23:30:27 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kas keegi veel on täheldanud, et salvestuste heli on täielik piix?
Olen seda ka varasemalt märganud aga nüüd R2 aastahitti tagantjärgi vaadates kurtis juba naine ka, et nagu oleks läbi padja lastud heli..

Mitte ainult heli. Ka paljud saated ise (olenevalt kanalist) on nüüd järelvaadates piix, võrreldes otsevaatamisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2023 23:46:18 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
JazZ kirjutas:
alpha kirjutas:
JazZ kirjutas:
peab meeldima. kirjutas:
alpha kirjutas:
Karm, kui ainult androidi boksid alles jäävad. Salvestustega toimetamine on seal ikka puhta peesse keeratud.

x2

Minu pere põhimõtteliselt ainult salvestusi vaatabki ja ei ole nagu ühegi probleemi otsa veel sattunud. Mis probleem teil salvestustega on?
Probleem on sellega, kuidas on salvestused organiseeritud, võreldes tavalise boksiga. Just see salvestuste kolimine sisuleidja alla. Järje pidamine, mis vaadatud ja mis mitte, on ikka päris keeruliseks tehtud. Otse kavast järelevaadates ei ole probleeme.

No see on juba harjumuste küsimus. Ma pole kunagi viitsinud "Salvestused" nupuni kerida, see oli nii kaugel üleval viimasel ajal. Sisuleidjani jõudmine võtab vähem klikke ja see peab ju ise meeles kus maal su järg on, seega minu meelest on parem lahendus. Kui saaks selle sisuleidja veel kuidagi mingi eraldi nupu alla mäppida, siis oleks 5+
Vanas on ju ka selgelt näha, kus maal järg on. Aga kui näitab 14 Maahommikut, siis küll seda väga heaks süsteemiks ei saa pidada.


Mul on selline menu nagu salvestused ja lemmikud, sealtkaudu täitsa ok järgi vaadata.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005




sõnum 07.01.2023 22:36:13 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel,et osadel kanalitel pole tõlget enam?History,tlc,discovery jne.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
foxy5
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015




sõnum 07.01.2023 23:14:01 vasta tsitaadiga

[quote="elukaz"]

Mul on selline menu nagu salvestused ja lemmikud, sealtkaudu täitsa ok järgi vaadata.

Arris või android?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.01.2023 11:25:53 vasta tsitaadiga

[quote="foxy5"]
elukaz kirjutas:


Mul on selline menu nagu salvestused ja lemmikud, sealtkaudu täitsa ok järgi vaadata.

Arris või android?

Android äpis on ka nüüd Salvestused ja lemmikud valik, kiri juures et "uus". Tahaks väita, et seda vahepeal ei olnud, aga mine tea, ega ma pole viitsinud ilmselt nii palju ülesse kerida seda menüüd.


Vaatasin telia Android karbi juhendist, et Telia puldil on nupud A ja B mille juures on kiri "Kiirvaliku nupud Kasutaja poolt määratavad". Keegi teab kuidas neil see määramine käib ja kas neid saab näiteks Salvestuste menüüsse minekuks kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 08.01.2023 12:19:01 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Kas kellelgi on veel,et osadel kanalitel pole tõlget enam?History,tlc,discovery jne.

Jah või on ainult soome keelne tõlge thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2023 14:08:42 vasta tsitaadiga

[quote="JazZ"]
foxy5 kirjutas:
elukaz kirjutas:


Mul on selline menu nagu salvestused ja lemmikud, sealtkaudu täitsa ok järgi vaadata.

Arris või android?

Android äpis on ka nüüd Salvestused ja lemmikud valik, kiri juures et "uus". Tahaks väita, et seda vahepeal ei olnud, aga mine tea, ega ma pole viitsinud ilmselt nii palju ülesse kerida seda menüüd.


Just, ja lisaks on seesama asi sisuleidjas esimene rida. Kas enne oli ei tea icon_biggrin.gif

AGA, see vist sisaldab ainult lemmikuid, nii et kui tahad poolikut asja hiljem üles leida märgi südameks. Nii tulevad ka seriaalidel kõik saada olevad osad sinnasamma.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
foxy5
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015




sõnum 08.01.2023 20:48:26 vasta tsitaadiga

no vägahea, kui Salvestused androidis tagasi on.
Salvestused on mumeelest kõige olulisem üldse kõik lemmikud saated ja sarjad ühes kohas. Selle peitmine ühe kliki asemel kuskile Sisuleidja tagumisse otsa (6 klikki ja kerimist) ning läbisegi kõige muuga oli arulageduse tipp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2023 21:00:44 vasta tsitaadiga

Kui mugava eluga peab olema harjund kui see on arulageduse tipp icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2023 00:47:47 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelgi kogemust ja oskab juhendada, kuidas digibox'is youtube jm internetti kasutav kraam tööle saada?

Kasutan oma ruuterit OpenWRT tarkvaraga. Digibox'ide portidele on suunatud VLAN 4 ja sellega sisuliselt täna konf piirdub. Pilt on ees, s.h. HD kanalid.
Aga nüüd on telia oma digibox'i pakendanud ka youtube'i jm teenused. Oleks vahva, kui need ka töötaks.

Oskab ehk keegi jagada, mis ja kuidas tuleks ruuteris sättida, et digibox netti ka nägema hakkaks? Ja miks mitte ka minu koduvõrgu seadmed muutuksid digibox'ist teadlikuks, et saaks pilti cast'ida digibox'i jmt.

Tänud juba ette! icon_smile.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 09.01.2023 01:06:21 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Ehk on kellelgi kogemust ja oskab juhendada, kuidas digibox'is youtube jm internetti kasutav kraam tööle saada?

Kasutan oma ruuterit OpenWRT tarkvaraga. Digibox'ide portidele on suunatud VLAN 4 ja sellega sisuliselt täna konf piirdub. Pilt on ees, s.h. HD kanalid.
Aga nüüd on telia oma digibox'i pakendanud ka youtube'i jm teenused. Oleks vahva, kui need ka töötaks.

Oskab ehk keegi jagada, mis ja kuidas tuleks ruuteris sättida, et digibox netti ka nägema hakkaks? Ja miks mitte ka minu koduvõrgu seadmed muutuksid digibox'ist teadlikuks, et saaks pilti cast'ida digibox'i jmt.

Tänud juba ette! icon_smile.gif


https://www.telia.ee/abi/juhend/2275/ruuteri-seadistamine-telia-teenuste-kasutamiseks
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
foxy5
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015




sõnum 09.01.2023 12:00:30 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kui mugava eluga peab olema harjund kui see on arulageduse tipp icon_lol.gif


jah:) kindlasti on palju olulisemaid asju kui teleka vaatamine. Aga lihtsalt täiesti ajuvaba tundub selline "arendustöö", kus millegi kasutusmugavus muutub olemasolevast 6x tülikamaks ja nõmedamaks.
Parem ärgu puutugu üldse, kui paremaks arendada ei oska.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.01.2023 13:07:54 vasta tsitaadiga

foxy5 kirjutas:
elukaz kirjutas:
Kui mugava eluga peab olema harjund kui see on arulageduse tipp icon_lol.gif


jah:) kindlasti on palju olulisemaid asju kui teleka vaatamine. Aga lihtsalt täiesti ajuvaba tundub selline "arendustöö", kus millegi kasutusmugavus muutub olemasolevast 6x tülikamaks ja nõmedamaks.
Parem ärgu puutugu üldse, kui paremaks arendada ei oska.
ei saa ju nii, itiarendajad jääksid tööta, kui kõik head lahendused heaks jäetaks.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2225, 2226, 2227 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.