Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2210, 2211, 2212 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.11.2022 11:01:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nüüd on tunduvalt kergem igasuguseid äppe treida, kuna Android igal pool telekates olemas.

Sellest jutt oligi, et mida põrgut nende äppide juures koguaeg treida on, teeks korraga ühe korraliku asja valmis ja edasi lihtsalt kasutaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 11:10:16 vasta tsitaadiga

Sellise suhtumise korral oleks kõigil alles Amino boksid kasutusel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 11:10:26 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Betamax kirjutas:
Nüüd on tunduvalt kergem igasuguseid äppe treida, kuna Android igal pool telekates olemas.

Sellest jutt oligi, et mida põrgut nende äppide juures koguaeg treida on, teeks korraga ühe korraliku asja valmis ja edasi lihtsalt kasutaks.

Kui kõik opsüsteemid püsiksid samasugustena ega uueneks ega omaks erinevaid versioone, siis oleks elu ju lill icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.11.2022 11:47:45 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
jh_ kirjutas:

1) Pärast mõnepäevast kasutamist muutub kasutajaliides järjest aeglasemaks. Ketrab oma ratast iga liigutuse peale. Apist väjumine ei aita. Toite eemaldamine aitab küll, muud ei ole osanud proovida.


Ma arvasin, et ainult mul see probleem on kuna kasutan kolmanda tootja Android karpe. Kui Telia enda boksiga sama mure, siis on ehk lootust et see parandatakse millalgi.
Hetkel on lahenduseks Android menüüs Apps > Telia TV > Force stop > Open ja probleem jälle lahendatud mõneks päevaks.


Huvitaval kombel esineb mul seda aeglaseks jäämist Nvidia Shield'iga ja Force stop aitab. Chromecast with Google TV'ga pole seda nagu märganud.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 04.11.2022 11:51:08 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
JazZ kirjutas:
jh_ kirjutas:

1) Pärast mõnepäevast kasutamist muutub kasutajaliides järjest aeglasemaks. Ketrab oma ratast iga liigutuse peale. Apist väjumine ei aita. Toite eemaldamine aitab küll, muud ei ole osanud proovida.


Ma arvasin, et ainult mul see probleem on kuna kasutan kolmanda tootja Android karpe. Kui Telia enda boksiga sama mure, siis on ehk lootust et see parandatakse millalgi.
Hetkel on lahenduseks Android menüüs Apps > Telia TV > Force stop > Open ja probleem jälle lahendatud mõneks päevaks.


Huvitaval kombel esineb mul seda aeglaseks jäämist Nvidia Shield'iga ja Force stop aitab. Chromecast with Google TV'ga pole seda nagu märganud.

Mulle tundub, et mul tekib see probleem peale seda kui kaks seadet on sama ühenduse otsas sattunud korraga Telia TV'd sama kontoga/kasutajaga näitama. Võimalik muidugi, et see on lihtsalt kokkusattumus olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 04.11.2022 12:11:06 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:
JazZ kirjutas:
jh_ kirjutas:

1) Pärast mõnepäevast kasutamist muutub kasutajaliides järjest aeglasemaks. Ketrab oma ratast iga liigutuse peale. Apist väjumine ei aita. Toite eemaldamine aitab küll, muud ei ole osanud proovida.


Ma arvasin, et ainult mul see probleem on kuna kasutan kolmanda tootja Android karpe. Kui Telia enda boksiga sama mure, siis on ehk lootust et see parandatakse millalgi.
Hetkel on lahenduseks Android menüüs Apps > Telia TV > Force stop > Open ja probleem jälle lahendatud mõneks päevaks.


Huvitaval kombel esineb mul seda aeglaseks jäämist Nvidia Shield'iga ja Force stop aitab. Chromecast with Google TV'ga pole seda nagu märganud.

Mulle tundub, et mul tekib see probleem peale seda kui kaks seadet on sama ühenduse otsas sattunud korraga Telia TV'd sama kontoga/kasutajaga näitama. Võimalik muidugi, et see on lihtsalt kokkusattumus olnud.


Mul on 3 erinevat seadet ja sellist probleemi ei esine. Boks, stick ja teler.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 12:27:56 vasta tsitaadiga

F45 kirjutas:
Siit teemast küll juba läbi käinud, aga on keegi kasutanud nii Google Chromecast 4K + Google TV kui ka Xiaomi TV Stick 4K?
Et pannes rõhk ainult Telia TV rakendusele, siis kas on kummalgi teise ees mingi eelis kasutusmugavuse vms poolest?
Ise lugsin teemast välja selle, et xiaomi stick jätab viimase rakenduse vaikimisi mällu, kui chormecastil tuleb valida eraldi Telia TV rakendus. Oli vist kaks korda OK nuppu vajutada.


Mul on põhiteleri taga GoogleTV 4K dongle ja lisateleritel nii MiBox S, kui teisel MiStick FHD. GoogleTv tundub võimekam ja kiirem, kasutajaliides kaasaegsem. Selleks et käivitumisel tuleks kohe TeliaTV ette, olen puldil Netflixi nupu ümberseadistanud (Button Mapper), seega vajutamisel läheb kohe tööle. Puldil on eraldi nupud mis juhivad CEC kaudu teleka heli ning sisendeid.
Xiaomi puldil nuppe ümber mappida ei õnnestu ning heli nupud juhivad vaid seadme enda heli, mitte aga CEC kaudu teleri heli. Samas toimib igati korrektselt.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 04.11.2022 15:55:43 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Reaper, miks peaks androidi pilt parem olema? Kui sul enne oli arris VLAN4 taga, siis arrise pilt kindlasti parem kui androidi oma.


Nii sugulased ütlevad, et Androidi pilt on parem nende arvates. Praegu on Arris (VLAN 4) ja Android mõlemad korraga võrdluseks.

Androidi miinusena aga ei saa saateid järele vaadata, samas kui hokilitriga see toimib. Järgmine nädal pidi Telia tehnik tulema, las see siis uurib, mis valesti on.

Aga praegu jah katsetamise aeg ja siis vaja otsustada. Üks digibox vaja veel osta. Ei tea, kas hokilitter või Android.
Ahjaa, endiselt on vastuseta küsimus: kas Arrise puhul saab kasutuse LG pulti integreerida, nagu Motorola puhul sai?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.11.2022 16:11:00 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
taavi kirjutas:
motorola vip1003 + panasonicu cx700 50" ja tulemuseks on ainult pilt ilma igasuguse helita. proovisin teleka kõik sisendid, kaks erinevat motorolat ja mõne erineva hdmi kaabliga.
paar päeva tagasi oli sama digibox mingi iidse sony küljes, millega hääl ka olemas oli. sama hdmi kaabliga.
panasonicu samas sisendis sama hdmi kaabliga teised seadmed pole ka häälega probleemi.

mis siin häda võib olla?


VIP5305ga olukorda korrata. pilt on, heli pole. sama digibox ühe samsungi digiboxi küljes töötab.
sama panasonic + VIP4302 töötab ka.


bladerunner kirjutas:
Pane digiboksi seadetest heli Stereo peale?


heli oli stereo. 5305 hakkas klõpsuga teleka kõleritest tööle siis, kui settingute alt helitugevust näppima läksin. tegemist polnud mahakeeratud heliga, ka settingute all näitas, et heli oli poole peal, midagi muud toimus sellega. tavaline digiboxi puldiga heli muutmine ei teinud enne midagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 04.11.2022 16:11:34 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:

Nii sugulased ütlevad, et Androidi pilt on parem nende arvates.


Minu jaoks on Androidi pilt parem seal, kus lähteallikas on kehva. Nagu Duo 6 pealt vanad komöödiad, näiteks.
Arris jätab pildi teraliseks. Võib-olla väga hea telekas teeks s-st saia, minul ei tee.
Android silub sellise pildi kuidagi ära ja lõpptulemus on parem

Korraliku pildi korral ei oska vahet näha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 16:23:33 vasta tsitaadiga

jh_, android sinu postis tähendab telia android boksi?

Muidu see oleneb ikka konkreetsedt android seadmest ja telerist, mis ja kuidas nad seda pilti siluvad. Äpp ise veavalt mingit pildiparandust omab.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 04.11.2022 16:25:53 vasta tsitaadiga

LG C9 pult juhib hokilitrit väga hästi. Omal on ka nii hokilitter kui Telia androidbox kasutusel ja Arris 5305 pilt on parem.

Android boxiga esineb ka minul seda ketramise viga, lisaks vahest ka kanalit vahetades lihtsalt must pilt ja vaikus.
Vahest kaotab ka puldi ära, ühelegi nupuvajutusele ei reageeri. Aitab kui korra puldi boksi jaoks otsenähtavusse viin, siis toimib ka diivanilt jälle.

Arris töötab probleemideta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 04.11.2022 16:28:03 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jh_, android sinu postis tähendab telia android boksi?

Muidu see oleneb ikka konkreetsedt android seadmest ja telerist, mis ja kuidas nad seda pilti siluvad. Äpp ise veavalt mingit pildiparandust omab.


Jah, Telia androidi boks. Ei oska seletada, aga kehva pilt paistab parem kui Arrisega. Telekal sama hdmi taga, nii et ei tohiks ka kogemata mingid teised seaded olla seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003




sõnum 04.11.2022 16:47:22 vasta tsitaadiga

Tänud,

Tellin google tv jublaka ära thumbs_up.gif
Volüümi tahaks seadistada teleka enda oma, mitte seadme.

Olava kirjutas:
F45 kirjutas:
Siit teemast küll juba läbi käinud, aga on keegi kasutanud nii Google Chromecast 4K + Google TV kui ka Xiaomi TV Stick 4K?
Et pannes rõhk ainult Telia TV rakendusele, siis kas on kummalgi teise ees mingi eelis kasutusmugavuse vms poolest?
Ise lugsin teemast välja selle, et xiaomi stick jätab viimase rakenduse vaikimisi mällu, kui chormecastil tuleb valida eraldi Telia TV rakendus. Oli vist kaks korda OK nuppu vajutada.


Mul on põhiteleri taga GoogleTV 4K dongle ja lisateleritel nii MiBox S, kui teisel MiStick FHD. GoogleTv tundub võimekam ja kiirem, kasutajaliides kaasaegsem. Selleks et käivitumisel tuleks kohe TeliaTV ette, olen puldil Netflixi nupu ümberseadistanud (Button Mapper), seega vajutamisel läheb kohe tööle. Puldil on eraldi nupud mis juhivad CEC kaudu teleka heli ning sisendeid.
Xiaomi puldil nuppe ümber mappida ei õnnestu ning heli nupud juhivad vaid seadme enda heli, mitte aga CEC kaudu teleri heli. Samas toimib igati korrektselt.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 16:53:53 vasta tsitaadiga

Alustuseks lülitage kõik pildiparandused välja. Nii Arrise kui ka Androidi puhul käkivad need pildikvaliteedi ära. Proovitud nii nuti- kui ka lollteleka peal.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 04.11.2022 17:42:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Alustuseks lülitage kõik pildiparandused välja.

Arrise menüüdes olen aastate jooksul enda meelest kõik läbi käinud, pildiparanduse kohta ei mäleta midagi.
Androidi boks on algseisus, seal ei ole tuhlanud. Otseselt ei kurda pildi üle seal. Mis seal "kõik väljas" tähendaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 17:46:55 vasta tsitaadiga

jh_, ta pidas silmas ikka telekat.

Mind ajab oksele see enamus telekate vaikeseade, smooth motion vms. mis ise genereerib kaadreid vahele ja kõik näeb välja nagu kodukino.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.11.2022 02:07:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
Loogika siin ei toimi. LG ja Samsungi äpid olid juba eos tunda kui test, kas nutiäpist saab asja, kui on vaja aga igal aastal uus äpp teha ja uuenduse korral 6 kuud oodata, siis see ei toiminud, varsti kaovad ka need go3 ja apollo äpid sealt menüüst, sellist võhma lihtsalt pole.

Apollo TV kaob loomulikult, kuna müüdi maha Go3-le.
Et Go3 äpp varsti LG-lt ja Samsungilt kaob, ma nii kindel ei oleks.
See, et Telia ei oska kestvat äppi teha on ikka Telia mure, mitte LG asi.

Siis, kui Telia tegi Samsungi ja LG äpid, polnud Androidist telekates õieti haisugi. Telekates oli toona Samsungi ja LG oma tarkvara - nende käes oli jämedam ots. Nende jaoks oligi Telia mingi väike tiik kusagil kaugel. Sellest on siin mitu korda aastate jooksul räägitud.
Nüüd on tunduvalt kergem igasuguseid äppe treida, kuna Android igal pool telekates olemas.


Ajad on muutunud.
Telia võiks sellest rohkem aru saada.
Aastal 2022 teha WebOS äpp ei ole enam sama kui teha seda aastal 2012.
(Minul isiklikult ei ole Telia äppi vaja aga mingi nõme suhtumine, et iga 6 kuu tagant tuleb mingi meeletu raha välja käia (mida suudab ainult Netflix ja Youtube), et app toimiks on täielik jama.
Mingi Telseti (jube rikas ülemaailme firma) äpp toimib vähemalt märtsist 2021 ja nad ei vingu midagi selle kohta ja mingit uuendust pole ka neil vaja olnud.
Nt. ERR suudab (Jupiter), lätlaste TET (endine Lattelekom) suudab, isegi kommertsettevõte Elisa suudab. Telia ei suuda. Onju äpud.
Ei olekski Telia poolt vaja neid igasugused mittevajalikke striiminguid (no vaadake nt FoxNow, mis krdi allakäinud jura see on?). Aitab sellest kui äpis on telekanalid ja järelvaatamine. Aga nii raske, nii raske... kus need miljardid küll võetakse...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vatson
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 05.11.2022 09:56:06 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas kellelgi veel ei tööta Telia äpis järelevaatamine ? Ehk eile ja täna hommikul ei õnnestunud järelevaadata saateid ?


Jah, mul sama asi. Tõin just eile õhtul pakiautomaadist oma uue Androidi boxi ära, pakkisin lahti ja esimene kogemus kohe selline icon_smile.gif Boxi restart ja rakenduse vahemälu tühjendamine ei parandanud asja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2022 11:15:49 vasta tsitaadiga

Suures pildis ei ole Telia Android äpil väga viga aga kui norida, siis kõigist kolmest (Go3, Elisa, Telia) mis mul erinevates android telekatest paralleelselt jookseb on Telia kõige viletsam. Küll jääb taustal mängima, vahest kanalivahetus võtab kaua aega. Aegajalt viskab lihtsalt rakenduse kokku. Endale justkui tundub, et viimane uuendus tegi miskit taas mitte kasutatavaks. Aga kasutada saab ja kui pereliimetele ära õpetada kust saab teha rakendust jõuga sulgeda ja vahemälu tühjendada, pole ju väga hullu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2022 11:31:47 vasta tsitaadiga

Mul telekas Go3, seda küll webOS peal, aga see on ikka jube aeglane minu arust. Ja kui Telia oma on veel aeglasem, siis see üldse ei kõlba ju kasutada.......
Loodetavasti androidi peal on Go3 kiirem icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 05.11.2022 11:55:50 vasta tsitaadiga

Ma ei kujuta hästi ette kuidas Telia TV äpp saaks kiirem olla, selleks peaks see ennustama mis nuppu ma vajutada tahan enne kui ma seda teen. Kasutage normaalset riistvara, siis on vingu vähem.
Elisa Android äpp (Nvidia Shield TV peal) ei saaks rohkem katki olla kui see on, 98% käivitustest lõppeb erroriga. Peale Force stop panemist saad ehk paar korda pildi ette. Elisa enda Android karp on täiesti kasutuskõlbmatu, mul on südamest kahju nendest inimestest kes selle tähtajalise lepinguga või järelmaksuga ostnud on. Eriti lahe oli see, et kui ma selle esindusse tagasi viisin, siis müüja küsis, et miks ma nii ruttu tagasi selle tõin. Ma vastasin, et see on täiesti kasutuskõlbmatu. Selle peale müüja vastas "see on ju Android, mida te ootasite?"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2022 12:19:05 vasta tsitaadiga

vatson kirjutas:
hugo kirjutas:
Kas kellelgi veel ei tööta Telia äpis järelevaatamine ? Ehk eile ja täna hommikul ei õnnestunud järelevaadata saateid ?


Jah, mul sama asi. Tõin just eile õhtul pakiautomaadist oma uue Androidi boxi ära, pakkisin lahti ja esimene kogemus kohe selline icon_smile.gif Boxi restart ja rakenduse vahemälu tühjendamine ei parandanud asja.


Mul hakkas eile jamama. Arvutis, telefonis toimis. Aitas, kui lasin äpi maha ja installisin uuesti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2022 16:03:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jh_, ta pidas silmas ikka telekat.

Mind ajab oksele see enamus telekate vaikeseade, smooth motion vms. mis ise genereerib kaadreid vahele ja kõik näeb välja nagu kodukino.

Mul oli kõige hullem siis, kui kaadris oli mingi peenete triipudega riietusese. Pildiparandus pani selle nii rõvedalt virvendama, et silmadel hakkas valus. Aga mõnes mõttes oli hea. Hakkasin ükshaaval pildiparanduse funktsioone telekas maha võtma ja iga valiku eemaldamise järel proovisin sama kaadrit uuesti vaadata. Lõpuks selgus, et probleemi põhjustaja oli mingi automaatne refreshimine vms.
Kõige lahedam oli see, et järk-järgult neid pildiparandajaid välja lülitades, muutus pildis mingi muu asi paremaks icon_lol.gif See triibutamise-refreshi osa oli üks viimaste seas, milleni jõudsin. Seetõttu läksin seda teed, et lükkasin kõik välja. Nüüd olengi ainult värvi ja heledusega seonduvat näppinud.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 06.11.2022 22:50:41 vasta tsitaadiga

Suht betatestija tunne hetkel icon_biggrin.gif salvestus lampi ei tööta. Õnneks on go3 äpp, saab ikka vaadata asju
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2210, 2211, 2212 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.