Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 171, 172, 173  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 08:31:40 vasta tsitaadiga

See on tegelikult hea coin. 100% anonüümne. Seda kriminaalid ostaksid thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.09.2022 09:05:58 vasta tsitaadiga

Sularaha on kõige anonüümsem coin, kriminaalide lemmik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 30.09.2022 10:11:29 vasta tsitaadiga

Seadistasin hommikul NEOXA-t kaevama, paras pusserdamine alates walleti tegemisest icon_smile.gif nüüd mmpos-s hashrate on nagu normis aga kollane hoiatuslinnuke "SW power cap throttling event" on juures. Vist viitaks, et liiga ülekellatud, samas kasutatud soovitatud parameetreid ja kellade näppimine nagu ei mõjuta seda hoiatust üldse, temperatuurid on madalamad kui ERGO-t kaevates.
Kusjuures ühel EVGA 3080 kadus see hoiatus ära, samas selle kaardi core temp kõige kõrgem.
Kogu rig on vesijahutusel, kas see ei või mõjutada temperatuuriga seonduva käitlemist, näiteks võrreldes klokkidega kahtlaselt madalad ja ebausutavad temperatuurid icon_lol.gif

Milles kühvel icon_question.gif

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 10:49:58 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sularaha on kõige anonüümsem coin, kriminaalide lemmik.


Kui näiteks määnegist manti Telegram-i Keskus Shop grupist tahad tellida, siis seal ei saa sulliga kuidagi, ikka krüpto.
Vanasti olid barõgad tänaval, nüüd nooremad pätid läbi Telegram-i ja Wickr me messengeride kaudu ajavad oma ulakusi, krüpto abil...

Prillpapa, mmpos näitab SW Power Cap-i siis, kui Power Limit on liiga madalal. See münt on sama algoritmi, OC-ga ja isegi sarnase odava hinnaga nagu Raven coin. Anna kaartidele voolu juurde kui PSU ikka kannatab ja parem kui riserid oleks molex, mitte SATA otsas ja splitteri juhtmed tasub üle katsuda ning siis peaks sooja juba hulga paremini tulema kui ERGO-ga. Kaspa mälu üldse ei kasutavat, sellega tasub vahest dualis midagi kühveldada talve poole kui PSU-d kannatavad...

Sebs FinTech Channel - How to mine NEOXA (new coin) Neoxa mining tutorial for Windows & HiveOS - https://www.youtube.com/watch?v=8vNxb5zjyy4&list=FL5C_63ar1T-9jTuAtPt0tjA&index=8


viimati muutis jaanjaapan 30.09.2022 11:02:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 10:53:24 vasta tsitaadiga

Eestis krüptoga süüa osta ei saa netist, aga näiteks Telegrami gruppides saad kenasti narkot ja ägedaid letialuseid ravimeid osta. Sama päeva tarne ja puha icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 13:17:34 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sularaha on kõige anonüümsem coin, kriminaalide lemmik.


Ei ole ju, blockchaini järjestuses asetsemine (seerianumber) kirjas...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.09.2022 13:19:48 vasta tsitaadiga

Ja siis? See pannakse kuskile kirja, kelle käest mis seerianumbriga rahatäht läbi käib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 13:58:21 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ja siis? See pannakse kuskile kirja, kelle käest mis seerianumbriga rahatäht läbi käib?


Enne kui mendid saadavad kitse kontroll-ostu tegema, pildistavad nad sulli koos seeria-nr.-tega. Hiljem kui pätt maha joostakse on need samad kupüürid asitõendid. icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 30.09.2022 14:52:41 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Prillpapa, mmpos näitab SW Power Cap-i siis, kui Power Limit on liiga madalal. See münt on sama algoritmi, OC-ga ja isegi sarnase odava hinnaga nagu Raven coin. Anna kaartidele voolu juurde kui PSU ikka kannatab ja parem kui riserid oleks molex, mitte SATA otsas ja splitteri juhtmed tasub üle katsuda ning siis peaks sooja juba hulga paremini tulema kui ERGO-ga. Kaspa mälu üldse ei kasutavat, sellega tasub vahest dualis midagi kühveldada talve poole kui PSU-d kannatavad...

Vot ei oska selle Power Limiti madaluse kohta tarka kosta, võimalik, et hashrate.no soovitatud PL ja sätted valetavad, siiski prooviks tõstsin ühel kaardil järkjärgult PL 250W->300W - kollane hüüumärk jäi endiseks, kõiki kaarte 300+W kanti mul toide ei kanna välja.
Proovisin ka langetada PL 240W, endiselt muutuseta.
Kuna temperatuurid on normis, siis ma väga selle hüüumärgi pärast ei muretse, las siis olla icon_smile.gif
Lihtsalt oleks huvitav teada, kas teistel Neoxa kaevuritel ka midagi sarnast, mul siis 3080&3090 kaardid.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2022 12:41:10 vasta tsitaadiga

Meenus veel, et paar korda on mmpos-e anomaaliad kadunud ka lihtsalt reboot the RIG käsu abil.. ja reboodi ajal vaatan rigide nimekirja, mitte konkreetset rig-i.
Näiteks reboot miner abil kaovad invalid sharid gpu-de tagant. Kuid siis ei tohi rig-i vaadata samal ajal, muidu icon_exclaim.gif märgid ei kao icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 13:42:19 vasta tsitaadiga

Noh, kes elektrit tarbida tahab? https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=70205
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 14:09:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Noh, kes elektrit tarbida tahab? https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=70205

Ossarsk..
icon_eek.gif icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 14:33:06 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saan mmpos keskonnas muuta kaardi setinguid Cortexi jaoks?

Paremal setingute menüüd ei ole. Ekraanivaade on selline:
https://i.postimg.cc/hgQv1Tsr/Whats-Appi-pilt-2022-10-29-kell-12-49-07.jpg

Ma tahan seda menüüd ette saada:
https://i.postimg.cc/xY6bTM5y/mmpos.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 14:43:26 vasta tsitaadiga

liiv, mis mmpos versioon Sul rig on?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 16:50:50 vasta tsitaadiga

yerba, Kus kohast näeb mmpos versiooni? See on sinu poolt füüsiliselt kokku pandud ja minu käest ostetud GPU-d 2021 aasta alguses. Sina tegid profile ja juhtisid tarkvara ning rigid seisid Käsmus Gunnari juures.
See 3070 rig seisab praegu siin aga ma ei tea mis sa teinud oled, et menüü on teine (RX 5700 menüü pilt on minu enda poolt kokku pandud ja installitud, see on arusaadav).
Kusjuures sama probleem on mul sinult ostetud Vega Sapphire rigiga (see on liikunud tänaseks Käsmust Soomes tasuta elektri otsa tiksuma), sellel sama probleem, et ei näe mmpos menüüs kuidas seadeid muuta.
Sul on mmpos seadetes pandud midagi, millele mina pihta ei saa. Minu seadistatud RX 5700 on mõistetav ja näpitav. Aru ma ei taipa, miks ma sinu ehitatud seadeid ei suuda sättida. Ei ole tõenäoline et mingi ürgse mmposi peale panid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 17:16:36 vasta tsitaadiga

liiv, Tundub et ei mahu pilti, venita laiemaks aken. Ma ka otsisin taga kui Edge oli väiksema aknana, täisekraanil tulid nurga tagant välja. icon_smile.gif
Või zoomi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 17:26:17 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see kauba-konteinerisse ehitatud setup oli ka kuskil "tasuta elektri otsas", mida täitur nüüd müüa üritab icon_biggrin.gif
Korralik hashrate võis seal olla thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 17:41:42 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
yerba, Kus kohast näeb mmpos versiooni? See on sinu poolt füüsiliselt kokku pandud ja minu käest ostetud GPU-d 2021 aasta alguses. Sina tegid profile ja juhtisid tarkvara ning rigid seisid Käsmus Gunnari juures.
See 3070 rig seisab praegu siin aga ma ei tea mis sa teinud oled, et menüü on teine (RX 5700 menüü pilt on minu enda poolt kokku pandud ja installitud, see on arusaadav).
Kusjuures sama probleem on mul sinult ostetud Vega Sapphire rigiga (see on liikunud tänaseks Käsmust Soomes tasuta elektri otsa tiksuma), sellel sama probleem, et ei näe mmpos menüüs kuidas seadeid muuta.
Sul on mmpos seadetes pandud midagi, millele mina pihta ei saa. Minu seadistatud RX 5700 on mõistetav ja näpitav. Aru ma ei taipa, miks ma sinu ehitatud seadeid ei suuda sättida. Ei ole tõenäoline et mingi ürgse mmposi peale panid


Mmpos versioon uueneb pea iga nädal. icon_smile.gif
See, mis oli pool aastat tagasi, see ongi ilma uuendamata üsna ürgne variant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 18:37:15 vasta tsitaadiga

yerba, Sry! Valehäire selles mõttes et pildid on tehtud Apple Macbook Pro abil ja ja seal pilt teine, logisin oma WIN11 lauaarvutiga süsteemi sisse ja voilaa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 19:56:18 vasta tsitaadiga

Eile just tuli jah jälle mmpos-le uus agent: 3.0.19 + driverid kaartidele + kernel ja dashboard uuenenud - reload on tavaline värk. Samas viimased pool aastat, mil olen mmpOS-st kasutanud põhiline on ikka sama.
Kui kaevur käivitada moluga, siis tuleb ikka sama pilt ja näitab nüüd ja ka pool a. tagasi, et Welcome mmpos 3.0.5
Tõenäoliselt ver 2.xx on iidne, kuid täpselt ei tea, sest mind polnud veel bisnesis siis icon_smile.gif Alustasin üldse RaveOS-ga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2022 15:12:35 vasta tsitaadiga

WIN 11 lauakaga mmpos-i sisse logides on nüüd pilt selline, ehk nagu peab. Samas väga veider et Mac näitab erinevat pilti ja menüü paremat kätt puudulik
Spoiler Spoiler Spoiler

ps. seadeid näppides sai terve gigahertsi juurde
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2022 17:26:39 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
WIN 11 lauakaga mmpos-i sisse logides on nüüd pilt selline, ehk nagu peab. Samas väga veider et Mac näitab erinevat pilti ja menüü paremat kätt puudulik
Spoiler Spoiler Spoiler

ps. seadeid näppides sai terve gigahertsi juurde


Vb Mac-il liiga väike reso molul eusa_think.gif

Näha on jah, et sharide arv on tõusnud, samuti kaartide tempid korralikult + paistab, et kaardid tahaks rohkem särtsu kui 149W (siis tõuseks vahest veel hash).
Kas +2700 Samsung GDDR6 jaoks palju pole? ETH-i kaevandades mul enamus 3070-ned hakkasid juba +2600 juures invalide viskama. Mälu kasutus oli 100% ka stabiilselt, Cortex-il näitab seal 41-65% - Erinevad core OC-d...
Ise pole Cortex-i kühveldanud. Ainult korraks Raven-i ja Neoxa-t, nüüd olen ikka ERG-i peal... kes teab milline on järgmine 100x lendur, münte tuleb peale ka lodevalt. Uus Meowcoin oleks nagu vastand koerasele Dogecoinile, mis tegi kiire 110% tõusu hiljuti.
Igatahes praegu ma veel kaarte müüki ei lükka, hetkel müügifoorum uputab ka GPU-dest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2022 20:28:56 vasta tsitaadiga

Lillatäpp tähendab, et postitus kustub mingi aja pärast.

Muarust teemakohane arutelu, ei tea, kes lillatäpitas.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2022 20:36:07 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Lillatäpp tähendab, et postitus kustub mingi aja pärast.

Muarust teemakohane arutelu, ei tea, kes lillatäpitas.


Ok, tänud! Jälle targem... et kohe ei kustutata, aga millalgi kustub ise. Eks vaatan kaua see märk nulli tiksub.
Muidu, teises teemas ka see uudis nüüd: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=599392&start=4750
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2022 20:57:21 vasta tsitaadiga

Märkasin, jah, eks mu algne postitus oli kuulutusest endast, siis see polnud uudis, nüüdseks juba uudiseks vorbitud icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 171, 172, 173  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.