Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.11.2021 17:44:02 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
pppd, peadki ettevaatlik olema. Kui Elisa peaks ikalduma hakkama(neile meedib ennast lõhki müüa) ja oled vasest loobunud, siis ei pruugi seda vaske ka enam tagasi saada.

õige märkus... Elisa on selles suhtes ikka kordades hullem kui tele2
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kunglao
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007




sõnum 12.11.2021 17:46:25 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/valguskaabel-toi-hinnasoja-tele2-annab-koduinterneti-aastaks-tasuta-elisa-kolmeks-aastaks-poole-hinnaga/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 12.11.2021 17:48:08 vasta tsitaadiga

napoleon, nii on, kui ta loobub siis see rong on läinud. Kodulehel saab aadressi järgi vaadata, kas valikus on ainult 4G.

Kunglao kirjutas:
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/valguskaabel-toi-hinnasoja-tele2-annab-koduinterneti-aastaks-tasuta-elisa-kolmeks-aastaks-poole-hinnaga/


tsitaat:
Operaatorineutraalse võrgu eelis on see, et seal saab kasutada iga operaatori teenuseid


Natuke eksitav. Saad kasutada siiski seda operaatorit mis on heaks arvanud sinu piirkonnas levida.


viimati muutis KillFrenzy 12.11.2021 17:51:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.11.2021 17:50:52 vasta tsitaadiga

Kunglao kirjutas:
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/valguskaabel-toi-hinnasoja-tele2-annab-koduinterneti-aastaks-tasuta-elisa-kolmeks-aastaks-poole-hinnaga/


e-Selver võiks mulle ka iga kuu vorsti ja saia 1 aasta jooksul tasuta koju tuua kui nendega liitun icon_biggrin.gif
Aga no näeme seda hinnasõda, tasuta asjadel on tihtilugu taustal mingi teine hind, millega see tasuta asi kompenseeritakse.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kunglao
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007




sõnum 12.11.2021 17:54:01 vasta tsitaadiga

Need kes valguskaablil pole maksavad kinni icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.11.2021 17:55:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
e-Selver võiks mulle ka iga kuu vorsti ja saia 1 aasta jooksul tasuta koju tuua kui nendega liitun icon_biggrin.gif
Aga no näeme seda hinnasõda, tasuta asjadel on tihtilugu taustal mingi teine hind, millega see tasuta asi kompenseeritakse.

.. öeldakse poest, mis ise müüb saia ja vorsti viilukaupa hingehinna eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.11.2021 17:58:16 vasta tsitaadiga

Kunglao kirjutas:
Need kes valguskaablil pole maksavad kinni icon_smile.gif

Ei saa, see on puhas kulu, "rotid" närivad seda vaske paremini ja pidev hooldus käib. xG tahab koguaeg mingeid uusi seadmeid ühele ja teisele poole, jälle kulu.

Enefitil siduv leping elu lõpuni oleks parem, siis võiks lausa mitmeks aastaks tasuta teenust anda, ja iga rikke/tellimuse visiit võiks olla mingi 80€, nii ei jää raha saamata. Samuti iga paketivahetuse eest küsida 2€, samuti raha jälle käes. Miks mitte tasuta teenust.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2021 10:13:05 vasta tsitaadiga

Kui sa saad tasuta milleks siis üldse loobuda ?
Võid ju kuskilt juurde võtta nagu mina teen.
Praegu kodus telia 4g ja tele 2 4g.
Kaablit sisse ei tule ja ei paista ka, et kunagi hakkaks tulema. icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 19.11.2021 12:20:42 vasta tsitaadiga

Vastupidine näide. Tegelane maksis Enefitile 200€ ja optika sees. On praegu nutune Tele2 4G 10€ eest. Siiski - ei ole nõus optikaga ühenduma, kuna ükski ei paku 10€ eest optika paketti - lahjemad alagasid kuskil 20€ kandis. Kuna netti vajatakse vaid tavaneti pärast siis ootabki hinna alanemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 14:50:37 vasta tsitaadiga

Miks peaks maksma 200€ kui ei soovi kasutada icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.11.2021 14:54:15 vasta tsitaadiga

reints, soovib, aga tulevikus ja odavamalt. Hiljem liitumine on kallim ka.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 15:02:37 vasta tsitaadiga

Eks inimesed on erinevad.
Ma võtaks kindlalt ligi kui juba pappi alla paneks.
Kui pole hetkel vajadust, siis ei teki see vajadus ka hiljem.
See 10€ pole samas mingi raha tänapäeval.
Saaks ping-i mõistlikuks vähemalt.

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.11.2021 15:13:21 vasta tsitaadiga

reints, vajadust tõesti ei pruugigi tekkida. Aga üleõhunett võib nii kooma minna ühelhetkel, et see 10€ tele2 4g ei kõlba enam vbl kasutada.
Siis ots juba toas olemas.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 15:34:44 vasta tsitaadiga

Võrdluseks Iirimaa.

Esmaliitujatele on 1Gbps (upload 100Mbps) fiiber koju esimene aasta 40 eur/kuu.

Mina maksan hetkel 50 eur/kuu Vodafone 1Gb FTTH eest.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.11.2021 15:35:36 vasta tsitaadiga

Inimestel erinevad võimalused, tahe ei puutu tihti asjasse, mitte kõigil ei ole rahalisi vahendeid laialt käes ja juba 100€ väljaminek võib eelarve segi lüüa. Maal on neid leibkondi omajagu, kus aasta suurim väljaminek on talveks küttepuude varumine ja auto ootamatu remondi tarbeks võetakse juba kiirlaenu, sest ilma autota jääks üldse kogu elu seisma.
Ja ollakesegi piskuga rahul ning lausa kardetakse, kui keegi tuleb midagi pakkuma, mille eest sadades eurosid tahetakse.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 16:10:55 vasta tsitaadiga

H_K, ma ütleks jälle selle peale, et gigane internet ei ole inimõigus. Ilmselt puudub sellisel leibkonnal kelle jaoks 100€ eelarve lõhki lööb ka vajadus nii kiire neti järele. Võib arvata, et neil pole kodus ka kolme telekat millest korraga 8k filme vaadatakse ega arvutit, mis need mitmesaja gigased steami mängud välja veab mida mõni siin näiteks on toob rääkimata sellest, et need need mängud ja filmid pole enamasti samuti tasuta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 22.11.2021 16:25:11 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Miks peaks maksma 200€ kui ei soovi kasutada icon_rolleyes.gif


Lasin vanemate koju samuti liitumise teha. Jah neil ei ole seda fiibrit vaja ning vb ei tee nad liitumist ka. Kuid kui keegi nooremast genest sinna peaks elama asuma on vähemalt ots ja valmidus olemas...
(telefoni ootasime kaugest vene asjast mitmed kümned aastad ja 90ndate keskel andestati ja pandi antennikas mille taga ka dial-up, peale 2000 toodi vask lõpuks sisse... mõte siis, et võimalus antud siis võtsin sellest kinni olgugi et kohe mingi 1000/1000 sinna huugama ei pane. Ei ole vaja otsa saamiseks enam küla ülesse kaevata ega valla ja kellega iganes sebida miskit)
Eks inimesi erinevaid. Põhjuseid erinevaid. beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
Inflation Nation


viimati muutis jtz 22.11.2021 16:32:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.11.2021 16:29:51 vasta tsitaadiga

Mul enda veetud optika ja maja ees linnapoolt veetud tühi mikrotoru, kui kunagi pakutakse siis lasen samuti igaksjuhuks tuppa vedada selle mõnesaja eest. Esialgu pidi selle enefit ostma, siis oleks eriti hea olnud, saaks ehk kunagi ka võimaluse operaatoreid valida.

Mine tea millal keegi tola mu kaabli ära lõhub, siis tegele selle jamaga. Kellegi teise kaabel on, siis on ka nende mure see korda teha.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 16:53:18 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mul enda veetud optika ja maja ees linnapoolt veetud tühi mikrotoru, kui kunagi pakutakse siis lasen samuti igaksjuhuks tuppa vedada selle mõnesaja eest. Esialgu pidi selle enefit ostma, siis oleks eriti hea olnud, saaks ehk kunagi ka võimaluse operaatoreid valida.

Mine tea millal keegi tola mu kaabli ära lõhub, siis tegele selle jamaga. Kellegi teise kaabel on, siis on ka nende mure see korda teha.


Kui sul on ENDA veetud optika, siis ma eeldan, et sul on ka ENDA krunt, no mille kuramuse pärast sa teiste krundile kablasid vead, või miks peaks keegi sinu krundil kaablit lõhkumas käima? juriidika! endiselt!

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.11.2021 16:55:37 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
H_K, ma ütleks jälle selle peale, et gigane internet ei ole inimõigus. Ilmselt puudub sellisel leibkonnal kelle jaoks 100€ eelarve lõhki lööb ka vajadus nii kiire neti järele.

Kas üksvahe seda viimast miili sedasi pareeritud, kus tehti hajaastustuse elanike hulgas küsitlus, kus mainiti suht krõbedat optika ehitse-liitumise hinda ja pärast sai raporteerida, kuidas tegelikult tarbijad ei taha seda kiiret optikat ja maarahvas 4G-ga väga rahul ning 4G võrku aina parandatakse - probleem lahendatud.

KillFrenzy kirjutas:
Mul enda veetud optika ja maja ees linnapoolt veetud tühi mikrotoru, kui kunagi pakutakse siis lasen samuti igaksjuhuks tuppa vedada selle mõnesaja eest.

Küllap varsti miski "ampritasu"/püsitasu mõeldakse sellise jõude seisva toru jaoks - kuidas nii, tehakse kulutus/investeering ja tarbija ei kavatsegi seda niipea kinni maksma hakata.

Hästi on meeles üheksakümnendatel, kui läks moodi see vastavalt tarbimisele kommunaalide maksmine, paigaldati korteritesse usinalt veemõõtjaid jne, aga pensionärid pole lollid hakkasid lähimast, kaevust-kraavist-tiigist ämbrite-kanistritega korterisse vett varuma, mida kord-paar päevas nr 2 tegemise järel alla loputamiseks kasutati, veemõõtja seier seisis ja hulga kroone hoiti kokku.
Veel selle sajandi alguses, kui ise veel Annelinnas elasin üks naaber vedas suvekodust vett korterisse, väidetavalt lillede kastmiseks - milleks kallist linnavett osta, kui vett saab ammutada tasuta.
Veevärgid lõpetasid õige pea jama ära, kus taaskehtestati püsitasu, põhjendati seda olukorraga kus torustike ummistused olevat hüppeliselt tõusnud, sest inimesed ei raatsi fekaalide loputamiseks piisavalt vett kulutada icon_lol.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 16:59:31 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Mul enda veetud optika ja maja ees linnapoolt veetud tühi mikrotoru, kui kunagi pakutakse siis lasen samuti igaksjuhuks tuppa vedada selle mõnesaja eest. Esialgu pidi selle enefit ostma, siis oleks eriti hea olnud, saaks ehk kunagi ka võimaluse operaatoreid valida.

Mine tea millal keegi tola mu kaabli ära lõhub, siis tegele selle jamaga. Kellegi teise kaabel on, siis on ka nende mure see korda teha.


Kui sul on ENDA veetud optika, siis ma eeldan, et sul on ka ENDA krunt, no mille kuramuse pärast sa teiste krundile kablasid vead, või miks peaks keegi sinu krundil kaablit lõhkumas käima? juriidika! endiselt!


Isegi kui ei kulge enda krundil, siis peaks olema kokkulepped (servituut nt.), mis tähendab, et lõhkumise korral on lõhkujate asi korda teha...

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.11.2021 17:19:06 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:

KillFrenzy kirjutas:
Mul enda veetud optika ja maja ees linnapoolt veetud tühi mikrotoru, kui kunagi pakutakse siis lasen samuti igaksjuhuks tuppa vedada selle mõnesaja eest.

Küllap varsti miski "ampritasu"/püsitasu mõeldakse sellise jõude seisva toru jaoks - kuidas nii, tehakse kulutus/investeering ja tarbija ei kavatsegi seda niipea kinni maksma hakata.


Ei maksa igas asjas ka tonti näha.


RCC kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Mul enda veetud optika ja maja ees linnapoolt veetud tühi mikrotoru, kui kunagi pakutakse siis lasen samuti igaksjuhuks tuppa vedada selle mõnesaja eest. Esialgu pidi selle enefit ostma, siis oleks eriti hea olnud, saaks ehk kunagi ka võimaluse operaatoreid valida.

Mine tea millal keegi tola mu kaabli ära lõhub, siis tegele selle jamaga. Kellegi teise kaabel on, siis on ka nende mure see korda teha.


Kui sul on ENDA veetud optika, siis ma eeldan, et sul on ka ENDA krunt, no mille kuramuse pärast sa teiste krundile kablasid vead, või miks peaks keegi sinu krundil kaablit lõhkumas käima? juriidika! endiselt!


Nii lollile küsimusele ei oskagi kohe vastata.

Kui on enda krunt, siis ripub optika otse taevast alla, ilma ühtegi teist kinnistut läbimata?

rmc kirjutas:


Isegi kui ei kulge enda krundil, siis peaks olema kokkulepped (servituut nt.), mis tähendab, et lõhkumise korral on lõhkujate asi korda teha...


Järjekordne tarkus tugitoolispetsialistilt, kes pole kunagi ühegi sellise asjaga tegelenud.

kopp.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 17:19:48 vasta tsitaadiga

Kui asja ametlikult aetakse, siis ilmselt see servituut ja mingi leping on. Päris nii see ju ei lähe, et mingi teenusepakkuja veab läbi minu krundi kaabli ja siis käib seda üle päeva parandamas kuna mul on kummaline hobi pidevalt kopaga auke maasse kaevata icon_wink.gif
Samas ise vedades võib muidugi ainult suuline kokkulepe ollagi kui naabritega hästi läbi saad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 22.11.2021 17:24:16 vasta tsitaadiga

napoleon, miks peaks teenusepakkuja nii tegema? Kunagi tehti, enne 1997, sel juhul said seadusega omale talumiskohustuse.

Kui ma ise vean oma kaabli, ei puutu see mitte kuidagi teenusepakkujasse.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.11.2021 17:34:36 vasta tsitaadiga

Need suulised kokkulepped vist enam ei päde ja toovad tulevikus probleeme. Juba on siin-seal erinevaid tülisid, kus aastakümneid said naabrid hästi läbi kellelgi polnud piiride, juurdepääsuteede ja trassidega probleeme aga tuleb pealinnast uus omanik, uute arusaamadega ja pööratakse kogu senine elu uue õigusega pea peale - kui paberil kokkuleppeid ei ole, siis samahästi kokkuleppeid ei eksisteeri.

Kusjuures on uus äriliik "kooskõlastus tasu", nt Telia, aja jooksul ka teised eeskuju võttes paljud, küsivad iga nendega kooskõlastuse eest korralikud kümned kuni sajad eurod - kooskõlastamisest on tehtud pakutav teenus - nt küsid esitad Teliale plaani/projekti kooskõlastamiseks, sunnitakse nendega sõlmima kooskõlastuse teenuse leping, millega kohustud vastavalt nende hinnakirjale arveldama.
Ei jõua ära oodata, kui keegi tuleb minu maaomandiga seoses mingit kooskõlastust küsima, peaks varakult hinnakirja valmis mõtlema icon_smile.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.