Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 22:07:20 vasta tsitaadiga

Ikkagi päris hea. Või on 1080p? Mingil põhjusel ma eeldan, et kõigil 1440p
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 12.11.2021 22:09:02 vasta tsitaadiga

Minu 1440p AMD 5900X+ RTX3070 seal laeva peal oli fps 10 vist, 64vs64 ja settingud auto peal, silmajärgi high/max.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 12.11.2021 22:09:37 vasta tsitaadiga

Mul 1440p kõik ULTRA settingud (välja arvatud Raytracing) ja FPS on enamuses 85-90. Mõni üksik kord kui väga suur action käimas siis kukub sinna 65-70 kanti korraks.

Ja mul ka 5600x +RTX3070.

Nii, et performance pole parim, mis olla saaks aga mängimist ei takista ka. Kõik sujub!

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 12.11.2021 22:48:58 vasta tsitaadiga

3600x + rtx2070 jookseb high peal 70 kandis 1440p. ultrat pole proovind. Aga peale igat mängu saan uuesti serverisse connectides battlefield 2042 unable to load persistence data errori. Aitab ainult arvuti restart ja seda ka üheks matchiks. Ausaltöeldes jättis siukse pooliku f2p mängu mulje.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 12.11.2021 22:58:29 vasta tsitaadiga

Serverid tõmmati umbe: https://twitter.com/battlefieldcomm/status/1459220640700026885?s=21 nagu ikka...

Voice chati puudumine häirib, discord lahendas meil hetkel probleemi. https://www.pcgamer.com/battlefield-2042-wont-have-voice-chat-at-launch/

Ei oska arvata hetkel väga midagi, eks aeg näitab kuidas nad nüüd edasi toimetavad. potentsiaali justkui on.

5800x + 6700 XT @ 1440p 90-100fps. https://gamingintel.com/battlefield-2042-players-report-low-fps-gameplay/

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 23:00:52 vasta tsitaadiga

phpBB [media]

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 23:00:55 vasta tsitaadiga

3600 + Vega 64, 1080p, 60-75 fps. Mängitav.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.11.2021 23:01:00 vasta tsitaadiga

Battlefieldi 4 algust vist ei ületata õnneks icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 13.11.2021 10:54:22 vasta tsitaadiga

Kes paugutama tuleb?, prooviks seda mängu veelkord natuke
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2021 19:21:41 vasta tsitaadiga

Sai ka natuke pelatud. Polnud nagu väga viga, Portal oli ka päris hea. Suureks miinuseks oli see krdi taustamuusika, mis keset lahingut täiesti lambiselt mängima hakkab ja siis järsku ära lõppeb. Miks seda vaja on? Ei tea...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 13.11.2021 20:56:15 vasta tsitaadiga

Tundub, et ei siit leia kedagi kellega koos tiimitööd teha
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010




sõnum 15.11.2021 11:47:08 vasta tsitaadiga

Sai EA Pro kaudu täismängu proovitud. Esmapilgul oli näha, et siin on väga palju potentsiaali ja juskui mingi fundament on olemas suurepäraseks mänguks. Mäng oli isegi lõbus ja nauditav mõnel hetkel. Modern setting, tankid ja Apache, Portal mode...kuid mängus olles avastad, kuid tühi ja puudulik see ise on. Ma tehnilise poole peale ei lasku ja in-game bugge ka ei lahka.

Igasugune kasutajaliides menüüs või mängus on kohutav. Kuulid lähevad suvaliselt (vist mingi loll mehhaanika nagu suppression). Relvad ja masinad on tasakaalustamata (nt hõljuk). Kus on scoreboard? Tiimitööd toetav punktisüsteem on olenematu ja isegi revive ei ole mõtet oodata, sest puudub arusaam tiimikaaslaste olemasolust su ümber. Mapid on tõesti mõttetult suured ja seega sisutühjad. Üldine mapdesing annab soovida. Kui vahelduseks BC2 rushi või BF3 mängite portalis, siis tajute seda rohkem. Samuti justkui mäletan, et Battlefield hiilgas oma sound desingiga, mis käesolevas mängus kindlasti nii ei ole (muusika, voice-over, sammud..)
Spekuleerin, et BF2042 loomine oli täielik puder ja kapsad. Pakun, et BF2042-s oli BR, aga BFV läbikukkumisel tõmmati sellele kriips peale ja üritati tehtud tööd mingil määral kasutada. Sellepärast meil on üüratud mapid ja kasutajaliides, mis sarnaneb vägagi BR omale. Hazard Zone on scrambled eggs. Ootan vigadeparandust ja esimest Season 1, siis kaalun alles mängu ostmist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 12:14:15 vasta tsitaadiga

Lingumees kirjutas:
Pakun, et BF2042-s oli BR, aga BFV läbikukkumisel tõmmati sellele kriips peale ja üritati tehtud tööd mingil määral kasutada. Sellepärast meil on üüratud mapid ja kasutajaliides, mis sarnaneb vägagi BR omale.

Tõenäoliselt nii oli jah. Redditis on hea postitus selle kohta:
tsitaat:

They 100% planned to make a BR and changed course during the development. So many things point at this.

Huge maps (too big for normal BF gameplay, even for 128 players)
Armor plates
Cannot switch/create squads
Silly long timing when you're downed with no visibility for medics, because initially it should be only your BR squad that can revive you
The + system for weapons, instead of ground loot attachments
No server browser, because you don't need one in BR
Lack of game modes
No hardcore
No propper factions
No scoreboard
No campaign

The list can go on but I'm too lazy.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 14:26:25 vasta tsitaadiga

No mina eelnevalt tühistasin pre-orderi ning võtsin hoopis EA Pro kuuks ajaks, et näha, kuidas lood launchi ajal on. Pean tõdema, et tegin õige otsuse. Sellises seisus asja eest ma nii palju ei maksa.
Küll mingil määral asjad tulevikus paranevd ning siis saab alla 20 euri osta icon_biggrin.gif Kuni EA subscriptioni lõpuni mängin, aga pärast seda kolin tagasi BF5te toksima, mis on ikka kuradi hea võrreldes 2042ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 22:43:47 vasta tsitaadiga

Tere

Sain ka EA playga nö fulli proovida. Nii väga kui ma ka ei tahaks, et see mäng mulle meeldiks siis seda lihtsalt ei ole. Küsimus pole enam isegi mitte ajastus (mulle ei meeldi näiteks bf4) aga just nimelt selles, et seal pole mitte midagi mida pole suvalises free to play mängus. Seda mängu võiks võrrelda WW3 https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/ siis kui see välja tuli. Tühi ja kole. Ainult korra sain tunda adrenaliini kui ründasime meeskonnaga mingit maja ja kuulid lendasid üle pea.

Liikumine jne on täitsa ok aga mäng ise on vabandust väljenduse pärast aga nii sitt, ei tõmba kuidagi. See pole Battlefield .

Minu configa jookseb 4k kõik low päris hästi, fpsi pole vaadanud aga tunde järgi nii 80 - 120 fps.

Ei osta ja uninstall
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.11.2021 00:28:05 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Tere

Sain ka EA playga nö fulli proovida. Nii väga kui ma ka ei tahaks, et see mäng mulle meeldiks siis seda lihtsalt ei ole. Küsimus pole enam isegi mitte ajastus (mulle ei meeldi näiteks bf4) aga just nimelt selles, et seal pole mitte midagi mida pole suvalises free to play mängus. Seda mängu võiks võrrelda WW3 https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/ siis kui see välja tuli. Tühi ja kole. Ainult korra sain tunda adrenaliini kui ründasime meeskonnaga mingit maja ja kuulid lendasid üle pea.

Liikumine jne on täitsa ok aga mäng ise on vabandust väljenduse pärast aga nii sitt, ei tõmba kuidagi. See pole Battlefield .

Minu configa jookseb 4k kõik low päris hästi, fpsi pole vaadanud aga tunde järgi nii 80 - 120 fps.

Ei osta ja uninstall


Samas ei pruugi see päris päris FULL veel olla sest, õige kuupäevani on ju veel aega, ehk tehakse nipet näpet selleks ajaks, et kogutaksegi jooksvalt hetkel mängijate tagasisidet, et teha muudatusi veel, aga samas on mu teooria kaheldav, aega neil liiga vähe selleks

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 00:39:13 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
aff198 kirjutas:
Tere

Sain ka EA playga nö fulli proovida. Nii väga kui ma ka ei tahaks, et see mäng mulle meeldiks siis seda lihtsalt ei ole. Küsimus pole enam isegi mitte ajastus (mulle ei meeldi näiteks bf4) aga just nimelt selles, et seal pole mitte midagi mida pole suvalises free to play mängus. Seda mängu võiks võrrelda WW3 https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/ siis kui see välja tuli. Tühi ja kole. Ainult korra sain tunda adrenaliini kui ründasime meeskonnaga mingit maja ja kuulid lendasid üle pea.

Liikumine jne on täitsa ok aga mäng ise on vabandust väljenduse pärast aga nii sitt, ei tõmba kuidagi. See pole Battlefield .

Minu configa jookseb 4k kõik low päris hästi, fpsi pole vaadanud aga tunde järgi nii 80 - 120 fps.

Ei osta ja uninstall


Samas ei pruugi see päris päris FULL veel olla sest, õige kuupäevani on ju veel aega, ehk tehakse nipet näpet selleks ajaks, et kogutaksegi jooksvalt hetkel mängijate tagasisidet, et teha muudatusi veel, aga samas on mu teooria kaheldav, aega neil liiga vähe selleks


Ma ka tahan, et sellest tuleks 2 aastat kestev fun aga hetkel ei. Vaatame ja ootame. Ma väga tahaks , et sellest tuleks päris Battlefield mäng oma vigade ja jamadega aga see hetkel on jama. BF1 ja 5 vahelduva eduga käivad kah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 10:26:16 vasta tsitaadiga

Vana BF vetina võin väita, et 2042 on täitsa potentsiaalne alus heale mängule. Olen alates reedest ikka igapäevaselt toksinud, eile oli esimene päev kus serverid olid ilma probleemideta, kõik sujus ja mäng oli vägagi nauditav.

Jah, mängul on palju väga imelikke disainielemente. Pole korraliku scoreboardi, mängu alguses surub sind matchi (ei saa oodata millal näiteks squadmate jõuab esimese lipuni), squade ei saa vahetada, mängu ajal ei saa muuta lahingmasinate attachmente jne. Eks neid asju on palju veel. Kuid nagu ennist mainisin on sellel mängul palju potentsiaali olla midagi väga head. BF4 launch polnud ka just kiita icon_lol.gif Ning Portal, olen mõne BC2 ja BF3 roundi teinud, täitsa mõnus ja töötab.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 11:26:55 vasta tsitaadiga

Portal on senini kõige rohkem üle prahi olnud. 1942 relvad modern mappides väga head olnud. Ma ütleks isegi, et Stg on kõige normaalsem relv mängus. Bulge on vist mappides lemmik siiamaani icon_biggrin.gif Tundub, et ma tegelt eelistangi WW2 aega. Märkimata ei saa muidugi jätta, et BF5 asseteid pea üks-ühele kasutatud BF1942 mapides icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.11.2021 19:26:16 vasta tsitaadiga

EBV discordi link siin aegunud
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 17.11.2021 01:16:24 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
EBV discordi link siin aegunud


https://discord.gg/tu6e8graxw
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.11.2021 09:56:48 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
aff198 kirjutas:
Tere

Sain ka EA playga nö fulli proovida. Nii väga kui ma ka ei tahaks, et see mäng mulle meeldiks siis seda lihtsalt ei ole. Küsimus pole enam isegi mitte ajastus (mulle ei meeldi näiteks bf4) aga just nimelt selles, et seal pole mitte midagi mida pole suvalises free to play mängus. Seda mängu võiks võrrelda WW3 https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/ siis kui see välja tuli. Tühi ja kole. Ainult korra sain tunda adrenaliini kui ründasime meeskonnaga mingit maja ja kuulid lendasid üle pea.

Liikumine jne on täitsa ok aga mäng ise on vabandust väljenduse pärast aga nii sitt, ei tõmba kuidagi. See pole Battlefield .

Minu configa jookseb 4k kõik low päris hästi, fpsi pole vaadanud aga tunde järgi nii 80 - 120 fps.

Ei osta ja uninstall


Samas ei pruugi see päris päris FULL veel olla sest, õige kuupäevani on ju veel aega, ehk tehakse nipet näpet selleks ajaks, et kogutaksegi jooksvalt hetkel mängijate tagasisidet, et teha muudatusi veel, aga samas on mu teooria kaheldav, aega neil liiga vähe selleks



BF1 pidi paremaks minema, aga mõne kuuga löödi käega ja hakati järgmist crash grab kokku klopsima- BFV, see pidi ka parim mäng üldse tulema. Siiani pole korda tehtud. Jne...

Samas lasti Halo Infinite välja 3 nädalat ENNE ja on täitsa töökorras. Striime vaadata siis kõik imestavad kuidas "perfect" mäng tänapä3val enne välja lasti. Nii peaks asjad käima, enne tehakse mäng valmis ja siis ladtakse välja.

Kuna bf 2042 on nagunii moderne mäng ja mingit suure lahingu tunnet nagunii ei saa, siis soovitan proovida Halo Infite juba, tasuta pealekauba. Isegi kosmeetilised pakid on BF "kartulikottidest" paremad.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 17.11.2021 12:19:41 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Muhekas kirjutas:
aff198 kirjutas:
Tere

Sain ka EA playga nö fulli proovida. Nii väga kui ma ka ei tahaks, et see mäng mulle meeldiks siis seda lihtsalt ei ole. Küsimus pole enam isegi mitte ajastus (mulle ei meeldi näiteks bf4) aga just nimelt selles, et seal pole mitte midagi mida pole suvalises free to play mängus. Seda mängu võiks võrrelda WW3 https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/ siis kui see välja tuli. Tühi ja kole. Ainult korra sain tunda adrenaliini kui ründasime meeskonnaga mingit maja ja kuulid lendasid üle pea.

Liikumine jne on täitsa ok aga mäng ise on vabandust väljenduse pärast aga nii sitt, ei tõmba kuidagi. See pole Battlefield .

Minu configa jookseb 4k kõik low päris hästi, fpsi pole vaadanud aga tunde järgi nii 80 - 120 fps.

Ei osta ja uninstall


Samas ei pruugi see päris päris FULL veel olla sest, õige kuupäevani on ju veel aega, ehk tehakse nipet näpet selleks ajaks, et kogutaksegi jooksvalt hetkel mängijate tagasisidet, et teha muudatusi veel, aga samas on mu teooria kaheldav, aega neil liiga vähe selleks



BF1 pidi paremaks minema, aga mõne kuuga löödi käega ja hakati järgmist crash grab kokku klopsima- BFV, see pidi ka parim mäng üldse tulema. Siiani pole korda tehtud. Jne...

Samas lasti Halo Infinite välja 3 nädalat ENNE ja on täitsa töökorras. Striime vaadata siis kõik imestavad kuidas "perfect" mäng tänapä3val enne välja lasti. Nii peaks asjad käima, enne tehakse mäng valmis ja siis ladtakse välja.

Kuna bf 2042 on nagunii moderne mäng ja mingit suure lahingu tunnet nagunii ei saa, siis soovitan proovida Halo Infite juba, tasuta pealekauba. Isegi kosmeetilised pakid on BF "kartulikottidest" paremad.


Halo infinite hea mäng? Mis platformil see eksisteerib?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.11.2021 12:46:58 vasta tsitaadiga

Steamis tasuta PC-l
Halo selline tüüpiline basic vanakooli MP. Lihtne ja toimiv.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 17.11.2021 13:35:56 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Steamis tasuta PC-l
Halo selline tüüpiline basic vanakooli MP. Lihtne ja toimiv.


Täpselt. Aga ma ei tooks seda võrdluseks Battlefieldiga. Halo'd on päris kaua tehtud (confirmed 2018). Beta võeti hästi vastu aga tänu muutustele. Algselt nägi välja plastik, minu jaoks hetkel isegi plastik.
Ning elemendid on minu arust täiesti teised. Mind ei tõmba need quake stiilis laseritega tulistamised enam. Maitse asi. BF2024 on ka sinna suunda minemas natuke, mis on jama.

Hetkel oleme pea igal õhtul pundiga mänginud, siiani ok. On katkiseid asju, saab nalja ja vahest mitte nii fun.
Map'id ei roteeru õigesti. PS5 rahvas peab voice chatiks discordis nööpe kasutama, mis on tüütu. Joinimine läheb vahest katki ning kui tahame kahte squadi ühte mängu saada, siis see pole ka võimalik.
Aga mängimine pole kordagi katki jäänud seepärast, eks näis mis edasi saab ja mis juurde tuuakse.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.