Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Days Gone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.08.2021 20:44:20 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad)
Arvasid siis, et "maailmalõpu" järgselt on kõike lademetes? icon_lol.gif

Ses suhtes jah, aga osta saad. Paraku peab kõvasti grindima et koini teenida mille eest kuule hankida icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2021 20:48:00 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad)
Arvasid siis, et "maailmalõpu" järgselt on kõike lademetes? icon_lol.gif

Ses suhtes jah, aga osta saad. Paraku peab kõvasti grindima et koini teenida mille eest kuule hankida icon_smile.gif

Selles mängus mulle grind meeldis. Igas mängus see nii mõnus pole. A no ma fanboy kah. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsaarts
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2021 22:59:31 vasta tsitaadiga

Ma kaks korda mängind läbi. Ühe korra laenatud PS4pro peal ja teine kord PC peal xbox puldiga kuna puldi kasutamine selles mängus oli juba käe mälus. PC graafika on ikka oluliselt parem kui PS4 pro oma. Hordidega peab veidi planeerima tõesti ja arendama "ranged" skille. Lõpu poole tuleb parem ja täpsem relvastus, millega saad esimese mapi poole horde nagu muiste lihtsalt mööda minnes maha nottida.
Minule selline slow burn storyga grindimine meeldis. Eks võib olla viga minus, kuna suutsin nautida ka selliseid vähe hinnatud mänge nagu Prey ja Fallout 76 icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inz002
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006




sõnum 22.07.2022 17:03:51 vasta tsitaadiga

Panen kommentaari püsti, äkki võtab natuke hoogu:

Homsest on algamas Rootsis Malmö's heategevuslik üritus ESA SUMMER 2022. European Speedrunner Assembly on alates 2012 aastast tegutsenud kiirläbimis(speedrun) ürituste seeria, mis aitab koguda lisarahastust oma partneritele Save the Children ja Alzheimer fonden.

Sellega seoses: Lähen ise ka kohapeale, võtan istun sinna lava ette ja mängin kuni Lost Lake laagrini Days Gone's Survival 2 raskusastmel. Äkki kedagi huvitab.

Aidake natuke algorütmile kaasa: Visake pilk peale üritusele.

Ürituse kavaga saate tutvuda lingilt:
https://esamarathon.com/schedule/

Twitchi kanalid siis ka:
https://www.twitch.tv/esamarathon/ - Stream 1
https://www.twitch.tv/esamarathon2/ - Stream 2
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 07.11.2022 17:48:30 vasta tsitaadiga

On see raske mäng? Pean silmas, et kas peab kõvasti vaeva nägema, et mängus edasi saada?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2022 18:00:31 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
On see raske mäng? Pean silmas, et kas peab kõvasti vaeva nägema, et mängus edasi saada?
Ei ole raske. Lihtsalt algus võib olla mõne jaoks liiga slow-burn. Minu üks lemmikmänge.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 08.11.2022 00:03:32 vasta tsitaadiga

Jõudsin ühte massihauda kus oli taraga ümbritsetud aias vaja vool sisse lülitada kuid seal oli hordide viisi zombisid ja nafta tanker mida sai õhku lasta kuid suurt abi sellest polnud ja jäigi väja nuputamata kuidas sinna sisse saab.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2022 14:21:44 vasta tsitaadiga

Väga 5++ mäng, üks väheseid mänge mis üllatasid (mängisin ps4 peal peale seda kui oli hunnik pätse välja tulnud ja soodus müügis, algne mängu seis vist oli väga bugine). Väga raske ei ole aga alguses on natuke rohkem pusimist kuna klassikaliselt mängudele on varustus vilets. Hiljem kui parem varustus ja ratas kiirem on tegemist suhteliselt kerge mänguga. Ehk siis ära kohe ürita hordidele vastu hakata ja pigem kasuta taktikat ja vajadusel põgenemist.

Kui konkreetse pildi edastad probleemsest kohast siis osatakse ehk paremini nõu anda, mida seal teha vaja?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.11.2022 16:11:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Väga raske ei ole aga alguses on natuke rohkem pusimist kuna klassikaliselt mängudele on varustus vilets.

Põhiproblem alguses on tsikli väike paak; seega pead pidevalt jälgima/otsima, kus tankida saaks.
Hordide mahavõtmiseks peab natuke planeerima ja ümbritsevat keskkonda ära kasutama - kui "Rambona" peale lennata siis jah...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2022 20:55:05 vasta tsitaadiga

Mängu viimase asukoha lahti saad ja kui piisavalt "uuendusi" peale oled saanud (nende otsimine aitab ka loost aru paremini saada) siis võib vabalt nn "Rambona" peale minna thumbs_up.gif. Mäletan, et viimased hordide puhastus oli suht nohu kogu selle relvastusega, mis kogunenud oli.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.11.2022 01:59:36 vasta tsitaadiga

@angel äkki oli see mingi nero camp kus tekkis jama. Olen seda mängu mõned tunnid mänginud ja kuidagi ei tõmba asi käima
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2022 10:59:44 vasta tsitaadiga

Nero laagrid vast jah, osad on natuke keerukamad ja osadesse vist kohe ligi alguses ka ei saanud. Isegi pusisin mõnega.
Endale jällegist meeldis/meeldib mäng väga. Algus oli ainult natuke raske ja palju põgenemist, mis on sedasorti mängu ülesehituse juures ka tavaline ja oodatud. Kui paar paremat relva anti ja motika "otsime pidevalt kütet" simulaator läbi sai hakkasid asjad liikuma.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.12.2022 01:24:50 vasta tsitaadiga

Days Gone juures härib see et kui oled ratta peal siis näitab, et asjad mida lootida on nina all ja kkui maha tulla siis neid pole kaardi vaateväljas. Teine asi mis hairib on see kaamera ja hiire pööramine, ingame on sens põhjas a ikka see pööramine uimab, ja kui midagi lootida tahad siis pead ka väga täpselt asjade juures olema st. mingi oige nurga all
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 18.12.2022 11:59:56 vasta tsitaadiga

Nero laagritega on see, et hävitage kõlarid siis ei tule need moluskid selle müra peale uudistama. Mängisin 20h ilma modideta kuid läks liiga grindiks ja kohati ajuvaba grind siis panin mõned modid peale mis pigem minu meelest teevad mängu paremaks ja nauditavamaks. Eesmärk ikkagi mängu nautida kui tryhardida. Iseenesest mind stoori ja maastik paelub.

https://www.upload.ee/image/14755324/2022.12.18-00.44.34.png SOA outfit.

Kütusepaagi panin 3.5x suuremaks.
Melee relvad ei lähe katki (veits ajuvaba, et suure kirvega 10 pauku ja polegi enam kirvest)
Autod ei ole lukus, et saab kohe lahti teha. (mõttetu ootamine millal ta muugib seda)
Summutid ei hävine
No trust issue (ei pea seal trusti ootama, et midagi osta)

Üks selline mod jäi ka silma, et öösel näed ainult minimaalselt, sisuliselt enda taskulambi jagu icon_lol.gif (sobib neile kelle arvates öö pime on)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2022 13:43:32 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Nero laagritega on see, et hävitage kõlarid siis ei tule need moluskid selle müra peale uudistama. Mängisin 20h ilma modideta kuid läks liiga grindiks ja kohati ajuvaba grind siis panin mõned modid peale mis pigem minu meelest teevad mängu paremaks ja nauditavamaks. Eesmärk ikkagi mängu nautida kui tryhardida. Iseenesest mind stoori ja maastik paelub.

https://www.upload.ee/image/14755324/2022.12.18-00.44.34.png SOA outfit.

Kütusepaagi panin 3.5x suuremaks.
Melee relvad ei lähe katki (veits ajuvaba, et suure kirvega 10 pauku ja polegi enam kirvest)
Autod ei ole lukus, et saab kohe lahti teha. (mõttetu ootamine millal ta muugib seda)
Summutid ei hävine
No trust issue (ei pea seal trusti ootama, et midagi osta)

Üks selline mod jäi ka silma, et öösel näed ainult minimaalselt, sisuliselt enda taskulambi jagu icon_lol.gif (sobib neile kelle arvates öö pime on)


Kas vähemalt osa mängu mõttest sedasi kaotsi ei lähe? Et alguses kui ratas ära pätsatakse peab natuke hoolsam olema, ja ei saa igalepoole kooserdada ilma, et peaks kütuse kohapealt jälgima? Samuti relvade osas. Plus väike närvi kõdi kas jõuad oma varud kokku korjata ennem kui kollid amps teevad.

Natuke kõlab nagu mängida Resident Evil mängu piiramatu laskemoonaga....

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 19.12.2022 22:26:39 vasta tsitaadiga

Eks mäng muidugi lihtsamaks läks (raskustase vist oli mul HARD) aga mulle meeldib mängida ja nautida selle sisu muus mõistes kui koguaeg otsida raudvara, et relvi parandada. Jah ma 20h mängisin nii nagu mäng ette nägi aga ei saanud mitte kuskil mägedes käia olustiku nautimas või lihtsalt kruiisida muusika saatel. Põhirõhk läks koguaeg kas tanklatele või kanistrite otsimisele. Kui ma mängin õhtul max 2h siis ma ei viitsi sellest 1h grindida vaid tahaks stooriga edasi sujuvalt liikuda. icon_biggrin.gif

Ja see melee relvade vastupidavus on ka ikka ajuvaba. Suur tuletõrje kirves, ca 3 zombit ja katki.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2022 23:40:30 vasta tsitaadiga

Mul mänguaega ei ole ka kiita aga mulle meeldis sedasi asja ülesse ehitada. Alguses pidi taktikat kasutama ja mõtlema kuhu mida tegema minna ning millises järjekorras. Igakord kui asju kokku korjasin oli väike pinge peal, et ehk peab jälle liduma ja siis pärast rattale järgi minema.

Aga väga kaugel ei olnud see olukord kus oli kõike külluses ja kõmmutasin ringi. Eriti haledad olid lõppu poole need hordid. Lihtsalt niitsid maha kõik, mis liikus ja vahetasid relvi kui üks neist pidi ootamatult tühjaks saama. Male'i relvi eriti ei kasutanud sellepärast ehk ka nende purunemine ei häirinud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Days Gone mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.