Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2021 14:41:32 vasta tsitaadiga

ma sain green screen of death icon_biggrin.gif
_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2021 14:52:49 vasta tsitaadiga

graafikakaart surnd
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 13.05 Pärnus kui midagi huvitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.07.2021 19:52:09 vasta tsitaadiga

kurjavaimu TPM nõue icon_evil.gif Dev kanali kaudu üritades jääb selle nõude taha seisma. HP G1 läpaka biosis ei lase seda sisse ka lülitada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 02.07.2021 20:26:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
kurjavaimu TPM nõue icon_evil.gif Dev kanali kaudu üritades jääb selle nõude taha seisma. HP G1 läpaka biosis ei lase seda sisse ka lülitada.


Küsi bios modi win-raid foorumist seal lahkelt aitavad kui biosis on midagi lukus. Või nad saavad teha et see oleks juba lubatud vast vaja teha clear cmos peale modi.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.07.2021 21:26:07 Re: BSOD vasta tsitaadiga

sergi kirjutas:
Blue Screen Of Death - muutub - Black Screen Of Death
https://www.theverge.com/2021/7/1/22559852/microsoft-windows-11-black-blue-screen-of-death-bsod-change

Black Screen Matter!
Huvitav, kui palju aega kulub hetkeni, mil esimesed iga puu ja põõsa alt rassismiilminguid otsivad sarisolvujad kisa tõstma hakkavad? Musta värviga peab tänapäeval väga ettevaatlikult toimetatama, kui sa tühistatud rassistiks ei taha saada. Külili olev must ja kurb nägu... siin saab vähemalt paarkümmned eriti räiget rassismiilmingut välja mõelda. Kas seekord on Microsofti töötajate kord mustanahalistel jalgu pesta?
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2021 21:33:11 vasta tsitaadiga

Vondur, Võid kindel olla, et mingi ajugeenius kes tahab oma olemasolu õigustada treib varsti artikli või video selle kohta.
Siis muudetakse valge värvi peale, kuna valge inimese vastu pole võimalik rassist olla kui uskuda internetti: WSoD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 13:45:25 vasta tsitaadiga

Kuidas teil graafika driveri WDDM versiooniga on? Väidetavalt peaks win11 olema 3.0 aga mul peale uusimat driveri uuendust endiselt 2.7
_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 14:08:07 vasta tsitaadiga

firemark, Tootjad pole vist veel väljastanud 3.0 draivereid. Võimalik, et kui tulevad, siis need on alguses beta staatuses. Nvidial on selleks tihtipeale eraldi development driverid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.07.2021 15:58:49 vasta tsitaadiga

Ilmselt kui 3.0 driverid tulevad siis jälle langeb teatud ports vana rauda välja. See on paraku alati nii olnud suuremad droppijad on videokaardid. See on ka advekaatne põhjus olnud alati not supported.
Kui hetkel on toetatud siis reliisi eelne aeg on juba kõik selge. Betas ei tohiks olla veel uusi drivereid siis kui juba RC ligidale saab tehakse valmis kuu või paar enne reliisi.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 04.07.2021 19:22:42 vasta tsitaadiga

Kas mu vanakesele emaplaadile sobib suvaline TPM 2.0 moodul, mille leian kuskilt?

MSI 990FXA-GD80 v2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.07.2021 22:12:38 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, Erinevate tootjate moodulitel on erinevad liidesed, aga kui emaplaadil asuv TPM pesa sobib mooduli omaga, siis ei tohiks probleeme tulla. Emaplaatide tootjad soovitavad muidugi enda mooduleid, kuid väidetavalt on skeem ja kiip lõigil üks ja sama, vaid liides võib erinev olla.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 04.07.2021 22:14:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2021 22:13:42 vasta tsitaadiga

Kas Asus H87M-Pro ka TPM moodulit saada on? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.07.2021 22:27:33 vasta tsitaadiga

pois11, ainult eritellimusel ühest hiina salajasest laborist, sest normaalse TPM pistiku puudumise tõttu käib Mooduli ja emaplaadi vaheline andmevahetus IR kaudu või flopiketta abil. icon_razz.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 05.07.2021 09:46:06 vasta tsitaadiga

Vondur, tänud info eest thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.07.2021 12:11:59 vasta tsitaadiga

Oskab või viitsib mulle keegi äkki veelkord puust ja punaseks teha kas ma saan seda kuskilt vaada praegu kas mu vanaraud veel kõlbab win 11 või ei ? ja kuidas moodi ma pean minema sinna emalplaadi bios settingutesse et ja kus seal täpsemalt saan vaadata või kontrollida et kas mul on see asi olemas mida see uus win 11 nõuab ? kas ma saan õigesti aru et seda saab vaadata just biosest ? ma ei ole seal bios settingutes käinud ammu... tean et kuidagi ma saan sinna arvuti käivitamisel kas see oli del nupp v F11 v F12 või mingi muu nupp ? icon_rolleyes.gif

microsofti kodukal ei ole küll mingit programmi mis kontrolliks seda kas sobib v ei ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2021 12:21:19 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Oskab või viitsib mulle keegi äkki veelkord puust ja punaseks teha kas ma saan seda kuskilt vaada praegu kas mu vanaraud veel kõlbab win 11 või ei ? ja kuidas moodi ma pean minema sinna emalplaadi bios settingutesse et ja kus seal täpsemalt saan vaadata või kontrollida et kas mul on see asi olemas mida see uus win 11 nõuab ? kas ma saan õigesti aru et seda saab vaadata just biosest ? ma ei ole seal bios settingutes käinud ammu... tean et kuidagi ma saan sinna arvuti käivitamisel kas see oli del nupp v F11 v F12 või mingi muu nupp ? icon_rolleyes.gif

microsofti kodukal ei ole küll mingit programmi mis kontrolliks seda kas sobib v ei ...


proovi lihtsalt järgi kas insider buildi laseb läbi windows update installida või mitte icon_rolleyes.gif

_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.07.2021 12:32:09 vasta tsitaadiga

panin sinna kirja insider programmi,küsis accounti panin selle sama millega olen siia win 10 sisse loginud siis küsis üle mingid asjad enne privaatsus nõuded jne ja tahtis restarti enne kui alustan ? icon_rolleyes.gif ma ei hakanud restartima ... ega ta ei hakka installima ise juu ? ma ei tea ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2021 12:37:00 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
panin sinna kirja insider programmi,küsis accounti panin selle sama millega olen siia win 10 sisse loginud siis küsis üle mingid asjad enne privaatsus nõuded jne ja tahtis restarti enne kui alustan ? icon_rolleyes.gif ma ei hakanud restartima ... ega ta ei hakka installima ise juu ? ma ei tea ...

ei install ise midagi enne kui sa selle kinnitad. Restarti oli vaja selleks,et aktiveerida insideri konto windowsis.

_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.07.2021 12:55:05 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Gap kirjutas:
panin sinna kirja insider programmi,küsis accounti panin selle sama millega olen siia win 10 sisse loginud siis küsis üle mingid asjad enne privaatsus nõuded jne ja tahtis restarti enne kui alustan ? icon_rolleyes.gif ma ei hakanud restartima ... ega ta ei hakka installima ise juu ? ma ei tea ...

ei install ise midagi enne kui sa selle kinnitad. Restarti oli vaja selleks,et aktiveerida insideri konto windowsis.



tegin restardi ära ja no icon_neutral.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Mis tal siis puudu ? liiga vanaraud jah icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2021 12:59:16 vasta tsitaadiga

nüüd pead valima teise settingu. Vali DEV channel
_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.07.2021 12:59:40 vasta tsitaadiga

Insider settingute all paned DEV ja tuleb uuendusega 11 peale.
edit, juba jõuti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.07.2021 13:00:55 vasta tsitaadiga

okei tänud uurin thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.07.2021 13:01:24 vasta tsitaadiga

Gap, siin samas teemas oli link tööriistale, mis näitas puudujäägid ära.

s4nder kirjutas:
Siin on üks väike programm, mis näitab täpselt ära, missugused nõuded on täidetud või mitte. Mul on hetkel ainult 6700k protsessor küsimärk.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2021 13:10:46 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Oskab või viitsib mulle keegi äkki veelkord puust ja punaseks teha kas ma saan seda kuskilt vaada praegu kas mu vanaraud veel kõlbab win 11 või ei ? ja kuidas moodi ma pean minema sinna emalplaadi bios settingutesse et ja kus seal täpsemalt saan vaadata või kontrollida et kas mul on see asi olemas mida see uus win 11 nõuab ? kas ma saan õigesti aru et seda saab vaadata just biosest ? ma ei ole seal bios settingutes käinud ammu... tean et kuidagi ma saan sinna arvuti käivitamisel kas see oli del nupp v F11 v F12 või mingi muu nupp ? icon_rolleyes.gif

microsofti kodukal ei ole küll mingit programmi mis kontrolliks seda kas sobib v ei ...

https://github.com/rcmaehl/WhyNotWin11

Palju informatiivsem kui Microsofti enda programmid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.07.2021 13:11:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Insider settingute all paned DEV ja tuleb uuendusega 11 peale.
edit, juba jõuti icon_biggrin.gif



nujah mis edasi ?
[/spoiler][spoiler]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.